ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - sobota
DATUM : | 24.2.2018 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.Mezičas | # | 2.Mezičas | # | 3.Mezičas | # | 4.Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2081 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | MFF UK/SPORTICUS team | 2:15:34.1 | 0:00:00.0 | 0:39:43.8 | 2 | 1:01:29.9 | 1 | 1:47:53.5 | 1 | 2:10:53.2 | 1 | ||
2 | diplom | 2058 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 2:20:46.6 | 0:05:12.5 | 0:39:42.8 | 1 | 1:01:31.9 | 2 | 1:51:24.3 | 2 | 2:15:53.4 | 2 | ||
3 | diplom | 2005 | HÜBSCHER Michael | 1987 | Ruderclub Schaffhausen | 2:29:06.5 | 0:13:32.3 | 0:42:50.3 | 3 | 1:06:28.7 | 3 | 1:58:07.5 | 3 | 2:24:09.7 | 3 | ||
4 | diplom | 2065 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | Klacky.cz / BEERMENTAL TEAM | 2:31:30.2 | 0:15:56.0 | 0:43:47.3 | 5 | 1:08:16.7 | 5 | 2:00:31.8 | 4 | 2:26:49.2 | 4 | ||
5 | diplom | 2082 | MARHOUN Petr | 1981 | VSK MFF UK | 2:33:14.2 | 0:17:40.0 | 0:48:22.8 | 14 | 1:14:02.7 | 13 | 2:04:22.8 | 6 | 2:28:38.0 | 5 | ||
6 | diplom | 2101 | ŠIMEK Pavel | 1980 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 2:34:20.9 | 0:18:46.8 | 0:43:44.1 | 4 | 1:08:13.0 | 4 | 2:02:15.8 | 5 | 2:29:16.7 | 6 | ||
7 | diplom | 2079 | SCHMID Thomas | 1981 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 2:39:19.9 | 0:23:45.8 | 0:45:45.6 | 7 | 1:11:08.7 | 6 | 2:05:43.5 | 7 | 2:34:04.0 | 7 | ||
8 | diplom | 2105 | RABIŇÁK Martin | 1979 | ČS Ski Team | 2:40:16.2 | 0:24:42.0 | 0:47:06.1 | 11 | 1:12:58.2 | 11 | 2:08:10.0 | 9 | 2:35:21.2 | 8 | ||
9 | diplom | 2137 | CIBULKA Stanislav | 1981 | IRON STARS Beroun | 2:40:34.4 | 0:25:00.3 | 0:47:20.3 | 12 | 1:13:03.2 | 12 | 2:08:19.5 | 10 | 2:35:23.5 | 10 | ||
10 | diplom | 2150 | ŠTEFAN Jiří | 1981 | --- | 2:40:43.9 | 0:25:09.8 | 0:45:53.3 | 8 | 1:11:14.7 | 7 | 2:07:18.0 | 8 | 2:35:21.2 | 8 | ||
11 | diplom | 2044 | MINAR Jan | 1981 | --- | 2:41:59.2 | 0:26:25.0 | 0:46:16.8 | 9 | 1:11:59.2 | 9 | 2:08:29.8 | 11 | 2:37:01.7 | 11 | ||
12 | diplom | 2078 | FRITZSCHE Markus | 1986 | SKI KLUB Dresden | 2:44:34.0 | 0:28:59.8 | 0:45:33.1 | 6 | 1:11:29.5 | 8 | 2:09:47.5 | 12 | 2:39:17.7 | 12 | ||
13 | diplom | 2145 | RAUCH Stanislav | 1982 | USK CS Plzeň | 2:45:33.0 | 0:29:58.8 | 0:46:39.3 | 10 | 1:12:47.0 | 10 | 2:11:21.8 | 13 | 2:40:36.0 | 13 | ||
14 | diplom | 2120 | LUKEŠ Vratislav | 1984 | TJ Prazdroj Plzeň | 2:47:31.5 | 0:31:57.3 | 0:47:21.1 | 13 | 1:14:11.2 | 14 | 2:12:36.5 | 14 | 2:42:14.3 | 14 | ||
15 | diplom | 2109 | HAAS Jan | 1984 | Kasper Swix Team Trutnov | 2:48:40.2 | 0:33:06.1 | 0:49:03.6 | 16 | 1:15:52.0 | 16 | 2:14:02.8 | 15 | 2:43:16.8 | 15 | ||
16 | diplom | 2143 | JANOUŠEK Petr | 1984 | LK ŠKODA PLZEŇ | 2:51:48.0 | 0:36:13.8 | 0:48:28.3 | 15 | 1:15:39.0 | 15 | 2:14:07.5 | 16 | 2:46:03.5 | 16 | ||
17 | diplom | 2146 | SCULTETY Marton | 1982 | --- | 2:55:13.0 | 0:39:38.8 | 0:49:12.1 | 17 | 1:16:14.7 | 17 | 2:18:53.0 | 17 | 2:49:22.0 | 17 | ||
18 | diplom | 2148 | HRÁCH Michal | 1987 | PLZEŇ | 3:00:54.3 | 0:45:20.1 | 0:51:54.9 | 21 | 1:21:00.0 | 20 | 2:23:28.8 | 20 | 2:55:04.0 | 18 | ||
19 | diplom | 2032 | TOKÁR Pavol | 1981 | ŠUŠKY-HRUŠKY | 3:01:08.5 | 0:45:34.4 | 0:50:01.3 | 18 | 1:18:23.5 | 18 | 2:22:19.1 | 19 | 2:55:15.5 | 19 | ||
20 | diplom | 2055 | FROLÍK Jan | 1985 | VK Smíchov/TJ Tatran Železná Ruda | 3:01:44.0 | 0:46:09.9 | 0:50:35.8 | 19 | 1:19:11.0 | 19 | 2:22:05.6 | 18 | 2:55:43.8 | 20 | ||
21 | diplom | 2124 | PIPEK Jan | 1982 | VŠSK MFF UK | 3:10:53.8 | 0:55:19.6 | 0:56:38.6 | 24 | 1:27:18.8 | 24 | 2:31:44.3 | 22 | 3:05:01.6 | 22 | ||
22 | diplom | 2015 | LEPERLIER Timothee | 1982 | --- | 3:11:05.8 | 0:55:31.6 | 0:51:21.8 | 20 | 1:21:18.2 | 21 | 2:30:14.8 | 21 | 3:04:54.3 | 21 | ||
23 | diplom | 2059 | ERNST Marco | 1983 | --- | 3:12:29.6 | 0:56:55.4 | 0:52:42.8 | 22 | 1:23:48.3 | 23 | 2:32:05.8 | 23 | 3:06:25.1 | 23 | ||
24 | diplom | 2151 | EHLER Tomáš | 1981 | vsk Humanita | 3:22:43.6 | 1:07:09.4 | 0:52:45.6 | 23 | 1:23:31.0 | 22 | 2:38:27.1 | 24 | 3:16:53.6 | 24 | ||
25 | diplom | 2068 | JOHANSSON Mattias | 1982 | USC Lilienfeld | 4:32:09.1 | 2:16:34.9 | 1:07:23.1 | 25 | 1:46:54.8 | 25 | 3:31:50.7 | 25 | 4:23:29.8 | 25 | ||
--- | 2033 | VOGL Frantisek | 1980 | --- | DNF | --- | 1:02:38.4 | --- | 1:50:13.8 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2166 | TOMEČEK Zdeněk | 1979 | GS cyklo team Jistebnice | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |