ČT Šumavský Skimaraton - ČT Šumavský Skimaraton - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :25.2.2017 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :skimaraton.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Modravský potok 1 # Modravský potok 2 # Hraběcí Huť #
1 2003 detail závodníka JAVŮREK Petr CZE 1977 Kasper-Swix Team 1:17:09.9 0:00:00.0 05:16.4 1 0:25:05.4 1 1:08:31.5 1
2 2006 detail závodníka PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 1:19:41.9 0:02:32.0 05:17.4 2 0:25:14.4 2 1:10:39.8 2
3 2009 detail závodníka PELA Zbyněk CZE 1973 SKI PAX Horní Maxov 1:23:14.9 0:06:05.0 05:33.1 5 0:26:46.7 6 1:13:56.6 3
4 2031 detail závodníka FILIPČÍK Miroslav CZE 1973 Sokol Stachy 1:23:17.1 0:06:07.2 05:36.1 6 0:26:47.7 7 1:14:03.8 4
5 3102 detail závodníka BERÁNEK Jan CZE 1972 USK CS Plzeň 1:24:03.6 0:06:53.7 05:40.9 9 0:26:39.2 5 1:14:28.0 6
6 3029 detail závodníka VOJTA Pavel CZE 1975 Žižkovský tygři 1:24:07.9 0:06:58.0 05:20.9 3 0:26:36.4 4 1:15:03.6 7
7 2027 detail závodníka DULLNIG Stefan AUT 1973 Skimarathon Team Austria 1:24:13.0 0:07:03.1 05:27.2 4 0:26:13.4 3 1:14:05.8 5
8 3046 detail závodníka LEIMBACH Mario GER 1975 Guts Muths Rennsteiglauf Verein e.V. 1:24:29.4 0:07:19.5 06:00.4 13 0:27:26.2 9 1:15:25.6 8
9 3240 detail závodníka HAGEN Max GER 1968 Like2skike Nordic 1:25:45.9 0:08:36.0 05:42.4 10 0:27:23.4 8 1:16:20.1 9
10 3223 detail závodníka ONDRÁČEK Marek CZE 1974 Silvini Madhus team 1:26:15.4 0:09:05.5 06:01.1 14 0:27:28.7 10 1:16:31.1 10
11 2038 detail závodníka POSPÍŠIL Vít CZE 1968 Mercedes Benz Atomis Salomon Team 1:27:17.4 0:10:07.5 05:37.4 7 0:27:30.2 11 1:17:27.2 11
12 3074 detail závodníka BOŘÁNEK Petr CZE 1970 Slovan Zdravotnik 1:27:43.2 0:10:33.3 06:09.6 17 0:28:49.0 16 1:18:00.1 12
13 3198 detail závodníka MOJŽÍŠEK Petr CZE 1977 Kanoistika USK Praha 1:29:03.4 0:11:53.5 07:06.1 34 0:29:46.2 24 1:19:30.5 14
14 2037 detail závodníka ŠKABRADA Jan CZE 1973 Česká Spořitelna MTB Hobby A 1:29:06.4 0:11:56.5 06:15.6 19 0:29:01.4 18 1:19:10.3 13
15 1198 detail závodníka GAHLEITNER Markus AUT 1973 Union ÖPPING 1:29:21.9 0:12:12.0 05:57.1 11 0:28:48.2 14 1:19:34.1 16
16 2014 detail závodníka HAVEL Lukáš CZE 1974 OLFIN-CAR SKI TEAM 1:29:22.2 0:12:12.3 05:39.4 8 0:28:45.4 13 1:19:32.3 15
17 2085 detail závodníka MÜNZBERG Uwe GER 1968 SV Grün-Weiß Pirna 1:29:50.2 0:12:40.3 06:36.6 27 0:29:47.2 25 1:19:54.1 18
18 3112 detail závodníka FRASS Wolfgan AUT 1968 landskron 1:29:57.9 0:12:48.0 06:38.9 29 0:29:54.7 26 1:20:05.8 19
19 2036 detail závodníka VONDRAŠ Petr CZE 1970 Fischer Ski klub Šumava 1:30:01.9 0:12:52.0 06:16.4 20 0:28:48.5 15 1:19:40.1 17
20 3187 detail závodníka ČIČMANEC Luděk CZE 1977 Jarní tání UNOB 1:30:05.2 0:12:55.3 06:02.4 15 0:29:04.5 20 1:20:07.1 20
