ČT Šumavský Skimaraton - ČT Šumavský Skimaraton - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :25.2.2017 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :skimaraton.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Modravský potok 1 # Modravský potok 2 # Hraběcí Huť #
1 3232 detail závodníka SCHAUBMAYR Günter AUT 1965 Union ÖPPING 1:19:01.9 0:00:00.0 05:22.1 1 25:17.2 1 1:10:18.5 1
2 2039 detail závodníka SZLUFCIK Zibi GER 1967 SC Montekaolino 1:22:32.6 0:03:30.7 05:24.6 2 25:36.8 2 1:13:07.8 2
3 2019 detail závodníka SOVÁK Libor CZE 1967 AČR 8297 1:24:21.1 0:05:19.2 05:40.4 5 27:09.7 4 1:15:03.1 3
4 2005 detail závodníka BRABEC Miroslav CZE 1967 BIKE BRDY 1:25:44.4 0:06:42.5 05:30.9 4 27:09.0 3 1:16:20.8 4
5 1113 detail závodníka WUTTE Toni AUS 1958 DSG-Sele Zell 1:27:17.6 0:08:15.7 06:10.4 10 28:11.2 5 1:17:45.3 5
6 2044 detail závodníka SOMMER Manfred CZE 1966 TSV Buchenberg 1:27:50.7 0:08:48.8 06:04.9 9 28:55.5 9 1:18:13.6 6
7 3002 detail závodníka ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 1:28:10.4 0:09:08.5 06:15.4 12 28:50.0 6 1:18:25.8 7
8 1187 detail závodníka FUCHS-EISNER Klaus AUT 1964 SU-Böhmerwald 1:29:22.2 0:10:20.3 05:58.4 6 28:51.0 7 1:19:33.3 8
9 1197 detail závodníka BULAVA František CZE 1966 VZ 5810 Praha 1:29:27.0 0:10:25.1 06:15.2 11 28:52.0 8 1:19:35.6 9
10 2093 detail závodníka WALCHER Hein AUT 1961 WSV Ramsau 1:30:10.9 0:11:09.0 05:30.1 3 29:03.5 10 1:20:06.8 10
11 2017 detail závodníka TEPLY Robin CZE 1967 Rob 1:31:49.7 0:12:47.8 06:02.4 8 29:44.5 12 1:21:35.6 11
12 2018 detail závodníka POLÍVKA Petr CZE 1963 TREK - Geotest 1:32:53.1 0:13:51.2 06:01.4 7 29:07.5 11 1:22:52.1 12
13 2042 detail závodníka SCHÖFERLE Andreas GER 1961 SC Rettenberg 1:33:34.7 0:14:32.8 06:30.6 15 30:14.7 13 1:23:18.3 13
14 3222 detail závodníka SLECHSIG Bern GER 1963 SBB Papstdorf 1:33:40.6 0:14:38.7 07:23.4 32 31:07.7 19 1:23:34.1 14
15 2034 detail závodníka OESTGAARD Arve NOR 1963 Hommelvik Ski 1:34:50.5 0:15:48.6 06:31.1 16 30:30.2 14 1:24:15.3 15
16 2056 detail závodníka JECKEL Klaus CZE 1965 Hojsova Straz 1:35:15.2 0:16:13.3 06:25.6 13 30:56.5 15 1:24:36.3 16
17 1181 detail závodníka MOCH Jürgen GER 1964 Regensburger Rennstall 1:36:00.5 0:16:58.6 06:49.4 20 31:01.0 17 1:25:36.8 18
18 3014 detail závodníka BLAŽEK Jiří CZE 1961 CK Sportblažek.cz 1:36:01.2 0:16:59.3 07:15.0 29 31:03.5 18 1:25:40.3 19
19 2068 detail závodníka TANNER Olaf GER 1967 SC Ainring 1:36:02.2 0:17:00.3 07:01.1 22 31:24.2 23 1:25:20.3 17
20 3028 detail závodníka ŽÁKOVEC Pavel CZE 1966 Sokol Kolinec 1:36:45.9 0:17:44.0 07:03.9 24 31:23.0 22 1:26:07.8 21
21 3078 detail závodníka KARLÍK Michal CZE 1964 LOKO TRUTNOV 1:37:06.7 0:18:04.8 07:00.6 21 31:22.2 21 1:26:05.3 20
22 3093 detail závodníka ŠMÍDA Miloslav CZE 1960 Stříbro 1:38:03.4 0:19:01.5 07:27.1 33 32:26.0 29 1:27:20.8 22
23 3181 detail závodníka WERNER Volke GER 1960 Eisfeld-Harras 1:38:44.2 0:19:42.3 07:15.1 30 32:11.5 26 1:27:45.8 23
24 2045 detail závodníka VOGT Jörg GER 1967 TSV90Neukirch 1:39:09.9 0:20:08.0 06:44.1 18 31:18.5 20 1:28:00.8 24
25 3011 detail závodníka PETROU Jan CZE 1964 Ski Velešín 1:39:19.9 0:20:18.0 06:45.1 19 31:38.2 24 1:28:05.1 25
26 2035 detail závodníka VOGT Matthias GER 1967 SC Kottmar 1:39:43.5 0:20:41.6 06:26.1 14 30:57.7 16 1:28:20.4 26
27 1179 detail závodníka DRAHORÁD Ctirad CZE 1959 Tatran Železná Ruda 1:39:58.9 0:20:57.0 07:13.4 26 32:12.7 27 1:28:53.9 27
28 1192 detail závodníka HAEREID Geir NOR 1964 Dresser-Rand 1:41:10.7 0:22:08.8 07:14.4 27 32:06.5 25 1:30:13.6 29
29 2091 detail závodníka TRÖBER Mai GER 1967 SV Grün-Weiß Pirna 1:41:32.5 0:22:30.6 07:09.6 25 32:39.0 31 1:30:04.6 28
30 3127 detail závodníka KNOP Miroslav CZE 1962 Ski klub Jablonec 1:41:42.5 0:22:40.6 07:49.4 35 33:06.0 32 1:30:32.3 30
31 3025 detail závodníka KAFKA Václav CZE 1960 OK Jihlava 1:42:45.3 0:23:43.4 08:14.9 39 34:02.7 34 1:31:57.6 31
32 3030 detail závodníka ZIKMUND Zdeněk CZE 1967 GLEDE Team 1:43:01.2 0:23:59.3 07:42.2 34 33:52.0 33 1:32:00.3 32
33 3079 detail závodníka ZOLD Stefan CZE 1962 --- 1:43:18.9 0:24:17.0 08:46.7 45 35:53.3 41 1:32:37.3 34
34 2076 detail závodníka BELIČKA Ivan SVK 1960 T.J.Biela Stopa Kremnica-SVK 1:43:34.7 0:24:32.8 07:18.4 31 34:20.8 35 1:32:26.3 33
35 3013 detail závodníka WALDNER Reinfried AUT 1959 Katzelsdorf 1:45:39.8 0:26:37.9 06:36.1 17 32:26.2 30 1:33:44.3 35
36 3205 detail závodníka SLAMA Joze SVK 1962 CK Witzenmann Vlkanová 1:46:16.9 0:27:15.0 08:14.4 38 34:53.0 36 1:35:02.8 37
37 3075 detail závodníka PELC Vít CZE 1962 TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 1:46:33.8 0:27:31.9 07:14.4 28 32:17.2 28 1:34:37.6 36
38 3186 detail závodníka COLAU Alexandre FRA 1966 Piranhas Volants 1:46:53.9 0:27:52.0 08:51.9 48 36:04.3 42 1:35:04.6 38
39 3180 detail závodníka WANIVENHAUS Michael AUT 1959 Innsbruck läuft 1:49:36.5 0:30:34.6 07:02.9 23 35:03.7 38 1:37:28.4 39
40 2055 detail závodníka ARHEIT Richie GER 1963 SC Villingen 1:50:42.8 0:31:40.9 07:58.4 37 35:42.2 40 1:38:11.9 40
41 3238 detail závodníka ČECH Petr CZE 1966 --- 1:50:46.2 0:31:44.3 08:44.1 44 35:19.7 39 1:38:14.1 41
42 3035 detail závodníka KŘÍŽ Vladimír CZE 1958 ?ižkovský tygři 1:50:52.5 0:31:50.6 08:16.6 40 35:02.2 37 1:38:15.9 42
43 3085 detail závodníka VRABLIC Ján SVK 1963 Juche Trnava 1:51:22.7 0:32:20.8 08:25.6 42 36:30.5 43 1:38:36.1 43
44 3037 detail závodníka NOVÁK Zdeněk CZE 1964 DARTEK - HONDA STIHL BEROUN 1:53:48.5 0:34:46.6 08:50.9 46 38:09.5 46 1:41:26.9 44
45 3189 detail závodníka GUENON Philippe FRA 1960 Piranhas Volants 1:57:16.6 0:38:14.7 10:06.2 56 40:43.5 52 1:44:50.9 46
46 3050 detail závodníka VOREL Jan CZE 1960 Orlando Bananas 1:57:58.5 0:38:56.6 08:56.9 49 39:02.5 48 1:45:31.9 48
47 3033 detail závodníka VÁVRA Lumír CZE 1965 LK VALUM PRO Frenštát 1:58:37.1 0:39:35.2 08:35.5 43 38:09.2 45 1:44:50.1 45
48 2090 detail závodníka TAUTZ Stefan GER 1967 DAV Berchtesgaden 1:58:40.8 0:39:38.9 07:55.1 36 36:44.2 44 1:45:25.2 47
49 3184 detail závodníka BĚLKA Jan CZE 1963 Veslařský klub HAMR 1:58:59.6 0:39:57.7 08:51.5 47 38:48.2 47 1:46:18.6 49
50 3082 detail závodníka JÄGER Mario GER 1961 SV Frisch-Auf Emleben 2:00:02.3 0:41:00.4 09:28.4 53 39:32.6 49 1:46:58.9 50
51 3170 detail závodníka TICHÝ Marti CZE 1964 SOS Jindřichův Hradec 2:02:40.6 0:43:38.7 09:23.9 52 40:32.7 51 1:49:17.8 51
52 3185 detail závodníka BREČKA Pete SVK 1959 Donovaly 2:03:53.8 0:44:51.9 08:58.3 50 39:33.0 50 1:50:07.6 52
53 1167 detail závodníka BORRMANN Jens GER 1964 RV Sturmvogel MUC 2:08:42.8 0:49:40.9 09:09.4 51 42:27.7 55 1:54:14.6 53
54 3113 detail závodníka GAÁL Zoltán HUN 1967 VISE SKI VÁC 2:10:35.6 0:51:33.7 10:16.2 59 41:54.7 54 1:55:29.2 54
55 3056 detail závodníka DROBNÝ Miroslav CZE 1963 Slavoj Teplice nad Metují 2:12:06.1 0:53:04.2 10:06.4 57 42:43.0 57 1:57:23.4 55
56 3175 detail závodníka VELFL Miroslav CZE 1960 --- 2:12:15.5 0:53:13.6 10:29.9 63 43:04.0 58 1:58:04.7 56
57 3067 detail závodníka ŘEHÁK Tomáš CZE 1958 Vlastizdar Brdy 2:16:20.1 0:57:18.2 10:30.2 64 43:46.7 60 2:01:26.9 57
58 2073 detail závodníka VISNAI Pete SVK 1964 Tel-M klub Košice 2:17:14.9 0:58:13.0 08:23.6 41 42:30.0 56 2:01:32.7 59
59 3072 detail závodníka CHUM Jaroslav CZE 1966 želva 2:17:16.3 0:58:14.4 10:18.2 62 41:45.0 53 2:01:29.4 58
60 3107 detail závodníka DAŇHEL Vlastimi CZE 1959 TÝN NAD VLTAVOU 2:26:51.2 1:07:49.3 10:05.9 55 43:17.2 59 2:09:48.2 60
61 3155 detail závodníka REITER Dušan SVK 1959 Nezábudka Kremnica 2:30:15.7 1:11:13.8 10:17.9 61 46:11.3 62 2:12:44.4 61
62 3059 detail závodníka ČADEK Jiří CZE 1962 --- 2:30:35.8 1:11:33.9 10:17.2 60 45:04.8 61 2:13:35.2 62
63 2074 detail závodníka WINTER Eric AUT 1958 MSC Burgenland 2:41:26.2 1:22:24.3 10:36.7 65 49:58.1 65 2:22:08.2 63
64 1191 detail závodníka VOIGT Gunter GER 1960 Skiclub Frohburg 2:43:20.2 1:24:18.3 10:16.1 58 48:10.8 64 2:24:34.2 64
65 2062 detail závodníka DIRKSEN Michael GER 1959 Dessau 2:51:51.3 1:32:49.4 10:00.7 54 47:07.0 63 2:31:57.0 65
66 3105 detail závodníka COLLOT Veronique FRA 1962 Piranhas Volants 3:05:04.2 1:46:02.3 11:24.6 67 53:41.8 66 2:43:50.8 66
67 3137 detail závodníka MARTÍNEK Dušan CZE 1960 LikeBike Rasochy 3:07:26.1 1:48:24.2 11:13.7 66 55:51.3 67 2:44:44.8 67
--- 2021 detail závodníka ČADA Tomáš CZE 1964 REDPOiNT Eleven team DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3061 detail závodníka ČECH Pavel CZE 1964 SKI PAX Horní Maxov DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3063 detail závodníka NOVOTNÝ Jiří CZE 1960 Praha 2 DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3068 detail závodníka DOLEŽAL Jiří CZE 1959 Factor Bike Team DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3086 detail závodníka KOPRNICKÝ Kamil CZE 1966 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3154 detail závodníka REIFENMÜLLER Mari AUT 1965 TSU-Waldmark DNS --- --- --- --- --- --- ---