XTERRA CZECH 2018

Triatlon
DATUM :15.7.2018 MÍSTO :Prachatice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Plavání # D1 # Kolo # D2 # Běh #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Plavání # D1 # Kolo # D2 # Běh #
1 2 detail závodníka RUZAFA Ruben ESP 1984 --- 2:22:18.9 0:00:00.0 19:34.0 [8] 8 00:37.8 [4] 8 1:19:07.4 [1] 1 00:26.2 [6] 1 0:42:33.4 [2] 1
2 1 detail závodníka WEISS Bradley RSA 1989 TSA 2:25:49.1 0:03:30.2 18:19.0 [4] 4 00:36.5 [3] 3 1:23:15.9 [5] 3 00:30.2 [8] 3 0:43:07.4 [4] 2
3 9 detail závodníka KOČAŘ Lukáš CZE 1992 Konrad Tools Team 2:26:22.4 0:04:03.4 18:18.6 [3] 3 00:53.0 [15] 5 1:23:36.7 [6] 5 00:35.7 [12] 5 0:42:58.1 [3] 3
4 21 detail závodníka SILBERBAUER Andreas AUT 1992 RC-Grieskirchen/sportradl 2:26:27.9 0:04:09.0 21:29.5 [15] 15 00:50.2 [13] 15 1:21:52.1 [3] 7 00:23.7 [2] 7 0:41:52.2 [1] 4
5 8 detail závodníka ZADÁK Karel CZE 1978 Triexpert Milt Team 2:26:35.4 0:04:16.4 20:54.0 [12] 12 00:42.0 [6] 12 1:20:41.4 [2] 4 00:32.0 [10] 4 0:43:45.9 [5] 5
6 5 detail závodníka CHANÉ Maxim FRA 1996 Xterra Racing Team by Organicoach 2:28:35.3 0:06:16.4 17:48.0 [1] 1 00:30.7 [1] 1 1:22:22.9 [4] 2 00:23.9 [3] 2 0:47:29.6 [11] 6
7 4 detail závodníka OSBORNE Sam NZL 1991 RATS 2:30:00.8 0:07:41.9 18:18.4 [2] 2 00:31.8 [2] 2 1:24:27.2 [8] 6 00:26.0 [4] 6 0:46:17.3 [9] 7
8 7 detail závodníka LEHMANN Peter GER 1995 SV Elbland Coswig-Meißen e.V 2:30:05.1 0:07:46.1 19:26.7 [7] 7 00:43.7 [8] 7 1:25:00.6 [9] 9 00:28.0 [7] 9 0:44:25.8 [6] 8
9 6 detail závodníka KUBÍČEK Jan CZE 1980 JK RACING 2:31:35.2 0:09:16.2 20:16.2 [11] 11 00:43.0 [7] 10 1:24:18.4 [7] 10 00:32.2 [11] 10 0:45:45.2 [7] 9
10 11 detail závodníka HALL Doug GBR 1987 DC Racing 2:33:45.3 0:11:26.4 19:18.7 [6] 6 00:49.2 [11] 6 1:26:15.1 [12] 11 01:10.3 [18] 12 0:46:11.8 [8] 10
11 20 detail závodníka ANDREEV Pavel RUS 1983 Triatleta 2:35:42.3 0:13:23.3 20:13.4 [9] 9 00:41.8 [5] 9 1:25:36.9 [10] 12 00:21.3 [1] 11 0:48:48.8 [14] 11
12 16 detail závodníka WOLPERT Hannes GER 1991 Racextract Racing Team SLC 2:36:23.0 0:14:04.1 18:21.2 [5] 5 00:47.0 [10] 4 1:25:46.1 [11] 8 00:26.0 [5] 8 0:51:02.5 [15] 12
13 22 detail závodníka JIRÁNEK Tomáš CZE 1973 Lawi Sport Team z.s. 2:39:48.3 0:17:29.3 23:48.2 [17] 17 01:16.0 [18] 17 1:26:49.8 [13] 14 00:35.8 [13] 13 0:47:18.3 [10] 13
14 10 detail závodníka STERK Nico RSA 1987 Sterkspan coaching academy 2:40:31.2 0:18:12.3 20:15.2 [10] 10 00:49.2 [11] 11 1:30:48.1 [16] 13 00:46.1 [15] 15 0:47:52.4 [13] 14
15 17 detail závodníka ŠNEBERGER Jan CZE 1985 TT Příbram z. s. 2:41:26.0 0:19:07.0 21:24.0 [13] 13 00:51.0 [14] 14 1:30:38.6 [15] 16 00:54.6 [17] 16 0:47:37.7 [12] 15
16 18 detail závodníka MATERA Tomáš CZE 1989 KILPI Racing Team 2:44:07.7 0:21:48.8 22:05.9 [16] 16 00:53.8 [16] 16 1:29:00.3 [14] 15 00:30.8 [9] 14 0:51:36.7 [17] 16
17 14 detail závodníka MYBURGH Adriaan RSA 1997 Sterkspan coaching academy 2:47:44.4 0:25:25.5 21:25.4 [14] 14 00:45.5 [9] 13 1:33:28.8 [17] 17 00:40.9 [14] 17 0:51:23.6 [16] 17
18 19 detail závodníka NETÍK Lukáš CZE 1988 SK RN Hradec Králové 2:58:57.1 0:36:38.1 25:18.2 [18] 18 01:15.5 [17] 18 1:36:14.0 [18] 18 00:48.9 [16] 18 0:55:20.3 [18] 18
19 79 detail závodníka SOVA Jan CZE 1981 Smichoff Winterberger 3:43:05.9 1:20:47.0 32:08.2 [19] 19 02:32.0 [19] 19 1:54:37.2 [19] 19 01:23.2 [19] 19 1:12:25.1 [19] 19
--- 3 detail závodníka ALLEN Ben AUS 1985 BJ racing DNF --- 18:08.5 [-] --- 18:42.7 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 12 detail závodníka LAZKANO Ander ESP 1985 --- DNF --- 20:15.7 [-] --- 21:13.5 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 13 detail závodníka KUBEK Tomáš SVK 1991 Triax Bratislava DNF --- 20:14.0 [-] --- 20:56.7 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 15 detail závodníka KERNER Tom GER 1990 TV Burglengenfeld DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---