Manitou Železné hory České spořitelny
DATUM : | 18.8.2018 | MÍSTO : | Chrudim |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky -
| filtr aktivní
| výběr aktivní
Načítání ...
Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas |
---|
Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
diplom | 6015 | BÁRTA Antonín | 2009 | --- | 1:43:53.2 | ||
diplom | 3065 | BÁRTA Stanislav | 1976 | --- | 1:43:56.5 | ||
diplom | 3044 | BEDĚRKA Lukáš | 1980 | BMX Pardubice | 1:18:53.0 | ||
diplom | 3920 | BEDNÁŘOVÁ Lenka | 1987 | --- | 1:49:35.0 | ||
diplom | 3008 | BENEŠ Daniel | 2004 | Cyklobendl klub | 1:47:23.2 | ||
diplom | 3993 | BERKOVÁ Jana | 1988 | SPECIALIZED | 1:19:52.5 | ||
diplom | 3980 | BERTHA Condori Ramos De Maják | 1978 | --- | 1:49:57.4 | ||
diplom | 3012 | BLAŽEK Ivan | 1952 | Nasavrky Bikers | 1:15:07.3 | ||
diplom | 3013 | BLAŽKOVÁ Jana | 1975 | Nasavrky Bikers | 1:17:29.8 | ||
diplom | 6838 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | 1:17:29.2 | ||
diplom | 3917 | BRANDEJSOVÁ DUBSKÁ Soňa | 1966 | --- | 1:37:50.7 | ||
diplom | 3967 | ČECHOVÁ Lucie | 1981 | --- | 1:27:58.7 | ||
diplom | 3014 | ČÍRTEK Vladimír | 1970 | --- | 1:34:40.7 | ||
diplom | 6036 | ČÍRTKOVÁ Nela | 2008 | --- | 1:34:42.2 | ||
diplom | 3945 | DAĎOVÁ Veronika | 1979 | --- | 1:31:29.3 | ||
diplom | 3976 | DÍTĚTOVÁ Veronika | 1998 | --- | 1:16:50.8 | ||
diplom | 3919 | DOKLÁDALOVÁ Hana | 1969 | --- | 1:49:58.0 | ||
diplom | 6130 | DOLEŽAL Jakub | 2012 | --- | 1:45:09.7 | ||
diplom | 3058 | DOLEŽAL Jakub | 1984 | --- | 1:45:11.0 | ||
diplom | 3944 | DOLEŽALOVÁ Jitka | 1980 | --- | 1:31:48.0 | ||
diplom | 3974 | DOMIN Marcel | 1976 | --- | 1:17:33.0 | ||
diplom | 3965 | DOSTÁL Ondřej | 1979 | --- | 1:58:43.7 | ||
diplom | 6968 | DOSTÁLOVÁ Andrea | 2014 | --- | 1:58:43.7 | ||
diplom | 3001 | DUFKOVÁ Martina | 1975 | --- | 2:05:09.6 | ||
diplom | 6066 | DUNDA Matyáš | 2010 | ac1866 | 1:36:49.5 | ||
diplom | 6067 | DUNDA Tobiáš | 2010 | ac1866 | 1:37:30.5 | ||
diplom | 3059 | DUNDOVÁ Markéta | 1974 | ac1866 | 1:37:32.4 | ||
diplom | 3019 | DURAJ Aleš | 1978 | --- | 1:24:30.5 | ||
diplom | 3998 | EISOVÁ Andrea | 1973 | --- | 1:20:01.5 | ||
diplom | 3999 | EISOVÁ Natalie | 2004 | --- | 1:20:14.5 | ||
diplom | 6876 | FIALA František | 2007 | --- | 1:37:23.0 | ||
diplom | 4000 | FIALA Martin | 1971 | --- | 1:37:24.2 | ||
diplom | 3022 | FUKSOVÁ Jana | 1965 | --- | 1:11:24.8 | ||
diplom | 6907 | HAJAS Pavel | 2007 | --- | 1:41:10.7 | ||
diplom | 6906 | HAJAS Tomáš | 2010 | --- | 1:45:43.5 | ||
diplom | 6866 | HALÁS Antonín | 2011 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 1:21:04.8 | ||
diplom | 3912 | HALÁS Marián | 1973 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 1:21:05.8 | ||
diplom | 6865 | HALÁS Václav | 2007 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 1:02:08.1 | ||
diplom | 3983 | HLADKÁ Karolína | 2004 | --- | 1:35:36.0 | ||
diplom | 3982 | HLADKÁ Radka | 1976 | --- | 1:35:23.2 | ||
diplom | 3984 | HLADKÝ Kryštof | 2008 | --- | 1:23:13.2 | ||
diplom | 3936 | HOLETOVÁ Marcela | 1966 | --- | 1:16:10.5 | ||
diplom | 3043 | HRADISKÁ Kristina | 1979 | --- | 1:47:12.0 | ||
diplom | 3935 | HROMÁDKO Martin | 1977 | --- | 1:31:33.3 | ||
diplom | 3934 | HROMÁDKOVÁ Monika | 2004 | --- | 1:31:33.2 | ||
diplom | 3003 | CHADIMA Petr | 1985 | SCK Trpišov | 0:57:48.6 | ||
diplom | 6051 | CHARVÁTOVÁ Lucie | 2006 | --- | 1:34:31.0 | ||
diplom | 6889 | CHVOJKA Filip | 2007 | GHOST Team | 1:34:56.7 | ||
diplom | 3918 | CHVOJKA Petr | 1977 | GHOST Team | 1:11:13.3 | ||
diplom | 3916 | CHVOJKOVÁ Šárka | 1982 | GHOST Team | 1:11:41.5 | ||
diplom | 3006 | CHYŠKOVÁ Petra | 1977 | --- | 1:20:01.8 | ||
diplom | 3004 | CHYŠKOVÁ Veronika | 2002 | --- | 1:20:15.0 | ||
diplom | 3953 | JAMAI Petra | 1975 | Pepet | 1:48:20.2 | ||
diplom | 3064 | JANEŠ Jaromír | 1979 | --- | 1:39:45.7 | ||
diplom | 3924 | JANEŠOVÁ MINISTROVÁ Lenka | 1983 | --- | 1:40:29.0 | ||
diplom | 3052 | JANIŠ Martin | 1976 | --- | 1:44:21.7 | ||
diplom | 3049 | JANIŠ Roman | 1972 | --- | 1:40:21.9 | ||
diplom | 3050 | JANIŠOVÁ Eva | 2007 | --- | 1:40:21.9 | ||
diplom | 6964 | JARKULÁK Marek | 2005 | --- | 1:52:07.0 | ||
diplom | 3047 | JAVŮRKOVÁ Jana | 1974 | javu | 1:23:34.8 | ||
diplom | 6811 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | --- | 1:13:54.2 | ||
diplom | 3966 | KAMPOVÁ Iveta | 1993 | --- | 1:37:44.4 | ||
diplom | 3910 | KARGER Vít | 1973 | SCP Pardubice | 1:41:09.9 | ||
diplom | 3979 | KARGEROVÁ Valentýna | 2008 | SCP Pardubice | 1:41:10.0 | ||
diplom | 6089 | KAŠPAROVÁ Jana | 2009 | --- | 1:52:26.7 | ||
diplom | 3028 | KAŠPAROVÁ Karla | 1973 | --- | 1:52:28.2 | ||
diplom | 3053 | KLÍMOVÁ KarolÍna | 2007 | --- | 1:44:22.7 | ||
diplom | 3932 | KÖHLER Richard | 1982 | --- | 2:08:06.9 | ||
diplom | 3931 | KÖHLER Theodor | 2011 | --- | 2:08:05.9 | ||
diplom | 3933 | KÖHLEROVÁ Marie | 2008 | --- | 2:03:37.6 | ||
diplom | 3056 | KOLÁŘ Petr | 1964 | tempoline - Opařany | 1:13:59.0 | ||
diplom | 6833 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | Dukla Praha | 1:13:51.5 | ||
diplom | 3958 | KOMŮRKOVÁ Miluše | 1981 | --- | 1:45:48.0 | ||
diplom | 3959 | KORYNTOVÁ Marcela | 1973 | --- | 1:37:44.2 | ||
diplom | 3915 | KOŠŤÁL Milan | 1955 | --- | 0:59:44.6 | ||
diplom | 3036 | KOTAČKA Michal | 1974 | --- | 1:51:22.9 | ||
diplom | 6978 | KOUTKOVÁ Aneta | 2008 | --- | 1:24:21.0 | ||
diplom | 3991 | KOUTKOVÁ Ivana | 1977 | --- | 1:24:29.0 | ||
diplom | 3048 | KOVÁŘ David | 2004 | --- | 1:40:33.7 | ||
diplom | 3969 | KREJČÍK Denis | 2011 | --- | 1:34:59.7 | ||
diplom | 3968 | KREJČÍK Robin | 1992 | --- | 1:34:56.0 | ||
diplom | 3045 | KUBÁNKOVÁ Helena | 1979 | --- | 2:49:07.0 | ||
diplom | 6048 | KUBÁT Kryštof | 2009 | --- | 2:07:28.4 | ||
diplom | 6047 | KUBÁT Matěj | 2012 | --- | 2:07:35.9 | ||
diplom | 3017 | KUBÁT Vít | 1981 | --- | 2:07:38.2 | ||
diplom | 3016 | KUBÁTOVÁ Michaela | 1984 | --- | 2:07:26.4 | ||
diplom | 3947 | KUKLIK David | 2009 | --- | 1:36:09.0 | ||
diplom | 3948 | KUKLÍK David | 1975 | --- | 1:36:15.0 | ||
diplom | 3925 | KŮLA miroslav | 2001 | --- | 1:15:54.5 | ||
diplom | 3060 | KUNC Marek | 1975 | GHOST Team | 1:11:07.0 | ||
diplom | 6869 | KUNC Tomáš | 2009 | GHOST Junior team | 1:11:11.5 | ||
diplom | 3051 | KÚPOVÁ Naděžda | 1965 | --- | 1:44:53.9 | ||
diplom | 3926 | KYLAROVÁ Aneta | 2003 | AGROFERT cyklo tým | 1:30:23.2 | ||
diplom | 3018 | LANDYŠOVÁ Tereza | 2003 | --- | 1:11:21.7 | ||
diplom | 6895 | LIPAVSKÁ Bára | 2011 | --- | 2:48:11.5 | ||
diplom | 3911 | LIPAVSKÝ Marcel | 1978 | Česká Spořitelna MTB Hobby D | 2:48:07.4 | ||
diplom | 6961 | LIPAVSKÝ Ondřej | 2013 | ČS Bike team | 2:48:13.5 | ||
diplom | 3007 | LISÝ Adolf | 1979 | --- | 1:31:39.0 | ||
diplom | 6032 | LISÝ Vít | 2008 | EXPRES scott kolín | 1:31:38.8 | ||
diplom | 3042 | LORENCOVÁ Gabriela | 1979 | --- | 1:23:43.7 |