Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | split-1 | # | split-2 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 160 | OLEX Max | 1989 | Adidas XCS-Team | 1:26:20.6 | 0:00:00.0 | 0:28:48.4 | 8 | 1:06:47.8 | 12 | ||
2 | diplom | 159 | TARANTOLA Damien | 1991 | HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM | 1:26:20.7 | 0:00:00.1 | 0:28:47.9 | 5 | 1:06:47.1 | 8 | ||
3 | diplom | 162 | BUTTIN Bastien | 1989 | HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM | 1:26:21.4 | 0:00:00.8 | 0:28:47.6 | 3 | 1:06:46.1 | 1 | ||
4 | diplom | 1036 | KINDSCHI Linard | 1993 | Davos Platz | 1:26:22.3 | 0:00:01.7 | 0:28:49.2 | 11 | 1:06:46.6 | 2 | ||
5 | diplom | 153 | POIRRIER Bastien | 1988 | Rossignol | 1:26:22.4 | 0:00:01.8 | 0:28:50.3 | 15 | 1:06:47.0 | 6 | ||
6 | diplom | 228 | KORNFIELD Tyler | 1991 | --- | 1:26:23.0 | 0:00:02.4 | 0:28:50.7 | 16 | 1:06:46.6 | 2 | ||
7 | diplom | 226 | NORRIS David | 1990 | --- | 1:26:23.5 | 0:00:02.9 | 0:28:48.3 | 7 | 1:06:48.0 | 13 | ||
8 | diplom | 970 | CEBULLA Marius | 1995 | SWV Goldlauter | 1:26:25.0 | 0:00:04.4 | 0:28:47.5 | 2 | 1:06:47.0 | 6 | ||
9 | diplom | 154 | MOUGEL Adrien | 1988 | Rossignol | 1:26:32.6 | 0:00:12.0 | 0:28:48.5 | 10 | 1:06:46.7 | 5 | ||
10 | diplom | 222 | BORMOLINI Thomas | 1993 | team robinson | 1:26:33.5 | 0:00:12.9 | 0:28:48.1 | 6 | 1:06:47.4 | 9 | ||
11 | diplom | 155 | PRALONG Candide | 1990 | Rossignol | 1:26:33.9 | 0:00:13.3 | 0:28:47.7 | 4 | 1:06:46.6 | 2 | ||
12 | diplom | 1032 | MICH Riccardo | 1991 | TEAM FUTURA | 1:26:34.0 | 0:00:13.4 | 0:28:49.8 | 14 | 1:06:49.3 | 16 | ||
13 | diplom | 1046 | BAEHR JOHANNES | 1995 | WSV Bad Lobenstein | 1:26:34.8 | 0:00:14.2 | 0:28:49.6 | 13 | 1:06:47.6 | 11 | ||
14 | diplom | 1014 | BRIGADOI Mauro | 1992 | TEAM ROBINSONPETSHOP TRAINER | 1:26:36.3 | 0:00:15.7 | 0:28:51.3 | 18 | 1:06:47.5 | 10 | ||
15 | diplom | 221 | KUISLE Michael | 1995 | Team Forever Nordic | 1:26:45.7 | 0:00:25.1 | 0:28:51.1 | 17 | 1:06:48.7 | 15 | ||
16 | diplom | 163 | FROST Robin | 1993 | Team Forever Nordic | 1:26:49.6 | 0:00:29.0 | 0:28:47.3 | 1 | 1:06:48.4 | 14 | ||
17 | diplom | 220 | BORMOLINI Nicolas | 1993 | team robinson | 1:28:20.2 | 0:01:59.6 | 0:28:48.4 | 8 | 1:07:27.3 | 17 | ||
18 | diplom | 975 | AGNELLET Gerard | 1992 | HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM | 1:28:58.2 | 0:02:37.6 | 0:28:49.5 | 12 | 1:08:17.7 | 18 | ||
19 | diplom | 1038 | KUHN Matthias | 1988 | Weißenbach | 1:30:03.0 | 0:03:42.4 | 0:28:58.7 | 21 | 1:09:15.1 | 20 | ||
20 | diplom | 212 | LENTSCH Urban | 1994 | Team Tiroler Oberland | 1:30:06.0 | 0:03:45.4 | 0:28:57.7 | 20 | 1:09:13.9 | 19 | ||
21 | diplom | 167 | ONDRASEK Pavel | 1992 | Fischer Racing Team | 1:30:22.6 | 0:04:02.0 | 0:29:34.2 | 23 | 1:10:01.3 | 22 | ||
22 | diplom | 158 | LINDEGGER Janis | 1993 | SAS | 1:30:54.5 | 0:04:33.9 | 0:29:31.1 | 22 | 1:10:01.6 | 23 | ||
23 | diplom | 1126 | FRIEDL Christoph | 1987 | xc-ski.de/AIN Skimarathon Team | 1:35:12.9 | 0:08:52.3 | 0:28:56.9 | 19 | 1:09:20.6 | 21 | ||
24 | diplom | 1015 | DALLA VIA Alberto | 1995 | TEAM FUTURA | 1:36:25.9 | 0:10:05.3 | 0:30:25.1 | 24 | 1:13:15.4 | 24 | ||
25 | diplom | 233 | BURGARDT Marc | 1993 | Madshus | 1:37:39.5 | 0:11:18.9 | 0:30:51.3 | 25 | 1:14:26.5 | 25 | ||
26 | diplom | 644 | KRACÍK Josef | 1991 | Žižkovský tygři - VŠTJ EKONOM Praha | 1:38:03.0 | 0:11:42.4 | 0:31:34.0 | 28 | 1:14:59.5 | 26 | ||
27 | diplom | 275 | EBNER Cornelius | 1995 | USC Faistenau | 1:38:22.1 | 0:12:01.5 | 0:31:31.6 | 26 | 1:15:02.0 | 27 | ||
28 | diplom | 214 | BIRKNER Philipp | 1989 | #wirfueryannic | 1:38:46.0 | 0:12:25.4 | 0:32:02.8 | 29 | 1:15:43.3 | 29 | ||
29 | diplom | 513 | NOEKLEBY Henrik | 1995 | SKI | 1:38:52.9 | 0:12:32.3 | 0:32:04.4 | 30 | 1:15:44.4 | 30 | ||
30 | diplom | 298 | HARTIG Tobias | 1994 | Eintracht Braunschweig | 1:39:11.4 | 0:12:50.8 | 0:31:32.1 | 27 | 1:15:22.9 | 28 | ||
31 | diplom | 1040 | FURLANIS GIANLUCA | 1988 | TEAM FUTURA | 1:43:29.2 | 0:17:08.6 | 0:34:00.6 | 32 | 1:19:31.4 | 32 | ||
32 | diplom | 735 | STRANDLIE Aadne | 1992 | Gjövik Skiklubb | 1:43:40.1 | 0:17:19.5 | 0:35:10.2 | 34 | 1:20:20.0 | 33 | ||
33 | diplom | 596 | POVIRK Anze | 1991 | SK Ihan | 1:44:24.9 | 0:18:04.3 | 0:33:00.1 | 31 | 1:18:44.1 | 31 | ||
34 | diplom | 680 | LUNDBERG Kristofer | 1988 | Langshyttans AIK SK | 1:47:49.6 | 0:21:29.0 | 0:35:11.2 | 35 | 1:22:16.6 | 34 | ||
35 | diplom | 650 | TOLAR Václav | 1991 | Jablonec nad Nisou | 1:48:58.1 | 0:22:37.5 | 0:35:05.9 | 33 | 1:22:54.2 | 35 | ||
36 | diplom | 1029 | STRZALKOWSKI Adrian | 1990 | MKS Karkonosze | 1:54:08.3 | 0:27:47.7 | 0:35:18.4 | 36 | 1:26:21.9 | 36 | ||
37 | diplom | 904 | LOBANOV Evgeny | 1988 | Odintzovo | 1:56:14.7 | 0:29:54.1 | 0:37:53.5 | 37 | 1:28:55.9 | 37 | ||
38 | diplom | 280 | SCHÖTTES Manuel | 1993 | SC Oberhundem | 1:56:49.0 | 0:30:28.4 | 0:38:31.8 | 38 | 1:29:48.0 | 38 | ||
39 | diplom | 1055 | SACHS David | 1993 | Engen | 1:58:40.9 | 0:32:20.3 | 0:39:02.6 | 39 | 1:31:09.1 | 39 | ||
40 | diplom | 3296 | KING Sebastian | 1989 | Tria Schramberger e.V. | 2:01:14.4 | 0:34:53.8 | 0:40:18.2 | 42 | 1:33:36.8 | 40 | ||
41 | diplom | 1138 | ROBINSON Joshua | 1987 | Beaten Path Nordic Trails | 2:01:53.7 | 0:35:33.1 | 0:41:05.2 | 45 | 1:34:48.6 | 42 | ||
42 | diplom | 1120 | NOVÁK JR. Libor | 1991 | OK24 Praha | 2:03:17.7 | 0:36:57.1 | 0:40:51.5 | 43 | 1:34:55.6 | 43 | ||
43 | diplom | 743 | ĎURICA Michal | 1989 | Žilinská župa | 2:03:34.8 | 0:37:14.2 | 0:39:30.1 | 40 | 1:34:21.3 | 41 | ||
44 | diplom | 329 | PETTERSSON Anton | 1988 | Mariestads Fk | 2:04:23.1 | 0:38:02.5 | 0:39:36.4 | 41 | 1:35:33.0 | 44 | ||
45 | diplom | 7045 | HEMLING Marcus | 1992 | Fambach | 2:06:02.9 | 0:39:42.3 | 0:44:08.4 | 49 | 1:37:59.8 | 46 | ||
46 | diplom | 1102 | SIMANOWSKI Eric | 1992 | SC Aising-Pang | 2:07:17.6 | 0:40:57.0 | 0:40:52.5 | 44 | 1:37:13.7 | 45 | ||
47 | diplom | 1206 | GÖBEL Falk | 1988 | USV TU Dresden | 2:10:53.9 | 0:44:33.3 | 0:44:33.4 | 50 | 1:41:47.3 | 47 | ||
48 | diplom | 291 | SCHÜTZ Stefan | 1987 | Hohburger SV | 2:14:45.2 | 0:48:24.6 | 0:42:32.2 | 46 | 1:42:50.0 | 48 | ||
49 | diplom | 521 | MULLER Jan | 1988 | TJ Tanvald | 2:16:21.4 | 0:50:00.8 | 0:45:53.4 | 51 | 1:45:17.4 | 50 | ||
50 | diplom | 1139 | HLAVACEK David | 1989 | Prague | 2:17:47.3 | 0:51:26.7 | 0:45:54.9 | 52 | 1:45:29.3 | 52 | ||
51 | diplom | 574 | MEINEL Jonas | 1992 | SC Inzell | 2:18:21.0 | 0:52:00.4 | 0:43:36.6 | 47 | 1:45:27.5 | 51 | ||
52 | diplom | 1080 | PROBST Ludwig | 1990 | München | 2:18:52.4 | 0:52:31.8 | 0:44:03.9 | 48 | 1:45:06.1 | 49 | ||
53 | diplom | 1082 | CUDDY Matthew | 1988 | Soo Finnish Nordic | 2:19:34.2 | 0:53:13.6 | 0:48:38.1 | 55 | 1:50:41.2 | 55 | ||
54 | diplom | 1083 | WILTMANN Victor | 1987 | Georgian nordic | 2:19:34.6 | 0:53:14.0 | 0:48:34.5 | 54 | 1:50:40.7 | 54 | ||
55 | diplom | 568 | MORCH-MADSEN Andreas | 1987 | Ostervold | 2:23:07.0 | 0:56:46.4 | 0:49:12.5 | 56 | 1:49:22.2 | 53 | ||
56 | diplom | 584 | JOHANSSON Patrik | 1988 | AXA Sports Club | 2:24:02.8 | 0:57:42.2 | 0:52:17.4 | 60 | 1:50:50.4 | 56 | ||
57 | diplom | 945 | SJÖBERG Anton | 1988 | Gothenburg | 2:25:08.5 | 0:58:47.9 | 0:49:47.3 | 59 | 1:52:20.6 | 58 | ||
58 | diplom | 564 | VILLAR Angus | 1988 | Parsons Green XC Ski Club | 2:25:26.6 | 0:59:06.0 | 0:47:36.2 | 53 | 1:50:56.7 | 57 | ||
59 | diplom | 1155 | FRASCH Frank | 1988 | --- | 2:26:52.5 | 1:00:31.9 | 0:49:30.8 | 57 | 1:54:53.1 | 59 | ||
60 | diplom | 873 | GOULDSMITH Christopher | 1987 | - | 2:34:28.5 | 1:08:07.9 | 0:49:33.0 | 58 | 1:58:35.7 | 60 | ||
61 | diplom | 633 | KAČÍREK Martin | 1989 | Černošice | 2:43:35.7 | 1:17:15.1 | 0:56:31.2 | 61 | 2:06:29.2 | 61 | ||
62 | diplom | 935 | HOLZHAUSEN Martin | 1991 | Deutschlandklassiker | 2:55:54.0 | 1:29:33.4 | 0:57:51.8 | 63 | 2:13:22.8 | 62 | ||
63 | diplom | 422 | GULA Martin | 1989 | www.cestovanimikrobusem.cz | 3:02:08.0 | 1:35:47.4 | 0:57:33.0 | 62 | 2:17:31.7 | 63 | ||
64 | diplom | 554 | COWAN SANLUIS Alexander | 1989 | longstowe | 3:06:22.7 | 1:40:02.1 | 1:02:37.1 | 64 | 2:22:36.0 | 64 | ||
65 | diplom | 936 | HASS Arthur | 1989 | Deutschlandklassiker | 3:12:28.8 | 1:46:08.2 | 1:08:12.3 | 67 | 2:30:19.0 | 65 | ||
66 | diplom | 1092 | HELLER Konrad | 1993 | Ettal | 3:16:55.2 | 1:50:34.6 | 1:06:38.7 | 65 | 2:31:25.4 | 66 | ||
67 | diplom | 984 | DE HONDT Kjell | 1988 | The Extra Mile | 4:02:51.0 | 2:36:30.4 | 1:07:25.2 | 66 | 2:53:28.4 | 67 | ||
--- | 262 | MATTUSCHKA Marco | 1987 | Enit Systems | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 294 | COLOMBINO Marcello | 1988 | Brüssel | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 327 | CIHA Jan | 1991 | SKG Gersfeld | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 354 | EHRLICH Dominik | 1988 | Yama | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 668 | THALMANN Florian | 1991 | Skiclub Entlebuch | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 717 | BÜCHNER Alexander | 1988 | Floh-Seligenthal | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 812 | ROSE Tobias | 1987 | RAF | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 855 | PILLING Jan | 1988 | Dresden | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 951 | POIRRIER BASTIEN | 1988 | Rossignol | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |