Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 602 | ZATLOUKAL Jan | 2002 | CYKLO TEAM KOLARNA | 1. / Kadeti | 0:36:16.9 | 0:00:00.0 | 08:26.4 [1] | 1 | 13:49.8 [1] | 1 | 14:00.6 [1] | 1 | ||
2 | 601 | ŠULC David | 2002 | IVAR CS - AUTHOR Team | 2. / Kadeti | 0:36:45.1 | 0:00:28.2 | 08:26.9 [3] | 3 | 13:56.8 [2] | 2 | 14:21.3 [6] | 2 | ||
3 | 607 | PHILIPPI David | 2002 | Dresdner SC 1898 | 3. / Kadeti | 0:36:46.9 | 0:00:29.9 | 08:28.9 [5] | 5 | 14:04.6 [3] | 3 | 14:13.3 [3] | 3 | ||
4 | 605 | TLAMKA Tomáš | 2002 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 4. / Kadeti | 0:36:53.1 | 0:00:36.2 | 08:33.4 [7] | 7 | 14:06.1 [4] | 5 | 14:13.6 [4] | 4 | ||
5 | 603 | SÁSKA Jan | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 5. / Kadeti | 0:36:56.1 | 0:00:39.2 | 08:26.6 [2] | 2 | 14:27.0 [6] | 6 | 14:02.4 [2] | 5 | ||
6 | 618 | FIALA Matyáš | 2003 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 6. / Kadeti | 0:36:58.1 | 0:00:41.2 | 08:27.4 [4] | 4 | 14:11.6 [5] | 4 | 14:19.1 [5] | 6 | ||
7 | 610 | HAŠEK Max | 2002 | SK BAGBIKE | 7. / Kadeti | 0:38:05.4 | 0:01:48.4 | 08:46.9 [11] | 11 | 14:41.1 [9] | 8 | 14:37.3 [7] | 7 | ||
8 | 620 | VOŽENÍLEK Martin | 2003 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 8. / Kadeti | 0:38:05.4 | 0:01:48.4 | 08:47.9 [14] | 14 | 14:39.6 [7] | 7 | 14:37.8 [9] | 8 | ||
9 | 636 | GÜNTHER Theodor | 2002 | Dresdner SC 1898 | 9. / Kadeti | 0:38:06.1 | 0:01:49.2 | 08:46.4 [9] | 9 | 14:42.1 [10] | 10 | 14:37.6 [8] | 9 | ||
10 | 609 | VÍTEK Tomáš | 2002 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 10. / Kadeti | 0:38:32.4 | 0:02:15.4 | 08:33.1 [6] | 6 | 14:55.3 [11] | 10 | 15:03.8 [13] | 10 | ||
11 | 632 | DOSTÁL Václav | 2003 | LYKO KLUB PRACHATICE | 11. / Kadeti | 0:38:50.1 | 0:02:33.1 | 08:48.9 [16] | 16 | 15:01.3 [12] | 12 | 14:59.8 [12] | 11 | ||
12 | 629 | OŚKO Miłosz | 2002 | Warszawski Klub Kolarski | 12. / Kadeti | 0:38:55.6 | 0:02:38.7 | 08:47.1 [13] | 13 | 14:40.8 [8] | 9 | 15:27.5 [20] | 12 | ||
13 | 617 | STRÁNSKÝ Matěj | 2003 | IVAR CS - AUTHOR Team | 13. / Kadeti | 0:39:03.8 | 0:02:46.9 | 08:47.1 [12] | 12 | 15:03.6 [13] | 13 | 15:13.1 [17] | 13 | ||
14 | 625 | KONEČNÝ Filip | 2003 | BATT klub Nové Město na Moravě | 14. / Kadeti | 0:39:18.8 | 0:03:01.9 | 08:53.9 [17] | 17 | 15:17.1 [16] | 14 | 15:07.8 [15] | 14 | ||
15 | 638 | HANÁK Jakub | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 15. / Kadeti | 0:39:28.3 | 0:03:11.4 | 09:15.4 [25] | 25 | 15:15.6 [14] | 19 | 14:57.3 [11] | 15 | ||
