König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - klassische Technik

Běžecké lyžování
DATUM :5.2.2017 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta split-1 # split-2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta split-1 # split-2 #
1 215 detail závodníka SUTTER Martin AUT 1980 Fischer Racing Team 1:26:32.5 0:00:00.0 0:28:50.2 2 1:06:48.4 2
2 217 detail závodníka FREIMUTH Thomas GER 1980 xc-ski.de Skimarathon Team 1:26:33.8 0:00:01.3 0:28:50.5 3 1:06:46.1 1
3 161 detail závodníka BONALDI Sergio ITA 1978 MARATHON NORDIK SKI TEAM 1:26:44.4 0:00:11.9 0:28:54.0 5 1:06:48.8 3
4 165 detail závodníka STEURER Thomas AUT 1977 Salomon Racingteam 1:28:57.2 0:02:24.7 0:28:50.5 3 1:08:34.2 4
5 1128 detail závodníka BASSETTI GIACOMO SUI 1995 Swiss Ski U24 Team 1:30:06.2 0:03:33.7 0:28:48.8 1 1:09:13.6 6
6 1137 detail závodníka IVANOV Sergey RUS 1979 Balashikha 1:30:10.2 0:03:37.7 0:28:58.4 6 1:09:12.9 5
7 963 detail závodníka DIEZIG Thomas SUI 1981 SSC-Toggenburg 1:31:27.0 0:04:54.5 0:29:32.4 8 1:10:03.9 7
8 599 detail závodníka TREUDE Harald GER 1977 SV Luetzel 1:34:19.2 0:07:46.7 0:29:31.9 7 1:11:27.3 8
9 520 detail závodníka EßBACH Jens GER 1977 VSC Klingenthal 1:35:35.6 0:09:03.1 0:30:24.6 9 1:13:14.4 9
10 1044 detail závodníka FISCHER Simon GER 1981 Sv Oberreute 1:36:45.4 0:10:12.9 0:30:49.6 11 1:14:24.8 10
11 971 detail závodníka REGER Christoph GER 1980 Pullenreuth 1:36:57.0 0:10:24.5 0:30:52.1 12 1:14:25.5 11
12 1185 detail závodníka EGGER Arnold AUT 1981 --- 1:37:16.7 0:10:44.2 0:30:49.1 10 1:14:26.0 12
13 978 detail závodníka SOLOVIEV VSEVOLOD RUS 1988 MSU ski team 1:38:25.2 0:11:52.7 0:31:26.9 14 1:15:40.6 14
14 7001 detail závodníka BUBULA Pawel POL 1980 Skipol.pl 1:38:51.0 0:12:18.5 0:31:25.2 13 1:15:42.1 15
15 780 detail závodníka ENA Leif FIN 1979 Ik Falken 1:40:34.9 0:14:02.4 0:31:27.8 15 1:14:57.5 13
16 1112 detail závodníka MUENCH SVEN GER 1980 Team Forever Nordic 1:41:48.9 0:15:16.4 0:32:38.8 16 1:17:58.4 16
17 524 detail závodníka WAHLBERG Johan SWE 1981 Kungsängen 1:42:40.4 0:16:07.9 0:33:25.3 19 1:18:44.6 19
18 765 detail závodníka MELERO-DIEZ Fidel ESP 1978 Puigcerda E.C. 1:42:51.2 0:16:18.7 0:32:53.2 17 1:18:24.9 17
19 334 detail závodníka ZOBIREI Jörg GER 1978 --- 1:43:06.2 0:16:33.7 0:32:58.9 18 1:18:42.9 18
20 832 detail závodníka SUNDE Kjell Magne NOR 1977 --- 1:44:57.2 0:18:24.7 0:35:07.5 24 1:21:08.3 22
21 835 detail závodníka REBANE Rhio EST 1980 Sporttravel Estonia 1:45:09.7 0:18:37.2 0:34:45.5 22 1:21:09.0 23
22 261 detail závodníka FLADE Matthias GER 1979 SC Münchberg 1:45:28.1 0:18:55.6 0:33:59.1 21 1:20:35.3 21
23 1001 detail závodníka GÖHNER Michael GER 1980 Madshus 1:45:52.6 0:19:20.1 0:33:30.1 20 1:19:47.6 20
24 869 detail závodníka SCHOR Christof GER 1981 ESV Lok Beucha 1:48:17.6 0:21:45.1 0:35:07.2 23 1:22:55.5 24
