König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - klassische Technik

Běžecké lyžování
DATUM :5.2.2017 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta split-1 # split-2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta split-1 # split-2 #
1 229 detail závodníka MILZ Peter GER 1964 Swix/Rossignol 1:35:21.2 0:00:00.0 0:30:24.1 2 1:13:15.9 2
2 1117 detail závodníka CRESTANI Marco ITA 1964 TEAM FUTURA 1:35:33.1 0:00:11.9 0:30:23.2 1 1:13:14.0 1
3 1066 detail závodníka REICHENBERGER Thomas GER 1965 --- 1:36:56.1 0:01:34.9 0:30:51.7 3 1:14:27.0 3
4 7055 detail závodníka KRYLOV Valerii RUS 1962 Obninsk 1:37:42.4 0:02:21.2 0:31:33.4 4 1:15:02.4 6
5 906 detail závodníka MUNARI Paolo ITA 1965 Valdobbiadene 1:37:43.7 0:02:22.5 0:31:45.8 6 1:14:58.7 5
6 740 detail závodníka CHURIKOV Maxim RUS 1965 skisport 1:37:43.9 0:02:22.7 0:31:34.8 5 1:14:58.2 4
7 988 detail závodníka BORMOLINI Alfredo ITA 1965 Livigno 1:41:45.9 0:06:24.7 0:32:56.8 9 1:17:57.2 8
8 1077 detail závodníka STEJSKAL Ralf GER 1964 SV Bergdorf-Höhn/Team LANDROVER 1:41:53.7 0:06:32.5 0:32:31.3 7 1:17:56.8 7
9 786 detail závodníka NYLUND Ulf FIN 1965 Vaasa 1:41:54.3 0:06:33.1 0:32:54.7 8 1:17:57.9 9
10 251 detail závodníka BOLMGREN Thomas SWE 1962 Gnosjö FK 1:44:00.7 0:08:39.5 0:33:24.8 10 1:19:32.6 10
11 993 detail závodníka BERTOLINA Francesco ITA 1962 Livigno 1:45:21.8 0:10:00.6 0:34:11.4 13 1:20:34.1 11
12 905 detail závodníka PAPST Hermann AUT 1962 WSV Ramsau 1:45:37.5 0:10:16.3 0:33:46.3 11 1:20:45.7 12
13 990 detail závodníka CONFORTOLA Pierino ITA 1962 Livigno 1:45:41.9 0:10:20.7 0:33:59.8 12 1:20:46.3 13
14 297 detail závodníka MOHREN Volker GER 1966 Turbine Mammolshain 1:46:27.5 0:11:06.3 0:34:30.5 14 1:21:43.0 14
15 725 detail závodníka NIEMI Reijo FIN 1962 Vantaa 1:47:13.2 0:11:52.0 0:34:46.7 15 1:21:47.3 15
16 7033 detail závodníka ZHITENEV Vladimir RUS 1965 Streamer 1:47:46.2 0:12:25.0 0:35:08.4 16 1:22:31.7 16
17 816 detail závodníka VINZENS Mario SUI 1963 7000 1:48:48.0 0:13:26.8 0:35:09.8 18 1:22:56.8 17
18 252 detail závodníka ROERDAM Jon NOR 1962 Rasta 1:49:53.4 0:14:32.2 0:35:46.3 21 1:24:36.7 21
19 236 detail závodníka SIMANOWSKI Rainer GER 1964 Meitingen 1:49:54.7 0:14:33.5 0:35:09.1 17 1:23:52.8 18
20 332 detail závodníka KOCH Thomas GER 1964 FHSG Stralsund 1:49:56.8 0:14:35.6 0:35:27.1 20 1:24:21.2 20
21 742 detail závodníka ĎURICA Ľubomír SVK 1965 Źilinská župa 1:50:13.5 0:14:52.3 0:35:12.7 19 1:24:14.6 19
22 995 detail závodníka LAZZERI Daniele ITA 1963 Livigno 1:50:56.3 0:15:35.1 0:36:38.8 29 1:25:05.3 25
23 7002 detail závodníka CORVIN Stefan GER 1966 SC Haag 1:50:59.9 0:15:38.7 0:36:04.0 23 1:24:48.9 22
24 710 detail závodníka FURÉH Anders SWE 1963 vallda rsk 1:51:02.9 0:15:41.7 0:36:13.1 27 1:24:59.6 23
25 631 detail závodníka GSTÖHL Werner CZE 1963 Balzers 1:51:21.2 0:16:00.0 0:36:04.9 24 1:25:04.5 24
26 265 detail závodníka HAACK Karl GER 1962 SC Girkhausen 1:51:54.6 0:16:33.4 0:36:03.5 22 1:25:32.8 27
27 729 detail závodníka LAURENT Kraljic FRA 1966 Ski Val Morteau 1:51:58.9 0:16:37.7 0:36:06.8 25 1:25:31.5 26
28 849 detail závodníka DAHLGREN Lars SWE 1965 Sandoz 1:52:05.6 0:16:44.4 0:37:16.4 33 1:26:07.1 29
29 632 detail závodníka KARELSON Tonu EST 1966 CYCLON 1:52:14.4 0:16:53.2 0:36:10.8 26 1:25:33.1 28
30 272 detail závodníka BERNHARDSSON Kent SWE 1965 Kungälvs Roddklubb 1:53:20.5 0:17:59.3 0:36:17.4 28 1:26:27.6 30
31 572 detail závodníka GREGORIC Peter SLO 1963 SK Ihan 1:55:14.2 0:19:53.0 0:37:14.0 32 1:28:05.4 31
32 300 detail závodníka INGLIN Hubert SUI 1964 Unterägeri 1:55:58.0 0:20:36.8 0:36:56.9 31 1:28:50.1 32
33 941 detail závodníka STENMAN Ulf FIN 1965 Team Sportia Mattsson 1:56:02.4 0:20:41.2 0:38:14.6 39 1:29:15.9 35
34 282 detail závodníka VERGEDAL Per Harald NOR 1964 Team Nefton 1:56:08.6 0:20:47.4 0:39:01.9 47 1:29:17.9 36
35 783 detail závodníka ROMANENKOV Valeriy RUS 1964 Moscow 1:56:14.7 0:20:53.5 0:37:56.2 35 1:28:57.1 33
36 825 detail závodníka LEPASAAR Ivo EST 1965 SuusaAkadeemia 1:56:34.3 0:21:13.1 0:38:13.9 38 1:29:15.3 34
37 225 detail závodníka THUMMLER FRANK GER 1981 SV Lok NO Leipzig e.V. 1:56:39.4 0:21:18.2 0:36:51.0 30 1:29:48.0 37
38 1154 detail závodníka GUAITOLI Paolo ITA 1963 SCI CLUB NUOVI ORIZZONTI 1:56:50.0 0:21:28.8 0:37:35.7 34 1:29:58.6 39
39 927 detail závodníka KRUGER THOMAS GER 1981 Sehmatal-Neudorf 1:58:00.4 0:22:39.2 0:38:40.3 40 1:30:32.3 41
40 662 detail závodníka BOBILLIER Jean Paul FRA 1964 SC Val Morteau 1:58:07.1 0:22:45.9 0:39:16.9 48 1:29:48.6 38
41 712 detail závodníka KREJCI Jaroslav CZE 1963 Silvini Madshus Team 1:58:07.4 0:22:46.2 0:39:58.4 52 1:31:15.4 44
42 996 detail závodníka URBANI Giorgio ITA 1963 Livigno 1:58:08.3 0:22:47.1 0:38:12.1 37 1:30:10.9 40
43 303 detail závodníka SKUDAL Lasse NOR 1964 Moss skiklubb 1:58:29.8 0:23:08.6 0:39:00.3 44 1:30:59.1 42
44 308 detail závodníka STEFEK Jaroslav CZE 1962 www.cestovanimikrobusem.cz 1:58:57.8 0:23:36.6 0:39:19.4 49 1:31:36.5 46
45 309 detail závodníka ROED Ivar NOR 1966 Team Nefton 1:59:06.6 0:23:45.4 0:39:01.1 46 1:31:37.2 47
46 419 detail závodníka MAYR Markus AUT 1966 SC White Sharks Lienz 1:59:33.4 0:24:12.2 0:38:00.7 36 1:31:08.5 43
47 847 detail závodníka GUSTAFSSON Ulf SWE 1964 Sandoz 1:59:46.9 0:24:25.7 0:38:45.5 42 1:31:16.2 45
48 1097 detail závodníka THOREN Micke SWE 1962 En Svensk Klassiker 2:00:42.7 0:25:21.5 0:39:00.7 45 1:31:54.2 48
49 1118 detail závodníka NOVÁK Ivo CZE 1962 OK24 Praha 2:00:43.7 0:25:22.5 0:38:46.5 43 1:32:16.7 49
50 235 detail závodníka MEICHSNER Holger GER 1966 TSV Oberammergau 2:01:15.7 0:25:54.5 0:38:43.9 41 1:33:02.2 51
51 246 detail závodníka FALKO Lieder GER 1965 Lossatal 2:01:31.1 0:26:09.9 0:39:29.8 50 1:32:28.7 50
52 856 detail závodníka REINHARDT Jürgen GER 1964 Tambacher Skijäger 2:02:22.6 0:27:01.4 0:40:31.8 53 1:34:19.9 54
53 497 detail závodníka PANKALLA Ralf SWE 1966 IKHP 2:02:24.5 0:27:03.3 0:40:44.3 55 1:34:14.3 53
54 1121 detail závodníka SIMEK Tomas CZE 1963 Brecik 2:02:24.7 0:27:03.5 0:40:37.9 54 1:34:22.6 55
55 1119 detail závodníka NOVÁK Libor CZE 1965 OK24 Praha 2:02:35.7 0:27:14.5 0:41:26.7 64 1:34:54.0 56
56 657 detail závodníka ETZOLD Hape GER 1966 SRS Altenkirchen 2:02:36.4 0:27:15.2 0:43:38.4 74 1:35:12.6 58
57 844 detail závodníka MÜLLER Jens-Uwe GER 1964 WSV Ilmenau 2:03:10.7 0:27:49.5 0:40:53.6 57 1:34:58.1 57
58 699 detail závodníka MOHS Michael GER 1964 Tambacher Skijäger 2:03:52.9 0:28:31.7 0:41:14.3 63 1:35:33.8 59
59 705 detail závodníka PÄÄRU Mikk EST 1966 Sparta 2:04:03.4 0:28:42.2 0:39:31.8 51 1:33:56.5 52
60 488 detail závodníka HANSEN Bendix NOR 1965 Turrennklubben 2:04:31.6 0:29:10.4 0:41:48.0 65 1:36:04.2 61
61 487 detail závodníka FORSBERG Henning NOR 1965 Stavanger 2:04:58.5 0:29:37.3 0:41:48.5 66 1:36:18.2 62
62 1136 detail závodníka PAVESI Claudio ITA 1963 --- 2:05:32.0 0:30:10.8 0:43:35.8 73 1:37:06.9 64
63 663 detail závodníka PIARD Laurent FRA 1964 SC Val Morteau 2:06:00.5 0:30:39.3 0:40:59.1 59 1:36:42.1 63
64 290 detail závodníka THIELE Jens GER 1966 WSV Ilmenau 2:06:02.6 0:30:41.4 0:40:55.1 58 1:35:56.0 60
65 336 detail závodníka VIKBERG Marten FIN 1962 IK KAMP 2:06:22.0 0:31:00.8 0:44:08.9 75 1:38:00.4 67
66 523 detail závodníka BRATCHIKOV Konstantin ISR 1964 Netania 2:07:17.5 0:31:56.3 0:41:10.0 62 1:38:26.1 69
66 7017 detail závodníka PODTSCHASKE Armin GER 1964 xc-ski.de A|N Skimarathon Team 2:07:17.5 0:31:56.3 0:42:43.2 69 1:38:02.0 68
68 966 detail závodníka BAUER Rüdiger GER 1964 SGB Sadtsteinach 2:07:39.5 0:32:18.3 0:41:00.4 60 1:37:14.3 65
69 967 detail závodníka NORDBERG Richard SWE 1966 Malmö 2:08:05.8 0:32:44.6 0:41:01.8 61 1:37:24.7 66
70 277 detail závodníka ULBRICH Hubert GER 1966 Hohburger SV 2:08:48.8 0:33:27.6 0:40:52.4 56 1:38:41.3 70
71 342 detail závodníka ZIEGLTRUM Günther GER 1966 SC Münchberg 2:09:33.1 0:34:11.9 0:42:18.1 67 1:38:43.8 71
72 512 detail závodníka HJERPE THORSELL Hakan SWE 1963 Kungälvs Roddklubb 2:09:35.1 0:34:13.9 0:43:31.0 72 1:39:47.2 72
73 7022 detail závodníka VODICKA Petr CZE 1963 Ski Nordic Mar. Lazne 2:09:57.5 0:34:36.3 0:44:26.0 77 1:40:39.9 73
74 344 detail závodníka HELLMANN René GER 1963 USV TU Dresden 2:10:47.0 0:35:25.8 0:44:37.9 78 1:41:34.6 75
75 347 detail závodníka KOSTYNICH Sergey RUS 1964 Bim 2:12:11.9 0:36:50.7 0:44:45.0 79 1:41:39.9 76
76 1191 detail závodníka KEINÄNEN Jorma GER 1966 --- 2:12:14.5 0:36:53.3 0:45:01.3 80 1:42:52.1 77
77 792 detail závodníka INNO Ain EST 1964 Someru 2:13:47.5 0:38:26.3 0:42:47.7 70 1:41:33.1 74
78 338 detail závodníka SINGER Michael GER 1965 TV Refrath 2:15:15.0 0:39:53.8 0:46:36.9 89 1:44:39.3 80
79 266 detail závodníka ARHEIT Richie GER 1963 Sc Villingen 2:15:54.9 0:40:33.7 0:43:15.1 71 1:44:16.6 79
80 7018 detail závodníka FISCHER Thomas GER 1963 Lossburg 2:16:17.1 0:40:55.9 0:44:16.7 76 1:45:08.3 81
81 365 detail závodníka PERNUTZ Pier GER 1963 Hurtigbären Schönberg 2:16:38.6 0:41:17.4 0:46:03.7 83 1:45:24.5 82
82 340 detail závodníka BRISCHEWSKI Joachim SWE 1962 Kungälvs Roddklubb 2:17:17.2 0:41:56.0 0:46:38.3 90 1:45:35.6 85
83 571 detail závodníka HARTUNG Michael GER 1965 Geseke 2:17:24.0 0:42:02.8 0:46:32.9 88 1:45:28.0 84
84 1187 detail závodníka GUENTHNER Mandfred GER 1963 --- 2:17:43.8 0:42:22.6 0:42:40.6 68 1:43:43.0 78
85 1153 detail závodníka JEREMIAS Jens GER 1965 --- 2:17:57.5 0:42:36.3 0:45:49.1 81 1:45:26.9 83
86 352 detail závodníka MASCHKE Holger GER 1963 Homburger Sportverein 2:18:34.9 0:43:13.7 0:45:57.5 82 1:46:25.4 86
87 899 detail závodníka LIUKONEN Caj-Cristian FIN 1966 Tawastia Trail Club 2:19:34.0 0:44:12.8 0:48:48.0 98 1:48:33.0 89
88 483 detail závodníka SIMONOV Igor RUS 1966 Moscow 2:20:36.8 0:45:15.6 0:50:07.0 103 1:49:38.6 93
89 7021 detail závodníka BRÄUNIG Bert GER 1966 ESV Lok Beucha 2:21:11.3 0:45:50.1 0:46:41.8 92 1:47:45.6 87
90 1123 detail závodníka RAGETTLI Andreas SUI 1962 --- 2:21:12.7 0:45:51.5 0:48:06.6 95 1:49:06.4 91
91 1107 detail závodníka LAGERBLAD John SWE 1964 Kungälvs Roddklubb 2:22:06.3 0:46:45.1 0:46:39.2 91 1:48:29.1 88
92 7052 detail závodníka SIGURDSSON Gardar ICE 1966 Iowa City Nordic Club 2:22:17.6 0:46:56.4 0:50:03.1 102 1:50:34.4 96
93 610 detail závodníka CORNELIUSSON  Mats SWE 1964 Färgelanda Buss 2:23:12.9 0:47:51.7 0:46:10.1 85 1:49:00.8 90
94 611 detail závodníka HOLM Christer SWE 1965 Färgelanda Buss 2:23:53.3 0:48:32.1 0:46:09.2 84 1:49:22.9 92
95 345 detail závodníka HALVORSEN Nils Morten NOR 1964 Team Nefton 2:23:54.8 0:48:33.6 0:46:32.8 87 1:50:16.1 94
96 414 detail závodníka VÁVRA Lumír CZE 1965 LK VALUM PRO FRENŠTÁT 2:24:31.6 0:49:10.4 0:50:54.4 106 1:52:23.0 97
97 616 detail závodníka ZETTERBERG Bengt SWE 1963 Färgelanda Buss 2:24:56.0 0:49:34.8 0:47:08.1 93 1:50:26.9 95
98 395 detail závodníka LINKE Frank GER 1964 Skiclub Kottmar 2:26:26.4 0:51:05.2 0:50:02.8 101 1:52:46.6 98
99 698 detail závodníka KOTYZA Jindrich CZE 1962 Linde Material Handling Czech Republic 2:27:53.2 0:52:32.0 0:48:37.2 96 1:53:28.6 100
100 377 detail závodníka HOFF Pal NOR 1963 Team Nefton 2:29:29.5 0:54:08.3 0:49:01.7 99 1:53:40.4 101