16 | 626 | ŠINDELÁŘ Jan | 2003 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 16. / Kadeti | 0:39:36.1 | 0:03:19.2 | 09:07.9 [23] | 23 | 15:22.8 [17] | 18 | 15:05.3 [14] | 16 | ||
17 | 611 | ŠINDELÁŘ Jan | 2002 | MORAVEC Team | 17. / Kadeti | 0:39:40.6 | 0:03:23.7 | 08:54.1 [18] | 18 | 15:24.8 [18] | 15 | 15:21.6 [19] | 17 | ||
18 | 604 | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | 18. / Kadeti | 0:39:43.1 | 0:03:26.2 | 09:00.9 [19] | 19 | 15:30.3 [19] | 20 | 15:11.8 [16] | 18 | ||
19 | 622 | DANĚK Jakub | 2002 | IVAR CS - AUTHOR Team | 19. / Kadeti | 0:39:56.6 | 0:03:39.7 | 08:33.6 [8] | 8 | 15:51.1 [26] | 17 | 15:31.8 [21] | 19 | ||
20 | 656 | NOVÁK Ondřej | 2002 | Expres CZ Scott Team Kolín | 20. / Kadeti | 0:39:59.8 | 0:03:42.9 | 09:08.4 [24] | 24 | 15:16.1 [15] | 16 | 15:35.3 [22] | 20 | ||
21 | 613 | DUŠÁK Martin | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 21. / Kadeti | 0:40:11.4 | 0:03:54.4 | 09:05.4 [20] | 20 | 15:47.3 [24] | 24 | 15:18.6 [18] | 21 | ||
22 | 615 | MACHÁČ Josef | 2002 | CYKLO TEAM KOLARNA | 22. / Kadeti | 0:40:14.8 | 0:03:57.9 | 09:44.6 [39] | 39 | 15:39.6 [20] | 28 | 14:50.6 [10] | 22 | ||
23 | 673 | BŘEZNA Vojtěch | 2002 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 23. / Kadeti | 0:40:15.3 | 0:03:58.4 | 08:48.9 [15] | 15 | 15:42.6 [22] | 21 | 15:43.8 [27] | 23 | ||
24 | 637 | WĄSOWICZ Adam | 2002 | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24. / Kadeti | 0:40:28.1 | 0:04:11.2 | 09:05.9 [21] | 21 | 15:39.8 [21] | 23 | 15:42.3 [25] | 24 | ||
25 | 614 | KRULA Štěpán | 2003 | MS BIKE ACADEMY RACING | 25. / Kadeti | 0:40:28.3 | 0:04:11.4 | 08:46.6 [10] | 10 | 15:53.5 [27] | 22 | 15:48.1 [28] | 25 | ||
26 | 642 | KLIMEK Krzysztof | 2003 | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | 26. / Kadeti | 0:40:56.6 | 0:04:39.7 | 09:16.9 [26] | 26 | 15:48.8 [25] | 25 | 15:50.8 [29] | 26 | ||
27 | 616 | DOLEŽAL Tomáš | 2003 | IVAR CS - AUTHOR Team | 27. / Kadeti | 0:41:06.8 | 0:04:49.9 | 09:17.4 [27] | 27 | 15:55.8 [29] | 26 | 15:53.6 [30] | 27 | ||
28 | 644 | HONSA Antonín | 2003 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 28. / Kadeti | 0:41:11.8 | 0:04:54.9 | 09:32.9 [31] | 31 | 15:55.5 [28] | 30 | 15:43.3 [26] | 28 | ||
29 | 631 | ČÁSLAVSKÝ Matěj | 2003 | MS BIKE ACADEMY RACING | 29. / Kadeti | 0:41:16.3 | 0:04:59.4 | 09:35.9 [35] | 35 | 15:45.6 [23] | 27 | 15:54.8 [31] | 29 | ||
30 | 694 | MIZERA Jakub | 2002 | RK ALUMINIUM BIKE TEAM | 30. / Kadeti | 0:41:21.1 | 0:05:04.2 | 09:21.4 [29] | 29 | 16:24.3 [38] | 33 | 15:35.3 [23] | 30 | ||
31 | 634 | ZEMENE Jakub | 2003 | Short Bike Academy Opletal | 31. / Kadeti | 0:41:24.3 | 0:05:07.4 | 09:05.9 [21] | 21 | 16:40.5 [43] | 34 | 15:37.8 [24] | 31 | ||
32 | 643 | KOVAŘÍČEK Vojtěch | 2002 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 32. / Kadeti | 0:41:49.1 | 0:05:32.1 | 09:41.6 [37] | 37 | 16:03.3 [33] | 32 | 16:04.0 [34] | 32 | ||
33 | 621 | JINDŘICH Pavel | 2003 | TJ Stadion Louny | 33. / Kadeti | 0:41:50.8 | 0:05:33.9 | 09:21.6 [30] | 30 | 16:13.0 [34] | 31 | 16:16.1 [38] | 33 | ||
33 | 650 | IRMSCHER Paul | 2003 | SSV Mounty Altenberg | 33. / Kadeti | 0:41:50.8 | 0:05:33.9 | 09:21.1 [28] | 28 | 16:03.3 [32] | 29 | 16:26.3 [42] | 33 | ||
35 | 630 | FIEDLER Zdeněk | 2002 | LYKO KLUB PRACHATICE | 35. / Kadeti | 0:41:51.8 | 0:05:34.9 | 09:47.6 [41] | 41 | 16:00.6 [30] | 35 | 16:03.5 [33] | 35 | ||
36 | 640 | STYBLÍK Adam | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 36. / Kadeti | 0:41:55.8 | 0:05:38.9 | 09:36.4 [36] | 36 | 16:22.6 [36] | 39 | 15:56.8 [32] | 36 | ||
37 | 635 | HARTL Štěpán | 2003 | MS BIKE ACADEMY RACING | 37. / Kadeti | 0:41:59.6 | 0:05:42.6 | 09:53.3 [45] | 45 | 16:00.6 [31] | 37 | 16:05.5 [36] | 37 | ||
38 | 680 | GLÖCKNER Maxime | 2002 | RSV 54 Venusberg | 38. / Kadeti | 0:42:05.6 | 0:05:48.7 | 09:33.1 [32] | 32 | 16:15.5 [35] | 36 | 16:16.8 [39] | 38 | ||
39 | 608 | SPORYSCH Daniel | 2003 | IVAR CS - AUTHOR Team | 39. / Kadeti | 0:42:33.3 | 0:06:16.4 | 09:35.6 [34] | 34 | 16:22.8 [37] | 38 | 16:34.8 [43] | 39 | ||
40 | 670 | ŠIDLÍK Karel | 2003 | BIKE PRO RACING | 40. / Kadeti | 0:42:45.8 | 0:06:28.9 | 09:52.9 [44] | 44 | 16:33.1 [40] | 41 | 16:19.8 [40] | 40 | ||
41 | 676 | STLOUKAL Richard | 2002 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 41. / Kadeti | 0:43:02.6 | 0:06:45.6 | 09:42.1 [38] | 38 | 16:36.6 [41] | 40 | 16:43.8 [47] | 41 | ||
42 | 665 | BRUDNÝ Karel | 2003 | Maloja - Rocky Mountain Team | 42. / Kadeti | 0:43:08.8 | 0:06:51.9 | 09:56.1 [47] | 47 | 16:30.1 [39] | 43 | 16:42.5 [46] | 42 | ||
43 | 681 | WINKLER Maurice | 2002 | RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V. | 43. / Kadeti | 0:43:18.3 | 0:07:01.4 | 10:35.9 [61] | 61 | 16:37.8 [42] | 50 | 16:04.6 [35] | 43 | ||
44 | 652 | KOPECKÝ Petr | 2003 | Nevix Team Kadaň | 44. / Kadeti | 0:43:27.8 | 0:07:10.9 | 09:55.6 [46] | 46 | 16:48.0 [45] | 44 | 16:44.0 [48] | 44 | ||
45 | 669 | LOLACHER Tomáš | 2003 | Madeta Fitness/Haibike | 45. / Kadeti | 0:43:47.6 | 0:07:30.6 | 09:34.9 [33] | 33 | 16:51.1 [46] | 41 | 17:21.5 [55] | 45 | ||
46 | 684 | RAČAN David | 2002 | ČEZ CYKLOTEAM TÁBOR | 46. / Kadeti | 0:43:48.6 | 0:07:31.6 | 10:13.6 [52] | 52 | 16:53.3 [47] | 48 | 16:41.5 [45] | 46 | ||
47 | 671 | HALBICH Tomáš | 2002 | Profi Sport Cheb | 47. / Kadeti | 0:43:54.3 | 0:07:37.4 | 10:01.6 [48] | 48 | 16:54.6 [48] | 45 | 16:58.0 [50] | 47 | ||
48 | 660 | NĚMEC Šimon | 2002 | CYKLO-Ski klub Polička | 48. / Kadeti | 0:44:02.8 | 0:07:45.8 | 09:52.6 [43] | 43 | 17:13.8 [53] | 46 | 16:56.3 [49] | 48 | ||
49 | 639 | SZCEPANSKI Lukáš | 2003 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 49. / Kadeti | 0:44:02.8 | 0:07:45.9 | 11:07.6 [67] | 67 | 16:42.1 [44] | 56 | 16:13.0 [37] | 49 | ||
50 | 628 | HOLUB Filip | 2003 | GT OPPORTUNITY BRNO | 50. / Kadeti | 0:44:10.6 | 0:07:53.6 | 10:12.9 [51] | 51 | 17:17.8 [56] | 53 | 16:39.8 [44] | 50 | ||
51 | 658 | KOLLER Šimon | 2003 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 51. / Kadeti | 0:44:29.6 | 0:08:12.6 | 10:09.4 [49] | 49 | 16:58.5 [51] | 49 | 17:21.5 [56] | 51 | ||
52 | 677 | CHOJNACKI Kacper | 2003 | MGLKS Olimpijczyk Szczekociny | 52. / Kadeti | 0:44:37.3 | 0:08:20.4 | 10:35.1 [58] | 58 | 16:55.3 [49] | 52 | 17:06.8 [51] | 52 | ||
53 | 645 | JEŘÁBEK Ondřej | 2002 | IVARCS - AUTHOR TEAM | 53. / Kadeti | 0:44:42.0 | 0:08:25.1 | 09:44.9 [40] | 40 | 17:21.8 [57] | 47 | 17:35.3 [59] | 53 | ||
54 | 695 | HORVÁTH Áron | 2003 | Újbuda MTB | 54. / Kadeti | 0:44:42.8 | 0:08:25.9 | 10:18.4 [53] | 53 | 16:55.8 [50] | 51 | 17:28.6 [58] | 54 | ||
55 | 649 | NEUGEBAUER Michal | 2003 | sportovnikurzy.cz | 55. / Kadeti | 0:44:49.3 | 0:08:32.4 | 10:10.4 [50] | 50 | 17:22.0 [58] | 55 | 17:16.8 [53] | 55 | ||
56 | 686 | VLAS Jakub | 2003 | MS BIKE ACADEMY RACING | 56. / Kadeti | 0:44:52.6 | 0:08:35.6 | 10:23.9 [54] | 54 | 17:08.3 [52] | 54 | 17:20.3 [54] | 56 | ||
57 | 653 | LETEV Marek | 2003 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 57. / Kadeti | 0:45:09.5 | 0:08:52.6 | 11:32.1 [69] | 69 | 17:15.0 [55] | 62 | 16:22.3 [41] | 57 | ||
58 | 667 | JEŘÁBEK Oldřich | 2003 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 58. / Kadeti | 0:45:18.5 | 0:09:01.6 | 10:27.4 [56] | 56 | 17:22.5 [59] | 57 | 17:28.5 [57] | 58 | ||
59 | 666 | TESAŘ Jakub | 2003 | Ethic sport | 59. / Kadeti | 0:45:28.0 | 0:09:11.1 | 10:24.6 [55] | 55 | 17:50.1 [61] | 61 | 17:13.3 [52] | 59 | ||
60 | 661 | ČERVÍČEK David | 2003 | TJ Stadion Louny | 60. / Kadeti | 0:45:40.3 | 0:09:23.4 | 10:35.4 [60] | 60 | 17:29.0 [60] | 59 | 17:35.8 [60] | 60 | ||
61 | 668 | SKRBEK Jan | 2002 | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | 61. / Kadeti | 0:46:02.3 | 0:09:45.4 | 10:35.1 [58] | 58 | 17:15.0 [54] | 58 | 18:12.0 [63] | 61 | ||
62 | 646 | KOČÍ Štěpán | 2002 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 62. / Kadeti | 0:46:16.5 | 0:09:59.6 | 09:52.1 [42] | 42 | 18:22.0 [63] | 60 | 18:02.3 [61] | 62 | ||
