Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Split | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 32 | GOLLON Noah | 2007 | SC Hochvogel | 1. / S 11 M | 0:13:16.8 | 0:00:00.0 | 00:42.1 | 1 | ||
2 | diplom | 55 | HEILAND Paulus | 2008 | SC Peiting | 1. / S 10 M | 0:13:49.8 | 0:00:32.9 | 00:47.2 | 3 | ||
3 | diplom | 25 | MUTSCHELLER Maximilian | 2009 | WSV Isny | 1. / S 9 M | 0:14:09.8 | 0:00:53.0 | 00:52.9 | 8 | ||
4 | diplom | 34 | HEILAND Eliah | 2007 | SC Partenkirchen | 2. / S 11 M | 0:14:12.3 | 0:00:55.4 | 00:48.7 | 4 | ||
5 | diplom | 59 | DRAUDVILA Andris | 2011 | Griff | 1. / S 7 M | 0:14:13.8 | 0:00:57.0 | 00:51.9 | 7 | ||
6 | diplom | 14 | KROKER Nick | 2007 | SC Hochvogel | 3. / S 11 M | 0:14:23.1 | 0:01:06.2 | 00:46.4 | 2 | ||
7 | diplom | 17 | HOISS Veit | 2010 | WSV Wörgl | 1. / S 8 M | 0:14:43.8 | 0:01:26.9 | 00:48.7 | 5 | ||
8 | diplom | 57 | WALTER Elias | 2009 | SC Partenkirchen | 2. / S 9 M | 0:14:44.3 | 0:01:27.4 | 00:56.2 | 9 | ||
9 | diplom | 68 | SCHWAIGER Simon | 2007 | SC Peiting | 4. / S 11 M | 0:15:32.3 | 0:02:15.4 | 00:49.2 | 6 | ||
10 | diplom | 51 | ZIKELI Gregor | 2007 | TSV Altenau | 5. / S 11 M | 0:16:04.8 | 0:02:48.0 | 00:57.2 | 12 | ||
11 | diplom | 38 | ORGIS Tomm | 2008 | SkiClub Oberammergau | 2. / S 10 M | 0:16:27.7 | 0:03:10.8 | 01:00.9 | 13 | ||
12 | diplom | 52 | SCHWARZ Korbinian | 2007 | TSV Altenau | 6. / S 11 M | 0:16:40.5 | 0:03:23.7 | 00:56.2 | 9 | ||
13 | diplom | 19 | LÄMMERMANN Alexander | 2008 | EHC80 Nürnberg | 3. / S 10 M | 0:17:22.8 | 0:04:05.9 | 00:56.2 | 11 | ||
14 | diplom | 2 | MAVIUS Tinko | 2007 | --- | 7. / S 11 M | 0:20:59.5 | 0:07:42.6 | 01:26.7 | 17 | ||
15 | diplom | 22 | BRUTHANS Vilém | 2010 | --- | 2. / S 8 M | 0:21:53.2 | 0:08:36.4 | 01:07.4 | 14 | ||
16 | diplom | 29 | SCHWABAUER Nick | 2007 | Neuwied-Heimbach-Weis-Gladbach | 8. / S 11 M | 0:21:55.5 | 0:08:38.6 | 01:07.4 | 14 | ||
17 | diplom | 61 | SCHARTNER Kilian | 2008 | SC Partenkirchen | 4. / S 10 M | 0:21:57.7 | 0:08:40.9 | 01:30.5 | 19 | ||
18 | diplom | 84 | SCHMID Vitus | 2009 | Oberammergau | 3. / S 9 M | 0:23:00.5 | 0:09:43.6 | 01:31.5 | 20 | ||
19 | diplom | 82 | ANDREITCHENKO Roman | 2009 | SC Partenkirchen | 4. / S 9 M | 0:23:52.1 | 0:10:35.3 | 01:14.6 | 16 | ||
20 | diplom | 50 | SCHUSTER Lorenz | 2010 | TSV Altenau | 3. / S 8 M | 0:24:16.2 | 0:10:59.4 | 01:33.1 | 21 | ||
21 | diplom | 26 | GLETTENBERG Emanuel | 2011 | --- | 2. / S 7 M | 0:27:45.4 | 0:14:28.6 | 01:41.6 | 24 | ||
22 | diplom | 12 | CULLAN Patrick | 2010 | SkiClub Oberammergau | 4. / S 8 M | 0:28:14.4 | 0:14:57.6 | 01:30.4 | 18 | ||
23 | diplom | 83 | DAVIES Leo | 2010 | --- | 5. / S 8 M | 0:28:48.4 | 0:15:31.6 | 01:49.4 | 26 | ||
24 | diplom | 49 | KUSCHMIERZ Leonhard | 2010 | TSV Altenau | 6. / S 8 M | 0:29:37.2 | 0:16:20.3 | 01:34.4 | 22 | ||
25 | diplom | 81 | KOZLER Albert | 2011 | --- | 3. / S 7 M | 0:31:05.4 | 0:17:48.6 | 01:49.1 | 25 | ||
26 | diplom | 33 | MEYENDORF Moritz | 2009 | TSV Oberammergau | 5. / S 9 M | 0:31:42.4 | 0:18:25.5 | 02:03.4 | 28 | ||
27 | diplom | 40 | MENSING Sebastian | 2011 | SkiClub Oberammergau | 4. / S 7 M | 0:33:22.1 | 0:20:05.3 | 01:40.1 | 23 | ||
28 | diplom | 63 | TAYLOR George | 2012 | --- | 1. / S 6 M | 0:35:04.9 | 0:21:48.0 | 02:20.4 | 29 | ||
29 | diplom | 27 | GRABO Xaver | 2012 | --- | 2. / S 6 M | 0:38:53.9 | 0:25:37.0 | 01:50.9 | 27 |