ČT Šumavský Skimaraton - ČT Šumavský Skimaraton - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :25.2.2017 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :skimaraton.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 4033 detail závodníka STEINBACH Hynek CZE 2007 Ski klub Šumava 1. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:10.1 0:00:00.0
2 4049 detail závodníka VONDRAŠ Petr CZE 2007 Fischer Ski klubŠumava 2. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:11.0 0:00:00.9
3 1159 detail závodníka NOVOTNÝ Josef CZE 2007 Ski Sokol Stachy 3. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:26.5 0:00:16.4
4 4018 detail závodníka LEMPERA Dan CZE 2007 SK Nové Město na Moravě 4. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:28.2 0:00:18.1
5 4047 detail závodníka VOJTA Martin CZE 2008 Žižkovský tygři 5. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:31.2 0:00:21.1
6 4044 detail závodníka VOCELKA Matěj CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:33.5 0:00:23.4
7 1148 detail závodníka ŠVARC Michal CZE 2007 Žižkovský tygři 7. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:35.3 0:00:25.2
8 4027 detail závodníka RADA Tobiáš CZE 2007 --- 8. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:40.2 0:00:30.1
9 4006 detail závodníka ČERVENKA Hynek CZE 2009 Biatlon Klecany 1. /  Chlapci 8 let a mladší 0:02:43.4 0:00:33.3
10 4046 detail závodníka VODRÁŽKA Štěpán CZE 2008 PLZEŇ 9. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:49.7 0:00:39.6
11 1102 detail závodníka NOVÁK Matěj CZE 2009 SKI Klub Strakonice 2. /  Chlapci 8 let a mladší 0:02:49.9 0:00:39.8
12 4034 detail závodníka SÝKORA Štěpán CZE 2007 USK CS Plzeň 10. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:52.5 0:00:42.4
13 1146 detail závodníka DECKER Matouš CZE 2007 SCPL 11. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:54.5 0:00:44.4
14 4023 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 Bikeclinic Junior Team 12. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:56.5 0:00:46.4
15 4007 detail závodníka ČERVENKA Jiří CZE 2007 Biatlon Klecany 13. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:58.2 0:00:48.1
16 1156 detail závodníka SATORIE Josef CZE 2008 Sokol Stachy 3. /  Chlapci 8 let a mladší 0:03:04.7 0:00:54.6
17 4040 detail závodníka ŠRÁMEK Jose CZE 2008 HC MOTOR České Budějovice 14. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:07.2 0:00:57.1
18 4097 detail závodníka FOUNĚ Jiří CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava 15. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:07.7 0:00:57.6
19 1126 detail závodníka PETROVICKÝ Matyáš CZE 2007 TJ Volejbal Dobřany 16. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:11.4 0:01:01.3
20 4035 detail závodníka SYNEK Matouš CZE 2008 Lokomotiva Beroun Atletika 17. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:11.5 0:01:01.4
21 4039 detail závodníka ŠPETA Pet CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava 18. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:13.2 0:01:03.1
22 4042 detail závodníka ŠTĚRBA Ja CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava 4. /  Chlapci 8 let a mladší 0:03:36.2 0:01:26.1
23 4038 detail závodníka ŠINDELÁŘ Vít CZE 2009 Žižkovský tygři 5. /  Chlapci 8 let a mladší 0:03:41.2 0:01:31.1
24 4010 detail závodníka HOJDAR Jakub CZE 2007 Borová Lada 19. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:51.7 0:01:41.6
25 1119 detail závodníka CABEJŠEK Matěj CZE 2007 --- 20. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:53.2 0:01:43.1
26 1131 detail závodníka KYRÁL Šimon CZE 2009 TJ Sušice Atletik 6. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:06.4 0:01:56.3
27 4029 detail závodníka RYBAŘÍK Tomáš CZE 2008 --- 21. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:08.7 0:01:58.6
28 1134 detail závodníka SVÍTIL Štěpán CZE 2008 TJ Tatran Ž.R. 22. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:13.5 0:02:03.4
29 4016 detail závodníka KOPAČKA Ondřej CZE 2009 --- 7. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:23.4 0:02:13.3
30 4053 detail závodníka ZUB Vojtěch CZE 2009 Ski klub Šumava Vimperk 8. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:28.4 0:02:18.3
31 4045 detail závodníka VOCELKA Patrik CZE 2011 KOLA KVILDA.CZ 9. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:38.9 0:02:28.8
32 4036 detail závodníka SYNEK Vojtěch CZE 2009 Lokomotiva Beroun Atletika 10. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:40.4 0:02:30.3
33 4022 detail závodníka MICHÁLEK Antonín CZE 2009 Žižkovští tygři 11. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:50.2 0:02:40.1
34 1118 detail závodníka CABEJŠEK Lukáš CZE 2009 --- 12. /  Chlapci 8 let a mladší 0:05:04.7 0:02:54.6
35 1151 detail závodníka DUDEČEK Martin CZE 2008 Fortex Ski Beroun 23. /  Chlapci 9 - 10 let 0:05:13.7 0:03:03.6
36 1125 detail závodníka PETROVICKÝ Lukáš CZE 2010 TJ Volejbal Dobřany 13. /  Chlapci 8 let a mladší 0:05:16.4 0:03:06.3
37 4098 detail závodníka FOUNĚ Jan CZE 2011 Fischer Ski klub Šumava 14. /  Chlapci 8 let a mladší 0:05:23.4 0:03:13.3
38 1150 detail závodníka HAVLÍČEK Ondřej CZE 2009 SK Lyžníci Zámyšl 15. /  Chlapci 8 let a mladší 0:05:31.2 0:03:21.1
39 1164 detail závodníka MADĚRA Jakub CZE 2009 Rudolfovské Gazely 16. /  Chlapci 8 let a mladší 0:06:05.7 0:03:55.6
40 4001 detail závodníka BALDRIAN Josef CZE 2011 Slovan Praha Zdravotník 17. /  Chlapci 8 let a mladší 0:06:16.7 0:04:06.6
41 4095 detail závodníka KOCUM Martin CZE 2011 ISF 18. /  Chlapci 8 let a mladší 0:08:21.7 0:06:11.6
42 4037 detail závodníka ŠINDELÁŘ Eduard CZE 2012 Žižkovský tygři 19. /  Chlapci 8 let a mladší 0:08:47.0 0:06:36.9
--- 4009 detail závodníka HOJDAR Ja CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  Chlapci 8 let a mladší DNS ---
--- 4030 detail závodníka SAMEK Šimon CZE 2012 VirtualTraining . /  Chlapci 8 let a mladší DNS ---