Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 180 | KADRMAS Marek | 2000 | OCRA CZ Team Elite | 1. / Muži 15 - 20 let | 1:57:15.5 | 0:00:00.0 | |
2 | 393 | NEJEDLÝ Václav | 1990 | AF Team | 1. / Muži 21 -30 let | 1:58:04.3 | 0:00:48.8 | |
3 | 156 | HANYK Lukáš | 1991 | OCRA CZ Team Elite | 2. / Muži 21 -30 let | 2:00:13.7 | 0:02:58.2 | |
4 | 47 | PAĎOUR Radek | 1988 | --- | 3. / Muži 21 -30 let | 2:04:34.5 | 0:07:19.0 | |
5 | 470 | KREJČÍ Pavel | 1983 | Sunny Gang Plzeň | 1. / Muži 31 -40 let | 2:08:44.5 | 0:11:29.0 | |
6 | 300 | SVOBODA Martin | 1986 | Spartan Gym | 2. / Muži 31 -40 let | 2:09:25.4 | 0:12:09.9 | |
7 | 438 | MALIHA Roman | 1999 | OCRA CZ Team Elite | 2. / Muži 15 - 20 let | 2:10:36.3 | 0:13:20.8 | |
8 | 388 | KAREL Štěpán | 1990 | --- | 4. / Muži 21 -30 let | 2:12:06.7 | 0:14:51.2 | |
9 | 299 | VACÍK Jiří | 1989 | Spartan Gym | 5. / Muži 21 -30 let | 2:28:17.6 | 0:31:02.1 | |
10 | 439 | MALIHA Vít | 2001 | OCRA CZ Team Elite | 3. / Muži 15 - 20 let | 2:31:12.5 | 0:33:57.0 | |
11 | 424 | DUCHOŇ Michal | 1989 | Team OCRA Slovakia | 6. / Muži 21 -30 let | 2:41:14.2 | 0:43:58.7 | |
12 | 406 | NOVOTNÝ Zdeněk | 1996 | DREAM TEAM PWP | 7. / Muži 21 -30 let | 2:43:48.1 | 0:46:32.6 | |
13 | 396 | RAMBERGER Christian | 1981 | Team Celtic Warrior | 3. / Muži 31 -40 let | 2:43:56.8 | 0:46:41.3 | |
14 | 356 | KRÁSA David | 1976 | --- | 1. / Muži 41 -50 let | 2:46:27.5 | 0:49:12.0 | |
15 | 473 | SCHEJBALOVÁ Tereza | 2000 | --- | 1. / Ženy 15 - 20 let | 2:55:58.5 | 0:58:43.0 | |
16 | 46 | VOLÁK Adam | 1996 | DREAM TEAM PWP | 8. / Muži 21 -30 let | 2:59:25.5 | 1:02:10.0 | |
17 | 270 | POPIOLEK Martin | 1986 | --- | 4. / Muži 31 -40 let | 3:04:48.9 | 1:07:33.4 | |
18 | 188 | VĚTROVSKÝ Tomáš | 1994 | --- | 9. / Muži 21 -30 let | 3:05:20.2 | 1:08:04.7 | |
19 | 58 | KRUPKA Michal | 1997 | Barbarian Extreme Team | 10. / Muži 21 -30 let | 3:21:54.6 | 1:24:39.1 | |
20 | 104 | MAIXNER Jonáš | 2002 | --- | 4. / Muži 15 - 20 let | 3:32:50.3 | 1:35:34.8 | |
21 | 33 | MAKULA Jan | 1995 | DREAM TEAM PWP | 11. / Muži 21 -30 let | 3:45:40.7 | 1:48:25.2 | |
22 | 175 | ŠULDA Jakub | 1998 | DREAM TEAM PWP | 5. / Muži 15 - 20 let | 3:46:34.2 | 1:49:18.7 | |
23 | 235 | FIX Štěpán | 2002 | --- | 6. / Muži 15 - 20 let | 3:50:45.6 | 1:53:30.1 | |
24 | 262 | KÖNIGOVÁ Lucie | 1986 | Bootcamp Team Elite | 1. / Ženy 31 -40 let | 4:00:52.8 | 2:03:37.3 | |
25 | 415 | LOMNICKÁ Tereza | 1996 | --- | 1. / Ženy 21 -30 let | 4:38:57.0 | 2:41:41.5 | |
--- | 2 | SUCHAN Miroslav | 1994 | --- | . / Muži 21 -30 let | DNS | --- | |
--- | 243 | LY HOANG Filip | 1995 | --- | . / Muži 21 -30 let | DNS | --- | |
--- | 350 | BAGINSKÁ Markéta | 1997 | --- | . / Ženy 21 -30 let | DNS | --- | |
--- | 365 | SIMANDL Ondřej | 1993 | Spartan Gym | . / Muži 21 -30 let | DNS | --- | |
--- | 370 | KUNEŠ Michal | 1988 | Spartan Gym | . / Muži 21 -30 let | DNS | --- |