25 910 detail závodníka EDER Christian GER 1979 sc jettenberg 1:49:26.3 0:22:53.8 0:35:11.7 26 1:23:53.4 26
26 560 detail závodníka HEISKANEN Eero FIN 1978 SalpausselkäExpress 1:49:48.9 0:23:16.4 0:35:07.9 25 1:23:38.8 25
27 583 detail závodníka JOHANSSON Mattias SWE 1980 AXA Sports Club 1:52:09.5 0:25:37.0 0:37:28.9 29 1:26:14.2 27
28 324 detail závodníka ÖTTL Christian GER 1977 SC Inzell 1:53:30.3 0:26:57.8 0:38:20.2 32 1:27:22.6 29
29 802 detail závodníka NAZARINA Aleksandr RUS 1980 Moscow 1:54:07.3 0:27:34.8 0:39:50.9 35 1:27:56.9 30
30 796 detail závodníka CARCANO Alessandro ITA 1977 passo dopo passo 1:54:26.8 0:27:54.3 0:35:40.0 27 1:26:44.5 28
31 726 detail závodníka HUSTER Mark GER 1977 SV Sachsen 90 Werdau 1:57:14.6 0:30:42.1 0:38:19.0 31 1:29:50.7 31
32 230 detail závodníka UHLIG Oliver GER 1977 ATSV Gebirge Gelobtland 2:00:13.6 0:33:41.1 0:38:12.2 30 1:31:31.1 33
33 863 detail závodníka KRAH Patrick GER 1981 TEAM BELLA VISTA 2:00:35.0 0:34:02.5 0:37:25.3 28 1:31:17.4 32
34 1070 detail závodníka KRUPKA Jiri CZE 1981 --- 2:01:19.7 0:34:47.2 0:42:09.0 40 1:34:22.1 37
35 585 detail závodníka WUTSCHER Gerhard AUT 1980 Telfs 2:02:37.7 0:36:05.2 0:41:12.3 38 1:34:19.1 36
36 1071 detail závodníka JABOR Jan CZE 1980 SK Tfípfťák 2:03:04.1 0:36:31.6 0:39:21.1 34 1:34:02.6 35
37 745 detail závodníka PETER Drška SVK 1980 Žilinská župa 2:03:18.4 0:36:45.9 0:39:14.8 33 1:33:38.8 34
38 1090 detail závodníka LINGENAUER Markus GER 1977 ATSV Gebirge Gelobtland 2:03:59.4 0:37:26.9 0:41:19.7 39 1:35:35.8 38
39 931 detail závodníka JIRAN Jan CZE 1977 ABND SKI NORDIC TEAM 2:05:23.7 0:38:51.2 0:41:01.6 37 1:35:50.9 39
40 728 detail závodníka JENICEK Michal CZE 1980 HO Prirodni vedy 2:05:33.2 0:39:00.7 0:40:40.0 36 1:36:20.8 40
41 7039 detail závodníka KAMPUS Priit EST 1977 Lopetijukud 2:10:22.7 0:43:50.2 0:44:11.9 41 1:40:42.1 41
42 686 detail závodníka GHISLENI Davide ITA 1980 SCI CAI Bergamo 2:11:23.8 0:44:51.3 0:45:59.8 46 1:41:13.9 42
43 7034 detail závodníka KALS Jaak EST 1977 Lopetijukud 2:16:04.4 0:49:31.9 0:45:32.8 45 1:44:31.5 44
44 750 detail závodníka ÖSTLUND Andreas SWE 1980 Stockholm 2:17:56.3 0:51:23.8 0:45:14.7 44 1:44:01.3 43
45 1093 detail závodníka MÜLLER Thomas GER 1979 ATSV Gebirge Gelobtland 2:18:11.6 0:51:39.1 0:45:00.8 43 1:46:13.1 45
46 588 detail závodníka KIVISILD Margus EST 1977 Tartu 2:18:52.4 0:52:19.9 0:46:05.9 47 1:46:29.8 46
47 7051 detail závodníka CARDANI Matteo ITA 1980 passo dopo passo 2:21:12.1 0:54:39.6 0:44:49.9 42 1:47:40.8 47
48 577 detail závodníka KALS Mart EST 1981 L6vikutsikad 2:24:53.1 0:58:20.6 0:47:28.0 49 1:51:38.8 49
49 886 detail závodníka BIRHANZL Jiří CZE 1979 Ski Klub Hřebeč 2:25:58.0 0:59:25.5 0:48:37.3 51 1:51:19.6 48
50 426 detail závodníka RINGEL Patrick GER 1980 Hanau 2:26:59.6 1:00:27.1 0:53:23.7 56 1:53:56.3 50
51 1050 detail závodníka MORGNER Robert GER 1981 1. FC Rodewisch 2:29:48.9 1:03:16.4 0:49:52.0 52 1:55:45.2 51
52 1202 detail závodníka MALON Vladimir CZE 1980 --- 2:30:37.7 1:04:05.2 0:52:34.1 54 1:56:52.6 53
53 925 detail závodníka LOOS Sebastian GER 1977 Ski Team Skane 2:30:52.2 1:04:19.7 0:52:30.4 53 1:56:58.9 54
54 570 detail závodníka WUCHERPFENNIG Hagen GER 1977 Dresden 2:31:55.2 1:05:22.7 0:54:42.7 59 1:57:42.4 55
55 1147 detail závodníka WAGNER Martin GER 1980 --- 2:32:56.3 1:06:23.8 0:48:33.6 50 1:56:25.4 52
56 815 detail závodníka VINZENS Freddy SUI 1977 7000 2:35:29.0 1:08:56.5 0:46:41.3 48 2:00:59.5 56
57 412 detail závodníka KOCH Axel GER 1978 Ski-SV Magdeburg 2:39:13.3 1:12:40.8 0:53:06.0 55 2:03:15.5 57
58 378 detail závodníka HOFMANN Benjamin GER 1981 Turku 2:42:04.4 1:15:31.9 0:57:20.4 63 2:06:47.4 59
59 826 detail závodníka MODER Christoph GER 1978 Ebersberg 2:42:52.8 1:16:20.3 0:54:28.9 58 2:05:11.5 58
60 1064 detail závodníka HEDWIG Andreas GER 1979 --- 2:46:28.4 1:19:55.9 0:54:20.3 57 2:09:48.6 60
61 575 detail závodníka SCHILLER Michael AUT 1978 ULV Kirchberg am Wechsel 2:49:00.0 1:22:27.5 1:14:04.7 67 2:16:52.5 65
62 528 detail závodníka DROBET Asko EST 1977 Hiiu Karikas 2:52:26.1 1:25:53.6 0:58:44.2 64 2:12:24.9 62
63 665 detail závodníka FRANZOI Vittorio ITA 1981 Trento 2:52:44.3 1:26:11.8 0:54:56.8 60 2:11:58.3 61
64 703 detail závodníka HJELMBERG Erik SWE 1979 Karlstad BK 2:54:42.2 1:28:09.7 0:55:22.7 61 2:12:57.5 63
65 529 detail závodníka ARUMEEL Ansi EST 1978 "Hiiu Karikas 2:57:01.7 1:30:29.2 0:56:40.2 62 2:14:23.4 64
66 576 detail závodníka OHLSEN Christian GER 1979 Dübendorf 3:08:58.1 1:42:25.6 1:05:41.5 65 2:26:06.1 66
67 1125 detail závodníka LEHTI Saku FIN 1981 Helsinki 3:20:25.7 1:53:53.2 1:06:14.1 66 2:34:03.5 67
68 485 detail závodníka JONSSON Oscar SWE 1981 Stockholm 4:05:05.4 2:38:32.9 1:24:05.6 68 3:10:07.0 68
--- 530 detail závodníka AALBERG Marko EST 1978 "Hiiu Karikas DNF --- 1:08:49.3 --- --- ---
--- 156 detail závodníka CHAUVET Benoit FRA 1981 Rossignol DNS --- --- --- --- ---
--- 257 detail závodníka ZATOŃSKI Kamil POL 1981 SN Klasyk Warszawa DNS --- --- --- --- ---
--- 469 detail závodníka NYMANN Carl SWE 1980 If Ski Team Skane DNS --- --- --- --- ---
--- 470 detail závodníka LINDVALL Oscar SWE 1979 If Ski Team Skane DNS --- --- --- --- ---
--- 492 detail závodníka ADLER Kersten GER 1977 Leipzig DNS --- --- --- --- ---
--- 515 detail závodníka HALMRAST Bard GER 1979 Skien DNS --- --- --- --- ---
--- 594 detail závodníka MARTTUNEN Pentti GER 1981 Landshut DNS --- --- --- --- ---
--- 607 detail závodníka JENSEN Anders Boisen DEN 1978 Rorschacherberg DNS --- --- --- --- ---
--- 679 detail závodníka HOLUB Ondrej CZE 1977 Bacovo Klasicka Excelence DNS --- --- --- --- ---
--- 797 detail závodníka FRANZOI Vittorio ITA 1981 Trento DNS --- --- --- --- ---
--- 1086 detail závodníka TREUDE Harald GER 1977 SV Lützel DNS --- --- --- --- ---