ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :24.2.2018 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 8568 detail závodníka VOCELKA Matěj CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:38.6 0:00:00.0
2 8581 detail závodníka MÁNKOVÁ Emma CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava 1. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:40.4 0:00:01.7
3 8593 detail závodníka BOUSKOVA Karolina CZE 2008 Ski Sokol Stachy 2. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:41.6 0:00:03.0
4 8614 detail závodníka HUDEČKOVÁ Lucie CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:42.6 0:00:04.0
5 8566 detail závodníka VOJTA Martin CZE 2008 Žižkovský tygři 2. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:44.5 0:00:05.9
6 8694 detail závodníka KOVÁŘ Jan CZE 2008 DIANA SPORT 3. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:45.1 0:00:06.5
7 8621 detail závodníka KREJČÍ Štěpánka CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava 4. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:50.9 0:00:12.2
8 8583 detail závodníka ROMAŠKO Sofie CZE 2008 Sk rover 5. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:51.6 0:00:13.0
9 8088 detail závodníka SATORIE Josef CZE 2008 Sokol Stachy 4. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:52.0 0:00:13.4
10 8618 detail závodníka TICHOTOVÁ Michaela CZE 2008 Fisher Ski klub Šumava 6. /  Dívky 9 - 10 let 0:02:52.1 0:00:13.5
11 8633 detail závodníka ŠRÁMEK Josef CZE 2008 HC MOTOR České Budějovice 5. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:56.6 0:00:17.9
12 8574 detail závodníka NOVÁK Matěj CZE 2009 SKI Klub Strakonice 6. /  Chlapci 9 - 10 let 0:02:58.8 0:00:20.2
13 8627 detail závodníka ROZKOŠNÝ Jakub CZE 2009 KB Blansko 7. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:04.3 0:00:25.7
14 8658 detail závodníka ČERNÝ Jakub CZE 2009 --- 8. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:06.3 0:00:27.7
15 8671 detail závodníka DOUPOVEC Ondřej CZE 2008 Lštění 9. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:10.8 0:00:32.2
16 8617 detail závodníka ŠPETA Petr CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 10. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:16.1 0:00:37.5
17 8616 detail závodníka KADLECOVÁ Žofie CZE 2009 LK SKODA 7. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:17.1 0:00:38.5
18 8622 detail závodníka MENCLOVÁ Luisa CZE 2009 LK ŠKODA PLZEŇ 8. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:23.6 0:00:45.0
19 8691 detail závodníka KYRÁL Šimon CZE 2009 Sokol Stachy 11. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:24.1 0:00:45.5
20 8589 detail závodníka ŠINDELÁŘ Vít CZE 2009 Žižkovský tygři 12. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:25.5 0:00:46.9
21 8625 detail závodníka KOLAFA Jan CZE 2010 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Chlapci 8 let a méně 0:03:27.1 0:00:48.5
22 8634 detail závodníka JIRÁK Jakub CZE 2010 JKL Desná v Jizerských horách 2. /  Chlapci 8 let a méně 0:03:27.3 0:00:48.7
23 8672 detail závodníka ŠŤASTNÝ Pavel CZE 2009 Ski Senohraby 13. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:29.6 0:00:51.0
24 8602 detail závodníka VENCLÍKOVÁ Tereza CZE 2008 Fischer Ski klubŠumava Vimperk 9. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:36.6 0:00:58.0
25 8086 detail závodníka RÖBER Luise GER 2009 DSC 1898 e.V. 10. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:39.4 0:01:00.7
26 8668 detail závodníka RYBAŘÍK Tomáš CZE 2008 --- 14. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:43.1 0:01:04.5
27 8604 detail závodníka ŠRÁMKOVÁ Klára CZE 2010 HC MOTOR České Budějovice 1. /  Dívky 8 let a méně 0:03:43.4 0:01:04.7
28 8083 detail závodníka HAVLÍČEK Ondřej CZE 2009 SK Lyžníci Zámyšl 15. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:43.6 0:01:05.0
29 8612 detail závodníka PŮBALOVÁ Silvie CZE 2010 SKI Klub Strakonice 2. /  Dívky 8 let a méně 0:03:45.1 0:01:06.5
30 8603 detail závodníka BERÁNKOVÁ Hedvika CZE 2008 USK CS Plzeň 11. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:49.6 0:01:11.0
31 8660 detail závodníka VONDRUŠKOVÁ Veronika CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava 12. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:51.1 0:01:12.5
32 8085 detail závodníka MILLER Zoe CZE 2009 --- 13. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:53.1 0:01:14.5
33 8639 detail závodníka HEIDE Lucie CZE 2010 SKI Klub Strakonice 3. /  Dívky 8 let a méně 0:03:54.4 0:01:15.7
34 8698 detail závodníka MRÁZOVÁ Ema CZE 2009 Slovan Praha Zdravotník 14. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:54.9 0:01:16.2
35 8680 detail závodníka ŠRŮTKOVÁ Vendula CZE 2009 BKL Machov 15. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:55.1 0:01:16.5
36 8628 detail závodníka EIGNEROVÁ Eliška CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 16. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:58.1 0:01:19.5
37 8643 detail závodníka ŠTĚRBA Jan CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 16. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:04.1 0:01:25.5
38 8598 detail závodníka ZUB Vojtěch CZE 2009 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 17. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:09.6 0:01:31.0
39 8648 detail závodníka WALTMAN Karolina CZE 2010 Fisher Ski klub Šumava Vimperk 4. /  Dívky 8 let a méně 0:04:12.9 0:01:34.2
40 8675 detail závodníka SCHNABL Petr CZE 2008 --- 18. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:13.1 0:01:34.5
41 8610 detail závodníka BERÁNKOVÁ Julie CZE 2010 USK CS Plzeň 5. /  Dívky 8 let a méně 0:04:16.6 0:01:38.0
42 8700 detail závodníka KOLÁŘ Šimon CZE 2009 SK Hlavňovice 19. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:27.1 0:01:48.5
43 8120 detail závodníka PRECLÍK Viktor CZE 2009 --- 20. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:31.1 0:01:52.5
44 8596 detail závodníka KOPAČKA Ondřej CZE 2009 --- 21. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:31.1 0:01:52.5
45 8601 detail závodníka MICHÁLEK Antonín CZE 2009 Žižkovští tygři 22. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:35.6 0:01:57.0
46 8609 detail závodníka MORAVCOVÁ Bára CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava 17. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:38.3 0:01:59.7
47 8695 detail závodníka HRDLICKA Letizia CZE 2010 WSV Grafenau 6. /  Dívky 8 let a méně 0:04:49.9 0:02:11.2
48 8640 detail závodníka MALEČOVÁ Lucie CZE 2009 SKI Klub Strakonice 18. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:55.4 0:02:16.7
49 8689 detail závodníka LUČANOVÁ Anna CZE 2008 ISF 19. /  Dívky 9 - 10 let 0:05:04.1 0:02:25.5
50 8143 detail závodníka PRECLÍKOVÁ Marie CZE 2009 --- 20. /  Dívky 9 - 10 let 0:05:10.8 0:02:32.2
51 8696 detail závodníka HRDLICKA Mariella GER 2012 WSV Grafenau 7. /  Dívky 8 let a méně 0:05:18.9 0:02:40.2
52 8605 detail závodníka BALDRIAN Josef CZE 2011 Slovan Praha Zdravotník 3. /  Chlapci 8 let a méně 0:05:22.6 0:02:44.0
53 8611 detail závodníka MICHÁLKOVÁ Daniela CZE 2012 Žižkovští tygři 8. /  Dívky 8 let a méně 0:05:29.4 0:02:50.8
54 8655 detail závodníka KOTRCHOVÁ Sofie CZE 2008 --- 21. /  Dívky 9 - 10 let 0:05:34.4 0:02:55.8
55 8688 detail závodníka VČELAŘOVÁ Viktorie CZE 2008 Ski klub Žába 22. /  Dívky 9 - 10 let 0:05:34.6 0:02:56.0
56 8687 detail závodníka VČELAŘ Miroslav CZE 2008 SK Aritma Praha 23. /  Chlapci 9 - 10 let 0:05:40.1 0:03:01.5
57 8606 detail závodníka KOCUM Martin CZE 2011 TTK Klatovy 4. /  Chlapci 8 let a méně 0:06:19.6 0:03:41.0
58 8679 detail závodníka BŘEZINA Ondřej CZE 2009 --- 24. /  Chlapci 9 - 10 let 0:06:27.0 0:03:48.4
59 8677 detail závodníka SLAVÍKOVÁ Anežka CZE 2010 --- 9. /  Dívky 8 let a méně 0:06:31.6 0:03:53.0
60 8665 detail závodníka MEJDŘICKÁ Barbora Sarah CZE 2011 --- 10. /  Dívky 8 let a méně 0:06:48.9 0:04:10.3
61 8632 detail závodníka MEDŘICKÁ Eliška CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava 23. /  Dívky 9 - 10 let 0:06:57.3 0:04:18.7
62 8683 detail závodníka PERGL Oskar CZE 2009 --- 25. /  Chlapci 9 - 10 let 0:06:59.8 0:04:21.2
63 8607 detail závodníka ŠINDELÁŘ Eduard CZE 2012 Žižkovský tygři 5. /  Chlapci 8 let a méně 0:07:05.3 0:04:26.7
64 8118 detail závodníka RIANTOVÁ Lucie CZE 2010 --- 11. /  Dívky 8 let a méně 0:07:10.1 0:04:31.5
65 8664 detail závodníka KADLČKOVÁ Ema CZE 2010 --- 12. /  Dívky 8 let a méně 0:07:14.1 0:04:35.5
66 8678 detail závodníka SLAVÍK Šimon CZE 2012 --- 6. /  Chlapci 8 let a méně 0:07:27.0 0:04:48.4
67 8674 detail závodníka LNENIČKA Mikuláš CZE 2009 --- 26. /  Chlapci 9 - 10 let 0:07:43.1 0:05:04.5
68 8697 detail závodníka MRÁZOVÁ Lucie CZE 2012 Slovan Zdravotnik 13. /  Dívky 8 let a méně 0:07:54.4 0:05:15.8
69 8631 detail závodníka MLÍKA Tomáš CZE 2011 --- 7. /  Chlapci 8 let a méně 0:08:00.8 0:05:22.2
70 8087 detail závodníka RÖBER Johanna GER 2012 DSC 1898 e.V. 14. /  Dívky 8 let a méně 0:08:02.1 0:05:23.5
71 8667 detail závodníka ŠUSTÁČEK Vincent CZE 2009 --- 27. /  Chlapci 9 - 10 let 0:08:52.1 0:06:13.5
72 8684 detail závodníka ZÁKOSTELECKÁ Anna CZE 2009 AMálka dětem 24. /  Dívky 9 - 10 let 0:10:08.9 0:07:30.3
73 8666 detail závodníka ČERNÁ Amálie CZE 2012 --- 15. /  Dívky 8 let a méně 0:12:07.7 0:09:29.0
74 8657 detail závodníka HAVEL Ales CZE 2012 TKF 8. /  Chlapci 8 let a méně 0:13:05.8 0:10:27.2
75 4032 detail závodníka SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 Adastra Sokol Veltěž 16. /  Dívky 8 let a méně 0:46:11.5 0:43:32.9
--- 8600 detail závodníka VOCELKA Patrik CZE 2011 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  Chlapci 8 let a méně DNS ---
--- 8637 detail závodníka LOŠŤÁKOVÁ Ela CZE 2009 Sokol Hřivice . /  Dívky 9 - 10 let DNS ---
--- 8638 detail závodníka BRANDOVÁ Beáta CZE 2011 SKI Klub Strakonice . /  Dívky 8 let a méně DNS ---
--- 8645 detail závodníka SOVOVÁ Nikol CZE 2011 Fischer Ski klub Šumava . /  Dívky 8 let a méně DNS ---
--- 8685 detail závodníka POUCHLÝ Jáchym CZE 2013 --- . /  Chlapci 8 let a méně DNS ---