Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7118 | ŠINDELÁŘ Jan | 2003 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 1. / Žáci 14-15 let | 0:36:08.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7009 | PAVLÍČEK Patrik | 2004 | Ck loko Rakovnik | 2. / Žáci 14-15 let | 0:39:54.7 | 0:03:46.4 | ||
3 | diplom | 7092 | SOUČEK Jakub | 2005 | Bikeclinic Junior Team | 1. / Žáci 12-13 let | 0:39:56.3 | 0:03:48.0 | ||
4 | diplom | 7083 | SMEJKAL Adam | 2006 | --- | 2. / Žáci 12-13 let | 0:40:19.5 | 0:04:11.2 | ||
5 | diplom | 7117 | ŠINDELÁŘOVÁ Hana | 2004 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 1. / Žákyně 14-15 let | 0:40:32.7 | 0:04:24.5 | ||
6 | diplom | 7002 | NĚMEC Erik | 2005 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 3. / Žáci 12-13 let | 0:40:38.4 | 0:04:30.2 | ||
7 | diplom | 7051 | KOMÁREK Tomáš | 2004 | ACT leraK Blansko | 3. / Žáci 14-15 let | 0:40:39.9 | 0:04:31.7 | ||
8 | diplom | 7055 | BRUCKNER Filip | 2006 | Bikeclinic Junior Team | 4. / Žáci 12-13 let | 0:40:43.2 | 0:04:35.0 | ||
9 | diplom | 7073 | KOTLÍKOVÁ Adéla | 2005 | CK LOKO Rakovník | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:40:54.4 | 0:04:46.2 | ||
10 | diplom | 7021 | SVOBODA David | 2008 | ADASTRA Sokol Veltěž | 1. / Žáci 10-11 let | 0:42:45.9 | 0:06:37.7 | ||
11 | diplom | 7120 | PROCHÁZKA Stanislav | 2004 | JUNIOR CYCLING PROJEKT TEAM PÍSEK | 4. / Žáci 14-15 let | 0:42:48.4 | 0:06:40.1 | ||
12 | diplom | 7032 | RAŠKA Lukáš | 2007 | Short Bike Academy Opletal | 2. / Žáci 10-11 let | 0:42:49.2 | 0:06:40.9 | ||
13 | diplom | 7091 | HODLOVÁ Nikola | 2005 | --- | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:43:34.7 | 0:07:26.5 | ||
14 | diplom | 7017 | HOFMAN Eliáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 3. / Žáci 10-11 let | 0:43:36.5 | 0:07:28.2 | ||
15 | diplom | 7071 | PEŠIČKA Michal | 2003 | --- | 5. / Žáci 14-15 let | 0:44:30.1 | 0:08:21.9 | ||
16 | diplom | 7001 | JANÍČKOVÁ Adriana | 2005 | --- | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:44:43.7 | 0:08:35.5 | ||
17 | diplom | 7035 | DOLEŽALOVÁ Markéta | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:44:44.9 | 0:08:36.6 | ||
18 | diplom | 7004 | NOVÁK Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 4. / Žáci 10-11 let | 0:45:49.1 | 0:09:40.9 | ||
19 | diplom | 7061 | PŮLPÁN Matěj | 2003 | SCOTTMTB.CZ | 6. / Žáci 14-15 let | 0:46:02.4 | 0:09:54.2 | ||
20 | diplom | 7025 | RAJNOCHOVÁ Barbora | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:46:04.6 | 0:09:56.4 | ||
21 | diplom | 7030 | TABULKA Štěpán | 2007 | --- | 5. / Žáci 10-11 let | 0:46:05.2 | 0:09:56.9 | ||
22 | diplom | 7109 | ŠVEHLA Petr | 2006 | 2V BIKERS BLOVICE | 5. / Žáci 12-13 let | 0:46:37.7 | 0:10:29.4 | ||
23 | diplom | 7084 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 6. / Žáci 10-11 let | 0:47:27.9 | 0:11:19.7 | ||
24 | diplom | 7040 | KRISTL Lukáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 7. / Žáci 10-11 let | 0:47:37.9 | 0:11:29.7 | ||
