ČT Šumavský Skimaraton - ČT Šumavský Skimaraton - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :25.2.2017 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :skimaraton.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Modravský potok 1 # Modravský potok 2 # Hraběcí Huť #
1 2001 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 1:18:43.1 0:00:00.0 05:21.1 3 25:12.7 1 1:09:46.0 1
2 3210 detail závodníka ZAJÍC Václav CZE 1979 TriSKČB 1:18:54.6 0:00:11.5 05:23.7 5 25:17.7 3 1:10:17.5 2
3 2012 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1980 OLFIN-CAR SKI TEAM 1:21:05.6 0:02:22.5 05:21.9 4 25:35.9 5 1:12:15.3 4
4 2002 detail závodníka SAJDL Martin CZE 1981 Žižkovský tygři 1:21:14.6 0:02:31.5 05:17.6 1 25:14.2 2 1:12:13.8 3
5 2008 detail závodníka KÁLAL Tomáš CZE 1985 Žižkovský tygři - EKONOM Praha 1:21:30.7 0:02:47.6 05:19.2 2 25:28.4 4 1:12:19.1 5
6 3070 detail závodníka JIRÁK Jan CZE 1978 HS Jizerské hory 1:22:54.7 0:04:11.6 05:42.9 10 26:52.4 7 1:13:58.1 6
7 2028 detail závodníka PETRITSCH Stefan AUT 1985 Skimarathon Team Austria 1:25:16.2 0:06:33.1 05:26.0 6 26:11.4 6 1:15:11.1 7
8 3142 detail závodníka MOLLINGR Jaroslav CZE 1978 Kasper-Swix Team 1:25:42.1 0:06:59.0 06:55.4 22 28:54.4 14 1:16:33.1 8
9 2011 detail závodníka KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 Klacky.cz / BEERMENTAL TEAM 1:26:38.9 0:07:55.8 06:02.4 14 27:36.7 10 1:16:48.6 9
10 2080 detail závodníka FLORIAN Owen GER 1980 SC Hochvogel München 1:27:07.9 0:08:24.8 05:41.4 9 27:40.9 11 1:17:11.8 10
11 3213 detail závodníka SVÍTIL Marek CZE 1978 TJ Tatran Železná Ruda 1:27:47.9 0:09:04.8 06:50.9 20 28:56.7 15 1:17:51.6 11
12 2024 detail závodníka POKORNÝ Jiří CZE 1985 Česká Spořitelna MTB Hobby A 1:28:10.4 0:09:27.3 06:02.1 13 28:17.2 12 1:18:34.6 12
13 2013 detail závodníka MARHOUN Petr CZE 1981 VŠSK MFF UK 1:28:44.9 0:10:01.8 05:37.6 8 27:33.4 9 1:18:52.1 13
14 3231 detail závodníka HASELBÖCK Alfred AUT 1981 Union ÖPPING 1:29:19.0 0:10:35.9 05:46.9 11 28:48.0 13 1:19:39.6 15
15 1188 detail závodníka SCHÖNBERGER Matthias GER 1987 SKADI-LOPPET Team 1:29:25.4 0:10:42.3 05:31.6 7 27:01.9 8 1:19:39.3 14
16 3060 detail závodníka RABIŇÁK Martin CZE 1979 ČS Ski Team 1:31:53.6 0:13:10.5 06:04.0 15 28:59.4 16 1:21:53.1 16
17 2078 detail závodníka BREČKA Andre SVK 1983 CK Witzenmann Vlkanová 1:32:09.2 0:13:26.1 06:50.6 19 30:06.5 18 1:22:19.5 18
18 2029 detail závodníka SCHAFHAUSER Stefa GER 1979 SC Zwiesel 1:32:21.7 0:13:38.6 05:59.5 12 29:04.2 17 1:21:58.1 17
19 3008 detail závodníka VYTLAČIL Jiří CZE 1981 Rossignol racing team 1:32:50.5 0:14:07.4 07:15.1 26 30:39.2 20 1:22:50.8 19
20 3021 detail závodníka PACHOLÍK Jan CZE 1980 TJ Roprachtice 1:32:55.2 0:14:12.1 07:38.6 35 31:27.0 23 1:23:15.6 20
21 3230 detail závodníka SCHMID Thomas GER 1981 Spvgg Lam Ski Nordisch 1:33:17.4 0:14:34.3 06:47.4 17 30:36.5 19 1:23:17.3 21
22 3194 detail závodníka LEPERLIER Timothee CZE 1982 --- 1:35:05.1 0:16:22.0 07:48.1 36 32:01.7 26 1:24:20.8 22
23 3077 detail závodníka LUKEŠ Vratislav CZE 1984 TJ Prazdroj Plzeň 1:35:09.5 0:16:26.4 07:23.1 28 31:18.5 22 1:24:44.8 23
24 3055 detail závodníka ČERNÝ Ondřej CZE 1985 Žižkovský tygři 1:36:26.9 0:17:43.8 06:50.6 18 31:01.7 21 1:26:06.1 25
25 3241 detail závodníka SCHILAY Fabian GER 1987 Like2skike Nordic 1:36:29.2 0:17:46.1 07:23.6 30 31:37.7 24 1:25:41.1 24
26 2010 detail závodníka HEGNER David CZE 1978 Česká Spořitelna MTB Hobby A 1:37:28.2 0:18:45.1 06:44.5 16 31:41.0 25 1:26:42.0 26
27 3209 detail závodníka WINTER Luka AUT 1986 ULC Riverside Mödling 1:38:27.9 0:19:44.8 07:29.2 34 32:51.0 29 1:28:00.1 27
28 3073 detail závodníka HAAS Jan CZE 1984 Kasper Swix Team Trutnov 1:38:57.7 0:20:14.6 07:58.1 39 32:58.3 31 1:28:22.7 28
29 3220 detail závodníka FUNFÁLEK Tomáš CZE 1987 AČR 1:39:32.2 0:20:49.1 08:26.4 42 33:50.7 39 1:28:40.7 29
30 3020 detail závodníka DVOŘÁK Karel CZE 1979 JIKO Čácha Sušice 1:39:51.3 0:21:08.2 07:28.9 33 33:28.0 35 1:28:55.6 30
31 3199 detail závodníka NOVÁK Lukáš CZE 1982 AC SAKÉ KATEŘINKY 1:40:01.2 0:21:18.1 07:53.4 37 33:19.0 34 1:29:20.6 31
32 2066 detail závodníka STIEFEL Rober GER 1978 Bodenmais 1:41:30.9 0:22:47.8 07:23.6 29 32:48.0 28 1:30:17.3 32
33 3069 detail závodníka JANATA Milan CZE 1986 TJ Roprachtice 1:41:50.2 0:23:07.1 08:27.1 43 33:37.7 36 1:30:39.6 33
34 3062 detail závodníka STEINER David CZE 1981 Hakoach 1:43:39.9 0:24:56.8 08:07.9 41 34:22.7 41 1:32:10.1 34
35 3125 detail závodníka JEŽOWICZ Roman SVK 1980 Žižkovský tygři 1:44:13.3 0:25:30.2 07:08.2 24 32:54.5 30 1:32:34.1 35
36 3009 detail závodníka SCHLECHTER Vojtěch CZE 1982 Žižkovský tygři 1:44:32.5 0:25:49.4 06:59.6 23 33:11.7 33 1:33:12.6 37
37 1117 detail závodníka RADEMECHER Michael GER 1983 team.99u-software.com 1:44:48.7 0:26:05.6 07:22.4 27 33:01.5 32 1:33:00.6 36
38 3118 detail závodníka HENCEK Michal SVK 1981 --- 1:45:50.5 0:27:07.4 07:14.1 25 33:39.0 37 1:34:44.4 40
39 2065 detail závodníka SCHLANK Pavol SVK 1983 LKS 1:46:46.8 0:28:03.7 07:23.6 30 33:46.5 38 1:35:03.6 42
40 3191 detail závodníka KAUFMANN Daniel GER 1983 Leipzig 1:46:48.1 0:28:05.0 07:54.6 38 34:28.0 42 1:34:51.6 41
41 1199 detail závodníka BRYNDA Jakub CZE 1980 Kerteam 1:46:51.5 0:28:08.4 08:01.6 40 33:52.7 40 1:34:15.8 38
42 2040 detail závodníka ALTMAN Petr CZE 1979 VÚ 6069 J. Hradec 1:47:33.2 0:28:50.1 06:51.9 21 32:25.2 27 1:34:26.8 39
43 3064 detail závodníka PRINC Karel CZE 1984 Spolek přátel šoupání nohama 1:49:31.3 0:30:48.2 08:32.4 44 36:07.7 44 1:38:18.7 45
44 3051 detail závodníka ZEISEL Viktor CZE 1985 --- 1:49:33.3 0:30:50.2 07:28.9 32 35:04.0 43 1:37:41.5 43
45 3216 detail závodníka HOFMAN David CZE 1980 --- 1:50:06.8 0:31:23.7 08:57.4 47 36:33.2 45 1:38:21.1 46
46 3076 detail závodníka VLČEK Luboš CZE 1983 --- 1:50:39.7 0:31:56.6 08:38.7 45 36:35.2 46 1:38:06.7 44
47 3159 detail závodníka SCHLANK Pete SVK 1981 LKS VIMAR Banska Bystrica 1:53:43.5 0:35:00.4 08:57.9 48 37:48.7 48 1:41:44.6 47
48 3098 detail závodníka SLIWKA Zenon CZE 1979 --- 1:54:59.3 0:36:16.2 08:52.4 46 37:46.0 47 1:42:10.0 48
49 3139 detail závodníka MAŠÁTOVÁ Luci CZE 1984 Netolice 2:02:31.8 0:43:48.7 09:16.6 49 39:20.0 49 1:48:28.1 49
50 3167 detail závodníka TAUBER Ja CZE 1979 ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:04:48.6 0:46:05.5 09:50.4 50 39:51.6 50 1:50:13.4 50
51 3148 detail závodníka PECHEK Mila CZE 1986 Hanace - Vlásenický páni 2:11:50.9 0:53:07.8 10:24.0 53 43:55.8 52 1:57:55.0 51
52 3119 detail závodníka HENDRYCH Jan CZE 1984 OA Neveklov 2:15:28.6 0:56:45.5 10:36.4 54 43:52.7 51 2:00:56.7 52
53 3169 detail závodníka TESARCIK Davi CZE 1978 Velke Hostice 2:17:45.5 0:59:02.4 10:13.2 51 44:51.0 53 2:03:18.9 53
54 3239 detail závodníka ZOUHAR František CZE 1982 ACR 7935 2:26:10.9 1:07:27.8 10:20.1 52 46:12.8 54 2:09:40.4 54
--- 2048 detail závodníka ZATONSKI Kamil POL 1981 SN Klasyk Warszawa DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 2084 detail závodníka MINÁŘ Ja CZE 1981 Praha 7 DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 2097 detail závodníka ZENGER Johannes GER 1982 FC Hohenthann DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3034 detail závodníka JUŘICA Jan CZE 1982 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3124 detail závodníka JENČÍK Martin CZE 1980 Sokol Svatá DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3131 detail závodníka LAHER Leo AUT 1983 TSU Waldmark/ St. Stefan DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3204 detail závodníka PRAŽÁK Jiří CZE 1978 SK Zbraslav DNS --- --- --- --- --- --- ---