63 | 692 | JANČÍK Martin | 2002 | SK Jiří team Ostrava | 63. / Kadeti | 0:47:04.3 | 0:10:47.4 | 10:34.9 [57] | 57 | 18:12.8 [62] | 63 | 18:16.5 [64] | 63 | ||
64 | 689 | SLÁDEK Adam | 2002 | SK Žamberk Tessuti sport | 64. / Kadeti | 0:47:06.8 | 0:10:49.9 | 10:40.1 [62] | 62 | 18:22.3 [64] | 64 | 18:04.3 [62] | 64 | ||
65 | 683 | TITĚRA Tomáš | 2003 | TJ KOVO PRAHA | 65. / Kadeti | 0:48:11.3 | 0:11:54.3 | 11:00.9 [66] | 66 | 18:39.3 [66] | 66 | 18:31.0 [65] | 65 | ||
66 | 690 | KLAWE Kvido Kryštof | 2002 | BIKE 2000 | 66. / Kadeti | 0:48:46.8 | 0:12:29.8 | 10:54.6 [65] | 65 | 18:35.3 [65] | 65 | 19:16.8 [68] | 66 | ||
67 | 685 | DANĚK Filip | 2002 | MS BIKE ACADEMY RACING | 67. / Kadeti | 0:49:27.8 | 0:13:10.8 | 10:43.4 [63] | 63 | 19:29.3 [67] | 67 | 19:15.0 [67] | 67 | ||
68 | 688 | MOLÁK Dominik | 2002 | Vysočina Cycling | 68. / Kadeti | 0:49:58.0 | 0:13:41.1 | 10:44.3 [64] | 64 | 20:03.8 [69] | 68 | 19:09.8 [66] | 68 | ||
69 | 674 | HAVÍŘ František | 2002 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 69. / Kadeti | 0:51:03.0 | 0:14:46.0 | 11:09.9 [68] | 68 | 19:52.0 [68] | 69 | 20:01.0 [69] | 69 | ||
70 | 678 | FRANĚK Matěj | 2002 | MS BIKE ACADEMY RACING | 70. / Kadeti | 0:53:40.0 | 0:17:23.0 | 11:54.1 [70] | 70 | 20:44.0 [70] | 70 | 21:01.7 [70] | 70 | ||
--- | 633 | MAREK Adam | 2002 | Profi Sport Cheb | . / Kadeti | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 641 | BOHDALOVSKÝ Jiří | 2002 | HEAD BIKE TJ OPAVA | . / Kadeti | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 651 | HLAVA Tomáš | 2002 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | . / Kadeti | DNF | --- | 10:35.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 657 | DRHA Tadeáš | 2002 | LYKO KLUB PRACHATICE | . / Kadeti | DNF | --- | 10:18.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 679 | PROCHÁZKA Lukáš | 2002 | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | . / Kadeti | DNF | --- | 09:51.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 691 | PARTÍK Marek | 2003 | Bicykl Team Ústí nad Labem | . / Kadeti | DNF | --- | 18:39.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 693 | KARASEK Jan | 2002 | RK ALUMIUM BIKE TEAM | . / Kadeti | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 624 | VEVERKA Václav | 2003 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | . / Kadeti | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 654 | VRABEC Jiří | 2002 | Bike Freaks Holice | . / Kadeti | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |