Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | 1. člen | 2. člen | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6185 | KOVOVCI | Kováč Peter | Kováč Michal | 1. / Mužská štafeta | 0:32:38 | 0:00:00 | 0:32:38 | |
2 | diplom | 6146 | Szabó Tomáš | Lovrantova Katarina | 1. / Zmiešaná štafeta | 0:37:08 | 0:04:30 | 0:37:08 | ||
3 | diplom | 6170 | SPIEVANKOVO RUNNING TEAM | Tvrdoň Ján | Čačík Matej | 2. / Mužská štafeta | 0:38:09 | 0:05:31 | 0:38:04 | |
4 | diplom | 6069 | PASTOR BRAŇO A STANZEL LUKÁŠ | Pastor Branislav | Stanzel Lukáš | 3. / Mužská štafeta | 0:40:12 | 0:07:34 | 0:39:44 | |
5 | diplom | 6090 | ELITE TEAM OCRA SLOVAKIA | Chrappa Bronislava | Chrappa Richard | 2. / Zmiešaná štafeta | 0:41:02 | 0:08:24 | 0:40:57 | |
6 | diplom | 6053 | TELEKOM RUNNING TEAM2 | Lúčan Radoslav | Chodelka Peter | 4. / Mužská štafeta | 0:42:33 | 0:09:55 | 0:42:17 | |
7 | diplom | 6183 | HRANOLKY | Dudeková Patrícia | Redechová Danica | 1. / Ženská štafeta | 0:42:43 | 0:10:05 | 0:42:29 | |
8 | diplom | 6076 | MAJKA&ROMAN | Hiklová Mária | Bakonyi Roman | 3. / Zmiešaná štafeta | 0:43:35 | 0:10:57 | 0:43:30 | |
9 | diplom | 6192 | Gróf Olivér | Mázsár Lajos | 5. / Mužská štafeta | 0:45:41 | 0:13:03 | 0:45:27 | ||
10 | diplom | 6117 | LP TEAM | Gregorovič Ľubomír | Rizman Peter | 6. / Mužská štafeta | 0:46:59 | 0:14:21 | 0:45:46 | |
11 | diplom | 6133 | NEXT LEVEL SHARKS | Holt Rene | Kotora Matus | 7. / Mužská štafeta | 0:47:00 | 0:14:22 | 0:46:08 | |
12 | diplom | 6061 | ESET RUNNERS | Hamarová Ľubica | Nikodemová Jaroslava | 2. / Ženská štafeta | 0:47:13 | 0:14:35 | 0:46:56 | |
13 | diplom | 6078 | THREE RABBITS RAČA | Drotován Michal | Dubinyová Lenka | 4. / Zmiešaná štafeta | 0:47:34 | 0:14:56 | 0:47:32 | |
14 | diplom | 6096 | TULENI | Hulényi Martin | Hulényi Marek | 8. / Mužská štafeta | 0:47:57 | 0:15:19 | 0:46:57 | |
15 | diplom | 6174 | DVE BLONDÍNY | Kárniková Alexandra | Sokolíková Andrea | 3. / Ženská štafeta | 0:48:07 | 0:15:29 | 0:47:26 | |
16 | diplom | 6190 | DROBNCI | Drobný Roman | Drobný Karol | 9. / Mužská štafeta | 0:48:07 | 0:15:29 | 0:47:00 | |
17 | diplom | 6118 | RUŽOVÉ ONÉÉÉÉ | Muzslayova Ildiko | Chimicova Denisa | 4. / Ženská štafeta | 0:48:10 | 0:15:32 | 0:47:29 | |
18 | diplom | 6032 | CLEVERKY | Samcová Zuzana | Balcár Samuel | 5. / Zmiešaná štafeta | 0:48:37 | 0:15:59 | 0:48:27 | |
19 | diplom | 6191 | Čurová Katarína | Kubiš Michal | 6. / Zmiešaná štafeta | 0:49:05 | 0:16:27 | 0:47:31 | ||
20 | diplom | 6027 | OWLS LASOSPORT | Sovinec Daniela | Sovinec Tomáš | 7. / Zmiešaná štafeta | 0:50:04 | 0:17:26 | 0:50:02 | |
21 | diplom | 6113 | R+R RFF | Poľanská Renata | Holíčková Renata | 5. / Ženská štafeta | 0:50:18 | 0:17:40 | 0:49:40 | |
22 | diplom | 6119 | RUSOVSKÍ CHALANI | Kapitáň Peter | Ripka Peter | 10. / Mužská štafeta | 0:50:23 | 0:17:45 | 0:49:31 | |
23 | diplom | 6157 | ECKER-KAN & PARTNERS | Kán Matej | Charvátová Lenka | 8. / Zmiešaná štafeta | 0:50:33 | 0:17:55 | 0:49:12 | |
24 | diplom | 6152 | LION HEAD | Slapniková Miroslava | Hanudeľ Dávid | 9. / Zmiešaná štafeta | 0:50:36 | 0:17:58 | 0:49:31 | |
25 | diplom | 6011 | DVAJA DO KAVY | Obertová Nikola | Kujam Jozef | 10. / Zmiešaná štafeta | 0:50:49 | 0:18:11 | 0:49:53 | |
26 | diplom | 6104 | IT CREW | Ondrejmiska Peter | Florea Mariana | 11. / Zmiešaná štafeta | 0:51:02 | 0:18:24 | 0:50:50 | |
27 | diplom | 6181 | KAMIKADZERUN | Mikulová Simona | Karabčíková Helena | 6. / Ženská štafeta | 0:51:06 | 0:18:28 | 0:51:04 | |
28 | diplom | 6180 | UTRI HO HD | Ballo Andrej | Pikulik Tomas | 11. / Mužská štafeta | 0:52:45 | 0:20:07 | 0:51:33 | |
29 | diplom | 6147 | FUNKY TEAM | Hlavová Jana | Kiseľová Vera | 7. / Ženská štafeta | 0:52:59 | 0:20:21 | 0:52:20 | |
30 | diplom | 6134 | DVAJA | Drábek Richard | Kováč Robert | 12. / Mužská štafeta | 0:53:00 | 0:20:22 | 0:52:14 | |
31 | diplom | 6149 | INTERWAY | Weber Richard | Trenk Igor | 13. / Mužská štafeta | 0:53:17 | 0:20:39 | 0:52:14 | |
32 | diplom | 6008 | PUCINA A PUCINO | Javorová Barbora | Hulín Matej | 12. / Zmiešaná štafeta | 0:53:19 | 0:20:41 | 0:52:10 | |
33 | diplom | 6049 | BILLA LADIES | Gregorovičová Jana | Romančíková Katarína | 8. / Ženská štafeta | 0:53:27 | 0:20:49 | 0:52:18 | |
34 | diplom | 6135 | DSW | Hájosová Réka | Csízik Zoltán | 13. / Zmiešaná štafeta | 0:53:41 | 0:21:03 | 0:53:03 | |
35 | diplom | 6057 | TECHO TEAM | Haraslín Matúš | Kočiško Jan | 14. / Mužská štafeta | 0:53:44 | 0:21:06 | 0:52:23 | |
36 | diplom | 6021 | STARS | Svrček Pavol | Fedušová Ivana | 14. / Zmiešaná štafeta | 0:53:49 | 0:21:11 | 0:52:39 | |
37 | diplom | 6148 | INTERWAY | Piešťanská Petra | Hanzel Radovan | 15. / Zmiešaná štafeta | 0:53:57 | 0:21:19 | 0:52:53 | |
38 | diplom | 6039 | CUKRIKY | Šimko Tomáš | Šimková Svetlana | 16. / Zmiešaná štafeta | 0:54:01 | 0:21:23 | 0:53:16 | |
39 | diplom | 6024 | 404: SPEED NOT FOUND | Knechta Dominik | Leitner Roman | 15. / Mužská štafeta | 0:54:08 | 0:21:30 | 0:53:34 | |
40 | diplom | 6111 | TRADERS | Jasencak Stefan | Radosa Milos | 16. / Mužská štafeta | 0:54:12 | 0:21:34 | 0:52:54 | |
41 | diplom | 6132 | NEXT LEVEL UNICORNS | Vilela Felipe | Fabry Nikolas | 17. / Mužská štafeta | 0:54:15 | 0:21:37 | 0:53:43 | |
42 | diplom | 6014 | Kubová Petra | Méri Dávid | 17. / Zmiešaná štafeta | 0:54:51 | 0:22:13 | 0:54:18 | ||
43 | diplom | 6150 | INTERWAY | Pappová Kristína | Toma Matej | 18. / Zmiešaná štafeta | 0:55:00 | 0:22:22 | 0:53:55 | |
44 | diplom | 6063 | JAVA | Vanacky Jan | Vanacky Jakub | 18. / Mužská štafeta | 0:55:03 | 0:22:25 | 0:54:09 | |
45 | diplom | 6195 | Čačík Peter | Baláž Andrej | 19. / Mužská štafeta | 0:55:10 | 0:22:32 | 0:54:49 | ||
46 | diplom | 6080 | RUŽENKY | Jendraššáková Martina | Jendraššáková Anna | 9. / Ženská štafeta | 0:55:13 | 0:22:35 | 0:53:50 | |
47 | diplom | 6042 | KASPER | Kasperová Miroslava | Lopušek Dávid | 19. / Zmiešaná štafeta | 0:55:21 | 0:22:43 | 0:54:16 | |
48 | diplom | 6047 | BUM PÉLER | Hlaváč Šimon | Krčméry Silvester | 20. / Mužská štafeta | 0:55:22 | 0:22:44 | 0:54:28 | |
49 | diplom | 6025 | KOKAVČANIA | Čavojová Zuzana | Bauer Tomáš | 20. / Zmiešaná štafeta | 0:55:23 | 0:22:45 | 0:54:53 | |
50 | diplom | 6006 | SLIMÁČIK NATURPÁČIK II | Sebíň Michal | Brinzik Marek | 21. / Mužská štafeta | 0:55:33 | 0:22:55 | 0:53:34 | |
51 | diplom | 6019 | MONDELEZ | Magossi Merchiori Isabela | Berto Moura Marcelo | 21. / Zmiešaná štafeta | 0:55:38 | 0:23:00 | 0:54:26 | |
52 | diplom | 6188 | AK DOBEHNEM SOM DOBRÝ | Bohacova Andrea | Letasi Jan | 22. / Zmiešaná štafeta | 0:55:48 | 0:23:10 | 0:54:35 | |
53 | diplom | 6130 | SVIŠTE | Rusnák Ján | Blecha Ivan | 22. / Mužská štafeta | 0:56:15 | 0:23:37 | 0:55:23 | |
54 | diplom | 6172 | Murgašová Vladimíra | Knietlová Eva | 10. / Ženská štafeta | 0:56:17 | 0:23:39 | 0:55:39 | ||
55 | diplom | 6030 | BRUTÁLNA ZOSTAVA | Huňady Dušan | Jarošová Kristína | 23. / Zmiešaná štafeta | 0:56:22 | 0:23:44 | 0:55:00 | |
56 | diplom | 6125 | ZELEZNE MAMICKY | Valette Zuzana | Cehlarikova Jana | 11. / Ženská štafeta | 0:56:30 | 0:23:52 | 0:55:54 | |
57 | diplom | 6139 | CK SENTOUR II | Švarda Norbert | Siebertová Zuzana | 24. / Zmiešaná štafeta | 0:56:31 | 0:23:53 | 0:55:11 | |
58 | diplom | 6004 | HEGEROVCI | Hégerová Petra | Héger Róbert | 25. / Zmiešaná štafeta | 0:56:45 | 0:24:07 | 0:55:01 | |
59 | diplom | 6126 | KUCHARIČKY | Kucharíková Libuša | Kucharíková Zuzana | 12. / Ženská štafeta | 0:56:45 | 0:24:07 | 0:55:40 | |
60 | diplom | 6060 | TEAM BILLA | Hromkovičová Zuzana | Demočová Katarína | 13. / Ženská štafeta | 0:56:50 | 0:24:12 | 0:55:14 | |
61 | diplom | 6074 | VUKASINMILAN | Cvetkovic Milan | Jovanovic Vukasin | 23. / Mužská štafeta | 0:56:53 | 0:24:15 | 0:56:43 | |
62 | diplom | 6169 | Štefková Barbora | Manák Tomáš | 26. / Zmiešaná štafeta | 0:56:53 | 0:24:15 | 0:56:15 | ||
63 | diplom | 6166 | MANON | Krajancová Júlia | Hatina Peter | 27. / Zmiešaná štafeta | 0:56:55 | 0:24:17 | 0:56:17 | |
64 | diplom | 6035 | BETŠUJ | Vašková Alžbeta | Šujan Michal | 28. / Zmiešaná štafeta | 0:57:00 | 0:24:22 | 0:55:47 | |
65 | diplom | 6034 | YNWA | Lucivjansky Rastislav | Stankova Miroslava | 29. / Zmiešaná štafeta | 0:57:06 | 0:24:28 | 0:55:08 | |
66 | diplom | 6187 | FITCURVES | Poláková Martina | Falbová Jana | 14. / Ženská štafeta | 0:57:06 | 0:24:28 | 0:55:24 | |
67 | diplom | 6041 | Chovancova Ivana | Chovanec Milan | 30. / Zmiešaná štafeta | 0:57:19 | 0:24:41 | 0:56:51 | ||
68 | diplom | 6009 | VLCI | Farkas Zoltan | Farkasova Marketa | 31. / Zmiešaná štafeta | 0:57:19 | 0:24:41 | 0:56:14 | |
69 | diplom | 6018 | Gomes Ricardo | Zoupanos Konstantinous | 24. / Mužská štafeta | 0:58:02 | 0:25:24 | 0:57:37 | ||
70 | diplom | 6005 | BAMA MDLZ | Buranský Maroš | Krénová Barbora | 32. / Zmiešaná štafeta | 0:58:06 | 0:25:28 | 0:58:03 | |
71 | diplom | 6161 | BLOND TWINS | Griesbachová Alena | Kralovičová Ivana | 15. / Ženská štafeta | 0:58:08 | 0:25:30 | 0:57:48 | |
72 | diplom | 6007 | SLIMÁČIK NATURPÁČIK I | Grgulová Alexandra | Červenková Andrea | 16. / Ženská štafeta | 0:58:10 | 0:25:32 | 0:56:11 | |
73 | diplom | 6196 | Bauerova Dominika | Cerovska Denisa | 17. / Ženská štafeta | 0:58:23 | 0:25:45 | 0:57:04 | ||
74 | diplom | 6128 | SPIRIT RUNNERS | Magálová Zuzana | Pluháček Stanislav | 33. / Zmiešaná štafeta | 0:58:26 | 0:25:48 | 0:57:27 | |
75 | diplom | 6040 | MATA2 | Posvancova Martina | Vargova Martina | 18. / Ženská štafeta | 0:58:30 | 0:25:52 | 0:57:12 | |
76 | diplom | 6092 | SESTRIČKY | Márová Alexandra | Ondrejková Zuzana | 19. / Ženská štafeta | 0:58:34 | 0:25:56 | 0:57:18 | |
77 | diplom | 6058 | TECHO TEAM | Kováč Maroš | Zacharová Marína | 34. / Zmiešaná štafeta | 0:58:46 | 0:26:08 | 0:57:25 | |
78 | diplom | 6010 | SK | Birova Katarina | Visnovska Slavomira | 20. / Ženská štafeta | 0:58:54 | 0:26:16 | 0:58:08 | |
79 | diplom | 6043 | Martinkovičová Bibiána | Štrbavý Milan | 35. / Zmiešaná štafeta | 0:59:08 | 0:26:30 | 0:58:58 | ||
80 | diplom | 6138 | CK SENTOUR I | Senaj Matúš | Valachyová Jana | 36. / Zmiešaná štafeta | 0:59:10 | 0:26:32 | 0:57:51 | |
81 | diplom | 6106 | DANMAR | Dancakova Jana | Marczi Norbert | 37. / Zmiešaná štafeta | 0:59:25 | 0:26:47 | 0:59:10 | |
82 | diplom | 6089 | MY DVE | Kovacova Lucia | Sedilek Tatiana | 21. / Ženská štafeta | 0:59:33 | 0:26:55 | 0:59:24 | |
83 | diplom | 6064 | WE RUN GENERALI | Horňáková Alžbeta | Jůra Petr | 38. / Zmiešaná štafeta | 0:59:36 | 0:26:58 | 0:57:59 | |
84 | diplom | 6107 | KJŠMNTK | Paucula Richard | Palfi Peter | 25. / Mužská štafeta | 0:59:39 | 0:27:01 | 0:58:05 | |
85 | diplom | 6162 | ŠMZ-MH | Vaňkova Erika | Danihelova Gabriela | 22. / Ženská štafeta | 0:59:40 | 0:27:02 | 0:58:23 | |
86 | diplom | 6052 | TELEKOM RUNNING TEAM1 | Šimková Martina | Hudec Pavol | 39. / Zmiešaná štafeta | 0:59:41 | 0:27:03 | 0:58:50 | |
87 | diplom | 6131 | POŠTOVÁ POISŤOVŇA RUNNING TEAM | Sovičová Petra | Adamová Zuzana | 23. / Ženská štafeta | 0:59:44 | 0:27:06 | 0:59:17 | |
88 | diplom | 6123 | Helész Marek | Helész Erika | 40. / Zmiešaná štafeta | 0:59:57 | 0:27:19 | 0:59:31 | ||
89 | diplom | 6124 | PAŤKA&TOMI | Lučanská Patrícia | Ambra Tomáš | 41. / Zmiešaná štafeta | 1:00:10 | 0:27:32 | 1:00:08 | |
90 | diplom | 6083 | Fornadeľová Zuzana | Ladvenicová Silvia | 24. / Ženská štafeta | 1:00:12 | 0:27:34 | 0:59:19 | ||
91 | diplom | 6068 | KISS-NAGY | Kiss Tünde | Nagy Sándor | 42. / Zmiešaná štafeta | 1:00:23 | 0:27:45 | 0:58:29 | |
92 | diplom | 6046 | Rumanova Lucia | Bednarova Barbora | 25. / Ženská štafeta | 1:00:27 | 0:27:49 | 1:00:13 | ||
93 | diplom | 6197 | MAREČKOVCI | Mareček Ján | Mareček Timotej | 26. / Mužská štafeta | 1:00:28 | 0:27:50 | 0:59:51 | |
94 | diplom | 6029 | Nociarová Lucia | Neuschlova Lucia | 26. / Ženská štafeta | 1:00:42 | 0:28:04 | 0:59:36 | ||
95 | diplom | 6164 | TOMAŠKOVIČOVCI | Tomaškovič Martin | Tomaškovič Dušan | 27. / Mužská štafeta | 1:00:43 | 0:28:05 | 0:59:41 | |
96 | diplom | 6194 | Mózesová Réka | Mózes Patrícia | 27. / Ženská štafeta | 1:00:45 | 0:28:07 | 1:00:07 | ||
97 | diplom | 6013 | TRAUMA TEAM | Labayová Barbora | Bednárová Ľudmila | 28. / Ženská štafeta | 1:01:04 | 0:28:26 | 1:00:22 | |
98 | diplom | 6153 | RENAULT | Kružliaková Nikola | Vaškorová Lucia | 29. / Ženská štafeta | 1:01:05 | 0:28:27 | 0:59:32 | |
99 | diplom | 6115 | Michajlovová Natália | Michajlovová Vladimíra | 30. / Ženská štafeta | 1:01:09 | 0:28:31 | 1:00:09 | ||
100 | diplom | 6151 | SVISTE | Somogyiova Andrea | Chovanec Jakub | 43. / Zmiešaná štafeta | 1:01:17 | 0:28:39 | 1:00:36 |