Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Split | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 45 | WEINGAND Josefine | 2007 | SkiClub Oberammergau | 1. / S 11 W | 0:14:22.3 | 0:00:00.0 | 00:49.4 | 2 | ||
2 | diplom | 46 | WEINGAND Theresa | 2009 | SkiClub Oberammergau | 1. / S 9 W | 0:14:25.3 | 0:00:02.9 | 00:48.9 | 1 | ||
3 | diplom | 56 | WALTER Luisa | 2007 | SC Partenkirchen | 2. / S 11 W | 0:14:32.8 | 0:00:10.5 | 00:51.9 | 3 | ||
4 | diplom | 35 | GLASS Ronja | 2008 | SkiClub Oberammergau | 1. / S 10 W | 0:15:57.3 | 0:01:34.9 | 00:56.4 | 4 | ||
5 | diplom | 1 | PECENKOVA Marketa | 2007 | SOKOL SENOHRABY | 3. / S 11 W | 0:16:03.8 | 0:01:41.4 | 00:57.2 | 5 | ||
6 | diplom | 3 | MAVIUS Taja | 2007 | --- | 4. / S 11 W | 0:16:45.3 | 0:02:22.9 | 00:58.4 | 7 | ||
7 | diplom | 36 | GERUM Emilia | 2009 | SkiClub Oberammergau | 2. / S 9 W | 0:17:24.5 | 0:03:02.2 | 00:58.1 | 6 | ||
8 | diplom | 20 | ALBRECHT Verena | 2009 | --- | 3. / S 9 W | 0:17:29.8 | 0:03:07.4 | 01:11.4 | 10 | ||
9 | diplom | 7 | SCHNIERINGER Lena | 2007 | SC Partenkirchen | 5. / S 11 W | 0:19:02.5 | 0:04:40.1 | 01:10.6 | 9 | ||
10 | diplom | 72 | PEPPLER Finnja | 2007 | --- | 6. / S 11 W | 0:19:45.3 | 0:05:23.0 | 01:33.9 | 19 | ||
11 | diplom | 43 | DULAJOVA Karolina | 2009 | SkiClub Oberammergau | 4. / S 9 W | 0:19:52.2 | 0:05:29.9 | 01:30.5 | 17 | ||
12 | diplom | 75 | SCHÄFER Marie | 2009 | --- | 5. / S 9 W | 0:21:19.3 | 0:06:56.9 | 01:31.5 | 18 | ||
13 | diplom | 30 | KUTSCHKER Lena | 2008 | --- | 2. / S 10 W | 0:21:39.7 | 0:07:17.4 | 01:08.2 | 8 | ||
14 | diplom | 37 | HEILAND Magdalena | 2008 | SkiClub Oberammergau | 3. / S 10 W | 0:22:09.5 | 0:07:47.1 | 01:23.9 | 14 | ||
15 | diplom | 31 | KUTSCHKER Amelie | 2008 | --- | 4. / S 10 W | 0:22:55.5 | 0:08:33.1 | 01:13.4 | 12 | ||
16 | diplom | 66 | BREITKOPF Katharina | 2009 | SC Partenkirchen | 6. / S 9 W | 0:23:46.7 | 0:09:24.4 | 01:11.9 | 11 | ||
17 | diplom | 64 | TAYLOR Emily | 2008 | --- | 5. / S 10 W | 0:24:51.4 | 0:10:29.1 | 01:17.7 | 13 | ||
18 | diplom | 58 | WALTER Emilia | 2012 | SC Partenkirchen | 1. / S 6 W | 0:25:21.4 | 0:10:59.1 | 01:48.4 | 20 | ||
19 | diplom | 78 | SCHNEIDER Pia | 2010 | --- | 1. / S 8 W | 0:26:07.4 | 0:11:45.1 | 02:04.7 | 23 | ||
20 | diplom | 5 | PROSKE Helene | 2008 | Strassenräuber Geithain | 6. / S 10 W | 0:26:52.2 | 0:12:29.9 | 01:26.9 | 16 | ||
21 | diplom | 77 | SCHNEIDER Antonia | 2011 | --- | 1. / S 7 W | 0:29:57.4 | 0:15:35.1 | 01:24.4 | 15 | ||
22 | diplom | 62 | ABERLE Margit | 2010 | --- | 2. / S 8 W | 0:30:36.6 | 0:16:14.3 | 02:02.4 | 21 | ||
23 | diplom | 13 | CULLAN Keira | 2012 | SkiClub Oberammergau | 2. / S 6 W | 0:35:26.6 | 0:21:04.3 | 02:03.4 | 22 | ||
24 | diplom | 60 | MEYENDORF Mona | 2011 | TSV Oberammergau | 2. / S 7 W | 0:39:27.6 | 0:25:05.3 | 02:19.7 | 25 | ||
25 | diplom | 76 | SCHÄFER Hanna | 2012 | --- | 3. / S 6 W | 0:50:27.3 | 0:36:04.9 | 02:18.6 | 24 | ||
--- | 21 | ALBRECHT Magdalena | 2010 | --- | . / S 8 W | DNS | --- | --- | --- |