ČT Šumavský Skimaraton - ČT Šumavský Skimaraton - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :25.2.2017 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :skimaraton.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 4033 detail závodníka STEINBACH Hynek CZE 2007 Ski klub Šumava 1. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:10.1 0:00:00.0
2 4049 detail závodníka VONDRAŠ Petr CZE 2007 Fischer Ski klubŠumava 2. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:11.0 0:00:00.9
3 1159 detail závodníka NOVOTNÝ Josef CZE 2007 Ski Sokol Stachy 3. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:26.5 0:00:16.4
4 4018 detail závodníka LEMPERA Dan CZE 2007 SK Nové Město na Moravě 4. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:28.2 0:00:18.1
5 4047 detail závodníka VOJTA Martin CZE 2008 Žižkovský tygři 5. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:31.2 0:00:21.1
6 4002 detail závodníka BALDRIANOVÁ Eva CZE 2007 PRAHA 4 1. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:32.2 0:00:22.1
7 4019 detail závodníka MACHOVÁ Marie CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:32.5 0:00:22.4
8 4021 detail závodníka MÁNKOVÁ Emma CZE 2008 Outdoor kids Čkyně 3. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:33.5 0:00:23.4
9 4044 detail závodníka VOCELKA Matěj CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:33.5 0:00:23.4
10 4032 detail závodníka ROMAŠKO Sofie CZE 2008 --- 4. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:33.7 0:00:23.6
11 1148 detail závodníka ŠVARC Michal CZE 2007 Žižkovský tygři 7. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:35.3 0:00:25.2
12 4051 detail závodníka WEISSOVÁ Barbora CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava 5. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:39.7 0:00:29.6
13 4027 detail závodníka RADA Tobiáš CZE 2007 --- 8. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:40.2 0:00:30.1
14 4006 detail závodníka ČERVENKA Hynek CZE 2009 Biatlon Klecany 1. /  Chlapci 8 let a mladší 0:02:43.4 0:00:33.3
15 1103 detail závodníka SILOVSKÁ Barbora CZE 2007 SKI Klub Strakonice 6. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:43.5 0:00:33.4
16 4048 detail závodníka VOJTOVÁ Klára CZE 2007 Žižkovský tygři 7. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:48.5 0:00:38.4
17 4096 detail závodníka KOŠNAROVÁ Adriana CZE 2007 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 8. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:49.7 0:00:39.6
18 4046 detail závodníka VODRÁŽKA Štěpán CZE 2008 PLZEŇ 9. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:49.7 0:00:39.6
19 1102 detail závodníka NOVÁK Matěj CZE 2009 SKI Klub Strakonice 2. /  Chlapci 8 let a mladší 0:02:49.9 0:00:39.8
20 4100 detail závodníka ŠRŮTKOVÁ Barbora CZE 2007 BKL Machov 9. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:51.7 0:00:41.6
21 4034 detail závodníka SÝKORA Štěpán CZE 2007 USK CS Plzeň 10. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:52.5 0:00:42.4
22 1157 detail závodníka BOUŠKOVÁ Karolína CZE 2008 Ski Sokol Stachy 10. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:53.3 0:00:43.2
23 4012 detail závodníka JANÍČKOVÁ Jolana CZE 2007 Cyklo Janíček 11. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:53.5 0:00:43.4
24 1146 detail závodníka DECKER Matouš CZE 2007 SCPL 11. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:54.5 0:00:44.4
25 4023 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 Bikeclinic Junior Team 12. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:56.5 0:00:46.4
26 4007 detail závodníka ČERVENKA Jiří CZE 2007 Biatlon Klecany 13. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:58.2 0:00:48.1
27 1121 detail závodníka OLLÉ Ester CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 12. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:58.5 0:00:48.4
28 1099 detail závodníka KONRÁDYOVÁ Karolína CZE 2007 LK Tatran Chodov 13. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:01.1 0:00:51.0
29 1123 detail závodníka LICHTENBERGOVÁ Zuzana CZE 2007 TJ SOKOL SENOHRABY 14. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:01.7 0:00:51.6
30 1120 detail závodníka NOVÁ Miroslava CZE 2007 Ski Sokol Stachy 15. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:02.5 0:00:52.4
31 1141 detail závodníka ŠIMKOVÁ Tereza CZE 2007 SK Slavia 16. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:03.2 0:00:53.1
32 4052 detail závodníka ZDVIHALOVÁ Rozálie CZE 2007 PRAHA 6 17. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:03.5 0:00:53.4
33 4020 detail závodníka MALEČKOVÁ Pavlína CZE 2008 TJ Slovan Praha Zdravotník 18. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:04.5 0:00:54.4
34 1156 detail závodníka SATORIE Josef CZE 2008 Sokol Stachy 3. /  Chlapci 8 let a mladší 0:03:04.7 0:00:54.6
35 4040 detail závodníka ŠRÁMEK Jose CZE 2008 HC MOTOR České Budějovice 14. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:07.2 0:00:57.1
36 4097 detail závodníka FOUNĚ Jiří CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava 15. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:07.7 0:00:57.6
37 4099 detail závodníka ŠRŮTKOVÁ Vendula CZE 2009 BKL Machov 1. /  Dívky 8 let a mladší 0:03:08.2 0:00:58.1
38 1129 detail závodníka ŠÍROVÁ Marie CZE 2009 Dukla Liberec 2. /  Dívky 8 let a mladší 0:03:08.9 0:00:58.8
39 1126 detail závodníka PETROVICKÝ Matyáš CZE 2007 TJ Volejbal Dobřany 16. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:11.4 0:01:01.3
40 4035 detail závodníka SYNEK Matouš CZE 2008 Lokomotiva Beroun Atletika 17. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:11.5 0:01:01.4
41 4043 detail závodníka VENCLÍKOVÁ Tereza CZE 2008 Fischer Ski klubŠumava Vimperk 19. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:12.5 0:01:02.4
42 4039 detail závodníka ŠPETA Pet CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava 18. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:13.2 0:01:03.1
43 1101 detail závodníka ČERMÁKOVÁ Klára CZE 2008 --- 20. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:15.7 0:01:05.6
44 4003 detail závodníka BERÁNKOVÁ Hedvika CZE 2008 USK CS Plzeň 21. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:16.2 0:01:06.1
45 4041 detail závodníka ŠRÁMKOVÁ Klára CZE 2010 HC MOTOR České Budějovice 3. /  Dívky 8 let a mladší 0:03:33.7 0:01:23.6
46 4042 detail závodníka ŠTĚRBA Ja CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava 4. /  Chlapci 8 let a mladší 0:03:36.2 0:01:26.1
47 4038 detail závodníka ŠINDELÁŘ Vít CZE 2009 Žižkovský tygři 5. /  Chlapci 8 let a mladší 0:03:41.2 0:01:31.1
48 4010 detail závodníka HOJDAR Jakub CZE 2007 Borová Lada 19. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:51.7 0:01:41.6
49 1119 detail závodníka CABEJŠEK Matěj CZE 2007 --- 20. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:53.2 0:01:43.1
50 4025 detail závodníka MRÁZOVÁ Ema CZE 2009 Slovan Praha Zdravotník 4. /  Dívky 8 let a mladší 0:03:55.9 0:01:45.8
51 1131 detail závodníka KYRÁL Šimon CZE 2009 TJ Sušice Atletik 6. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:06.4 0:01:56.3
52 4094 detail závodníka LANDOVÁ Františka CZE 2009 Silvini Madhus team 5. /  Dívky 8 let a mladší 0:04:08.2 0:01:58.1
53 4029 detail závodníka RYBAŘÍK Tomáš CZE 2008 --- 21. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:08.7 0:01:58.6
54 4028 detail závodníka RANDÁKOVÁ Jana CZE 2011 --- 6. /  Dívky 8 let a mladší 0:04:09.9 0:01:59.8
55 4017 detail závodníka KOPAČKOVÁ Zuzana CZE 2007 --- 22. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:11.2 0:02:01.1
56 1134 detail závodníka SVÍTIL Štěpán CZE 2008 TJ Tatran Ž.R. 22. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:13.5 0:02:03.4
57 4050 detail závodníka VONDRUŠKOVÁ Veronika CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava 7. /  Dívky 8 let a mladší 0:04:18.9 0:02:08.8
58 4016 detail závodníka KOPAČKA Ondřej CZE 2009 --- 7. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:23.4 0:02:13.3
59 1111 detail závodníka HAVLOVÁ Kateřina CZE 2007 Olfincar - Vella 23. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:25.5 0:02:15.4
60 4053 detail závodníka ZUB Vojtěch CZE 2009 Ski klub Šumava Vimperk 8. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:28.4 0:02:18.3
61 1133 detail závodníka ČÁSTKOVÁ Agáta CZE 2008 --- 24. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:29.7 0:02:19.6
62 4045 detail závodníka VOCELKA Patrik CZE 2011 KOLA KVILDA.CZ 9. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:38.9 0:02:28.8
63 4036 detail závodníka SYNEK Vojtěch CZE 2009 Lokomotiva Beroun Atletika 10. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:40.4 0:02:30.3
64 4013 detail závodníka JANOŠÍKOVÁ Lenka CZE 2010 Fischer Ski klub Šumava 8. /  Dívky 8 let a mladší 0:04:50.2 0:02:40.1
65 4022 detail závodníka MICHÁLEK Antonín CZE 2009 Žižkovští tygři 11. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:50.2 0:02:40.1
66 4015 detail závodníka KNIEŽOVÁ Veronika CZE 2007 SK Běleč 25. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:55.5 0:02:45.4
67 4005 detail závodníka CZERWENKOVÁ Lucie CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 9. /  Dívky 8 let a mladší 0:05:01.4 0:02:51.3
68 1118 detail závodníka CABEJŠEK Lukáš CZE 2009 --- 12. /  Chlapci 8 let a mladší 0:05:04.7 0:02:54.6
69 4008 detail závodníka HOĎÁKOVÁ Daniela CZE 2007 --- 26. /  Dívky 9 - 10 let 0:05:07.1 0:02:57.0
70 4024 detail závodníka MORAVCOVÁ Bára CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 10. /  Dívky 8 let a mladší 0:05:12.4 0:03:02.3
71 1151 detail závodníka DUDEČEK Martin CZE 2008 Fortex Ski Beroun 23. /  Chlapci 9 - 10 let 0:05:13.7 0:03:03.6
72 1125 detail závodníka PETROVICKÝ Lukáš CZE 2010 TJ Volejbal Dobřany 13. /  Chlapci 8 let a mladší 0:05:16.4 0:03:06.3
73 1115 detail závodníka DUŠKOVÁ Zuzana CZE 2008 --- 27. /  Dívky 9 - 10 let 0:05:20.1 0:03:10.0
74 4098 detail závodníka FOUNĚ Jan CZE 2011 Fischer Ski klub Šumava 14. /  Chlapci 8 let a mladší 0:05:23.4 0:03:13.3
75 1150 detail závodníka HAVLÍČEK Ondřej CZE 2009 SK Lyžníci Zámyšl 15. /  Chlapci 8 let a mladší 0:05:31.2 0:03:21.1
76 4004 detail závodníka BERÁNKOVÁ Julie CZE 2010 USK CS Plzeň 11. /  Dívky 8 let a mladší 0:05:48.4 0:03:38.3
77 1136 detail závodníka MICHÁLKOVÁ Daniela CZE 2012 Žižkovští tygři 12. /  Dívky 8 let a mladší 0:05:55.4 0:03:45.3
78 1164 detail závodníka MADĚRA Jakub CZE 2009 Rudolfovské Gazely 16. /  Chlapci 8 let a mladší 0:06:05.7 0:03:55.6
79 4001 detail závodníka BALDRIAN Josef CZE 2011 Slovan Praha Zdravotník 17. /  Chlapci 8 let a mladší 0:06:16.7 0:04:06.6
80 4026 detail závodníka PUBALOVÁ Silvie CZE 2010 Bike factory Strakonice 13. /  Dívky 8 let a mladší 0:06:56.2 0:04:46.1
81 4095 detail závodníka KOCUM Martin CZE 2011 ISF 18. /  Chlapci 8 let a mladší 0:08:21.7 0:06:11.6
82 4031 detail závodníka SMETANKOVÁ Amálie CZE 2010 Ski Team Jinočany 14. /  Dívky 8 let a mladší 0:08:42.9 0:06:32.8
83 1165 detail závodníka MADĚROVÁ Klára CZE 2012 Rudolfovské Gazely 15. /  Dívky 8 let a mladší 0:08:46.2 0:06:36.1
84 4037 detail závodníka ŠINDELÁŘ Eduard CZE 2012 Žižkovský tygři 19. /  Chlapci 8 let a mladší 0:08:47.0 0:06:36.9
85 1160 detail závodníka KADLČKOVÁ Ema CZE 2010 --- 16. /  Dívky 8 let a mladší 0:09:57.2 0:07:47.1
86 1127 detail závodníka HOĎÁKOVÁ Veronika CZE 2009 --- 17. /  Dívky 8 let a mladší 0:10:20.7 0:08:10.6
--- 4009 detail závodníka HOJDAR Ja CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  Chlapci 8 let a mladší DNS ---
--- 4011 detail závodníka HUDEČKOVÁ Lucie CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  Dívky 9 - 10 let DNS ---
--- 4014 detail závodníka JEDLIČKOVÁ Terez CZE 2011 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  Dívky 8 let a mladší DNS ---
--- 4030 detail závodníka SAMEK Šimon CZE 2012 VirtualTraining . /  Chlapci 8 let a mladší DNS ---