ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :24.2.2018 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 4005 detail závodníka VYTLAČIL Jiří CZE 1981 Rossignol racing team 1. /  Muži 0:20:59.5 0:00:00.0
2 4037 detail závodníka SATORIE Jáchym CZE 2002 TJ Sokol Stachy 1. /  Chlapci 15-16 let 0:22:24.0 0:01:24.5
3 4002 detail závodníka KOVÁŘ Ondřej CZE 2002 USKCS Plzeň 2. /  Chlapci 15-16 let 0:23:14.8 0:02:15.2
4 4001 detail závodníka KAUFMANN Johannes GER 1961 VfL Reumtengrün 2. /  Muži 0:23:15.3 0:02:15.7
5 4006 detail závodníka KOČÍ Mikuláš CZE 2002 KB Kapslovna 3. /  Chlapci 15-16 let 0:25:28.6 0:04:29.0
6 4026 detail závodníka PISCHEK Pavel CZE 1989 MKJCC 3. /  Muži 0:25:33.5 0:04:34.0
7 4003 detail závodníka PICKOVÁ Barbora CZE 2003 Ski Sokol Stachy 1. /  Dívky 15-16 let 0:25:57.5 0:04:58.0
8 4014 detail závodníka KADLECOVÁ Zuzana CZE 1974 --- 1. /  Ženy 0:27:36.3 0:06:36.7
9 4004 detail závodníka NĚMCOVÁ Patricie Petra CZE 2003 SKI Klub Strakonice 2. /  Dívky 15-16 let 0:28:19.8 0:07:20.2
10 4036 detail závodníka VČELAŘOVÁ Hana CZE 1975 Ski klub Žába 2. /  Ženy 0:32:46.3 0:11:46.7
11 4017 detail závodníka HANSAL Kamila GER 1979 RSC Waldkirchen 3. /  Ženy 0:32:48.8 0:11:49.2
12 4038 detail závodníka GRUSZOVÁ Monika CZE 1971 SK Valy 4. /  Ženy 0:36:18.3 0:15:18.8
13 4034 detail závodníka SCHNABLOVÁ Renata CZE 1978 --- 5. /  Ženy 0:36:19.4 0:15:19.8
14 4020 detail závodníka STEJSKAL Filip CZE 2003 DDŠ Šindlovy Dvory 4. /  Chlapci 15-16 let 0:36:34.1 0:15:34.5
15 4015 detail závodníka KOPÁČIKOVÁ Natálie CZE 2000 --- 6. /  Ženy 0:37:38.1 0:16:38.5
16 4030 detail závodníka ZÁBOJOVÁ Doubravka CZE 2003 --- 3. /  Dívky 15-16 let 0:37:41.1 0:16:41.5
17 4013 detail závodníka ZENAHLIKOVA Romana CZE 1985 --- 7. /  Ženy 0:39:08.8 0:18:09.3
18 4029 detail závodníka ZÁBOJOVÁ Marie CZE 2003 --- 4. /  Dívky 15-16 let 0:44:20.9 0:23:21.3
19 4028 detail závodníka ZÁBOJOVÁ Ludmila CZE 1979 --- 8. /  Ženy 0:44:21.4 0:23:21.8
20 4012 detail závodníka ZENÁHLÍK Dušan CZE 1976 --- 4. /  Muži 0:45:38.4 0:24:38.8
21 4039 detail závodníka ZENÁHLÍKOVÁ Anna CZE 2017 --- 5. /  Dívky 15-16 let 0:45:39.4 0:24:39.8
22 4022 detail závodníka DUNKO Martin CZE 2004 DDŠ Šindlovy Dvory 5. /  Chlapci 15-16 let 0:45:57.9 0:24:58.3
23 4016 detail závodníka FRIEDL Marie AUT 2002 1.SVG Hohe Wand 6. /  Dívky 15-16 let 0:46:11.4 0:25:11.8
24 4040 detail závodníka PRCHLÍKOVÁ Jana CZE 1975 Sokol Prosek 9. /  Ženy 0:48:31.6 0:27:32.0
25 4041 detail závodníka ČERMÁKOVÁ Klára CZE 2008 --- 7. /  Dívky 15-16 let 0:49:46.9 0:28:47.3
26 4024 detail závodníka PETER Robert CZE 2003 DDŠ Šindlovy Dvory 6. /  Chlapci 15-16 let 0:50:09.4 0:29:09.8
27 4025 detail závodníka KOUBA Jiří CZE 2003 DDŠ Šindlovy Dvory 7. /  Chlapci 15-16 let 0:50:14.4 0:29:14.8
28 4010 detail závodníka VINŠOVÁ Ivana CZE 1980 --- 10. /  Ženy 0:51:23.9 0:30:24.3
29 4008 detail závodníka JANKÁSKOVÁ Barbora CZE 1981 --- 11. /  Ženy 0:52:19.4 0:31:19.8
30 4009 detail závodníka KONVALINKOVÁ Kristýna CZE 1986 --- 12. /  Ženy 0:52:52.4 0:31:52.8
31 4021 detail závodníka JÍCHA Jakub CZE 2003 DDŠ Šindlovy Dvory 8. /  Chlapci 15-16 let 0:55:01.1 0:34:01.6
32 4023 detail závodníka MASOPUST Matyáš CZE 2003 DDŠ Šindlovy Dvory 9. /  Chlapci 15-16 let 0:58:38.7 0:37:39.1
33 4007 detail závodníka HYKA Jiří CZE 1989 --- 5. /  Muži 1:00:54.2 0:39:54.6
34 4019 detail závodníka TALPA Petr CZE 2002 DDŠ Šindlovy Dvory 10. /  Chlapci 15-16 let 1:02:58.7 0:41:59.1
--- 4018 detail závodníka ZAJAC Michal POL 1976 INT CZ . /  Muži DNS ---
--- 4027 detail závodníka FABIÁNKOVÁ Simona CZE 1995 MKJCC . /  Ženy DNS ---