25 | diplom | 7081 | HOFMAN Jindřich | 1969 | --- | 1. / Doprovod | 0:47:38.7 | 0:11:30.4 | ||
26 | diplom | 7029 | RAŠKA Tomáš | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 1. / Žáci 8-9 let | 0:47:47.2 | 0:11:38.9 | ||
27 | diplom | 7077 | BEČVÁŘ Oliver | 2009 | Prima - Kolo TREK bikes | 2. / Žáci 8-9 let | 0:47:57.4 | 0:11:49.1 | ||
28 | diplom | 7031 | BENEDIKT Jakub | 2005 | DH Bikeři | 6. / Žáci 12-13 let | 0:48:13.6 | 0:12:05.4 | ||
29 | diplom | 7087 | SPALENKA Adam | 2005 | --- | 7. / Žáci 12-13 let | 0:48:23.9 | 0:12:15.7 | ||
30 | diplom | 7033 | DINGOVÁ Anna | 2006 | BSK Juniors | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:48:43.6 | 0:12:35.4 | ||
31 | diplom | 7107 | VAJSEJTL Jan | 2009 | Bike Clinic Junior team | 3. / Žáci 8-9 let | 0:48:46.4 | 0:12:38.1 | ||
32 | diplom | 7085 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 6. / Žákyně 12-13 let | 0:48:54.1 | 0:12:45.9 | ||
33 | diplom | 7063 | RAJS Josef | 2007 | Ck loko Rakovnik | 8. / Žáci 10-11 let | 0:48:54.9 | 0:12:46.6 | ||
34 | diplom | 7082 | RAJNOCH Michal | 1974 | --- | 2. / Doprovod | 0:49:13.7 | 0:13:05.4 | ||
35 | diplom | 7023 | HANUŠ František | 2008 | POCTA - BikeGallery | 9. / Žáci 10-11 let | 0:49:14.1 | 0:13:05.8 | ||
36 | diplom | 7112 | SMEJKAL Jan | 1973 | --- | 3. / Doprovod | 0:49:16.4 | 0:13:08.1 | ||
37 | diplom | 7090 | SRP Daniel | 2007 | Cyklosport PIT stop Klatovy | 10. / Žáci 10-11 let | 0:49:18.9 | 0:13:10.6 | ||
38 | diplom | 7034 | NOVÝ Tomáš | 2008 | AC Sparta Praha - cycling | 11. / Žáci 10-11 let | 0:49:19.4 | 0:13:11.1 | ||
39 | diplom | 7064 | ROSA Samuel | 2006 | CK Rakovník | 8. / Žáci 12-13 let | 0:49:30.6 | 0:13:22.3 | ||
40 | diplom | 7072 | KOTLÍKOVÁ Eliška | 2002 | CK LOKO Rakovník | 2. / Žákyně 14-15 let | 0:49:32.4 | 0:13:24.1 | ||
41 | diplom | 7026 | KOVÁŘ Melichar | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 4. / Žáci 8-9 let | 0:50:20.2 | 0:14:11.9 | ||
42 | diplom | 7103 | KOVÁŘ David | 1979 | Alltraining.cz - Lawi | 4. / Doprovod | 0:50:21.4 | 0:14:13.1 | ||
43 | diplom | 7019 | RADA Vojtěch | 2010 | Bikeclinic Junior Team | 5. / Žáci 8-9 let | 0:50:31.4 | 0:14:23.1 | ||
44 | diplom | 7110 | RADA David | 1976 | --- | 5. / Doprovod | 0:50:32.7 | 0:14:24.4 | ||
45 | diplom | 7102 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | Dukla Praha | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:50:38.6 | 0:14:30.3 | ||
46 | diplom | 7059 | HORÁK Adam | 2007 | --- | 12. / Žáci 10-11 let | 0:50:39.1 | 0:14:30.8 | ||
47 | diplom | 7003 | KRÁTKÁ Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:50:44.7 | 0:14:36.4 | ||
48 | diplom | 7125 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2009 | --- | 6. / Žáci 8-9 let | 0:52:37.3 | 0:16:29.1 | ||
49 | diplom | 7126 | PŇOVSKÝ Martin | 1980 | --- | 6. / Doprovod | 0:52:37.4 | 0:16:29.1 | ||
50 | diplom | 7096 | VAŠINA Timotej | 2009 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 7. / Žáci 8-9 let | 0:52:39.9 | 0:16:31.6 | ||
51 | diplom | 7022 | SEDLÁČKOVÁ Veronika | 2007 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:53:01.9 | 0:16:53.6 | ||
52 | diplom | 7078 | SEDLÁČEK Jiří | 1974 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 7. / Doprovod | 0:53:02.9 | 0:16:54.6 | ||
53 | diplom | 7042 | POPELKA Filip | 2007 | ADASTRA Sokol Veltěž | 13. / Žáci 10-11 let | 0:53:33.4 | 0:17:25.1 | ||
54 | diplom | 7012 | MIŇOVSKÝ Petr | 2007 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 0:53:33.8 | 0:17:25.6 | ||
55 | diplom | 7065 | NĚMCOVÁ Michaela | 2003 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 3. / Žákyně 14-15 let | 0:54:44.1 | 0:18:35.8 | ||
56 | diplom | 7113 | ŠPERL Václav | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 8. / Žáci 8-9 let | 0:54:50.4 | 0:18:42.1 | ||
57 | diplom | 7005 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | --- | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:55:29.3 | 0:19:21.1 | ||
58 | diplom | 7015 | BLAŽEK Aleš | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 15. / Žáci 10-11 let | 0:55:37.6 | 0:19:29.3 | ||
59 | diplom | 7016 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:55:43.6 | 0:19:35.3 | ||
60 | diplom | 7105 | TVRZ Jan | 2009 | MTBike | 9. / Žáci 8-9 let | 0:56:23.8 | 0:20:15.6 | ||
61 | diplom | 7027 | KORBEL Daniel | 2006 | Six Monkeys | 9. / Žáci 12-13 let | 0:57:00.3 | 0:20:52.0 | ||
62 | diplom | 7095 | KUNC Tomáš | 2009 | GHOST Junior team | 10. / Žáci 8-9 let | 0:57:05.6 | 0:20:57.3 | ||
63 | diplom | 7121 | KUNC Marek | 1975 | GHOST Team | 8. / Doprovod | 0:57:06.6 | 0:20:58.3 | ||
64 | diplom | 7076 | BROŽ Lukáš | 2006 | --- | 10. / Žáci 12-13 let | 0:57:07.6 | 0:20:59.3 | ||
65 | diplom | 7014 | NOVÁKOVÁ Daniela | 2007 | POCTA BIKE GALLERY | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:57:08.6 | 0:21:00.3 | ||
66 | diplom | 7046 | KAMENÍK Jan | 2008 | BIKE puzzle | 16. / Žáci 10-11 let | 0:58:06.5 | 0:21:58.3 | ||
67 | diplom | 7075 | BROŽOVÁ Nikola | 2004 | --- | 4. / Žákyně 14-15 let | 0:58:10.5 | 0:22:02.3 | ||
68 | diplom | 7079 | VYHNISOVÁ Viktorie | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:58:19.3 | 0:22:11.1 | ||
69 | diplom | 7100 | JANŮ Tomáš | 2009 | --- | 11. / Žáci 8-9 let | 0:59:56.8 | 0:23:48.6 | ||
70 | diplom | 7066 | SKŮČEK Kristian | 2006 | livingroomworkout.eu | 11. / Žáci 12-13 let | 1:01:30.6 | 0:25:22.3 | ||
71 | diplom | 7008 | MAŘÍK Petr | 2006 | Juvena Horosedly | 12. / Žáci 12-13 let | 1:02:47.5 | 0:26:39.3 | ||
72 | diplom | 7037 | HOLANOVÁ Anděla | 2006 | Symbio+CE Energy | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:03:28.8 | 0:27:20.5 | ||
73 | diplom | 7093 | PILÁT Jan | 2007 | --- | 17. / Žáci 10-11 let | 1:03:39.7 | 0:27:31.5 | ||
74 | diplom | 7123 | PROSTEJOVSKY Filip | 2005 | --- | 13. / Žáci 12-13 let | 1:03:50.8 | 0:27:42.5 | ||
75 | diplom | 7043 | MALÍŘ Hóna | 2008 | GHOST Junior team | 18. / Žáci 10-11 let | 1:04:13.0 | 0:28:04.8 | ||
76 | diplom | 7050 | MĚCHURA Albert | 2008 | PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM | 19. / Žáci 10-11 let | 1:04:18.5 | 0:28:10.3 | ||
77 | diplom | 7115 | HANUŠOVÁ Jitka | 1981 | pocta | 1. / Doprovod | 1:04:31.0 | 0:28:22.8 | ||
78 | diplom | 7116 | PETRÁK Radek | 1975 | pocta | 9. / Doprovod | 1:04:33.1 | 0:28:24.8 | ||
79 | diplom | 7028 | SENEŠI Filip | 2006 | ACT leraK Blansko | 14. / Žáci 12-13 let | 1:05:26.8 | 0:29:18.5 | ||
80 | diplom | 7104 | SALAQUARDOVÁ Sofie | 2009 | --- | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:06:02.3 | 0:29:54.0 | ||
81 | diplom | 7088 | DINGA Jan | 2010 | BSK racing | 12. / Žáci 8-9 let | 1:06:08.3 | 0:30:00.0 | ||
82 | diplom | 7045 | BEDNAŘÍK Jan | 2007 | --- | 20. / Žáci 10-11 let | 1:06:33.3 | 0:30:25.0 | ||
83 | diplom | 7119 | SVOBODOVÁ Laura | 2010 | ADASTRA Sokol Veltěž | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:06:37.0 | 0:30:28.7 | ||
84 | diplom | 7010 | ROSOVÁ Jolana | 2009 | Ck loko Rakovnik | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:06:38.5 | 0:30:30.3 | ||
85 | diplom | 7089 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | SKI TEAM LIBEREC | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:06:42.3 | 0:30:34.0 | ||
86 | diplom | 7013 | PETRŽELKOVÁ Laura | 2010 | --- | 7. / Žákyně 8-9 let | 1:07:02.3 | 0:30:54.0 | ||
87 | diplom | 7058 | HELT Václav | 2005 | --- | 15. / Žáci 12-13 let | 1:07:31.7 | 0:31:23.5 | ||
88 | diplom | 7036 | POKORNÁ Tereza | 2007 | --- | 7. / Žákyně 10-11 let | 1:08:58.7 | 0:32:50.4 | ||
89 | diplom | 7041 | POLÁČEK Denis | 2005 | --- | 16. / Žáci 12-13 let | 1:10:19.0 | 0:34:10.7 | ||
90 | diplom | 7127 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | --- | 8. / Žákyně 8-9 let | 1:10:30.0 | 0:34:21.7 | ||
91 | diplom | 7057 | RÜSTER Maxmilian | 2007 | --- | 21. / Žáci 10-11 let | 1:11:34.7 | 0:35:26.4 | ||
92 | diplom | 7108 | POSPÍŠIL Michal | 2010 | Bikeclinic Junior Team | 13. / Žáci 8-9 let | 1:13:28.7 | 0:37:20.4 | ||
93 | diplom | 7074 | SOUKUPOVÁ Kristýna | 2003 | --- | 5. / Žákyně 14-15 let | 1:14:46.7 | 0:38:38.4 | ||
94 | diplom | 7106 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | --- | 9. / Žákyně 8-9 let | 1:16:15.2 | 0:40:06.9 | ||
95 | diplom | 7060 | ČEJKA Jan | 2007 | --- | 22. / Žáci 10-11 let | 1:16:56.1 | 0:40:47.9 | ||
96 | diplom | 7099 | ŽÁČEK Jaroslav | 2006 | --- | 17. / Žáci 12-13 let | 1:17:18.4 | 0:41:10.1 | ||
97 | diplom | 7101 | KAMENÍK Adam | 2010 | BIKE puzzle | 14. / Žáci 8-9 let | 1:18:02.9 | 0:41:54.7 | ||
98 | diplom | 7044 | MAJOR Rostislav | 2010 | --- | 15. / Žáci 8-9 let | 1:21:56.9 | 0:45:48.6 | ||
99 | diplom | 7094 | HOLANOVÁ Julie | 2009 | Symbio+CE Energy | 10. / Žákyně 8-9 let | 1:24:57.3 | 0:48:49.1 | ||
100 | diplom | 7011 | MINAŘÍK Adam | 2007 | --- | 23. / Žáci 10-11 let | 1:25:38.8 | 0:49:30.6 |