Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota
DATUM : | 10.2.2018 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 534 | ŠIMURDA Richard | 1971 | USK CS Plzeň | 0:55:25.1 | 0:00:00.0 | 17:23.9 | 1 | ||
2 | diplom | 552 | VODRÁŽKA Ondřej | 1977 | --- | 0:57:48.3 | 0:02:23.2 | 17:44.4 | 3 | ||
3 | diplom | 528 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 0:58:32.1 | 0:03:06.9 | 17:41.6 | 2 | ||
4 | diplom | 746 | HARTMANN Sven | 1970 | --- | 0:58:43.3 | 0:03:18.1 | 18:30.1 | 8 | ||
5 | diplom | 524 | NOVOTNÝ Daniel | 1974 | Cykloservis Mor. Krumlov | 0:58:49.3 | 0:03:24.1 | 18:29.7 | 7 | ||
6 | diplom | 606 | VODRÁŽKA Jakub | 1976 | USK CS Plzeň | 0:58:50.0 | 0:03:24.9 | 17:51.1 | 4 | ||
7 | diplom | 513 | ŠÍMA Jan | 1970 | autopneu-servis.cz | 0:58:52.8 | 0:03:27.7 | 18:19.1 | 6 | ||
8 | diplom | 527 | HAVEL Lukáš | 1974 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 0:59:19.8 | 0:03:54.7 | 17:59.6 | 5 | ||
9 | diplom | 568 | SEIDEL Bertram | 1969 | SC NORWEGER Annaberg | 1:00:52.0 | 0:05:26.9 | 18:54.6 | 9 | ||
10 | diplom | 686 | RICHTER Jörg | 1974 | --- | 1:02:19.3 | 0:06:54.2 | 19:05.7 | 11 | ||
11 | diplom | 577 | HUMMEL Thomas | 1973 | FSV Rempesgrün | 1:03:00.8 | 0:07:35.7 | 19:48.9 | 14 | ||
12 | diplom | 684 | KRÁL Martin | 1976 | Jelení boudy | 1:03:01.8 | 0:07:36.7 | 19:54.4 | 16 | ||
13 | diplom | 725 | KOŽÍŠEK Karel | 1977 | Prazdroj Kanoistika | 1:03:42.0 | 0:08:16.9 | 20:03.4 | 17 | ||
14 | diplom | 646 | DLOUHÝ Petr | 1973 | --- | 1:03:48.8 | 0:08:23.7 | 19:45.7 | 13 | ||
15 | diplom | 584 | ŠÁRA Pavel | 1974 | Lokomotiva Braník | 1:04:34.1 | 0:09:09.0 | 19:52.9 | 15 | ||
16 | diplom | 543 | KINDL Robert | 1972 | XCSPORT.cz Ski Open Team | 1:04:41.3 | 0:09:16.2 | 19:43.4 | 12 | ||
17 | diplom | 736 | SCHOLZ Tousten | 1970 | --- | 1:05:04.3 | 0:09:39.2 | 20:09.4 | 18 | ||
18 | diplom | 692 | FRANKE Enrico | 1971 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1:05:37.0 | 0:10:11.9 | 19:01.9 | 10 | ||
19 | diplom | 544 | JEŽEK Tomáš | 1973 | USK Praha kanoistika | 1:05:59.0 | 0:10:33.9 | 20:12.1 | 20 | ||
20 | diplom | 610 | NOVÝ Lukáš | 1976 | --- | 1:06:02.8 | 0:10:37.7 | 20:30.9 | 21 | ||
21 | diplom | 583 | STUDENT Martin | 1974 | Krušnoman TT Litvínov | 1:06:07.8 | 0:10:42.7 | 20:10.6 | 19 | ||
22 | diplom | 548 | ŠILHAN Jiří | 1976 | WiTTE bike team | 1:06:14.1 | 0:10:49.0 | 20:35.7 | 22 | ||
23 | diplom | 706 | POSTRÁNSKÝ Ondřej | 1975 | MLOK Mar. Lázně | 1:07:04.3 | 0:11:39.2 | 21:45.9 | 33 | ||
24 | diplom | 502 | DVOŘÁK Roman | 1972 | --- | 1:07:05.6 | 0:11:40.5 | 21:09.7 | 27 | ||
25 | diplom | 620 | MRÁZ Pavel | 1976 | VSK FEL ČVUT Praha | 1:07:46.8 | 0:12:21.7 | 20:48.9 | 24 | ||
26 | diplom | 541 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 1:07:54.3 | 0:12:29.2 | 20:42.6 | 23 | ||
27 | diplom | 545 | ŠEBESTA Jakub | 1978 | TJ RADON Vysoká Pec | 1:08:17.8 | 0:12:52.7 | 21:12.1 | 28 | ||
28 | diplom | 569 | FORNER Ulf | 1969 | --- | 1:08:50.3 | 0:13:25.2 | 21:04.9 | 26 | ||
29 | diplom | 680 | ROZKOŠNÝ Michal | 1978 | --- | 1:09:01.8 | 0:13:36.7 | 21:32.2 | 32 | ||
30 | diplom | 572 | SMETANKA Aleš | 1976 | Ski Team Jinočany | 1:09:17.3 | 0:13:52.2 | 21:30.9 | 30 | ||
31 | diplom | 651 | KŘIVÁNEK Petr | 1978 | SKP Most | 1:09:22.8 | 0:13:57.7 | 21:24.4 | 29 | ||
32 | diplom | 589 | KOTYZA Michael | 1977 | USKCS Plzeň | 1:09:38.6 | 0:14:13.4 | 21:04.6 | 25 | ||
33 | diplom | 616 | RUDIŠ Pavel | 1976 | UniCredit Ski Team | 1:10:05.1 | 0:14:40.0 | 22:00.9 | 35 | ||
