Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 17 km | # | 21 km | # | 30 km | # | 38 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3168 | KRUTIKHIN Victor | 1963 | --- | 1:53:55.3 | 0:00:00.0 | 0:45:27.9 | 1 | 0:57:12.8 | 1 | 1:23:13.8 | 1 | 1:45:47.8 | 1 | ||
2 | diplom | 3389 | SOMMER Manfred | 1966 | TSV Buchenberg | 2:00:07.7 | 0:06:12.4 | 0:47:32.8 | 3 | 0:59:55.5 | 3 | 1:27:23.3 | 2 | 1:51:18.0 | 2 | ||
3 | diplom | 3148 | SHAW Phil | 1966 | Skike Canada | 2:00:08.5 | 0:06:13.2 | 0:47:32.6 | 2 | 0:59:54.0 | 2 | 1:27:25.3 | 3 | 1:51:23.0 | 3 | ||
4 | diplom | 3331 | HANS Kern | 1965 | SV Rehetobel | 2:00:09.2 | 0:06:13.9 | 0:47:34.9 | 4 | 0:59:56.5 | 4 | 1:27:29.6 | 4 | 1:51:23.3 | 4 | ||
5 | diplom | 3388 | WIPPER Andreas | 1965 | --- | 2:02:52.3 | 0:08:56.9 | 0:48:38.1 | 9 | 1:01:25.5 | 9 | 1:29:46.6 | 5 | 1:53:41.8 | 5 | ||
6 | diplom | 3033 | YIGITKURT Arman | 1964 | SC Gosheim | 2:02:59.9 | 0:09:04.6 | 0:48:34.9 | 6 | 1:01:20.0 | 6 | 1:29:51.8 | 7 | 1:54:11.6 | 7 | ||
7 | diplom | 3285 | ZWYSSIG Martin | 1963 | --- | 2:03:03.2 | 0:09:07.9 | 0:48:35.9 | 8 | 1:01:20.7 | 7 | 1:29:53.9 | 9 | 1:54:10.6 | 6 | ||
8 | diplom | 3395 | HEINL Markus | 1963 | --- | 2:03:05.2 | 0:09:09.9 | 0:48:35.1 | 7 | 1:01:17.0 | 5 | 1:29:52.1 | 8 | 1:54:12.8 | 8 | ||
9 | diplom | 3367 | DEGEN Vitali | 1966 | Fürth | 2:03:53.3 | 0:09:57.9 | 0:48:34.4 | 5 | 1:01:21.5 | 8 | 1:29:51.1 | 6 | 1:54:16.6 | 9 | ||
10 | diplom | 3295 | BASS Jachen | 1964 | Passlung.ch | 2:06:51.1 | 0:12:55.8 | 0:49:53.6 | 10 | 1:02:36.2 | 10 | 1:31:42.6 | 10 | 1:57:18.3 | 10 | ||
11 | diplom | 3249 | BURTCEV Aleksei | 1963 | --- | 2:08:32.4 | 0:14:37.1 | 0:50:46.1 | 13 | 1:03:56.2 | 12 | 1:34:04.4 | 13 | 1:59:08.8 | 11 | ||
12 | diplom | 3032 | SCHIERLINGER Andreas | 1963 | --- | 2:08:36.9 | 0:14:41.6 | 0:49:54.4 | 11 | 1:02:48.7 | 11 | 1:33:59.9 | 11 | 1:59:09.1 | 12 | ||
13 | diplom | 3031 | BLESSING Bernd | 1967 | Sc Villingen | 2:09:50.4 | 0:15:55.1 | 0:50:47.6 | 15 | 1:04:06.3 | 14 | 1:34:14.4 | 14 | 1:59:51.3 | 14 | ||
14 | diplom | 3239 | BECK Helmut | 1965 | LTC Wangen | 2:10:08.9 | 0:16:13.6 | 0:50:46.9 | 14 | 1:04:01.3 | 13 | 1:34:02.1 | 12 | 1:59:49.1 | 13 | ||
15 | diplom | 3026 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 2:10:13.4 | 0:16:18.1 | 0:50:56.9 | 16 | 1:04:31.5 | 16 | 1:34:38.9 | 15 | 2:00:49.9 | 15 | ||
16 | diplom | 3039 | SIMANOWSKI Rainer | 1964 | --- | 2:12:06.4 | 0:18:11.1 | 0:51:39.4 | 17 | 1:05:28.5 | 17 | 1:35:41.1 | 16 | 2:02:06.6 | 16 | ||
17 | diplom | 3010 | ZIKMUND Zdenek | 1967 | GLEDE Team | 2:13:18.8 | 0:19:23.5 | 0:50:20.4 | 12 | 1:04:24.3 | 15 | 1:36:27.6 | 17 | 2:03:30.3 | 17 | ||
18 | diplom | 3328 | SEDLMAIER Bernd | 1966 | Oberammergau | 2:14:53.3 | 0:20:58.0 | 0:52:59.9 | 19 | 1:06:37.5 | 18 | 1:38:11.1 | 18 | 2:04:52.1 | 18 | ||
19 | diplom | 3343 | BALAKSHIN Mikhail | 1965 | --- | 2:15:39.7 | 0:21:44.4 | 0:54:27.6 | 22 | 1:08:29.3 | 21 | 1:39:06.4 | 20 | 2:05:52.8 | 19 | ||
20 | diplom | 3263 | MICHALOWSKI Matthias | 1963 | SC Motor Zella-Mehlis | 2:16:30.4 | 0:22:35.1 | 0:52:50.6 | 18 | 1:06:46.8 | 19 | 1:38:26.9 | 19 | 2:05:53.6 | 20 | ||
21 | diplom | 3316 | JOURDAN Regis | 1963 | --- | 2:17:31.1 | 0:23:35.7 | 0:54:27.6 | 21 | 1:08:44.5 | 22 | 1:40:49.6 | 21 | 2:07:30.8 | 21 | ||
22 | diplom | 3140 | KOVAL Valeriy | 1964 | --- | 2:19:34.3 | 0:25:39.0 | 0:54:45.4 | 23 | 1:09:06.5 | 23 | 1:41:16.1 | 22 | 2:09:04.1 | 22 | ||
23 | diplom | 3055 | FRANKE Lutz | 1964 | HVB Club München | 2:19:39.4 | 0:25:44.1 | 0:55:52.6 | 28 | 1:10:29.5 | 28 | 1:42:27.6 | 24 | 2:09:31.4 | 23 | ||
24 | diplom | 3292 | HUBER Roger | 1967 | --- | 2:20:49.4 | 0:26:54.1 | 0:55:46.9 | 25 | 1:10:17.0 | 24 | 1:42:32.9 | 25 | 2:10:11.6 | 24 | ||
25 | diplom | 3048 | LIEDER Falko | 1965 | Hohburger SV | 2:21:20.5 | 0:27:25.2 | 0:53:28.1 | 20 | 1:08:06.0 | 20 | 1:41:39.6 | 23 | 2:10:21.1 | 25 | ||
26 | diplom | 3363 | FURKERT Jens-Uwe | 1965 | --- | 2:23:00.5 | 0:29:05.1 | 0:55:36.4 | 24 | 1:10:25.0 | 26 | 1:43:25.1 | 27 | 2:12:22.6 | 26 | ||
27 | diplom | 3125 | SEITER Christian | 1965 | --- | 2:23:57.3 | 0:30:02.0 | 0:55:47.4 | 26 | 1:10:19.0 | 25 | 1:43:57.4 | 28 | 2:12:52.4 | 27 | ||
28 | diplom | 3383 | BORKOVEC Miroslav | 1964 | --- | 2:24:07.1 | 0:30:11.8 | 0:56:05.6 | 29 | 1:11:01.8 | 29 | 1:44:51.1 | 29 | 2:13:28.1 | 28 | ||
29 | diplom | 3242 | UNGER Günter | 1966 | --- | 2:25:09.8 | 0:31:14.5 | 0:55:52.2 | 27 | 1:10:27.5 | 27 | 1:43:18.1 | 26 | 2:13:44.1 | 29 | ||
30 | diplom | 3336 | MOHREN Volker | 1966 | Turbine Mammolshain | 2:26:55.7 | 0:33:00.4 | 0:57:10.9 | 32 | 1:12:01.0 | 32 | 1:45:48.4 | 30 | 2:15:25.4 | 30 | ||
31 | diplom | 3362 | WÖRMANN Franz | 1967 | Rottenbuch | 2:27:18.6 | 0:33:23.3 | 0:58:25.7 | 37 | 1:13:35.0 | 36 | 1:47:48.4 | 36 | 2:16:42.1 | 33 | ||
32 | diplom | 3081 | GROLL Stephan | 1964 | BSC Oberhause | 2:27:27.6 | 0:33:32.3 | 0:57:13.1 | 33 | 1:12:03.5 | 33 | 1:46:36.7 | 33 | 2:16:35.6 | 32 | ||
33 | diplom | 3329 | JAHN Stefan | 1963 | --- | 2:27:34.1 | 0:33:38.8 | 0:57:57.9 | 35 | 1:13:30.3 | 35 | 1:47:40.4 | 35 | 2:16:46.9 | 34 | ||
34 | diplom | 3373 | BÖHME Ralf | 1963 | Bad tölz | 2:27:48.5 | 0:33:53.1 | 0:56:22.6 | 30 | 1:11:29.0 | 30 | 1:46:26.1 | 32 | 2:16:10.4 | 31 | ||
35 | diplom | 3309 | SPEYERER Ralph | 1964 | Team Land Rover | 2:28:40.7 | 0:34:45.4 | 0:57:18.1 | 34 | 1:12:13.3 | 34 | 1:46:44.6 | 34 | 2:17:08.6 | 35 | ||
36 | diplom | 3406 | GREINER Benno | 1963 | Ettlingen | 2:29:06.6 | 0:35:11.3 | 0:59:27.9 | 40 | 1:14:14.8 | 38 | 1:49:05.4 | 38 | 2:18:23.9 | 37 | ||
37 | diplom | 3053 | VÖLKER Tino | 1967 | --- | 2:29:43.0 | 0:35:47.6 | 0:59:41.9 | 43 | 1:14:56.0 | 41 | 1:49:00.4 | 37 | 2:18:20.9 | 36 | ||
38 | diplom | 3394 | KLIMT Norbert | 1963 | --- | 2:30:44.4 | 0:36:49.1 | 1:00:09.1 | 44 | 1:15:22.5 | 44 | 1:51:01.4 | 43 | 2:20:05.9 | 39 | ||
39 | diplom | 3060 | WEHRLE Klaus | 1965 | Ski-Club Waldau | 2:30:47.6 | 0:36:52.2 | 0:59:38.4 | 42 | 1:15:00.5 | 42 | 1:50:21.9 | 41 | 2:19:52.9 | 38 | ||
40 | diplom | 3364 | FABIAN Sven | 1964 | Berlin | 2:31:29.7 | 0:37:34.4 | 0:59:37.6 | 41 | 1:15:17.8 | 43 | 1:51:03.9 | 44 | 2:20:30.1 | 40 | ||
41 | diplom | 3072 | ARHEIT Richie | 1963 | Sc Villingen | 2:31:51.3 | 0:37:56.0 | 0:58:59.7 | 39 | 1:14:41.5 | 40 | 1:50:30.4 | 42 | 2:20:52.1 | 42 | ||
42 | diplom | 3360 | FERSTL Sepp | 1964 | --- | 2:32:58.5 | 0:39:03.2 | 0:56:49.9 | 31 | 1:11:58.3 | 31 | 1:46:19.4 | 31 | 2:20:48.9 | 41 | ||
43 | diplom | 3065 | ULBRICH Hubert | 1966 | Hohburger SV 1990 | 2:33:10.9 | 0:39:15.6 | 0:58:14.9 | 36 | 1:14:04.0 | 37 | 1:49:59.4 | 39 | 2:21:07.9 | 43 | ||
44 | diplom | 3068 | MASCHKE Holger | 1963 | Hohburger SV | 2:34:10.7 | 0:40:15.3 | 0:58:33.1 | 38 | 1:14:18.8 | 39 | 1:50:21.2 | 40 | 2:22:01.4 | 44 | ||
45 | diplom | 3143 | ARASLANOV Radik | 1965 | GoldFinch Team | 2:34:11.8 | 0:40:16.5 | 1:02:25.9 | 46 | 1:18:17.3 | 45 | 1:53:58.4 | 45 | 2:23:14.4 | 45 | ||
46 | diplom | 3376 | SCHMITT Thomas | 1964 | --- | 2:45:47.3 | 0:51:52.0 | 1:04:51.4 | 47 | 1:21:27.6 | 47 | 2:00:22.9 | 47 | 2:33:29.2 | 46 | ||
47 | diplom | 3386 | SPIEGL Andreas | 1966 | --- | 2:46:22.3 | 0:52:27.0 | 1:02:02.4 | 45 | 1:18:36.3 | 46 | 1:58:01.7 | 46 | 2:33:36.9 | 47 | ||
48 | diplom | 3355 | TRUMMER Martin | 1963 | --- | 2:51:09.3 | 0:57:13.9 | 1:05:49.2 | 49 | 1:23:53.3 | 49 | 2:03:37.9 | 48 | 2:38:40.9 | 48 | ||
49 | diplom | 3291 | JEVRELL Hans | 1964 | --- | 2:52:31.1 | 0:58:35.8 | 1:08:03.7 | 51 | 1:25:09.3 | 50 | 2:05:59.7 | 51 | 2:40:52.2 | 49 | ||
50 | diplom | 3311 | TEGNESJÖ Joacim | 1964 | Jukkasjärvi vinterbadare | 2:52:31.5 | 0:58:36.2 | 1:08:02.4 | 50 | 1:25:16.3 | 51 | 2:05:35.0 | 50 | 2:40:53.5 | 50 | ||
51 | diplom | 3099 | LICHTENFELDT Achim | 1963 | DAV Neustadt | 2:56:30.6 | 1:02:35.3 | 1:05:19.7 | 48 | 1:23:04.8 | 48 | 2:05:33.7 | 49 | 2:43:47.0 | 51 | ||
52 | diplom | 3347 | CASILLO Antonio | 1965 | sotto zero nordic team | 3:03:32.4 | 1:09:37.1 | 1:10:27.9 | 52 | 1:28:36.8 | 52 | 2:10:51.7 | 52 | 2:50:01.0 | 52 | ||
53 | diplom | 3280 | HAJOK Hans | 1966 | NSC Dresden-Bochum | 3:03:32.6 | 1:09:37.2 | 1:11:35.4 | 53 | 1:29:57.6 | 53 | 2:13:35.0 | 53 | 2:50:50.7 | 53 | ||
54 | diplom | 3232 | LEGG Peter | 1966 | --- | 3:34:37.4 | 1:40:42.1 | 1:22:45.7 | 54 | 1:47:03.4 | 54 | 2:36:25.3 | 54 | 3:20:37.6 | 54 | ||
--- | 3087 | GERNER Manfred | 1964 | WSV Schau | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3149 | OGLOBLIN Vadim | 1965 | Toko | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3240 | SCHWEIGER Engelbert | 1967 | SC Ruhpolding | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3282 | KAESS Philipp | 1966 | Forstenrieder SC | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |