König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - klassische Technik

Běžecké lyžování
DATUM :5.2.2017 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta split-1 # split-2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta split-1 # split-2 #
1 1011 detail závodníka GRONDALEN Roar NOR 1956 Eltera 1:46:28.0 0:00:00.0 0:35:06.1 1 1:21:41.9 1
2 1020 detail závodníka SEPPALA Ilari FIN 1954 PWT 1:50:42.3 0:04:14.3 0:35:59.1 2 1:24:47.8 2
3 241 detail závodníka TAUTENHAHN Frank GER 1955 SG Adelsberg 1:51:58.7 0:05:30.7 0:36:14.3 3 1:26:13.1 3
4 999 detail závodníka LONGA Arno ITA 1956 Livigno 1:53:24.6 0:06:56.6 0:36:23.8 4 1:26:14.2 4
5 273 detail závodníka SVERNHAGE Jan SWE 1954 IF Rigor 1:53:29.2 0:07:01.2 0:36:45.2 6 1:27:11.2 5
6 1042 detail závodníka KUNC Radovan CZE 1955 Tatran Jablonec 1:55:48.8 0:09:20.8 0:36:32.6 5 1:28:07.8 6
7 573 detail závodníka GUDLIN Ivan SLO 1952 SK Ihan 1:56:29.0 0:10:01.0 --- --- --- ---
8 766 detail závodníka EDVINSEN Arne NOR 1952 Nesoya 2:00:27.0 0:13:59.0 0:38:29.5 7 1:32:02.4 7
9 788 detail závodníka JÁNA Miroslav CZE 1955 Cyklo-Ski Klub Polička 2:02:13.6 0:15:45.6 0:39:47.5 9 1:33:29.1 8
10 322 detail závodníka OPPERMANN Martin SWE 1956 Skogspojkarnas OK 2:02:15.1 0:15:47.1 0:41:07.2 13 1:34:23.3 11
11 622 detail závodníka SAMUELSSON George SWE 1953 Färgelanda Buss 2:02:27.1 0:15:59.1 0:40:51.8 12 1:34:22.0 10
12 278 detail závodníka VOPAT Václav CZE 1953 Sokol Podlázky 2:03:11.5 0:16:43.5 0:38:49.7 8 1:33:52.9 9
13 263 detail závodníka MÖBIUS Andreas GER 1956 Hohburger SV 1990 2:04:42.8 0:18:14.8 0:40:50.2 11 1:35:37.4 12
14 1109 detail závodníka STRNAD Milos CZE 1953 --- 2:05:06.8 0:18:38.8 0:43:33.8 18 1:37:37.3 16
15 7012 detail závodníka BERNHARD Lukas GER 1955 München 2:05:07.7 0:18:39.7 0:42:17.6 15 1:36:44.7 14
16 1031 detail závodníka MANIORA Yonel FRA 1955 Loisir Nordique 2:06:00.5 0:19:32.5 0:40:04.2 10 1:35:45.8 13
17 313 detail závodníka HELBIG Joachim GER 1955 ATSV Gebirge Gelobtland 2:06:08.4 0:19:40.4 0:42:45.6 17 1:37:36.1 15
18 328 detail závodníka SYROWATKA Werner GER 1956 SC Lauf 2:08:34.5 0:22:06.5 0:42:21.6 16 1:38:40.4 17
19 920 detail závodníka SANDVIK Erik NOR 1953 Sandefjord 2:09:38.7 0:23:10.7 0:43:47.5 20 1:40:27.7 18
20 353 detail závodníka JANZ Dieter GER 1953 BSV TGB Welzow-Süd 04 e.V. 2:11:14.5 0:24:46.5 0:42:06.2 14 1:40:32.9 19
21 337 detail závodníka CORNELIUSSON Christer SWE 1955 Kungälvs Roddklubb 2:11:18.6 0:24:50.6 0:44:13.0 21 1:41:37.4 21
22 919 detail závodníka RICHTER Peter GER 1955 Parthenstein 2:12:04.9 0:25:36.9 0:45:55.7 29 1:41:46.4 22
23 896 detail závodníka MÜLLER Ruedi SUI 1956 SSC Langnau a.A. 2:12:48.0 0:26:20.0 0:43:46.6 19 1:41:35.8 20
24 1189 detail závodníka PIRKER Hans AUT 1955 --- 2:14:44.6 0:28:16.6 0:44:55.6 24 1:43:40.5 23
25 7060 detail závodníka BUERGLER Armin SUI 1952 --- 2:15:37.5 0:29:09.5 0:45:15.1 25 1:45:23.4 26
26 624 detail závodníka BOGG Rune SWE 1956 Färgelanda Buss 2:16:31.5 0:30:03.5 0:44:20.3 22 1:44:30.7 25
27 612 detail závodníka JACOBSON Hakan SWE 1954 Färgelanda Buss 2:17:10.8 0:30:42.8 0:46:54.7 33 1:46:03.4 30
28 350 detail závodníka BÄCKSTRÖM Ralf FIN 1954 Vaasa 2:17:16.2 0:30:48.2 0:47:00.7 36 1:45:54.9 29
29 648 detail závodníka ÖSTLUND Anders SWE 1956 Ängelholm 2:17:42.5 0:31:14.5 0:45:15.5 26 1:44:01.9 24
30 7036 detail závodníka JERMOLOW Nikolai GER 1954 TP Linde 79 2:17:42.8 0:31:14.8 0:45:48.4 28 1:46:03.9 31
31 929 detail závodníka SCHAUERTE Joachim GER 1955 STC Fleckenberg 2:17:45.3 0:31:17.3 0:44:55.1 23 1:45:28.0 27
32 1105 detail závodníka ANDERSSON Jan SWE 1953 Kungälvs Roddklubb 2:18:19.8 0:31:51.8 0:46:36.0 32 1:46:38.6 32
33 687 detail závodníka GHISLENI Ernesto ITA 1953 SCI CAI Bergamo 2:20:04.5 0:33:36.5 0:46:02.4 30 1:45:48.1 28
34 649 detail závodníka ANTIKAINEN Markku FIN 1956 Hiihtotiimi 2:22:23.3 0:35:55.3 0:48:35.6 38 1:50:16.8 35
35 593 detail závodníka KOSTKA Krzysztof POL 1955 wschowa 2:23:22.2 0:36:54.2 0:47:00.0 35 1:50:07.3 34
36 561 detail závodníka SIPILÄ Eero FIN 1954 SalpausselkäExpress 2:24:02.3 0:37:34.3 0:48:35.8 39 1:52:00.4 36
37 1095 detail závodníka FRANZOI Leopoldo ITA 1956 gsa povo 2:24:10.2 0:37:42.2 0:46:20.0 31 1:50:02.4 33
38 360 detail závodníka STRAUB Karl GER 1954 SG Gerstetten 2:26:02.1 0:39:34.1 0:53:32.1 50 1:54:45.6 39
39 7056 detail závodníka MURARIK Stefan SVK 1955 SKI Club PEZINOK 2:27:02.2 0:40:34.2 0:45:27.5 27 1:52:30.8 37
40 1199 detail závodníka LEPIK Hillar EST 1954 Sporttravel Estonia 2:27:48.4 0:41:20.4 0:46:59.7 34 1:53:57.2 38
41 346 detail závodníka SEIFERT Volker GER 1956 Marienberg 2:29:56.4 0:43:28.4 0:49:10.7 41 1:54:54.0 40
42 396 detail závodníka KALÁB Radoslav CZE 1955 PROSTĚJOV 2:30:06.3 0:43:38.3 0:52:23.9 47 1:56:34.2 43
43 645 detail závodníka SEPPÄLÄ Ilkka FIN 1956 Espoo 2:30:22.2 0:43:54.2 0:48:34.7 37 1:57:39.6 44
44 898 detail závodníka SCHUBERT Bernd GER 1955 DEKRA 2:32:22.2 0:45:54.2 0:50:05.5 42 1:56:12.8 42
45 618 detail závodníka ÖLMEGARD  Lennart SWE 1956 Färgelanda Buss 2:32:44.2 0:46:16.2 0:49:02.2 40 1:55:47.3 41
46 373 detail závodníka SEIDEL Werner GER 1955 Klingenthal 2:34:32.6 0:48:04.6 0:50:27.0 43 1:58:32.4 45
47 779 detail závodníka MELLBYE Tor SWE 1955 Global Sport Tours 2:34:44.4 0:48:16.4 0:54:58.5 53 2:01:25.7 49
48 1006 detail závodníka GUSTAFSSON Dieck SWE 1955 --- 2:35:03.1 0:48:35.1 0:52:10.1 45 1:59:41.8 47
49 394 detail závodníka ROTTMAYER Hans GER 1956 Darmstadt 2:36:04.3 0:49:36.3 0:51:04.3 44 1:59:22.2 46
50 387 detail závodníka SCHUBERT Wolfgang GER 1954 Grünhain-Beierfeld 2:36:49.8 0:50:21.8 0:52:31.3 48 1:59:57.5 48
51 543 detail závodníka LITTORIN Göran SWE 1953 Lulea 2:37:40.6 0:51:12.6 0:55:42.7 54 2:01:55.5 50
52 301 detail závodníka BÜRST Karl GER 1955 SC Schwarzach 2:38:50.1 0:52:22.1 0:59:09.4 61 2:05:57.6 54
53 415 detail závodníka BOBROV Vladimir RUS 1954 Moscow 2:39:12.0 0:52:44.0 0:53:02.3 49 2:02:20.3 51
54 537 detail závodníka SAARINEN Asmo FIN 1955 Somerniemen Veikot 2:41:03.7 0:54:35.7 0:52:13.4 46 2:02:37.3 52
55 380 detail závodníka HOFFMANN Frank GER 1956 Furth 2:42:10.3 0:55:42.3 0:54:25.4 52 2:06:22.3 55
56 630 detail závodníka WADHOLM Leif SWE 1955 Preem 2:43:30.4 0:57:02.4 0:54:03.3 51 2:03:49.7 53
57 667 detail závodníka NIKANDER Tom FIN 1956 Hiihtotiimi 2:47:47.7 1:01:19.7 0:56:57.3 58 2:11:07.4 57
58 957 detail závodníka SÖDERSTIG Johnny SWE 1955 Nybro Ski 2:47:48.6 1:01:20.6 0:57:14.4 59 2:09:44.8 56
59 439 detail závodníka RINGEL Reinhard GER 1954 Potsdam 2:53:56.3 1:07:28.3 1:00:47.2 66 2:15:13.5 60
60 813 detail závodníka STALBERG Per-Ake SWE 1955 Preem IF 2:54:08.6 1:07:40.6 0:59:20.4 62 2:15:25.7 61
61 511 detail závodníka BENDELI Nicolas AUS 1952 GREENWAY ACT 2:54:13.9 1:07:45.9 0:56:12.9 55 2:15:26.8 62
62 1110 detail závodníka BAUER Ivan CZE 1953 --- 2:54:20.9 1:07:52.9 0:58:52.5 60 2:14:27.6 59
63 819 detail závodníka NYMAN Per Jussi SWE 1952 Saltisskidor 2:55:04.1 1:08:36.1 0:56:27.5 56 2:14:24.3 58
64 458 detail závodníka RÖSCH Bernd GER 1952 Drebach 2:57:21.2 1:10:53.2 0:56:47.4 57 2:15:34.2 63
65 391 detail závodníka JARDON Paul BEL 1955 STAVELOT 2:58:10.9 1:11:42.9 1:02:43.0 68 2:18:08.8 65
66 853 detail závodníka RANDIN Jean-Pierre SUI 1954 Sandoz 2:58:14.3 1:11:46.3 0:59:21.7 63 2:17:51.3 64
67 267 detail závodníka BOYD Iain CAN 1953 --- 2:59:05.2 1:12:37.2 1:03:21.1 72 2:21:53.1 69
68 854 detail závodníka JANNES Antero FIN 1954 Nice 3:00:19.0 1:13:51.0 1:00:44.5 65 2:20:13.5 66
69 871 detail závodníka FRITSCHE Dieter GER 1952 Dresden 3:03:52.1 1:17:24.1 1:00:08.4 64 2:21:22.0 67
70 551 detail závodníka LINDSTRÖM Johan SWE 1954 Gallringsv 3:04:01.1 1:17:33.1 1:05:52.4 75 2:22:46.5 71
71 312 detail závodníka LUX Christoph GER 1956 Stuttgart 3:04:09.9 1:17:41.9 1:03:15.9 71 2:21:51.3 68
72 443 detail závodníka GRATIAS Werner GER 1954 WSV Ilmenau 3:06:39.9 1:20:11.9 1:01:43.3 67 2:22:36.6 70
73 7038 detail závodníka BERNSTEIN Matthias GER 1956 Alpenverein Magdeburg 3:11:56.3 1:25:28.3 1:17:04.5 81 2:31:51.6 75
74 315 detail závodníka SUPPONEN Matti FIN 1953 Melaveikot 3:13:28.0 1:27:00.0 1:03:11.3 70 2:27:15.4 72
75 912 detail závodníka GROFCIK Emil SVK 1953 Ellio Nitra Slovakia 3:13:58.7 1:27:30.7 1:02:45.5 69 2:28:13.6 73
76 428 detail závodníka HAAS Siegfried Jun. GER 1955 St. Georgen 3:15:51.5 1:29:23.5 1:04:34.8 74 2:28:26.2 74
77 1010 detail závodníka WOLFRAM Herlich GER 1956 DAV Jena/ski 3:17:57.5 1:31:29.5 1:03:56.9 73 2:32:01.3 76
78 721 detail závodníka REBER Jean-Charles SUI 1954 SSC Jestetten 3:23:45.0 1:37:17.0 1:05:54.6 76 2:35:56.2 77
79 7028 detail závodníka ROUČKA Tomáš CZE 1953 Nová Paka 3:26:35.6 1:40:07.6 1:09:00.6 78 2:37:05.9 78
80 867 detail závodníka SANDBERG Ola SWE 1954 Färgelanda Buss 3:29:33.0 1:43:05.0 1:06:34.6 77 2:40:41.2 79
81 437 detail závodníka KLINGE Thomas GER 1956 SV Einhei Erfurt 3:51:44.8 2:05:16.8 1:16:43.4 80 2:57:02.0 80
82 1004 detail závodníka FORSMAN Hakan SWE 1954 Färgelanda Buss 4:02:33.2 2:16:05.2 1:11:55.2 79 2:59:04.0 81
83 538 detail závodníka RIDLEY Brian GBR 1953 Bristol 4:07:41.4 2:21:13.4 1:21:26.3 82 3:12:33.2 83
84 748 detail závodníka SCHWARZ Mathias GER 1952 München 4:11:21.4 2:24:53.4 1:22:16.5 83 3:10:34.7 82
85 718 detail závodníka HAVRÁNEK Vladimír CZE 1954 Kotva Braník 5:59:42.2 4:13:14.2 --- --- --- ---
--- 326 detail závodníka CHRIST Eberhard GER 1955 Tambach-Dietharz DNS --- --- --- --- ---
--- 401 detail závodníka BARANOV Anatoly RUS 1952 Moscow DNS --- --- --- --- ---
--- 472 detail závodníka PERSSON Jörgen SWE 1956 Sunne SLF DNS --- --- --- --- ---
--- 479 detail závodníka BOYD Iain CAN 1953 paris DNS --- --- --- --- ---
--- 526 detail závodníka HUGHES Kenneth CAN 1954 Calgary Alberta DNS --- --- --- --- ---
--- 759 detail závodníka PART Andres EST 1956 Ewk DNS --- --- --- --- ---
--- 7053 detail závodníka FURULAND Hans SWE 1956 Färgelanda Buss DNS --- --- --- --- ---