34 | diplom | 638 | LEGAT Viktor | 1970 | Dukla Praha | 1:10:13.3 | 0:14:48.2 | 21:31.6 | 31 | ||
35 | diplom | 625 | TOMÍČEK Pavel | 1977 | Kerateam | 1:10:27.8 | 0:15:02.7 | 22:24.6 | 40 | ||
36 | diplom | 559 | KROUPA Štěpán | 1975 | HISPORT Team | 1:11:37.1 | 0:16:11.9 | 22:46.7 | 45 | ||
37 | diplom | 642 | ŠÁRA František | 1976 | TJ Chemička Ústí nad Labem - rychlostní kanoistika | 1:11:53.1 | 0:16:27.9 | 22:39.2 | 43 | ||
38 | diplom | 505 | HOLÝ Luděk | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 1:12:14.3 | 0:16:49.2 | 21:56.7 | 34 | ||
39 | diplom | 573 | OSLÍK Milan | 1977 | Bike Club Kozičín | 1:13:19.1 | 0:17:54.0 | 23:16.4 | 47 | ||
40 | diplom | 617 | BARTOLOMĚJEV Pavel | 1972 | KERTEAM-Olymp Praha | 1:13:36.1 | 0:18:10.9 | 22:13.4 | 38 | ||
41 | diplom | 713 | VÁŇA Zdeněk | 1977 | Skyinvest | 1:13:41.6 | 0:18:16.5 | 22:28.9 | 41 | ||
42 | diplom | 600 | DVOŘÁČEK Jiří | 1975 | OSN Nové Město na Moravě | 1:14:13.1 | 0:18:48.0 | 22:42.2 | 44 | ||
43 | diplom | 587 | ŠUP Robert | 1972 | SkiNordic Mar. Lázně | 1:14:16.1 | 0:18:51.0 | 22:08.1 | 36 | ||
44 | diplom | 612 | KRÁKORA Petr | 1970 | Kasper-Swix Team | 1:14:20.6 | 0:18:55.5 | 22:32.2 | 42 | ||
45 | diplom | 643 | SEIDEL Andre | 1970 | --- | 1:15:14.8 | 0:19:49.7 | 22:18.4 | 39 | ||
46 | diplom | 703 | MARTIN Ivan | 1978 | USK Outdoor Plzeň | 1:15:46.8 | 0:20:21.7 | 22:57.7 | 46 | ||
47 | diplom | 593 | PLACHÝ Jan | 1974 | CT WEBER Tábor | 1:15:48.1 | 0:20:22.9 | 22:12.4 | 37 | ||
48 | diplom | 526 | KULE Martin | 1975 | Pupkani KV | 1:15:59.3 | 0:20:34.2 | 23:22.9 | 48 | ||
49 | diplom | 615 | OBR Pavel | 1972 | TEPLICE | 1:16:42.1 | 0:21:17.0 | 23:41.2 | 49 | ||
50 | diplom | 581 | RIDEL Jakub | 1975 | --- | 1:19:32.6 | 0:24:07.5 | 25:43.0 | 52 | ||
51 | diplom | 728 | KUNC Miroslav | 1972 | NEJDEK | 1:24:05.4 | 0:28:40.3 | 24:56.4 | 50 | ||
52 | diplom | 718 | KULHÁNEK Petr | 1971 | LK Slovan K.Vary | 1:24:22.1 | 0:28:57.0 | 26:14.2 | 54 | ||
53 | diplom | 621 | STEPANEK Petr | 1976 | TJ TEMPO TOM-OB | 1:24:26.9 | 0:29:01.8 | 25:04.9 | 51 | ||
54 | diplom | 641 | LUKŠ Josef | 1977 | MTB Horoměřice | 1:29:01.9 | 0:33:36.7 | 26:01.9 | 53 | ||
55 | diplom | 726 | KOZÁK Martin | 1976 | --- | 1:32:20.4 | 0:36:55.3 | 27:48.4 | 56 | ||
56 | diplom | 640 | DAVID Martin | 1972 | TJ Sokol Budyně nad Ohří | 1:39:49.9 | 0:44:24.8 | 28:45.2 | 57 | ||
57 | diplom | 637 | KROFTA Jan | 1972 | SC LETNÁ | 1:39:50.9 | 0:44:25.8 | 27:26.2 | 55 | ||
58 | diplom | 673 | HOLEČEK David | 1978 | Hoosta Praha | 1:43:44.4 | 0:48:19.3 | 30:58.7 | 59 | ||
59 | diplom | 720 | KAŠPAREC Jiří | 1975 | LM Dukla MĚLNÍK - NH Car | 1:45:27.2 | 0:50:02.1 | 30:48.7 | 58 | ||
60 | diplom | 730 | CHLÁDEK Martin | 1973 | --- | 2:12:29.7 | 1:17:04.6 | 39:46.9 | 60 | ||
--- | 634 | STEHLÍK Petr | 1977 | RAJEC Allivictus | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 650 | SEIDL Lukáš | 1976 | Vydrožrouti | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 656 | BODEN Lutz | 1972 | Sebnitzer RV 1897 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 676 | DVOŘÁK Jakub | 1978 | Bráškovský spolek | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 698 | BOHŮNEK Miloslav | 1977 | Scott Racing Team Karlovy Vary | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 712 | STIBOR Miroslav | 1975 | Pupkani KV | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1116 | BARTA Jan | 1969 | --- | DNS | --- | --- | --- |