Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 101 | LIZÁK Filip | 2004 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | 1. / Žiaci starší | 0:32:16.5 | 0:00:00.0 | 05:52.9 [1] | 1 | 00:27.5 [10] | 1 | 17:45.0 [2] | 1 | 00:19.5 [3] | 1 | 07:51.6 [2] | 1 | ||
2 | 103 | ADAM Slavomír | 2004 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 2. / Žiaci starší | 0:32:53.9 | 0:00:37.4 | 06:09.2 [4] | 4 | 00:23.1 [3] | 4 | 18:07.8 [3] | 3 | 00:23.0 [8] | 3 | 07:50.8 [1] | 2 | ||
3 | 115 | FRONC Juraj | 2003 | Prestigio Realiz team BA | 3. / Žiaci starší | 0:33:13.2 | 0:00:56.7 | 07:03.4 [17] | 17 | 00:24.1 [5] | 13 | 16:50.7 [1] | 2 | 00:29.2 [16] | 2 | 08:25.8 [4] | 3 | ||
4 | 105 | SUCHÝ Gabriel | 2004 | ŠK Atóm Levice | 4. / Žiaci starší | 0:34:00.9 | 0:01:44.4 | 07:02.6 [15] | 15 | 00:21.5 [2] | 11 | 18:14.8 [4] | 4 | 00:24.4 [10] | 4 | 07:57.6 [3] | 4 | ||
5 | 111 | PODHORNÝ Šimon | 2003 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 5. / Žiaci starší | 0:34:41.5 | 0:02:25.0 | 06:16.9 [5] | 5 | 00:34.1 [17] | 5 | 19:01.9 [8] | 7 | 00:18.3 [2] | 6 | 08:30.3 [5] | 5 | ||
6 | 113 | MOTAJ Marek | 2003 | Prestigio Realiz Team BA | 6. / Žiaci starší | 0:35:02.7 | 0:02:46.2 | 07:01.5 [14] | 14 | 00:30.1 [13] | 15 | 18:26.7 [5] | 8 | 00:29.0 [15] | 9 | 08:35.4 [6] | 6 | ||
7 | 108 | BEKE Ema | 2004 | Prestigio Realiz Team BA | 1. / Žiačky staršie | 0:35:04.8 | 0:02:48.3 | 06:44.6 [8] | 8 | 00:25.9 [7] | 7 | 18:40.1 [6] | 5 | 00:17.4 [1] | 5 | 08:56.8 [7] | 7 | ||
8 | 102 | MESÁROŠOVÁ Martina | 2003 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | 2. / Žiačky staršie | 0:35:13.9 | 0:02:57.4 | 06:00.6 [2] | 2 | 00:29.7 [12] | 3 | 19:21.9 [9] | 6 | 00:22.4 [7] | 7 | 08:59.3 [8] | 8 | ||
9 | 109 | HÁJNIK Michal | 2003 | Triatlonový klub Košice | 7. / Žiaci starší | 0:36:43.1 | 0:04:26.6 | 06:56.4 [12] | 12 | 00:36.4 [18] | 16 | 19:39.9 [12] | 11 | 00:23.5 [9] | 11 | 09:06.9 [9] | 9 | ||
10 | 104 | MÁCSAIOVÁ Jana | 2004 | Šk Aquasport Levice | 3. / Žiačky staršie | 0:36:47.8 | 0:04:31.3 | 06:30.8 [6] | 6 | 00:33.0 [16] | 6 | 19:00.0 [7] | 9 | 00:19.5 [3] | 8 | 10:24.5 [17] | 10 | ||
11 | 106 | KATRENIAKOVÁ Zuzana | 2004 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | 4. / Žiačky staršie | 0:36:57.8 | 0:04:41.3 | 06:51.3 [11] | 11 | 00:27.0 [9] | 9 | 19:55.3 [13] | 12 | 00:19.5 [3] | 10 | 09:24.7 [10] | 11 | ||
12 | 124 | ŠINTAL Marián | 2003 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 8. / Žiaci starší | 0:37:48.9 | 0:05:32.4 | 07:09.3 [19] | 19 | 00:39.9 [22] | 18 | 19:22.4 [10] | 10 | 00:43.5 [25] | 14 | 09:53.8 [15] | 12 | ||
13 | 121 | TRUTZ Alex | 2003 | Prestigio Realiz Team BA | 9. / Žiaci starší | 0:38:10.4 | 0:05:53.9 | 07:31.6 [21] | 21 | 00:26.6 [8] | 20 | 20:13.5 [15] | 17 | 00:29.8 [17] | 17 | 09:28.9 [12] | 13 | ||
14 | 119 | KRIDLOVÁ Katarína | 2004 | Prestigio Realiz Team BA | 5. / Žiačky staršie | 0:38:11.1 | 0:05:54.6 | 06:38.8 [7] | 7 | 00:37.2 [19] | 8 | 21:05.4 [20] | 20 | 00:20.9 [6] | 18 | 09:28.8 [11] | 14 | ||
15 | 117 | SIEKELOVÁ Emma | 2004 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 6. / Žiačky staršie | 0:38:26.5 | 0:06:10.0 | 06:59.9 [13] | 13 | 00:37.3 [20] | 17 | 19:37.9 [11] | 13 | 00:34.8 [22] | 13 | 10:36.6 [19] | 15 | ||
16 | 110 | NEUPAVEROVÁ Karolína | 2003 | TRIKLUB Poprad | 7. / Žiačky staršie | 0:38:55.9 | 0:06:39.4 | 06:49.0 [10] | 10 | 00:31.8 [14] | 10 | 19:56.2 [14] | 14 | 00:25.9 [11] | 12 | 11:13.0 [22] | 16 | ||
17 | 126 | KAŠŠAI Artur | 2003 | - nezistený - | 10. / Žiaci starší | 0:39:10.3 | 0:06:53.8 | 06:47.3 [9] | 9 | 01:03.8 [25] | 19 | 20:21.3 [17] | 18 | 00:35.9 [23] | 19 | 10:22.0 [16] | 17 | ||
18 | 120 | GAJDOŠOVÁ Natália Mária | 2003 | Triatlonový klub Košice | 8. / Žiačky staršie | 0:39:29.3 | 0:07:12.8 | 06:03.7 [3] | 3 | 00:21.1 [1] | 2 | 21:37.1 [24] | 16 | 00:27.7 [14] | 15 | 10:59.7 [21] | 18 | ||
19 | 107 | KESZÖCZE Jakub | 2003 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 11. / Žiaci starší | 0:40:08.4 | 0:07:51.9 | 07:29.9 [20] | 20 | 00:28.9 [11] | 21 | 20:18.9 [16] | 19 | 00:31.9 [19] | 20 | 11:18.8 [23] | 19 | ||
20 | 114 | FEKETE Nina | 2004 | Prestigio Realiz Team BA | 9. / Žiačky staršie | 0:40:51.0 | 0:08:34.5 | 07:03.2 [16] | 16 | 00:25.6 [6] | 14 | 20:30.5 [18] | 15 | 00:34.0 [21] | 16 | 12:17.7 [25] | 20 | ||
21 | 128 | VÍTKOVÁ Alexandra | 2004 | ŠTK PEZINOK | 10. / Žiačky staršie | 0:41:21.0 | 0:09:04.5 | 07:38.4 [22] | 22 | 00:46.7 [24] | 22 | 21:35.5 [23] | 22 | 00:49.0 [26] | 22 | 10:31.4 [18] | 21 | ||
22 | 118 | SCHLÖGL Jonáš | 2004 | Prestigio Realiz Team BA | 12. / Žiaci starší | 0:41:42.4 | 0:09:25.9 | 09:53.0 [25] | 25 | 00:46.6 [23] | 25 | 20:51.0 [19] | 24 | 00:31.2 [18] | 24 | 09:40.6 [13] | 22 | ||
23 | 123 | KOVAROVA Laura | 2003 | New-wave multisport Banská Bystrica | 11. / Žiačky staršie | 0:41:43.9 | 0:09:27.4 | 08:22.1 [24] | 24 | 00:39.2 [21] | 24 | 21:24.9 [22] | 23 | 00:25.9 [11] | 23 | 10:51.8 [20] | 23 | ||
24 | 116 | PROKAJ Filip | 2004 | ŠKP Triax | 13. / Žiaci starší | 0:42:26.2 | 0:10:09.7 | 07:03.5 [18] | 18 | 00:23.1 [3] | 12 | 21:07.1 [21] | 21 | 00:42.1 [24] | 21 | 13:10.4 [26] | 24 | ||
25 | 112 | HÁJNIKOVÁ Anna | 2004 | Triatlonový klub Košice | 12. / Žiačky staršie | 0:43:57.9 | 0:11:41.4 | 08:08.2 [23] | 23 | 00:32.7 [15] | 23 | 23:24.2 [25] | 25 | 00:26.3 [13] | 25 | 11:26.5 [24] | 25 | ||
26 | 129 | BASOŠ Marco | 2003 | Humenné | 14. / Žiaci starší | 0:46:50.7 | 0:14:34.2 | 10:47.5 [26] | 26 | 01:29.2 [26] | 26 | 24:13.4 [26] | 26 | 00:32.3 [20] | 26 | 09:48.3 [14] | 26 | ||
--- | 125 | KOVALČÍK Marko | 2003 | - nezistený - | . / Žiaci starší | DNF | --- | 06:48.5 [-] | --- | 07:21.3 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |