Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 473 | ŠAROUN Libor | 1973 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 1. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:08:50.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | 456 | JELÍNEK Marek | 2003 | PREMIUM HOTEL | 1. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:09:43.8 | 0:00:53.5 | ||
3 | 371 | BERÁNEK Jan | 1994 | VERGILIO-ROTORAMA | 1. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:09:44.6 | 0:00:54.2 | ||
4 | 498 | PÍSAŘ Vojtěch | 1992 | JH Cycling | 2. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:10:14.1 | 0:01:23.7 | ||
5 | 497 | HEŘMÁNEK Jan | 1996 | JH Cycling | 3. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:10:16.6 | 0:01:26.2 | ||
6 | 448 | HRDLIČKA Radek | 1986 | --- | 4. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:11:49.1 | 0:02:58.7 | ||
7 | 475 | MALÁČ Radek | 1979 | Coolo Cycling Team | 5. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:12:23.3 | 0:03:33.0 | ||
8 | 409 | ŠTULA Daniel | 2003 | PSK Znojmo - 1 | 2. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:12:37.3 | 0:03:47.0 | ||
9 | 469 | HAVRÁNEK Jan | 1998 | --- | 6. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:12:59.6 | 0:04:09.2 | ||
10 | 481 | ROUPEC Pavel | 1995 | AUTHENTIC BIKE | 7. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:15:02.8 | 0:06:12.5 | ||
11 | 393 | CHOVANEC Tomáš | 2004 | 4EVER Cyklo Bulis | 1. / Kadeti ( 2004 - 2008 ) | 1:17:24.4 | 0:08:34.0 | ||
12 | 485 | BAČÁK Miroslav | 1986 | Dolní Němčice | 8. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:18:02.1 | 0:09:11.7 | ||
13 | 372 | ZÁSTĚRA Ondřej | 1988 | --- | 9. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:18:19.8 | 0:09:29.5 | ||
14 | 466 | FLORIÁN Antonín | 1972 | Laufen Fit Tábor | 2. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:18:49.6 | 0:09:59.2 | ||
15 | 496 | SZELMA Ferdinand | 1991 | Decathlon Btwin Czech team | 10. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:19:58.8 | 0:11:08.5 | ||
16 | 454 | TESAŘ Jakub | 2003 | Autodružstvo Znojmo | 3. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:20:31.8 | 0:11:41.5 | ||
17 | 407 | KADLEC Vojtech | 1982 | --- | 11. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:20:38.8 | 0:11:48.5 | ||
18 | 478 | MAREŠ Radek | 1969 | Party cycling team | 3. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:20:46.1 | 0:11:55.7 | ||
19 | 381 | SCHMELZ Manfred | 1978 | Nevoga | 4. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:20:49.6 | 0:11:59.2 | ||
20 | 501 | TROJAN Leoš | 1975 | Huntamaki Bike Team | 5. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:20:50.6 | 0:12:00.2 | ||
21 | 495 | MARTINCOVÁ Andrea | 1992 | Decathlon Btwin Czech team | 1. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:20:54.6 | 0:12:04.2 | ||
22 | 356 | KATOLICKÝ Libor | 1974 | --- | 6. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:20:56.6 | 0:12:06.2 | ||
23 | 467 | FLORIÁN Petr | 1973 | Laufen Fit Tábor | 7. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:21:23.6 | 0:12:33.2 | ||
24 | 451 | NÁJEMNÍK Martin | 1980 | --- | 12. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:21:25.8 | 0:12:35.5 | ||
25 | 417 | RECHTIK Marek | 1997 | IPA - Znojmo 1 | 13. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:21:39.3 | 0:12:49.0 | ||
26 | 477 | KRUŽÍK Petr | 1986 | Symbio | 14. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:21:54.1 | 0:13:03.8 | ||
27 | 414 | MEISTER Jiří | 2003 | IPA - Znojmo 1 | 4. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:21:56.1 | 0:13:05.7 | ||
28 | 482 | FRECER Leoš | 1967 | BikePart.cz | 8. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:22:37.6 | 0:13:47.2 | ||
29 | 450 | NEKVASIL Petr | 1981 | Tom's Radhaus | 15. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:23:13.6 | 0:14:23.2 | ||
30 | 362 | PREKOP Jindřich | 1991 | --- | 16. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:25:08.3 | 0:16:18.0 | ||
31 | 453 | TESAŘOVÁ Jana | 2000 | Autodružstvo Znojmo | 1. / Juniorky ( 2000 - 2003 ) | 1:25:27.6 | 0:16:37.3 | ||
32 | 504 | KUCHAŘ Pavel | 1978 | --- | 9. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:26:55.6 | 0:18:05.2 | ||
33 | 449 | JIRÁK František | 1973 | Patry cycling team | 10. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:26:57.6 | 0:18:07.2 | ||
34 | 505 | KUCHAŘOVÁ Jana | 1980 | TJ Spartak Třebíč | 2. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:27:10.3 | 0:18:20.0 | ||
35 | 411 | GRÁF Jiří | 1976 | PSK Znojmo - 1 | 11. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:27:20.6 | 0:18:30.2 | ||
36 | 363 | DVOŘÁKOVÁ Šárka | 1990 | --- | 3. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:27:22.3 | 0:18:32.0 | ||
37 | 364 | BUREŠ Jiří | 1988 | --- | 17. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:27:22.6 | 0:18:32.2 | ||
38 | 423 | VEJMĚLEK Lukáš | 1980 | --- | 18. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:27:28.3 | 0:18:38.0 | ||
39 | 472 | ALBERT Radek | 1981 | --- | 19. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:27:43.3 | 0:18:53.0 | ||
40 | 410 | ŠTULA Radek | 1971 | PSK Znojmo - 1 | 12. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:27:43.6 | 0:18:53.2 | ||
41 | 510 | MACHÁČOVÁ Martina | 1997 | GAPP System - Cabtech | 4. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:28:32.8 | 0:19:42.5 | ||
42 | 403 | NOVOTNÝ Pavel | 1996 | Vinařský ráj | 20. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:29:17.8 | 0:20:27.5 | ||
43 | 459 | KRŇOUL Vladimír | 1962 | --- | 13. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:29:22.3 | 0:20:32.0 | ||
44 | 487 | BARTŮNĚK Tomáš | 2001 | ENDEKA BASSTA team | 5. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:29:31.6 | 0:20:41.2 | ||
45 | 412 | BULÍN Jan | 1973 | PSK Znojmo - 1 | 14. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:29:52.8 | 0:21:02.5 | ||
46 | 416 | PEŠEK Jan | 2000 | IPA - Znojmo 1 | 6. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:29:52.9 | 0:21:02.5 | ||
47 | 413 | MEISTER Mojmír | 1978 | IPA - Znojmo 1 | 15. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:29:53.4 | 0:21:03.0 | ||
48 | 446 | MEDKOVÁ Michaela | 1992 | ROCK MACHINE CYKLOMAX | 5. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:31:01.1 | 0:22:10.7 | ||
49 | 512 | TESAŘ Jan | 1991 | --- | 21. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:31:19.9 | 0:22:29.5 | ||
50 | 425 | KYPRÝ Jan | 1974 | KLUDI J-ELITA | 16. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:31:54.6 | 0:23:04.2 | ||
51 | 447 | ŠÍPEK Michal | 1992 | ROCK MACHINE CYKLOMAX | 22. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:31:56.1 | 0:23:05.8 | ||
52 | 490 | AMPAPA Libor | 1992 | F-MOTO | 23. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:31:57.1 | 0:23:06.7 | ||
53 | 483 | FORMANOVÁ Veronika | 1992 | CK Znojmo | 6. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:32:27.4 | 0:23:37.0 | ||
54 | 405 | TICHÝ Josef | 1978 | OptoBikes | 17. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:32:47.1 | 0:23:56.8 | ||
55 | 468 | HOŘEJŠÍ Jana | 1974 | Laufen Fit Tábor | 1. / Ženy B ( 1978 a st.) | 1:32:53.9 | 0:24:03.5 | ||
56 | 479 | BLECHA Jan | 1977 | --- | 18. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:33:25.4 | 0:24:35.0 | ||
57 | 408 | VÉVODA Libor | 1967 | Blansko | 19. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:33:38.4 | 0:24:48.0 | ||
58 | 396 | MLADENKA Zdenek | 1983 | --- | 24. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:33:40.9 | 0:24:50.5 | ||
59 | 386 | SLÁMOVÁ Jitka | 1971 | --- | 2. / Ženy B ( 1978 a st.) | 1:33:42.9 | 0:24:52.5 | ||
60 | 374 | HRUBÁ Hana | 1973 | BSK racing | 3. / Ženy B ( 1978 a st.) | 1:33:59.4 | 0:25:09.0 | ||
61 | 513 | VAŠULÍN Martin | 1987 | --- | 25. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:34:05.9 | 0:25:15.5 | ||
62 | 500 | BRLICK Pavel | 1982 | --- | 26. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:34:07.9 | 0:25:17.5 | ||
63 | 389 | ČÍHAL Roman | 1970 | --- | 20. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:34:22.4 | 0:25:32.1 | ||
64 | 502 | ŠTÍPALOVÁ Hana | 1984 | TJ SOKOL MAXIČKY | 7. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:34:25.1 | 0:25:34.7 | ||
65 | 385 | HLÁVKA Marek | 1998 | Nevoga | 27. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:34:33.6 | 0:25:43.3 | ||
66 | 387 | MISAŘ Radek | 1968 | --- | 21. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:34:55.6 | 0:26:05.2 | ||
67 | 379 | KOCIÁN Dominik | 2002 | Nevoga | 7. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:35:44.9 | 0:26:54.5 | ||
68 | 494 | GÖTZ Oliver | 2004 | --- | 2. / Kadeti ( 2004 - 2008 ) | 1:36:25.1 | 0:27:34.7 | ||
69 | 486 | FOXOVÁ Simona | 1986 | Fox Racing | 8. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:37:07.1 | 0:28:16.8 | ||
70 | 424 | KOLOUŠEK Lukáš | 1983 | --- | 28. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:37:26.9 | 0:28:36.5 | ||
71 | 452 | BERÁNEK Miroslav | 1968 | VERGILIO-ROTORAMA | 22. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:37:37.9 | 0:28:47.5 | ||
72 | 508 | GALLUS Jiří | 2000 | --- | 8. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:37:48.6 | 0:28:58.3 | ||
73 | 357 | JELÍNEK Luděk | 1971 | Cyklo Klub Znojmo | 23. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:38:05.1 | 0:29:14.8 | ||
74 | 491 | BÍLEK Aleš | 1978 | Klacek ve Špicách | 24. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:38:20.9 | 0:29:30.5 | ||
75 | 514 | VAŠULÍN Vladislav | 1959 | --- | 25. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:38:21.0 | 0:29:30.6 | ||
76 | 509 | DOLEŽAL David | 1982 | --- | 29. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:38:51.4 | 0:30:01.0 | ||
77 | 390 | SOCHOR Jaroslav | 1970 | --- | 26. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:38:52.6 | 0:30:02.3 | ||
78 | 503 | HLEDÍK Martin | 1977 | --- | 27. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:39:06.6 | 0:30:16.3 | ||
79 | 367 | SVOBODA Josef | 1984 | --- | 30. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:39:10.9 | 0:30:20.5 | ||
80 | 388 | DVOULETÝ Michal | 2006 | Force Kola Číhal | 3. / Kadeti ( 2004 - 2008 ) | 1:39:35.9 | 0:30:45.5 | ||
81 | 380 | ROUPEC Jaromír | 1977 | Nevoga | 28. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:40:58.4 | 0:32:08.0 | ||
82 | 361 | MICHALÍK Lukáš | 1984 | --- | 31. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:41:17.6 | 0:32:27.3 | ||
83 | 465 | VOTAVA Dominik | 2003 | --- | 9. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:41:19.6 | 0:32:29.3 | ||
84 | 384 | HLÁVKA Luboš | 1963 | Nevoga | 29. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:41:22.1 | 0:32:31.8 | ||
85 | 351 | IPPOLDTOVÁ Zdeňka | 1974 | --- | 4. / Ženy B ( 1978 a st.) | 1:41:45.4 | 0:32:55.0 | ||
86 | 415 | PEŠEK Robert | 1969 | IPA - Znojmo 1 | 30. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:42:32.6 | 0:33:42.3 | ||
87 | 395 | VAŇOUS Josef | 1958 | --- | 31. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:42:52.1 | 0:34:01.8 | ||
88 | 398 | SMOLKOVÁ Romana | 1979 | Autodružstvo Znojmo | 9. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:43:47.6 | 0:34:57.3 | ||
89 | 397 | TICHÝ Aleš | 1980 | Autodružstvo Znojmo | 32. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:43:48.1 | 0:34:57.8 | ||
90 | 441 | BAJKO Václav St. | 1976 | KLUDI ELITA 1 | 32. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:44:15.9 | 0:35:25.5 | ||
91 | 383 | SEKERCI Ali | 1975 | Nevoga | 33. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:44:17.9 | 0:35:27.5 | ||
92 | 474 | FRANCÁLKOVÁ Petra | 1995 | Velosport Valenta Scott Team | 10. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:45:18.6 | 0:36:28.3 | ||
93 | 437 | KOPTIŠ Martin | 1967 | KLUDI ELITA 1 | 34. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:46:29.4 | 0:37:39.0 | ||
94 | 433 | POKORNÝ Miroslav | 1955 | LAHOFER | 35. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:47:32.1 | 0:38:41.8 | ||
95 | 444 | DURMON Petr | 1945 | REGA team | 36. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:47:40.4 | 0:38:50.0 | ||
96 | 493 | ŠVECOVÁ Zuzana | 1982 | --- | 11. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:48:05.4 | 0:39:15.0 | ||
97 | 353 | IVIČIČOVÁ Petra | 1974 | Elektro Ivičič Mikulov | 5. / Ženy B ( 1978 a st.) | 1:48:09.4 | 0:39:19.0 | ||
98 | 476 | REIDL Jakub | 1986 | --- | 33. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:48:22.1 | 0:39:31.8 | ||
99 | 489 | BABULOVÁ Lucie | 1994 | --- | 12. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:48:43.9 | 0:39:53.5 | ||
100 | 506 | PITTNEROVÁ Simona | 1992 | Pohoda bike team | 13. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:49:30.6 | 0:40:40.3 |