21 3038 detail závodníka JEŽEK Tomáš CZE 1973 USK Praha kanoistika 1:30:32.7 0:13:22.8 06:29.4 24 0:29:11.2 21 1:20:21.6 21
22 2089 detail závodníka TASSANI-PRELL Stepha GER 1970 SC Ainring 1:30:49.7 0:13:39.8 06:37.6 28 0:30:19.5 28 1:20:45.6 22
23 3201 detail závodníka PAVEL Jan CZE 1969 HLÁSNÁ TŘEBÁŇ 1:31:58.6 0:14:48.7 06:16.6 22 0:29:23.3 22 1:21:44.1 23
24 3193 detail závodníka KRÁL Ondřej CZE 1974 kolín V 1:32:01.5 0:14:51.6 06:41.1 30 0:29:45.7 23 1:21:50.1 24
25 2095 detail závodníka WURSTHORN Rainer GER 1968 SC Villingen 1:32:17.1 0:15:07.2 06:12.6 18 0:28:52.2 17 1:21:57.1 25
26 2033 detail závodníka LICHTENEGGER Hein AUT 1969 askö villach 1:32:48.2 0:15:38.3 06:00.1 12 0:28:24.4 12 1:22:02.8 26
27 3212 detail závodníka ČÁSTKA Kryštof CZE 1977 --- 1:32:51.9 0:15:42.0 07:30.1 40 0:31:17.5 33 1:23:00.8 27
28 2043 detail závodníka GLADIŠ Daniel CZE 1968 Atlas Craft 1:33:13.2 0:16:03.3 06:51.3 31 0:30:43.5 32 1:23:14.6 28
29 3106 detail závodníka COUFAL Bohumil CZE 1971 Netolice 1:33:27.2 0:16:17.3 08:14.4 51 0:32:06.5 35 1:23:51.6 30
30 3200 detail závodníka OBR Tomáš CZE 1977 BodyID.com 1:34:11.1 0:17:01.2 06:08.1 16 0:29:03.0 19 1:23:45.1 29
31 2081 detail závodníka HUBER Thomas GER 1968 SC Villingen 1:34:44.5 0:17:34.6 06:25.9 23 0:30:43.2 30 1:24:44.3 31
32 3026 detail závodníka ZDVIHAL Lukáš CZE 1977 Lipnoman 1:36:00.9 0:18:51.0 07:09.1 35 0:30:43.2 31 1:25:30.3 32
33 2020 detail závodníka SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 1:36:12.2 0:19:02.3 06:16.4 20 0:30:17.2 27 1:25:33.8 33
34 3023 detail závodníka PAVEL Lukáš CZE 1969 Všenory 1:38:21.2 0:21:11.3 06:29.9 25 0:30:36.5 29 1:27:23.3 34
35 3144 detail závodníka OBERLANDER Jan CZE 1975 Sokol Senohraby 1:38:50.7 0:21:40.8 08:17.9 52 0:33:08.0 41 1:28:03.5 35
36 3141 detail závodníka MODLITBA Jan CZE 1969 H.M.SPORT Č.Krumlov 1:38:53.9 0:21:44.0 08:12.7 48 0:33:33.2 44 1:28:35.1 36
37 2052 detail závodníka WOLF Armin GER 1970 SC Villingen 1:40:04.2 0:22:54.3 07:14.4 37 0:32:40.7 38 1:28:48.1 37
38 2094 detail závodníka WÜNSCHE Frank GER 1969 Schwarzer Kamin e.V. 1:40:19.9 0:23:10.0 06:55.9 32 0:32:16.0 36 1:28:51.1 38
39 3217 detail závodníka KINDL Robert CZE 1972 Iron Stars 1:40:29.9 0:23:20.0 07:40.7 42 0:32:45.5 39 1:29:38.6 39
40 3081 detail závodníka ŠULC Zdeněk CZE 1977 TJ Kotva Braník 1:42:23.7 0:25:13.8 08:13.9 49 0:34:28.5 48 1:31:20.6 40
41 3158 detail závodníka RŮŽIČKA Luboš CZE 1968 TJ.Sokol Senohraby 1:42:46.4 0:25:36.5 08:22.6 54 0:34:02.2 46 1:31:40.6 41
42 3018 detail závodníka ČERVENKA Jakub CZE 1973 --- 1:43:01.5 0:25:51.6 07:15.4 38 0:33:00.2 40 1:31:55.1 43
43 1200 detail závodníka TOMÍČEK Pavel CZE 1977 Kerteam 1:43:04.2 0:25:54.3 08:07.2 47 0:33:58.2 45 1:31:46.9 42
44 3214 detail závodníka DUŠEK Martin CZE 1970 EMAJ 1:43:12.7 0:26:02.8 07:55.4 43 0:34:13.2 47 1:31:58.1 44
45 2087 detail závodníka PANFILOV Alexey RUS 1972 BMSTU 1:43:13.7 0:26:03.8 07:24.4 39 0:33:22.7 43 1:32:18.1 46
46 2083 detail závodníka KOVÁŘ Vladimír CZE 1972 KČT Aš 1:43:19.5 0:26:09.6 07:00.4 33 0:32:40.2 37 1:32:57.6 49
47 3036 detail závodníka SÝKORA Jan CZE 1975 USK CS Plzeň 1:43:21.9 0:26:12.0 06:36.4 26 0:32:06.2 34 1:31:58.9 45
48 3202 detail závodníka PFEIFER Jiří CZE 1974 AC Sparta Praha Cycling 1:43:56.8 0:26:46.9 08:36.4 59 0:35:25.2 54 1:32:47.3 48
49 1193 detail závodníka ŠÍMA Jan CZE 1970 TJ Motor Č. Budějovice 1:44:09.5 0:26:59.6 07:40.2 41 0:33:21.8 42 1:32:36.1 47
50 2049 detail závodníka POSPÍŠIL Jiří CZE 1969 ACR 7935 1:47:04.7 0:29:54.8 08:06.7 46 0:35:25.2 55 1:35:26.2 50
51 1112 detail závodníka PUSZTI Richard HUN 1973 VISE 1:47:24.8 0:30:14.9 08:27.5 55 0:34:46.7 50 1:35:29.1 51
52 3053 detail závodníka DVOŘÁK Roman CZE 1972 --- 1:47:26.4 0:30:16.5 08:14.1 50 0:34:53.2 51 1:35:45.4 52
53 3108 detail závodníka DELLINGER Fran AUT 1977 --- 1:48:03.9 0:30:54.0 07:09.4 36 0:34:28.5 49 1:35:53.9 53
54 3095 detail závodníka WINKLER Pavel CZE 1973 Jachtklub Toušeň 1:48:56.2 0:31:46.3 08:37.1 60 0:36:30.7 57 1:36:43.1 54
55 3211 detail závodníka ŽENÍŠEK Petr CZE 1968 KL Slavoj 1:49:27.3 0:32:17.4 08:18.2 53 0:35:04.3 52 1:37:13.1 55
56 3032 detail závodníka SMETANKA Aleš CZE 1976 Ski Team Jinočany 1:49:35.2 0:32:25.3 08:02.2 44 0:35:21.5 53 1:37:41.5 56
57 3242 detail závodníka KOMORA František CZE 1970 --- 1:51:40.7 0:34:30.8 08:57.4 62 0:36:48.2 59 1:39:37.4 57
58 3097 detail závodníka CHOTĚBOR Tomáš CZE 1972 LOAP TEAM 1:52:32.8 0:35:22.9 09:11.9 65 0:38:13.0 61 1:40:17.6 59
59 3145 detail závodníka PAP István HUN 1968 VISE SKI VÁC 1:53:21.5 0:36:11.6 08:31.2 56 0:36:28.0 56 1:40:05.6 58
60 3052 detail závodníka KROUPA Štěpán CZE 1975 HISPORT Team 1:53:23.5 0:36:13.6 08:32.4 57 0:38:24.0 63 1:41:10.6 60
61 3084 detail závodníka ŘÍDEL Jakub CZE 1975 TERC 1:53:38.3 0:36:28.4 08:58.3 63 0:38:17.7 62 1:41:30.9 61
62 3156 detail závodníka REJMAN Martin CZE 1968 --- 1:55:09.7 0:37:59.8 12:05.9 83 0:39:41.0 68 1:42:42.1 63
63 1114 detail závodníka CALLIGIONE Carlo ITA 1969 Sottozeronori Team 1:55:26.8 0:38:16.9 08:03.1 45 0:36:40.7 58 1:42:06.4 62
64 1195 detail závodníka GLAJCH Martin CZE 1975 Chabrusiči 1:58:31.1 0:41:21.2 08:33.4 58 0:37:36.8 60 1:46:00.0 64
65 3071 detail závodníka GENCHEV Miroslav SUI 1975 --- 1:59:58.1 0:42:48.2 09:36.1 69 0:39:37.5 66 1:46:51.9 65
66 3130 detail závodníka KOHÚT Pete SVK 1974 Malacky 2:01:49.1 0:44:39.2 10:01.9 71 0:39:24.0 65 1:48:24.4 66
67 3054 detail závodníka KALAŠ Dušan CZE 1976 Teplice nad Metují 2:02:42.3 0:45:32.4 09:34.6 67 0:39:40.2 67 1:49:06.1 67
68 3206 detail závodníka ŠVARC Michal CZE 1975 BENEŠOV 2:06:28.5 0:49:18.6 10:19.7 77 0:41:41.5 70 1:52:47.9 69
69 3048 detail závodníka DOUBEK Martin CZE 1970 AČR/VÚ 2:06:38.8 0:49:28.9 08:47.1 61 0:38:52.5 64 1:52:28.4 68
70 3065 detail závodníka VENTA Vladimír CZE 1977 TJ Svornost Hvozd 2:10:29.4 0:53:19.5 10:18.0 75 0:42:39.2 75 1:56:26.9 70
71 3128 detail závodníka KOČÍ Antonín CZE 1970 --- 2:13:51.4 0:56:41.5 09:08.6 64 0:42:10.2 72 1:59:41.9 71
72 3122 detail závodníka JAN Toman CZE 1971 Defect Praha 2:15:15.4 0:58:05.5 10:01.9 70 0:41:35.5 69 2:00:00.4 72
73 3136 detail závodníka MARHA Dan CZE 1973 Praha 6-Lysolaje 2:15:21.5 0:58:11.6 10:18.0 76 0:43:02.7 76 2:00:06.2 73
74 3196 detail závodníka MACEK Tomáš CZE 1971 --- 2:18:25.9 1:01:16.0 09:35.6 68 0:42:33.5 74 2:03:06.9 74
75 3101 detail závodníka BECHYŇÁK Lukáš CZE 1976 SVIJANSKÝ MAZEC 2:19:46.6 1:02:36.7 09:21.6 66 0:42:26.0 73 2:03:58.7 75
76 3129 detail závodníka KODEJŠ Zdeněk CZE 1972 Praha 4 Kunratice 2:20:02.4 1:02:52.5 10:12.2 72 0:42:04.7 71 2:04:11.5 77
77 3162 detail závodníka SZENDREI Szabolc HUN 1968 VISE SKI VÁC 2:20:14.7 1:03:04.8 10:26.6 79 0:44:40.8 77 2:04:00.7 76
78 3176 detail závodníka VENC Jose CZE 1974 BRANDÝS NAD LABEM 2:24:26.9 1:07:17.0 10:29.2 81 0:46:16.3 79 2:08:29.8 78
79 3058 detail závodníka VACEK Karel CZE 1971 Teplice nad Metují 2:25:29.4 1:08:19.5 10:14.2 74 0:48:20.5 81 2:09:58.2 79
80 1174 detail závodníka VOSKA Filip CZE 1975 --- 2:39:04.5 1:21:54.6 10:45.9 82 0:52:30.0 83 2:23:01.1 81
81 2059 detail závodníka BORDENAVE Alexandre FRA 1975 KAYSERSBERG 2:39:17.7 1:22:07.8 10:19.7 78 0:48:16.5 80 2:20:13.7 80
82 2096 detail závodníka ZASTAWNIAK Thomas GER 1968 Bad Tölz 2:41:19.7 1:24:09.8 10:29.2 80 0:51:06.8 82 2:23:15.2 82
83 1172 detail závodníka ADAM Jiří CZE 1974 Petr Čech SPORT MTB TEAM 2:43:06.7 1:25:56.8 10:13.4 73 0:45:58.3 78 2:24:13.7 83
84 3164 detail závodníka ŠTEFFEK Michal SVK 1975 Malacky 3:49:20.2 2:32:10.3 13:54.7 84 1:01:03.8 84 3:09:38.8 84
--- 2022 detail závodníka VODRÁŽKA Ondřej CZE 1977 USK CS Plzeň DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 2051 detail závodníka DÜRR Michae GER 1975 SV Grünbach DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 2072 detail závodníka VAN TENDELOO Koen Paul BEL 1969 Nijlen DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 2077 detail závodníka BRANDL Dietma GER 1973 Nürnberg DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 2088 detail závodníka SIGL Maximilian GER 1972 Ski und Bike Deggendorf DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3116 detail závodníka HAMMER Stefa GER 1975 Arnsdorfer FV DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3173 detail závodníka TOULEC Jan CZE 1976 Vojenský útvar 6950 Hlavenec DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3190 detail závodníka TUČEK Martin CZE 1975 Silvini Madshus team DNS --- --- --- --- --- --- ---