Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | 11 km | # | 22.5 km | # | 39 km | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | PEDERSEN Morten Eide | 1987 | Team BN Bank | 1. / M40 | 1:55:53.1 | 0:00:00.0 | 1:55:53.1 | 0:30:15.8 | 4 | 0:56:41.3 | 9 | 1:37:21.9 | 2 | ||
2 | 26 | ELIASSEN Petter | 1985 | Team LeasePlan | 2. / M40 | 1:55:53.6 | 0:00:00.5 | 1:55:53.6 | 0:30:14.9 | 2 | 0:56:39.9 | 5 | 1:37:21.5 | 1 | ||
3 | 33 | GJERDALEN Tord Asle | 1983 | Team Santander | 3. / M40 | 1:57:06.7 | 0:01:13.6 | 1:57:06.7 | 0:30:15.4 | 3 | 0:56:40.1 | 6 | 1:38:00.7 | 4 | ||
4 | 81 | VOKUEV Ermil | 1992 | Russian Marathon Team | 4. / M40 | 1:57:06.9 | 0:01:13.8 | 1:57:06.9 | 0:30:14.4 | 1 | 0:56:40.9 | 7 | 1:38:01.5 | 6 | ||
5 | 18 | AUKLAND Anders | 1972 | Team Santander | 1. / M50 | 1:57:10.2 | 0:01:17.1 | 1:57:10.2 | 0:30:17.2 | 6 | 0:56:40.9 | 7 | 1:38:00.3 | 3 | ||
6 | 43 | OESTENSEN Simen Haakon | 1984 | Team BN Bank | 5. / M40 | 1:57:18.4 | 0:01:25.3 | 1:57:18.4 | 0:30:31.1 | 15 | 0:56:39.4 | 3 | 1:38:01.1 | 5 | ||
7 | 23 | DAHL John Kristian | 1981 | Team United Bakeries | 6. / M40 | 1:59:10.2 | 0:03:17.1 | 1:59:10.2 | 0:30:30.7 | 14 | 0:56:39.5 | 4 | 1:39:13.0 | 9 | ||
8 | 30 | PETTERSEN Oeystein | 1983 | Team BN Bank | 7. / M40 | 1:59:10.7 | 0:03:17.6 | 1:59:10.7 | 0:30:18.9 | 7 | 0:56:38.9 | 1 | 1:39:13.3 | 10 | ||
9 | 27 | HOELGAARD Stian | 1991 | Team LeasePlan | 8. / M40 | 1:59:10.8 | 0:03:17.7 | 1:59:10.8 | 0:30:29.1 | 12 | 0:56:41.9 | 10 | 1:39:12.5 | 7 | ||
10 | 34 | JESPERSEN Chris Andre | 1983 | Team United Bakeries | 9. / M40 | 1:59:11.8 | 0:03:18.7 | 1:59:11.8 | 0:30:19.5 | 8 | 0:56:39.1 | 2 | 1:39:12.9 | 8 | ||
11 | 21 | BYSTROEM Fredrik | 1982 | Lager 157 Ski Team | 10. / M40 | 2:00:41.2 | 0:04:48.1 | 2:00:41.2 | 0:30:25.6 | 10 | 0:57:29.9 | 13 | 1:40:52.7 | 13 | ||
12 | 100 | CHERNOUSOV Ilia | 1986 | Team Pioneer Investments | 11. / M40 | 2:00:41.8 | 0:04:48.7 | 2:00:41.8 | 0:30:16.3 | 5 | 0:56:42.4 | 11 | 1:40:53.0 | 14 | ||
13 | 16 | REZAC Stanislav | 1973 | Silvini Madshus team | 2. / M50 | 2:00:43.9 | 0:04:50.8 | 2:00:43.9 | 0:30:37.4 | 16 | 0:57:56.5 | 18 | 1:40:52.0 | 12 | ||
14 | 46 | KJOELSTAD Johan | 1983 | Team United Bakeries | 12. / M40 | 2:01:41.7 | 0:05:48.6 | 2:01:41.7 | 0:30:30.2 | 13 | 0:56:42.7 | 12 | 1:39:42.0 | 11 | ||
15 | 60 | SYRSTAD Torleif | 1994 | Team Synnfjell | 13. / M40 | 2:01:43.8 | 0:05:50.7 | 2:01:43.8 | 0:30:51.7 | 19 | 0:57:58.4 | 19 | 1:42:02.4 | 17 | ||
16 | 62 | PERSSON Oscar | 1992 | Lager 157 Ski Team | 14. / M40 | 2:01:44.3 | 0:05:51.2 | 2:01:44.3 | 0:30:50.5 | 17 | 0:57:54.2 | 14 | 1:41:51.4 | 15 | ||
17 | 32 | OTTOSSON Markus | 1986 | Lager 157 Ski Team | 15. / M40 | 2:02:46.3 | 0:06:53.2 | 2:02:46.3 | 0:30:51.5 | 18 | 0:57:54.6 | 15 | 1:42:01.9 | 16 | ||
18 | 38 | FJELD Oeyvind Moen | 1988 | Team Santander | 16. / M40 | 2:03:08.9 | 0:07:15.8 | 2:03:08.9 | 0:31:16.9 | 21 | 0:59:15.4 | 21 | 1:43:10.6 | 18 | ||
19 | 19 | ERIKSSON Jens | 1987 | Team Santander | 17. / M40 | 2:03:33.6 | 0:07:40.5 | 2:03:33.6 | 0:31:33.3 | 26 | 0:59:15.4 | 21 | 1:43:31.0 | 19 | ||
20 | 31 | JOHANSSON Marcus | 1990 | Lager 157 Ski Team | 18. / M40 | 2:05:02.7 | 0:09:09.6 | 2:05:02.7 | 0:31:32.8 | 25 | 0:59:38.9 | 25 | 1:44:14.7 | 20 | ||
21 | 106 | ROCAREK Jiri | 1983 | Atlas Craft Team | 19. / M40 | 2:05:03.0 | 0:09:09.9 | 2:05:03.0 | 0:31:32.3 | 24 | 0:59:14.9 | 20 | 1:44:15.5 | 22 | ||
22 | 17 | BAUER Lukas | 1977 | Team Pioneer Investments | 20. / M40 | 2:05:03.8 | 0:09:10.7 | 2:05:03.8 | 0:30:27.9 | 11 | 0:59:17.6 | 24 | 1:44:15.1 | 21 | ||
23 | 28 | BERDAL Tore Bjoerseth | 1988 | Team United Bakeries | 21. / M40 | 2:05:43.1 | 0:09:50.0 | 2:05:43.1 | 0:30:20.5 | 9 | 0:57:56.2 | 17 | 1:44:51.9 | 23 | ||
24 | 70 | SKOGSHOLM Vinjar | 1994 | Team Parkettpartner | 22. / M40 | 2:05:55.8 | 0:10:02.7 | 2:05:55.8 | 0:32:37.3 | 29 | 1:00:39.7 | 28 | 1:45:43.8 | 27 | ||
25 | 74 | LUUSUA Ari | 1988 | Ski team Maenpaa | 23. / M40 | 2:05:56.9 | 0:10:03.8 | 2:05:56.9 | 0:31:18.4 | 22 | 0:59:16.4 | 23 | 1:45:44.1 | 28 | ||
26 | 107 | ONDRASEK Pavel | 1992 | Atlas Craft Team | 24. / M40 | 2:05:58.9 | 0:10:05.8 | 2:05:58.9 | 0:32:45.8 | 30 | 1:00:39.2 | 27 | 1:45:43.2 | 25 | ||
27 | 78 | SRETR Radek | 1982 | Atlas Craft Team | 25. / M40 | 2:06:42.1 | 0:10:49.0 | 2:06:42.1 | 0:32:46.8 | 31 | 1:00:39.0 | 26 | 1:45:43.4 | 26 | ||
28 | 58 | THYLI Vetle | 1989 | Team United Bakeries | 26. / M40 | 2:06:54.3 | 0:11:01.2 | 2:06:54.3 | 0:30:52.2 | 20 | 0:57:55.6 | 16 | 1:45:09.0 | 24 | ||
29 | 35 | KARDIN Oskar | 1992 | Team Serneke | 27. / M40 | 2:07:17.7 | 0:11:24.6 | 2:07:17.7 | 0:31:20.1 | 23 | 1:00:58.0 | 30 | 1:47:03.3 | 30 | ||
30 | 40 | ROHDE Florian | 1984 | Team Forever Nordic | 28. / M40 | 2:07:18.1 | 0:11:25.0 | 2:07:18.1 | 0:33:14.4 | 37 | 1:01:39.9 | 31 | 1:47:04.6 | 33 | ||
31 | 111 | PLISKA Jiri | 1981 | Silvini Madshus team | 29. / M40 | 2:07:19.0 | 0:11:25.9 | 2:07:19.0 | 0:32:55.6 | 32 | 1:01:40.4 | 32 | 1:47:03.0 | 29 | ||
32 | 109 | PŠENIČKA Jakub | 1991 | Silvini Madshus team | 30. / M40 | 2:07:19.6 | 0:11:26.5 | 2:07:19.6 | 0:32:56.2 | 33 | 1:01:40.6 | 33 | 1:47:03.5 | 31 | ||
33 | 20 | NOVAK Petr | 1982 | Atlas Craft Team | 31. / M40 | 2:08:46.7 | 0:12:53.6 | 2:08:46.7 | 0:32:15.9 | 28 | 1:01:41.6 | 35 | 1:47:04.1 | 32 | ||
34 | 65 | HOLMBERG Andreas | 1992 | Team IFK Mora Skidklubb | 32. / M40 | 2:08:59.7 | 0:13:06.6 | 2:08:59.7 | 0:33:28.1 | 39 | 1:02:58.7 | 39 | 1:48:46.6 | 38 | ||
35 | 108 | MÁKA Daniel | 1992 | Atlas Craft Team | 33. / M40 | 2:08:59.8 | 0:13:06.7 | 2:08:59.8 | 0:32:15.2 | 27 | 1:00:55.5 | 29 | 1:47:55.1 | 34 | ||
36 | 36 | FRISK David | 1987 | Team IFK Mora Skidklubb | 34. / M40 | 2:09:01.7 | 0:13:08.6 | 2:09:01.7 | 0:33:07.2 | 36 | 1:01:40.8 | 34 | 1:48:12.3 | 35 | ||
37 | 61 | BORMOLINI Nicolas | 1993 | Team Robinson Petshop Trainer | 35. / M40 | 2:09:02.3 | 0:13:09.2 | 2:09:02.3 | 0:33:47.7 | 41 | 1:02:58.3 | 38 | 1:48:46.3 | 37 | ||
38 | 59 | JULIUSSEN Vetle | 1994 | Team Synnfjell | 36. / M40 | 2:09:49.6 | 0:13:56.5 | 2:09:49.6 | 0:33:06.8 | 35 | 1:01:43.5 | 36 | 1:48:12.8 | 36 | ||
39 | 103 | SEDLACEK Vaclav | 1986 | Silvini Madshus team | 37. / M40 | 2:10:24.0 | 0:14:30.9 | 2:10:24.0 | 0:33:47.2 | 40 | 1:02:59.1 | 40 | 1:48:47.1 | 39 | ||
40 | 71 | GJESTRUMBAKKEN Thomas | 1994 | Team Parkettpartner | 38. / M40 | 2:11:55.2 | 0:16:02.1 | 2:11:55.2 | 0:33:19.2 | 38 | 1:02:59.6 | 41 | 1:50:14.0 | 40 | ||
41 | 75 | NAETTINEN Niko | 1985 | Finlandia-hiihtoo Team | 39. / M40 | 2:13:29.3 | 0:17:36.2 | 2:13:29.3 | 0:34:39.7 | 47 | 1:04:38.5 | 46 | 1:52:06.2 | 41 | ||
42 | 52 | BORMOLINI Thomas | 1993 | Team Robinson Petshop Trainer | 40. / M40 | 2:13:32.1 | 0:17:39.0 | 2:13:32.1 | 0:34:16.1 | 43 | 1:03:54.4 | 42 | 1:52:06.5 | 42 | ||
43 | 105 | SIKORA Jakub | 1984 | Rossignol Racing Team | 41. / M40 | 2:14:18.9 | 0:18:25.8 | 2:14:18.9 | 0:34:47.2 | 50 | 1:04:39.1 | 47 | 1:52:35.2 | 44 | ||
44 | 79 | GOEBEL Florian | 1972 | XC-ski.de A/N Skimarathon team | 3. / M50 | 2:14:21.4 | 0:18:28.3 | 2:14:21.4 | 0:34:40.3 | 48 | 1:04:41.0 | 48 | 1:52:34.8 | 43 | ||
45 | 47 | FENSTAD Staale | 1986 | Team Rustad IL | 42. / M40 | 2:15:09.7 | 0:19:16.6 | 2:15:09.7 | 0:35:14.5 | 51 | 1:05:37.3 | 49 | 1:53:24.3 | 46 | ||
46 | 37 | BLOM Rasmus | 1987 | Team Serneke | 43. / M40 | 2:16:00.3 | 0:20:07.2 | 2:16:00.3 | 0:34:39.2 | 46 | 1:04:38.2 | 45 | 1:53:45.9 | 48 | ||
47 | 104 | JANECEK Pavel | 1990 | Silvini Madshus team | 44. / M40 | 2:16:00.4 | 0:20:07.3 | 2:16:00.4 | 0:35:42.8 | 58 | 1:05:43.0 | 51 | 1:53:45.3 | 47 | ||
48 | 55 | HAUGSTAD Erlend | 1975 | Team Skiclub | 4. / M50 | 2:17:27.5 | 0:21:34.4 | 2:17:27.5 | 0:35:43.3 | 59 | 1:06:02.1 | 55 | 1:55:16.1 | 52 | ||
49 | 42 | STEINSLAND Gjermund | 1992 | Team Skiclub | 45. / M40 | 2:17:41.8 | 0:21:48.7 | 2:17:41.8 | 0:34:17.1 | 45 | 1:03:55.3 | 43 | 1:53:23.9 | 45 | ||
50 | 101 | FELLNER Adam | 1993 | Team Pioneer Investments | 46. / M40 | 2:17:47.1 | 0:21:54.0 | 2:17:47.1 | 0:32:57.3 | 34 | 1:02:57.6 | 37 | 1:54:02.0 | 49 | ||
51 | 102 | HARCUBA Jiří | 1992 | Team Pioneer Investments | 47. / M40 | 2:17:59.7 | 0:22:06.6 | 2:17:59.7 | 0:34:46.7 | 49 | 1:05:40.5 | 50 | 1:55:15.0 | 50 | ||
52 | 66 | SMENES Atle | 1989 | Team Rustad IL | 48. / M40 | 2:18:45.8 | 0:22:52.7 | 2:18:45.8 | 0:35:41.8 | 56 | 1:06:01.4 | 54 | 1:56:05.6 | 54 | ||
53 | 77 | KOZISEK Dusan | 1983 | Dukla Liberec | 49. / M40 | 2:18:46.0 | 0:22:52.9 | 2:18:46.0 | 0:34:16.5 | 44 | 1:03:56.2 | 44 | 1:55:16.5 | 53 | ||
54 | 56 | AADNE Nils Ingar | 1982 | Team BN Bank | 50. / M40 | 2:18:58.0 | 0:23:04.9 | 2:18:58.0 | 0:35:41.4 | 55 | 1:06:03.8 | 56 | 1:56:09.9 | 55 | ||
55 | 379 | SEDLÁČEK Michal | 1975 | Silvini Madshus team | 5. / M50 | 2:19:19.5 | 0:23:26.4 | 2:19:19.5 | 0:36:14.5 | 62 | 1:06:53.4 | 62 | 1:57:02.3 | 59 | ||
56 | 96 | KROUPA Tomáš | 1987 | SKI Tři Studně | 51. / M40 | 2:19:23.4 | 0:23:30.3 | 2:19:23.4 | 0:35:40.7 | 54 | 1:05:59.8 | 53 | 1:56:27.2 | 56 | ||
57 | 595 | MAŠEK Jan | 1978 | Mercedes-Benz Salomon Team | 52. / M40 | 2:19:23.5 | 0:23:30.4 | 2:19:23.5 | 0:36:14.8 | 63 | 1:06:54.1 | 64 | 1:57:03.5 | 61 | ||
58 | 98 | STRANDBAKKE Geir | 1964 | Lillehammer Skiklub | 1. / M60 | 2:19:54.5 | 0:24:01.4 | 2:19:54.5 | 0:35:40.0 | 52 | 1:06:52.9 | 61 | 1:57:02.9 | 60 | ||
59 | 63 | ELIESON Morten Horn | 1991 | Team Skiclub | 53. / M40 | 2:20:04.7 | 0:24:11.6 | 2:20:04.7 | 0:35:57.1 | 60 | 1:06:52.2 | 60 | 1:56:47.0 | 58 | ||
60 | 73 | KAMPENHOEY Anders | 1993 | Team Parkettpartner | 54. / M40 | 2:20:09.2 | 0:24:16.1 | 2:20:09.2 | 0:35:40.6 | 53 | 1:06:05.4 | 57 | 1:56:46.6 | 57 | ||
61 | 112 | ARMGREN Ted | 1988 | Silvini Madshus team | 55. / M40 | 2:21:08.3 | 0:25:15.2 | 2:21:08.3 | 0:35:42.3 | 57 | 1:05:44.2 | 52 | 1:55:15.6 | 51 | ||
62 | 95 | HARJU Mikko | 1987 | Jämsänkosken Ilves | 56. / M40 | 2:21:22.1 | 0:25:29.0 | 2:21:22.1 | 0:36:15.3 | 64 | 1:06:51.4 | 59 | 1:57:14.2 | 63 | ||
63 | 110 | MAREK Ondřej | 1982 | Silvini Madshus team | 57. / M40 | 2:22:05.9 | 0:26:12.8 | 2:22:05.9 | 0:36:03.6 | 61 | 1:06:57.0 | 66 | 1:58:22.4 | 64 | ||
64 | 97 | MELOEY Jakob | 1993 | Ntnui | 58. / M40 | 2:22:14.2 | 0:26:21.1 | 2:22:14.2 | 0:36:20.0 | 68 | 1:08:16.0 | 68 | 1:58:59.6 | 67 | ||
65 | 522 | SVOBODA Jan | 1966 | Silvini Madshus team | 2. / M60 | 2:22:28.9 | 0:26:35.8 | 2:22:28.9 | 0:36:53.8 | 71 | 1:09:02.4 | 76 | 1:59:51.8 | 69 | ||
66 | 340 | WÄHRISCH Sten | 1979 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 59. / M40 | 2:22:47.3 | 0:26:54.2 | 2:22:47.3 | 0:36:54.2 | 72 | 1:09:04.7 | 77 | 2:00:02.4 | 76 | ||
67 | 596 | CEBASEK Jure | 1984 | Craft Slovenia | 60. / M40 | 2:23:01.0 | 0:27:07.9 | 2:23:01.0 | 0:36:15.8 | 66 | 1:06:53.4 | 62 | 1:57:13.8 | 62 | ||
68 | 224 | JUNEK Libor | 1982 | Mercedes Benz Atomic Team | 61. / M40 | 2:23:06.7 | 0:27:13.6 | 2:23:06.7 | 0:37:46.7 | 82 | 1:09:02.0 | 75 | 1:59:58.3 | 70 | ||
69 | 391 | ŠKODA Jakub | 1988 | Mercedes-Benz Atomic team | 62. / M40 | 2:23:06.7 | 0:27:13.6 | 2:23:06.7 | 0:36:15.6 | 65 | 1:06:54.1 | 64 | 1:59:00.0 | 68 | ||
70 | 29 | IGELTJOERN Vidar | 1974 | Team Synnfjell | 6. / M50 | 2:23:07.4 | 0:27:14.3 | 2:23:07.4 | 0:37:01.5 | 74 | 1:08:59.9 | 71 | 2:00:00.5 | 72 | ||
71 | 1050 | VANC Petr | 1970 | Mercedes-Benz Salomon Team | 7. / M50 | 2:23:07.5 | 0:27:14.4 | 2:23:07.5 | 0:36:52.4 | 69 | 1:09:01.0 | 73 | 2:00:01.5 | 74 | ||
72 | 196 | SAJDL Martin | 1981 | Žižkovský tygři | 63. / M40 | 2:23:07.9 | 0:27:14.8 | 2:23:07.9 | 0:37:02.7 | 76 | 1:08:53.1 | 69 | 2:00:02.0 | 75 | ||
73 | 178 | ESSBACH Jens | 1977 | VSC Klingenthal | 64. / M40 | 2:23:18.1 | 0:27:25.0 | 2:23:18.1 | 0:38:15.1 | 92 | 1:09:58.2 | 83 | 2:00:36.0 | 77 | ||
74 | 76 | HUSAK Krystof | 1998 | LK Slovan K.Vary | 65. / M40 | 2:23:24.2 | 0:27:31.1 | 2:23:24.2 | 0:36:18.2 | 67 | 1:07:53.3 | 67 | 1:58:23.0 | 65 | ||
75 | 452 | RICHTER Michael | 1967 | xc-ski.de Skimarathon Team | 8. / M50 | 2:23:28.6 | 0:27:35.5 | 2:23:28.6 | 0:36:53.0 | 70 | 1:09:00.4 | 72 | 2:00:00.0 | 71 | ||
76 | 488 | WALTHER Jacob | 1999 | SSV Erfurt O2 | 1. / M18 | 2:23:31.1 | 0:27:38.0 | 2:23:31.1 | 0:37:36.2 | 80 | 1:09:14.9 | 79 | 2:00:00.9 | 73 | ||
77 | 191 | TUČEK Martin | 1975 | Silvini Madshus team | 9. / M50 | 2:24:54.3 | 0:29:01.2 | 2:24:54.3 | 0:37:35.0 | 78 | 1:09:47.0 | 80 | 2:00:52.3 | 78 | ||
78 | 604 | ENDRŠT Pavel | 1976 | Silvini Madshus team | 10. / M50 | 2:25:35.7 | 0:29:42.6 | 2:25:35.7 | 0:37:01.0 | 73 | 1:08:59.3 | 70 | 2:01:22.6 | 79 | ||
79 | 590 | DOHNAL Tomáš | 1976 | Dortmund | 11. / M50 | 2:25:55.9 | 0:30:02.8 | 2:25:55.9 | 0:37:45.8 | 81 | 1:09:48.3 | 81 | 2:01:42.6 | 82 | ||
80 | 384 | BOUCHAL Jiri | 1984 | USK CS Plzeň | 66. / M40 | 2:26:04.6 | 0:30:11.5 | 2:26:04.6 | 0:37:57.2 | 83 | 1:09:53.8 | 82 | 2:01:43.3 | 83 | ||
81 | 382 | KÁLAL Tomáš | 1985 | Zizkovsky tygri | 67. / M40 | 2:26:13.0 | 0:30:19.9 | 2:26:13.0 | 0:37:02.1 | 75 | 1:09:01.6 | 74 | 2:01:33.3 | 81 | ||
82 | 508 | KUBINA Matěj | 1992 | HSK Benecko | 68. / M40 | 2:26:40.4 | 0:30:47.3 | 2:26:40.4 | 0:38:59.0 | 99 | 1:10:26.6 | 91 | 2:01:23.6 | 80 | ||
83 | 537 | MALÝ Vojtěch | 1986 | USK Praha | 69. / M40 | 2:27:01.0 | 0:31:07.9 | 2:27:01.0 | 0:39:01.2 | 100 | 1:10:41.2 | 94 | 2:03:18.0 | 90 | ||
84 | 583 | ŠPERL Martin | 1975 | Silvini Madshus team | 12. / M50 | 2:27:04.1 | 0:31:11.0 | 2:27:04.1 | 0:38:09.4 | 91 | 1:10:06.9 | 85 | 2:03:17.2 | 89 | ||
85 | 204 | HAVLÍČEK Tomáš | 1983 | Sk Axiom Orbitt Žďár | 70. / M40 | 2:27:35.6 | 0:31:42.5 | 2:27:35.6 | 0:38:47.2 | 98 | 1:10:44.6 | 96 | 2:03:09.2 | 87 | ||
86 | 626 | BERAN Jan | 1983 | Spartak Police nad Metují | 71. / M40 | 2:27:36.4 | 0:31:43.3 | 2:27:36.4 | 0:38:18.8 | 93 | 1:10:31.4 | 92 | 2:03:10.3 | 88 | ||
87 | 39 | FROST Robin | 1993 | Team Forever Nordic | 72. / M40 | 2:27:42.9 | 0:31:49.8 | 2:27:42.9 | 0:33:49.5 | 42 | 1:06:08.3 | 58 | 2:02:38.7 | 84 | ||
88 | 294 | KOHOUT Milan | 1981 | Silvini Madshus team | 73. / M40 | 2:27:43.3 | 0:31:50.2 | 2:27:43.3 | 0:39:02.8 | 101 | 1:10:45.8 | 97 | 2:03:53.7 | 93 | ||
89 | 398 | LANDA František | 1974 | Silvini Madshus team | 13. / M50 | 2:27:58.7 | 0:32:05.6 | 2:27:58.7 | 0:38:04.4 | 88 | 1:10:08.7 | 87 | 2:03:52.2 | 91 | ||
90 | 1066 | BUREŠ Pavel | 1975 | ABND SKI NORDIC TEAM | 14. / M50 | 2:28:08.7 | 0:32:15.6 | 2:28:08.7 | 0:40:50.0 | 133 | 1:13:07.0 | 116 | 2:04:34.4 | 98 | ||
91 | 603 | KOBLASA Stanislav | 1972 | Silvini Madshus team | 15. / M50 | 2:28:20.7 | 0:32:27.6 | 2:28:20.7 | 0:37:05.2 | 77 | 1:09:07.9 | 78 | 2:03:08.0 | 85 | ||
92 | 369 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol Racing Team | 74. / M40 | 2:28:28.3 | 0:32:35.2 | 2:28:28.3 | 0:40:00.5 | 118 | 1:12:24.4 | 111 | 2:04:34.9 | 99 | ||
93 | 455 | JINDRA Adam | 1990 | SPORTICUS team | 75. / M40 | 2:28:42.9 | 0:32:49.8 | 2:28:42.9 | 0:38:44.3 | 96 | 1:10:51.9 | 99 | 2:03:08.5 | 86 | ||
94 | 618 | POSPÍŠEK Marek | 1989 | Atlas Craft Team | 76. / M40 | 2:28:58.2 | 0:33:05.1 | 2:28:58.2 | 0:38:43.8 | 95 | 1:10:42.5 | 95 | 2:03:53.6 | 92 | ||
95 | 188 | SIKORA Robin | 1990 | TJ Dolní Lomná | 77. / M40 | 2:28:59.3 | 0:33:06.2 | 2:28:59.3 | 0:40:14.5 | 122 | 1:12:14.5 | 110 | 2:04:32.5 | 95 | ||
96 | 576 | MACAJ Jan | 1980 | Silvini Madhus Team | 78. / M40 | 2:29:16.9 | 0:33:23.8 | 2:29:16.9 | 0:38:03.5 | 87 | 1:10:32.3 | 93 | 2:04:05.9 | 94 | ||
97 | 346 | MATOUŠEK Ondřej | 1988 | Žižkovský tygři | 79. / M40 | 2:29:35.4 | 0:33:42.3 | 2:29:35.4 | 0:38:08.6 | 90 | 1:10:07.0 | 86 | 2:04:33.7 | 97 | ||
98 | 510 | ZAHULA Jan | 1989 | Ski Klub Jablonec | 80. / M40 | 2:29:47.0 | 0:33:53.9 | 2:29:47.0 | 0:39:18.5 | 109 | 1:11:50.9 | 103 | 2:05:01.2 | 101 | ||
99 | 48 | PFAB Johannes | 1990 | Team Forever Nordic | 81. / M40 | 2:29:54.0 | 0:34:00.9 | 2:29:54.0 | 0:37:35.7 | 79 | 1:10:20.4 | 90 | 2:06:11.5 | 111 | ||
100 | 559 | KOUDELKA Petr | 1981 | Česky Olympijský Výbor, RAUL | 82. / M40 | 2:30:00.2 | 0:34:07.1 | 2:30:00.2 | 0:42:17.6 | 178 | 1:14:20.1 | 136 | 2:06:31.4 | 114 |