Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | split-1 | # | split-2 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4016 | DEBERTIN Dirk | 1967 | Eleven-Eintracht Braunschweig | 1:30:16.1 | 0:00:00.0 | 0:29:15.8 | 1 | 1:09:07.9 | 1 | ||
2 | diplom | 4010 | THOMA Holger | 1971 | SZ Brend | 1:30:44.6 | 0:00:28.5 | 0:29:40.0 | 2 | 1:09:14.5 | 2 | ||
3 | diplom | 4014 | HERR Jochen | 1970 | SZ Brend | 1:35:19.8 | 0:05:03.7 | 0:31:16.9 | 3 | 1:13:23.1 | 5 | ||
4 | diplom | 4036 | AVDYUSHKIN Sergey | 1968 | Yuzhno-Sakhalinsk | 1:35:27.1 | 0:05:11.0 | 0:31:22.8 | 6 | 1:13:24.4 | 6 | ||
5 | diplom | 4415 | PAGET-GOY Charly | 1971 | --- | 1:35:28.2 | 0:05:12.1 | 0:31:22.3 | 5 | 1:13:22.6 | 4 | ||
6 | diplom | 4008 | HENNIG Manfred | 1967 | München | 1:35:34.5 | 0:05:18.4 | 0:31:28.0 | 8 | 1:13:21.7 | 3 | ||
7 | diplom | 4402 | RENNER Viktor | 1969 | TSV Mönchröden | 1:35:36.9 | 0:05:20.8 | 0:31:28.5 | 9 | 1:13:29.0 | 9 | ||
8 | diplom | 4192 | HALLIKMA Heiti | 1970 | Soosambla Suusaklubi | 1:35:37.5 | 0:05:21.4 | 0:31:24.2 | 7 | 1:13:27.2 | 7 | ||
9 | diplom | 4392 | EGGEBRECHT Harald | 1971 | SC Kaufbeuren | 1:36:55.4 | 0:06:39.3 | 0:31:17.7 | 4 | 1:13:28.5 | 8 | ||
10 | diplom | 4324 | THEINE Stefan | 1968 | SC Siedlinghausen | 1:38:27.4 | 0:08:11.3 | 0:31:39.1 | 10 | 1:15:14.7 | 11 | ||
11 | diplom | 4700 | SANDER Hartmut | 1967 | --- | 1:39:10.4 | 0:08:54.3 | 0:31:40.6 | 11 | 1:15:13.8 | 10 | ||
12 | diplom | 4456 | HOESS Anderl | 1969 | --- | 1:40:07.7 | 0:09:51.6 | 0:32:07.0 | 12 | 1:15:59.5 | 12 | ||
13 | diplom | 4457 | GRASSMAIR Wolfgang | 1967 | --- | 1:40:27.2 | 0:10:11.1 | 0:32:19.5 | 13 | 1:16:41.4 | 13 | ||
14 | diplom | 4110 | SAMUELSEN Kjetil | 1970 | Raskinn | 1:41:51.5 | 0:11:35.4 | 0:32:46.9 | 14 | 1:17:35.9 | 14 | ||
15 | diplom | 4029 | PURIN Christian | 1970 | LSG Vorarlberg | 1:42:18.0 | 0:12:01.9 | --- | --- | --- | --- | ||
16 | diplom | 4360 | TÖRNQVIST Martin | 1971 | --- | 1:43:35.8 | 0:13:19.7 | 0:34:34.5 | 20 | 1:19:23.1 | 18 | ||
17 | diplom | 4022 | HUBER Thomas | 1968 | Sc Villingen | 1:43:40.9 | 0:13:24.8 | 0:33:34.1 | 17 | 1:18:55.3 | 17 | ||
18 | diplom | 4232 | LAUR Urmas | 1970 | 21cc | 1:43:51.9 | 0:13:35.8 | 0:34:50.4 | 22 | 1:19:46.6 | 19 | ||
19 | diplom | 4261 | EMONTS Ralph | 1967 | Weiß Blau | 1:43:54.1 | 0:13:38.0 | 0:32:58.3 | 15 | 1:18:49.1 | 16 | ||
20 | diplom | 4447 | GENTZ Ralf | 1967 | Der Hamburger und Germania Ruderclub | 1:44:00.2 | 0:13:44.1 | 0:33:26.0 | 16 | 1:18:47.8 | 15 | ||
21 | diplom | 4020 | BLESSING Bernd | 1967 | VS-Tannheim | 1:44:41.0 | 0:14:24.9 | 0:34:39.4 | 21 | 1:20:08.2 | 21 | ||
22 | diplom | 4105 | KUPFER Uwe | 1971 | SV-Trebsen | 1:45:16.1 | 0:15:00.0 | 0:34:13.1 | 19 | 1:19:58.9 | 20 | ||
23 | diplom | 4448 | KORN Michael | 1971 | --- | 1:46:58.4 | 0:16:42.3 | 0:35:22.7 | 27 | 1:21:40.7 | 27 | ||
24 | diplom | 4342 | ZANON Nicola | 1967 | A.S. Cauriol | 1:47:09.9 | 0:16:53.8 | 0:34:53.6 | 24 | 1:21:14.3 | 23 | ||
25 | diplom | 4231 | KRUUS Martin | 1971 | Viimsi vald | 1:47:10.0 | 0:16:53.9 | 0:34:59.9 | 26 | 1:21:39.8 | 26 | ||
26 | diplom | 4343 | BETTA Alessandro | 1969 | Usd Cermis | 1:47:10.6 | 0:16:54.5 | 0:34:53.3 | 23 | 1:21:15.1 | 24 | ||
27 | diplom | 4265 | RAASUKE Erkki | 1971 | CFC | 1:47:11.5 | 0:16:55.4 | 0:34:58.4 | 25 | 1:21:38.2 | 25 | ||
28 | diplom | 4176 | SUURPERE Arvi | 1970 | --- | 1:47:24.4 | 0:17:08.3 | 0:34:11.2 | 18 | 1:21:00.0 | 22 | ||
29 | diplom | 4459 | HARBAUER Georg | 1971 | --- | 1:49:20.3 | 0:19:04.2 | 0:36:01.8 | 28 | 1:23:32.6 | 28 | ||
30 | diplom | 4416 | HOLLAND Stephand | 1970 | --- | 1:52:30.6 | 0:22:14.5 | 0:38:03.9 | 34 | 1:26:26.3 | 30 | ||
31 | diplom | 4461 | SCHORISCH Ralf | 1970 | --- | 1:52:39.9 | 0:22:23.8 | 0:36:57.9 | 30 | 1:25:27.4 | 29 | ||
32 | diplom | 4419 | KETTUNEN Auvo | 1967 | Kotka | 1:53:46.0 | 0:23:29.9 | 0:36:27.1 | 29 | 1:26:46.2 | 31 | ||
33 | diplom | 4289 | VÖLKER Tino | 1967 | Dietzhausen | 1:54:42.8 | 0:24:26.7 | 0:37:14.3 | 31 | 1:27:40.8 | 32 | ||
34 | diplom | 4116 | SCHATTNER Sven | 1971 | De Hügelfüx Partyband aus Sachsen | 1:56:55.8 | 0:26:39.7 | 0:37:17.6 | 32 | 1:28:27.0 | 33 | ||
35 | diplom | 4078 | BARTUSCH Jörn | 1969 | TV Fürstenwalde 1990 e.V. | 1:57:48.5 | 0:27:32.4 | 0:37:21.4 | 33 | 1:29:02.9 | 34 | ||
36 | diplom | 4272 | TEDER Viljar | 1967 | Sporttravel Estonia | 1:59:07.0 | 0:28:50.9 | 0:39:18.5 | 41 | 1:30:44.9 | 36 | ||
37 | diplom | 4433 | GAUER Christoph | 1967 | --- | 1:59:54.4 | 0:29:38.3 | 0:38:10.5 | 35 | 1:30:31.1 | 35 | ||
38 | diplom | 4438 | WOLF Armin | 1970 | Sc Villingen | 2:00:20.7 | 0:30:04.6 | 0:40:43.9 | 46 | 1:31:44.0 | 39 | ||
39 | diplom | 4246 | CARCANO Silvio Antonio | 1971 | passo dopo passo | 2:01:16.1 | 0:31:00.0 | 0:38:40.9 | 37 | 1:31:31.6 | 37 | ||
40 | diplom | 4040 | ANDREAS Prasse | 1968 | Hüttlingen | 2:01:16.9 | 0:31:00.8 | 0:38:33.5 | 36 | 1:31:43.3 | 38 | ||
41 | diplom | 4148 | PRÜSER Frerk | 1970 | Craft & Friends | 2:01:28.7 | 0:31:12.6 | 0:41:14.5 | 49 | 1:33:23.7 | 44 | ||
42 | diplom | 4463 | FONTANIVE Riccardo | 1967 | --- | 2:01:43.5 | 0:31:27.4 | 0:39:06.9 | 38 | 1:31:44.0 | 39 | ||
43 | diplom | 4063 | WÖRMANN Franz | 1967 | Rottenbuch | 2:02:02.5 | 0:31:46.4 | 0:39:07.0 | 39 | 1:32:48.9 | 41 | ||
44 | diplom | 4119 | RETTEDAL Atle | 1969 | Raskinn | 2:02:07.4 | 0:31:51.3 | 0:40:09.6 | 44 | 1:33:21.1 | 42 | ||
45 | diplom | 4118 | BARTHMANN Jörg | 1968 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 2:03:19.6 | 0:33:03.5 | 0:40:02.5 | 42 | 1:33:22.5 | 43 | ||
46 | diplom | 4331 | DUDA Michael | 1969 | TEAMadidas | 2:04:34.8 | 0:34:18.7 | 0:40:03.5 | 43 | 1:34:16.8 | 46 | ||
47 | diplom | 4228 | SCHWARZENTRUBER Tony | 1968 | Küssnacht am Rigi | 2:04:56.0 | 0:34:39.9 | 0:39:11.7 | 40 | 1:33:24.9 | 45 | ||
48 | diplom | 4067 | METZ Julius | 1971 | Murnau | 2:06:57.7 | 0:36:41.6 | 0:40:24.8 | 45 | 1:35:38.5 | 48 | ||
49 | diplom | 4405 | POLISHCHUK Mykola | 1969 | --- | 2:07:51.2 | 0:37:35.1 | 0:40:54.8 | 47 | 1:34:46.4 | 47 | ||
50 | diplom | 4354 | TIETZ Christoph | 1967 | Hüttwilen | 2:08:10.0 | 0:37:53.9 | 0:41:01.5 | 48 | 1:36:32.9 | 49 | ||
51 | diplom | 4236 | COLLANTES ROLDAN Luis | 1969 | C.E.M. Solvay | 2:10:42.1 | 0:40:26.0 | 0:42:20.7 | 53 | 1:38:06.1 | 50 | ||
52 | diplom | 4371 | JOHNSSON Ron | 1969 | PWT | 2:11:57.8 | 0:41:41.7 | 0:43:04.0 | 56 | 1:40:57.2 | 53 | ||
53 | diplom | 4188 | SPITALAR Matjaz Blaz | 1970 | Cerknica | 2:12:27.0 | 0:42:10.9 | 0:42:00.2 | 51 | 1:41:11.1 | 55 | ||
54 | diplom | 4185 | HLOSTA Thomas | 1967 | Breitenfurt | 2:12:42.0 | 0:42:25.9 | 0:41:31.3 | 50 | 1:40:15.7 | 51 | ||
55 | diplom | 4167 | ORTNER Johannes | 1971 | - | 2:13:15.7 | 0:42:59.6 | 0:45:03.9 | 61 | 1:42:29.0 | 56 | ||
56 | diplom | 4125 | JOHANSSON Johan | 1968 | Kungsängen | 2:13:55.5 | 0:43:39.4 | 0:42:13.7 | 52 | 1:41:08.8 | 54 | ||
57 | diplom | 4303 | MUELLER Jan | 1969 | TEAMadidas | 2:14:19.6 | 0:44:03.5 | 0:42:38.3 | 55 | 1:40:37.1 | 52 | ||
58 | diplom | 4403 | HERPICH Florian | 1969 | Donau Ruder Club Deggendorf | 2:15:34.0 | 0:45:17.9 | 0:44:27.1 | 58 | 1:43:16.4 | 57 | ||
59 | diplom | 4088 | HAMMER Gerald | 1969 | Erlangen | 2:15:48.4 | 0:45:32.3 | 0:45:02.2 | 60 | 1:43:37.7 | 58 | ||
60 | diplom | 4390 | DOUCET Christian | 1971 | Cantley | 2:17:18.5 | 0:47:02.4 | 0:44:16.0 | 57 | 1:43:46.1 | 59 | ||
61 | diplom | 4084 | SEVCIK Roman | 1970 | L&Š Nitra | 2:19:06.9 | 0:48:50.8 | 0:45:43.7 | 62 | 1:46:45.9 | 62 | ||
62 | diplom | 4111 | ARDIGO Luca Paolo | 1967 | Sci Nordico Varese | 2:19:24.5 | 0:49:08.4 | 0:44:29.7 | 59 | 1:45:02.2 | 61 | ||
63 | diplom | 4277 | BARRÉS Jordi | 1968 | PEC | 2:24:43.2 | 0:54:27.1 | 0:42:35.5 | 54 | 1:44:33.0 | 60 | ||
64 | diplom | 4454 | GRAM-HANSEN Jes | 1971 | --- | 2:28:39.1 | 0:58:23.0 | 0:48:48.2 | 65 | 1:51:02.4 | 63 | ||
65 | diplom | 4131 | HEIKKILA Ilkka | 1967 | Veikkola | 2:32:04.9 | 1:01:48.8 | 0:46:52.6 | 63 | 1:53:29.5 | 64 | ||
66 | diplom | 4270 | MAIDLA Meelis | 1968 | Sporttravel Estonia | 2:34:50.0 | 1:04:33.9 | 0:47:24.3 | 64 | 1:57:24.8 | 65 | ||
67 | diplom | 4398 | HAAS Oliver | 1970 | FC Sindlbach | 2:42:28.0 | 1:12:11.9 | 0:53:20.5 | 69 | 2:04:21.6 | 69 | ||
68 | diplom | 4205 | WULF-ANDERSEN Kristian | 1971 | Aarhus Skiklub | 2:43:18.4 | 1:13:02.3 | 0:50:17.6 | 67 | 2:00:10.0 | 66 | ||
69 | diplom | 4145 | TELEPIN Maxim | 1969 | Moscow | 2:45:22.4 | 1:15:06.3 | 0:52:49.9 | 68 | 2:04:01.9 | 68 | ||
70 | diplom | 4320 | SAUZAY Emmanuel | 1968 | SARATOGA (CA) | 2:47:27.5 | 1:17:11.4 | 0:49:56.7 | 66 | 2:03:39.2 | 67 | ||
71 | diplom | 4099 | KRAL Josef | 1970 | IFK Umeaa | 2:51:13.0 | 1:20:56.9 | 0:55:14.3 | 70 | 2:08:53.9 | 70 | ||
72 | diplom | 4304 | FEEKE Fred | 1967 | bussum | 2:55:29.9 | 1:25:13.8 | 1:04:32.2 | 71 | 2:15:18.6 | 71 | ||
--- | 4091 | EMER Wolfgang | 1968 | 73431 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4124 | GRIDNEV Timofey | 1968 | Moscow | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4147 | NYGAARD Morten | 1968 | Roskilde | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4269 | KÖSTER Raul | 1971 | Sporttravel Estonia | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4325 | TAMM Marco | 1968 | Grebenstein | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4372 | JOUHTEN Esko | 1971 | PWT | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4491 | DANNER Sepp | 1970 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |