Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 17 km | # | 21 km | # | 30 km | # | 38 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3089 | MUTSCHELLER Sigrid | 1976 | Fischer Racing Team | 1. / D 41 | 1:53:50.3 | 0:00:00.0 | 0:45:22.1 | 1 | 0:57:04.0 | 1 | 1:23:04.1 | 1 | 1:45:40.8 | 1 | ||
2 | diplom | 3018 | BECKER Linda | 1990 | Sc Vöhrebbach | 1. / D 21 | 2:03:34.3 | 0:09:43.9 | 0:48:30.6 | 2 | 1:01:18.0 | 2 | 1:29:50.3 | 2 | 1:54:15.8 | 2 | ||
3 | diplom | 3405 | HOPPE Greta | 1990 | Ski Club Rosenheim | 2. / D 21 | 2:09:32.7 | 0:15:42.3 | 0:50:47.6 | 3 | 1:04:00.8 | 3 | 1:34:11.4 | 3 | 1:59:47.1 | 3 | ||
4 | diplom | 3046 | EGER Susi | 1971 | SC Grossberg | 1. / D 46 | 2:11:33.7 | 0:17:43.3 | 0:52:02.6 | 6 | 1:05:36.0 | 6 | 1:35:26.6 | 4 | 2:01:39.1 | 4 | ||
5 | diplom | 3042 | BEUMLER Tanja | 1971 | --- | 2. / D 46 | 2:13:58.9 | 0:20:08.6 | 0:52:05.1 | 7 | 1:05:36.5 | 7 | 1:37:02.4 | 7 | 2:03:56.8 | 5 | ||
6 | diplom | 3009 | HEINRICH Amelie | 1991 | maloja glide to live team | 3. / D 21 | 2:16:44.6 | 0:22:54.2 | 0:51:16.1 | 4 | 1:04:35.0 | 4 | 1:36:32.4 | 5 | 2:05:18.1 | 6 | ||
7 | diplom | 3221 | SHEYGAS Tatiana | 1966 | I Love Skiing | 1. / D 51 | 2:17:47.8 | 0:23:57.4 | 0:52:00.9 | 5 | 1:05:25.5 | 5 | 1:36:41.1 | 6 | 2:06:29.1 | 7 | ||
8 | diplom | 3056 | HECKER Sandra | 1971 | SC Oftersheim | 3. / D 46 | 2:20:26.4 | 0:26:36.0 | 0:54:00.6 | 8 | 1:08:20.5 | 8 | 1:41:30.7 | 8 | 2:09:41.8 | 8 | ||
9 | diplom | 3357 | LEHMANN Annette | 1970 | Triathlon Friedrichroda | 4. / D 46 | 2:29:40.2 | 0:35:49.8 | 0:59:36.9 | 12 | 1:14:44.5 | 11 | 1:49:07.4 | 10 | 2:18:23.9 | 9 | ||
10 | diplom | 3197 | STIKHINA Svetlana | 1976 | I Love Supersport | 2. / D 41 | 2:30:16.6 | 0:36:26.2 | 0:58:38.7 | 9 | 1:13:45.3 | 9 | 1:48:43.9 | 9 | 2:18:38.6 | 10 | ||
11 | diplom | 3267 | VELICER Sophia | 1999 | --- | 1. / J 19 W | 2:33:38.7 | 0:39:48.3 | 1:01:46.9 | 14 | 1:17:24.0 | 14 | 1:52:45.2 | 13 | 2:22:24.7 | 11 | ||
12 | diplom | 3096 | LUDWIG Marylin | 1997 | Pulsschlag Neuhausen | 4. / D 21 | 2:34:15.3 | 0:40:24.9 | 0:58:58.2 | 11 | 1:15:06.5 | 12 | 1:52:43.7 | 12 | 2:22:55.4 | 12 | ||
13 | diplom | 3323 | PRAZNIK Katarina | 1966 | TSK Jub Dol | 2. / D 51 | 2:34:58.9 | 0:41:08.5 | 0:58:50.1 | 10 | 1:14:41.8 | 10 | 1:51:39.7 | 11 | 2:23:06.1 | 13 | ||
14 | diplom | 3182 | ACKATZ Sara | 1972 | --- | 5. / D 46 | 2:35:52.5 | 0:42:02.1 | 1:01:48.9 | 15 | 1:18:21.1 | 16 | 1:54:23.9 | 15 | 2:24:31.6 | 14 | ||
15 | diplom | 3308 | OTTO Carmen | 1975 | Fischer Racing Team | 3. / D 41 | 2:36:34.6 | 0:42:44.3 | 1:02:24.9 | 16 | 1:18:18.6 | 15 | 1:54:15.4 | 14 | 2:24:58.2 | 15 | ||
16 | diplom | 3229 | LITVINOVA Irina | 1979 | No club | 1. / D 36 | 2:36:47.3 | 0:42:56.9 | 1:03:31.4 | 18 | 1:19:34.6 | 17 | 1:55:43.7 | 17 | 2:25:41.4 | 16 | ||
17 | diplom | 3322 | NUMMELA Heidi | 1970 | --- | 6. / D 46 | 2:38:57.5 | 0:45:07.1 | 1:03:55.9 | 19 | 1:20:46.3 | 19 | 1:56:52.9 | 18 | 2:27:40.9 | 19 | ||
18 | diplom | 3266 | MOSKOVKINA Irina | 1973 | I Love Supersport | 4. / D 41 | 2:39:23.4 | 0:45:33.0 | 1:03:18.9 | 17 | 1:19:41.8 | 18 | 1:57:07.4 | 19 | 2:27:31.2 | 17 | ||
19 | diplom | 3080 | PEPPLER Susanne | 1978 | WSV Illmenau 1908 | 2. / D 36 | 2:39:55.2 | 0:46:04.9 | 1:00:12.1 | 13 | 1:17:00.0 | 13 | 1:54:33.2 | 16 | 2:27:32.2 | 18 | ||
20 | diplom | 3139 | JANINHOFF Daniela | 1979 | --- | 3. / D 36 | 2:48:38.7 | 0:54:48.3 | 1:04:34.2 | 20 | 1:21:30.8 | 20 | 2:01:08.4 | 20 | 2:36:34.2 | 20 | ||
21 | diplom | 3279 | RASELA Sina | 1984 | PWT Finland | 1. / D 31 | 2:49:34.3 | 0:55:43.9 | 1:07:35.7 | 22 | 1:25:05.6 | 22 | 2:04:30.7 | 21 | 2:37:49.7 | 21 | ||
22 | diplom | 3204 | HUWILER Jeannette | 1969 | --- | 7. / D 46 | 2:51:20.5 | 0:57:30.1 | 1:07:48.7 | 23 | 1:24:55.3 | 21 | 2:04:50.2 | 22 | 2:39:00.7 | 22 | ||
23 | diplom | 3152 | IASKOVA Iana | 1987 | GoldFinch Team | 2. / D 31 | 2:51:40.4 | 0:57:50.0 | 1:09:56.2 | 25 | 1:28:04.1 | 24 | 2:08:05.2 | 24 | 2:40:51.9 | 23 | ||
24 | diplom | 3172 | RESHETNIAK Elizaveta | 1991 | I Love Skiing | 5. / D 21 | 2:54:45.2 | 1:00:54.8 | 1:11:10.7 | 27 | 1:28:30.3 | 25 | 2:08:02.0 | 23 | 2:43:11.2 | 24 | ||
25 | diplom | 3407 | COLLINS Catherine | 1988 | --- | 6. / D 21 | 2:55:16.4 | 1:01:26.0 | 1:06:45.2 | 21 | 1:28:41.8 | 26 | 2:09:16.7 | 25 | 2:44:26.7 | 25 | ||
26 | diplom | 3201 | HAYES Marg | 1962 | --- | 1. / D 56 | 2:59:13.4 | 1:05:23.1 | 1:10:51.4 | 26 | 1:29:35.1 | 27 | 2:10:52.0 | 26 | 2:47:05.2 | 26 | ||
27 | diplom | 3198 | ALEKSEEVA Ekaterina | 1989 | I Love Supersport | 7. / D 21 | 2:59:51.9 | 1:06:01.6 | 1:09:26.7 | 24 | 1:27:00.3 | 23 | 2:11:52.7 | 27 | 2:48:04.0 | 27 | ||
28 | diplom | 3370 | DÜRICHEN Annett | 1969 | Executice | 8. / D 46 | 3:10:15.5 | 1:16:25.1 | 1:14:10.0 | 30 | 1:33:32.1 | 30 | 2:18:42.7 | 29 | 2:57:22.2 | 28 | ||
29 | diplom | 3103 | PROCHAZKOVA Irena | 1957 | --- | 1. / D 61 | 3:11:11.5 | 1:17:21.1 | 1:12:41.7 | 28 | 1:31:37.8 | 28 | 2:17:20.2 | 28 | 2:57:38.2 | 29 | ||
30 | diplom | 3278 | PALOSAARI Minna | 1981 | PWT Finland | 4. / D 36 | 3:11:51.3 | 1:18:00.9 | 1:15:41.7 | 31 | 1:36:32.6 | 31 | 2:22:46.2 | 31 | 3:00:12.8 | 30 | ||
31 | diplom | 3231 | HARNEY Louise | 1990 | London Hyde Park | 8. / D 21 | 3:16:36.6 | 1:22:46.2 | 1:13:47.9 | 29 | 1:33:22.4 | 29 | 2:21:14.5 | 30 | 3:03:04.8 | 31 | ||
32 | diplom | 3137 | KUKHARCHIK Evgeniia | 1982 | Gold Finch Team | 5. / D 36 | 3:23:05.5 | 1:29:15.1 | 1:17:47.4 | 32 | 1:37:44.9 | 32 | 2:24:26.0 | 32 | 3:08:37.8 | 32 | ||
33 | diplom | 3109 | KRALOVA Ivana | 1969 | IFK Umeaa Sweden | 9. / D 46 | 3:32:40.4 | 1:38:50.0 | 1:21:24.2 | 34 | 1:42:11.1 | 33 | 2:32:18.8 | 33 | 3:18:32.3 | 33 | ||
34 | diplom | 3354 | ZNIDARSIC Janja | 1977 | --- | 5. / D 41 | 3:35:18.6 | 1:41:28.2 | 1:22:33.0 | 35 | 1:43:40.1 | 35 | 2:35:49.5 | 35 | 3:21:35.6 | 35 | ||
35 | diplom | 3341 | HEIGL Walburga | 1949 | Rottenbuch | 1. / D 66 | 3:35:59.1 | 1:42:08.7 | 1:20:31.7 | 33 | 1:42:53.9 | 34 | 2:34:27.8 | 34 | 3:21:22.6 | 34 | ||
36 | diplom | 3166 | GONCHAROVA Anastasia | 1992 | Byvalye caravanery | 9. / D 21 | 3:42:43.5 | 1:48:53.2 | 1:24:18.0 | 37 | 1:47:35.9 | 38 | 2:42:34.3 | 37 | 3:28:57.9 | 36 | ||
37 | diplom | 3157 | BECH Aase Ellen | 1955 | --- | 2. / D 61 | 3:43:31.5 | 1:49:41.2 | 1:24:48.2 | 38 | 1:46:19.9 | 36 | 2:39:32.5 | 36 | 3:29:00.9 | 37 | ||
38 | diplom | 3175 | ZYBLEVA Ekaterina | 1985 | I Love Skiing | 3. / D 31 | 3:44:56.3 | 1:51:05.9 | 1:24:12.0 | 36 | 1:47:32.7 | 37 | 2:42:35.0 | 38 | 3:29:58.3 | 38 | ||
39 | diplom | 3111 | VAN MEERVELD Ilja | 1975 | --- | 6. / D 41 | 3:56:39.4 | 2:02:49.0 | 1:26:11.5 | 39 | 1:48:24.2 | 39 | 2:48:12.8 | 39 | 3:42:33.6 | 39 | ||
40 | diplom | 3234 | NIEMANN Silke | 1972 | Deutschland Klassiker | 10. / D 46 | 4:18:41.4 | 2:24:51.0 | 1:35:10.0 | 40 | 1:59:11.9 | 40 | 3:03:33.7 | 40 | 4:00:00.7 | 40 | ||
--- | 3017 | HORNFECK Ulla | 1983 | Zipps Racingteam-TSV Carlsgrün | . / D 31 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3127 | ROSSEEL Jutta | 1969 | Triathlonteam Fechenheim | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3131 | GOTTSCHALL Eva Brigitte | 1961 | --- | . / D 56 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3136 | BRAUN Ricarda | 1979 | --- | . / D 36 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3191 | RADCHENKO Alla | 1979 | --- | . / D 36 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3245 | ENDERS Katrin | 1968 | SWV Goldlauter-Heidersbach | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3265 | BEIER Kati | 1978 | Pulsschlag Neuhausen | . / D 36 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |