Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATUM : | 29.7.2017 | MÍSTO : | Zadov, areál Churáňov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2165 | MATĚJKA Tomáš | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 1. / Kadeti 14-16 let | 0:58:50.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2168 | MAREK Oskar | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2. / Kadeti 14-16 let | 0:59:06.7 | 0:00:15.8 | ||
3 | diplom | 2011 | SÁSKA Jan | 2002 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 3. / Kadeti 14-16 let | 0:59:08.9 | 0:00:18.0 | ||
4 | diplom | 2007 | TRUHLÁŘ Josef | 1996 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 1. / Muži 17-22 let | 0:59:26.9 | 0:00:36.0 | ||
5 | diplom | 2008 | BLAŽEK Jakub | 1998 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | 2. / Muži 17-22 let | 0:59:29.2 | 0:00:38.3 | ||
6 | diplom | 2002 | ARNOLD Zdeněk | 1973 | Haven | 1. / Muži nad 40 let | 0:59:45.2 | 0:00:54.3 | ||
7 | diplom | 2016 | HASELBERGER Zdeněk | 1989 | Nowis Team | 1. / Muži 23-39 let | 0:59:45.7 | 0:00:54.8 | ||
8 | diplom | 2003 | STUDENOVSKÝ Radek | 1997 | GS Cykloteam Jistebnice | 3. / Muži 17-22 let | 1:00:08.4 | 0:01:17.5 | ||
9 | diplom | 2056 | ČEKAL Josef | 2002 | KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou | 4. / Kadeti 14-16 let | 1:01:41.7 | 0:02:50.8 | ||
10 | diplom | 2005 | ČERNÝ Radek | 1989 | Cyklo Atom | 2. / Muži 23-39 let | 1:01:57.4 | 0:03:06.5 | ||
11 | diplom | 2055 | ŠAROUN Libor | 1973 | PREMIUM hotel**** Znojmo | 2. / Muži nad 40 let | 1:02:19.2 | 0:03:28.3 | ||
12 | diplom | 2183 | VOJTA Radek | 1970 | GHOST Team | 3. / Muži nad 40 let | 1:02:51.9 | 0:04:01.0 | ||
13 | diplom | 2029 | PROKOPIUS Petr | 1967 | CYKLOTRENINK.com | 4. / Muži nad 40 let | 1:03:17.4 | 0:04:26.5 | ||
14 | diplom | 2180 | DUŠÁK Martin | 2002 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 5. / Kadeti 14-16 let | 1:03:21.2 | 0:04:30.3 | ||
15 | diplom | 2020 | BALAJKA Ondřej | 1980 | fajný dizajn | 3. / Muži 23-39 let | 1:03:30.2 | 0:04:39.3 | ||
16 | diplom | 2021 | ČEKAL Pavel | 1972 | AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM | 5. / Muži nad 40 let | 1:03:31.2 | 0:04:40.3 | ||
17 | diplom | 2006 | ŠTOREK Martin | 1979 | Bike Profa Chomutov | 4. / Muži 23-39 let | 1:04:06.9 | 0:05:16.0 | ||
18 | diplom | 2017 | HENDRYCH Jirka | 1972 | BIKE FREAKS HOLICE | 6. / Muži nad 40 let | 1:04:08.4 | 0:05:17.5 | ||
19 | diplom | 2190 | DVOŘÁK Petr | 1974 | Velo Dvořák | 7. / Muži nad 40 let | 1:04:32.9 | 0:05:42.0 | ||
20 | diplom | 2398 | DOSTÁL Václav | 2003 | LYKO klub Prachatice | 6. / Kadeti 14-16 let | 1:04:33.4 | 0:05:42.5 | ||
21 | diplom | 2001 | HOVORKA Daniel | 2001 | Symbio+BMC | 7. / Kadeti 14-16 let | 1:04:33.7 | 0:05:42.8 | ||
22 | diplom | 2026 | MATĚJKA Bohumil | 1960 | Dovedové Křešín | 8. / Muži nad 40 let | 1:04:50.9 | 0:06:00.0 | ||
23 | diplom | 2028 | PANTŮČEK Jiří | 1977 | GHOST Team | 9. / Muži nad 40 let | 1:05:05.7 | 0:06:14.8 | ||
24 | diplom | 2369 | HONSA Antonín | 2003 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 8. / Kadeti 14-16 let | 1:05:06.7 | 0:06:15.8 | ||
25 | diplom | 2077 | VÁGNER Daniel | 1973 | Cyklo VAPE | 10. / Muži nad 40 let | 1:05:08.2 | 0:06:17.3 | ||
26 | diplom | 2009 | HRNČÍŘ Martin | 1971 | --- | 11. / Muži nad 40 let | 1:05:34.9 | 0:06:44.0 | ||
27 | diplom | 2065 | ELSNIC Petr | 1991 | --- | 5. / Muži 23-39 let | 1:05:42.4 | 0:06:51.5 | ||
28 | diplom | 2036 | KOPELENT David | 2002 | Alltrainng.cz | 9. / Kadeti 14-16 let | 1:05:54.4 | 0:07:03.5 | ||
29 | diplom | 2042 | KORCH Martin | 1975 | SYMBIO+ BMC | 12. / Muži nad 40 let | 1:05:54.7 | 0:07:03.8 | ||
30 | diplom | 2004 | KOTIŠ Jan | 1998 | Symbio+BMC | 4. / Muži 17-22 let | 1:06:19.7 | 0:07:28.8 | ||
31 | diplom | 2356 | ČERVENÝ Daniel | 1999 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 5. / Muži 17-22 let | 1:06:58.7 | 0:08:07.8 | ||
32 | diplom | 2030 | SMETANA Miroslav | 1979 | Dovedové Křešín | 6. / Muži 23-39 let | 1:07:05.9 | 0:08:15.0 | ||
33 | diplom | 2012 | HOVORKA Alan | 1974 | Panda team Zlatniky | 13. / Muži nad 40 let | 1:07:15.2 | 0:08:24.3 | ||
34 | diplom | 2013 | ŠVEC Ondřej | 1986 | DEXTER CYCLING | 7. / Muži 23-39 let | 1:07:50.9 | 0:09:00.0 | ||
35 | diplom | 2015 | MALÝ Jan | 1991 | Symbio+BMC | 8. / Muži 23-39 let | 1:07:53.4 | 0:09:02.5 | ||
36 | diplom | 2044 | MATĚJKA Michal | 1982 | Dovedové Křešín | 9. / Muži 23-39 let | 1:07:53.9 | 0:09:03.0 | ||
37 | diplom | 2071 | SLABÝ Karel | 1975 | Biketime Bulls Písek | 14. / Muži nad 40 let | 1:07:55.7 | 0:09:04.8 | ||
38 | diplom | 2365 | PLÁNEK Karel | 1976 | Šutri Prachatice | 15. / Muži nad 40 let | 1:08:12.7 | 0:09:21.8 | ||
39 | diplom | 2298 | KORYTÁK Michal | 1987 | American Chance Casinos team | 10. / Muži 23-39 let | 1:08:13.4 | 0:09:22.5 | ||
40 | diplom | 2181 | VONDRÁČEK Matyáš | 2002 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 10. / Kadeti 14-16 let | 1:08:25.2 | 0:09:34.3 | ||
41 | diplom | 2010 | SÁSKA Luděk | 1968 | Česká spořitelna Specialized Junior | 16. / Muži nad 40 let | 1:08:27.2 | 0:09:36.3 | ||
42 | diplom | 2068 | CHRUDIMSKÝ Radek | 1982 | Česká Spořitelna | 11. / Muži 23-39 let | 1:08:27.7 | 0:09:36.8 | ||
43 | diplom | 2313 | MIHULKA Martin | 1998 | Mihi club Zaječice | 6. / Muži 17-22 let | 1:08:27.7 | 0:09:36.8 | ||
44 | diplom | 2041 | GRYM David | 1986 | --- | 12. / Muži 23-39 let | 1:08:42.7 | 0:09:51.8 | ||
45 | diplom | 2349 | CHRZ Petr | 2001 | Author Team Stupno | 11. / Kadeti 14-16 let | 1:08:56.9 | 0:10:06.0 | ||
46 | diplom | 2024 | VENKRBEC Tomáš | 1975 | DEXTER CYCLING | 17. / Muži nad 40 let | 1:09:22.2 | 0:10:31.3 | ||
47 | diplom | 2076 | STIBAL Adam | 2001 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 12. / Kadeti 14-16 let | 1:09:26.4 | 0:10:35.5 | ||
48 | diplom | 2038 | VENCL Jakub | 2000 | ELEVEN MERCEDES MITAS | 7. / Muži 17-22 let | 1:09:37.4 | 0:10:46.5 | ||
49 | diplom | 2375 | MÁNEK Ondřej | 2001 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 13. / Kadeti 14-16 let | 1:09:38.2 | 0:10:47.3 | ||
50 | diplom | 2840 | KOPANICA Zdeněk | 1999 | --- | 8. / Muži 17-22 let | 1:09:45.9 | 0:10:55.0 | ||
51 | diplom | 2022 | STIBAL Daniel | 1969 | Caffe Trombetta | 18. / Muži nad 40 let | 1:09:57.7 | 0:11:06.8 | ||
52 | diplom | 2311 | FRAJKOR Jakub | 1989 | --- | 13. / Muži 23-39 let | 1:10:04.2 | 0:11:13.3 | ||
53 | diplom | 2087 | VOŠALÍK Petr | 1977 | --- | 19. / Muži nad 40 let | 1:10:07.4 | 0:11:16.5 | ||
54 | diplom | 2034 | FUKSOVÁ Adéla | 2000 | SYMBIO+ BMC | 1. / Ženy 17-22 let | 1:10:17.4 | 0:11:26.5 | ||
55 | diplom | 2040 | MAREŠ Radek | 1969 | PATRY CYCLING TEAM Třešť | 20. / Muži nad 40 let | 1:10:23.2 | 0:11:32.3 | ||
56 | diplom | 2079 | RAJS Jakub | 1979 | --- | 14. / Muži 23-39 let | 1:10:33.7 | 0:11:42.8 | ||
57 | diplom | 2046 | ČERVENKA Radek | 1977 | --- | 21. / Muži nad 40 let | 1:10:33.9 | 0:11:43.0 | ||
58 | diplom | 2093 | MECA Valdemar | 1972 | Scott & Hagget MTB Team | 22. / Muži nad 40 let | 1:10:49.7 | 0:11:58.8 | ||
59 | diplom | 2388 | BURIAN Marek | 1973 | --- | 23. / Muži nad 40 let | 1:10:51.9 | 0:12:01.0 | ||
60 | diplom | 2062 | HARÁK Martin | 1989 | --- | 15. / Muži 23-39 let | 1:10:52.7 | 0:12:01.8 | ||
61 | diplom | 2069 | VÍŠEK Roman | 1987 | GHOST Team | 16. / Muži 23-39 let | 1:10:53.5 | 0:12:02.6 | ||
62 | diplom | 2073 | BENEDIKT Roman | 1974 | copr přeštice | 24. / Muži nad 40 let | 1:10:56.7 | 0:12:05.8 | ||
63 | diplom | 2072 | LEŠKA Martin | 1989 | --- | 17. / Muži 23-39 let | 1:11:12.4 | 0:12:21.5 | ||
64 | diplom | 2823 | PODSKALSKÝ Radovan | 1967 | VIMPERK | 25. / Muži nad 40 let | 1:11:18.2 | 0:12:27.3 | ||
65 | diplom | 2390 | PAVLÁSEK Šimon | 2002 | Ski klubŠumava | 14. / Kadeti 14-16 let | 1:11:29.9 | 0:12:39.0 | ||
66 | diplom | 2047 | ŘEHÁČEK Vladimír | 1966 | Lithium Baggira | 26. / Muži nad 40 let | 1:11:30.9 | 0:12:40.0 | ||
67 | diplom | 2205 | ZAVADIL Jan | 1972 | Force Bike Team Chvalšiny | 27. / Muži nad 40 let | 1:11:34.9 | 0:12:44.0 | ||
68 | diplom | 2054 | FURCH Jakub | 1990 | Proficio33 Team | 18. / Muži 23-39 let | 1:11:53.4 | 0:13:02.5 | ||
69 | diplom | 2282 | KRŽ Libor | 1980 | Matadors Vimperk | 19. / Muži 23-39 let | 1:11:56.9 | 0:13:06.0 | ||
70 | diplom | 2048 | TICHÝ Tomáš | 1995 | --- | 9. / Muži 17-22 let | 1:12:02.2 | 0:13:11.3 | ||
71 | diplom | 2057 | TINDEL Štěpán | 2001 | Symbio+BMC | 15. / Kadeti 14-16 let | 1:12:06.3 | 0:13:15.4 | ||
72 | diplom | 2125 | PĚKNÝ Jaromír | 1991 | --- | 20. / Muži 23-39 let | 1:12:07.2 | 0:13:16.3 | ||
73 | diplom | 2049 | PETRŮ Martin | 2003 | MARTIN CARVER | 16. / Kadeti 14-16 let | 1:12:08.2 | 0:13:17.3 | ||
74 | diplom | 2189 | ŠŇUPÁNEK Václav | 1995 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | 10. / Muži 17-22 let | 1:12:20.3 | 0:13:29.4 | ||
75 | diplom | 2053 | ZELENKA Vladimír | 1969 | Písek | 28. / Muži nad 40 let | 1:12:23.7 | 0:13:32.8 | ||
76 | diplom | 2184 | MIKL Martin | 2000 | SYMBIO+ BMC | 11. / Muži 17-22 let | 1:12:25.2 | 0:13:34.3 | ||
77 | diplom | 2212 | MÖSTL David | 1988 | SK Velc Žilina | 21. / Muži 23-39 let | 1:12:34.4 | 0:13:43.5 | ||
78 | diplom | 2150 | SKALICKÝ Martin | 1987 | Svatá Maří | 22. / Muži 23-39 let | 1:12:37.7 | 0:13:46.8 | ||
79 | diplom | 2050 | NYKL Václav | 1970 | Všenory | 29. / Muži nad 40 let | 1:12:52.9 | 0:14:02.0 | ||
80 | diplom | 2320 | MAREK René | 1974 | --- | 30. / Muži nad 40 let | 1:12:54.2 | 0:14:03.3 | ||
81 | diplom | 2061 | SLAVÍČEK Vít | 1994 | Symbio+BMC | 23. / Muži 23-39 let | 1:12:55.9 | 0:14:05.0 | ||
82 | diplom | 2081 | PAVLÍKOVÁ Ivana | 1977 | --- | 1. / Ženy nad 40 let | 1:13:08.4 | 0:14:17.5 | ||
83 | diplom | 2066 | BURDYS Michal | 1997 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 12. / Muži 17-22 let | 1:13:09.0 | 0:14:18.1 | ||
84 | diplom | 2045 | BUDIN Jan | 1971 | --- | 31. / Muži nad 40 let | 1:13:29.0 | 0:14:38.1 | ||
85 | diplom | 2141 | ŠATNÝ Martin | 1976 | --- | 32. / Muži nad 40 let | 1:13:34.7 | 0:14:43.8 | ||
86 | diplom | 2837 | SMÁHA Karel | 1967 | KLATOVY | 33. / Muži nad 40 let | 1:13:39.7 | 0:14:48.8 | ||
87 | diplom | 2027 | ČUPOVÁ Jana | 1990 | NOVATOP GHOST | 1. / Ženy 23-39 let | 1:13:40.1 | 0:14:49.2 | ||
88 | diplom | 2813 | TVAROH Matěj | 2000 | --- | 13. / Muži 17-22 let | 1:13:40.2 | 0:14:49.3 | ||
89 | diplom | 2280 | FURCH Aleš | 1971 | MTB FURCH TEAM | 34. / Muži nad 40 let | 1:13:40.7 | 0:14:49.8 | ||
90 | diplom | 2074 | HRABOVÁ Lucie | 1981 | --- | 2. / Ženy 23-39 let | 1:13:54.2 | 0:15:03.3 | ||
91 | diplom | 2078 | MAREŠ Ondřej | 2000 | PATRY CYCLING TEAM Třeš? | 14. / Muži 17-22 let | 1:13:58.2 | 0:15:07.3 | ||
92 | diplom | 2371 | ŠEBESTA Michal | 1974 | SK Drachkov | 35. / Muži nad 40 let | 1:14:06.2 | 0:15:15.3 | ||
93 | diplom | 2396 | PODSKALSKÝ Radek | 1993 | --- | 24. / Muži 23-39 let | 1:14:11.7 | 0:15:20.8 | ||
94 | diplom | 2284 | KUPKA Radek | 1977 | HANGOVER TEAM | 36. / Muži nad 40 let | 1:14:14.0 | 0:15:23.1 | ||
95 | diplom | 2192 | PRCHLÍK Kryštof | 2002 | --- | 17. / Kadeti 14-16 let | 1:14:15.5 | 0:15:24.6 | ||
96 | diplom | 2083 | ČANIGOVÁ Kristýna | 1985 | --- | 3. / Ženy 23-39 let | 1:14:30.7 | 0:15:39.8 | ||
97 | diplom | 2232 | ZAHRADNÍK Jakub | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 18. / Kadeti 14-16 let | 1:14:32.2 | 0:15:41.3 | ||
98 | diplom | 2336 | BURIAN Martin | 1965 | Šneck Team Líně | 37. / Muži nad 40 let | 1:14:33.8 | 0:15:42.9 | ||
99 | diplom | 2059 | JIČÍNSKÝ Josef | 1985 | Všenory | 25. / Muži 23-39 let | 1:14:42.5 | 0:15:51.6 | ||
100 | diplom | 2330 | NEUŽIL Jan | 1999 | GEOPLAN Prachatice | 15. / Muži 17-22 let | 1:14:52.0 | 0:16:01.1 |