Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Split 7.km | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Split 7.km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 461 | BIKSE Indulis | 1995 | The Runaways | 1. / M Hauptklasse | 0:32:15.1 | 0:00:00.0 | --- | --- | ||
2 | diplom | 322 | LENZ Daniel | 1975 | SG Weinstadt | 1. / M 40 | 0:33:18.3 | 0:01:03.2 | --- | --- | ||
3 | diplom | 450 | ALLETSEE Klaus | 1982 | Ski-Sport-Luggi | 1. / M 30 | 0:33:30.1 | 0:01:15.0 | --- | --- | ||
4 | diplom | 260 | LEX Konrad | 1974 | SVO LA Germaringen | 2. / M 40 | 0:33:52.8 | 0:01:37.7 | --- | --- | ||
5 | diplom | 238 | SCHEIFL Tom | 1974 | LC Tölzer Land | 3. / M 40 | 0:34:04.8 | 0:01:49.7 | --- | --- | ||
6 | diplom | 221 | ARDOIN Steve | 1989 | --- | 2. / M Hauptklasse | 0:34:13.3 | 0:01:58.2 | --- | --- | ||
7 | diplom | 15 | HEILAND Jonas | 1997 | SC Partenkirchen | 3. / M Hauptklasse | 0:34:22.1 | 0:02:07.0 | --- | --- | ||
8 | diplom | 288 | CHRIST Florian | 1995 | --- | 4. / M Hauptklasse | 0:34:32.1 | 0:02:17.0 | 0:26:34.2 | 1 | ||
9 | diplom | 451 | SCHERMAK Simon | 1969 | --- | 4. / M 40 | 0:34:44.3 | 0:02:29.2 | 0:26:48.2 | 3 | ||
10 | diplom | 10 | STROBEL Andi | 1972 | --- | 5. / M 40 | 0:34:49.1 | 0:02:34.0 | 0:26:44.2 | 2 | ||
11 | diplom | 16 | HEILAND Andi | 1967 | SC Peiting | 1. / M 50 | 0:34:55.1 | 0:02:40.0 | 0:26:50.0 | 4 | ||
12 | diplom | 1 | STEINSBERGER Thomas | 1975 | WSV Unterammergau | 6. / M 40 | 0:35:28.3 | 0:03:13.2 | 0:27:23.5 | 7 | ||
13 | diplom | 388 | STICH Kilian | 1996 | SG Hausham | 5. / M Hauptklasse | 0:35:37.5 | 0:03:22.4 | 0:27:23.3 | 6 | ||
14 | diplom | 246 | HELL Johann | 1964 | Spvgg Wellheim/Konstein | 2. / M 50 | 0:35:41.8 | 0:03:26.7 | 0:27:17.7 | 5 | ||
15 | diplom | 427 | THIEDE Martin | 1977 | Volllast Tri Team Schongau | 7. / M 40 | 0:36:08.6 | 0:03:53.5 | 0:27:35.7 | 8 | ||
16 | diplom | 232 | RUCKER Gerhard | 1982 | --- | 2. / M 30 | 0:36:22.3 | 0:04:07.2 | 0:28:00.2 | 9 | ||
17 | diplom | 405 | BAUERKAEMPER Geret | 1993 | --- | 6. / M Hauptklasse | 0:36:26.1 | 0:04:11.0 | 0:28:00.2 | 9 | ||
18 | diplom | 300 | VOGT Peter | 1985 | Schönegger Käse Alm | 3. / M 30 | 0:36:41.8 | 0:04:26.7 | 0:28:04.2 | 11 | ||
19 | diplom | 355 | MARKUS Huber | 1968 | SC Bad Kohlgrub | 3. / M 50 | 0:36:51.8 | 0:04:36.7 | 0:28:48.8 | 15 | ||
20 | diplom | 265 | SCHWARZ Jens | 1988 | --- | 4. / M 30 | 0:36:58.6 | 0:04:43.5 | 0:28:16.7 | 12 | ||
21 | diplom | 205 | AFFELT Alexander | 1985 | --- | 5. / M 30 | 0:37:11.0 | 0:04:55.9 | 0:28:31.7 | 13 | ||
22 | diplom | 343 | HOLZER Lukas | 2002 | --- | 1. / M Junioren | 0:37:19.4 | 0:05:04.3 | 0:28:47.2 | 14 | ||
23 | diplom | 11 | GRÄTZ Werner | 1976 | --- | 8. / M 40 | 0:37:22.3 | 0:05:07.2 | 0:28:49.5 | 16 | ||
24 | diplom | 249 | EMPL Jonas | 2001 | SG Hausham | 2. / M Junioren | 0:37:31.3 | 0:05:16.2 | 0:28:49.7 | 17 | ||
25 | diplom | 5 | ROBALDS Arvis | 1988 | --- | 6. / M 30 | 0:37:36.8 | 0:05:21.7 | 0:29:01.0 | 18 | ||
26 | diplom | 327 | SCHUSTER Florian | 1974 | Tsv Altenau | 9. / M 40 | 0:37:48.1 | 0:05:33.0 | 0:29:23.7 | 19 | ||
27 | diplom | 303 | STANEK Jonas | 1992 | --- | 7. / M Hauptklasse | 0:37:55.1 | 0:05:40.0 | 0:29:24.8 | 21 | ||
28 | diplom | 178 | NOLL Pablo | 2001 | TSV Poppenhausen | 3. / M Junioren | 0:38:11.3 | 0:05:56.2 | 0:29:24.5 | 20 | ||
29 | diplom | 75 | KERN Franz | 1991 | TSV Oberammergau | 8. / M Hauptklasse | 0:38:22.8 | 0:06:07.7 | 0:29:42.5 | 22 | ||
30 | diplom | 310 | BOBINGER Lukas | 1996 | --- | 9. / M Hauptklasse | 0:38:37.1 | 0:06:22.0 | 0:29:59.5 | 26 | ||
31 | diplom | 354 | BRETTSCHNEIDER Gerd | 1970 | LG Staffelsee Murnau | 10. / M 40 | 0:38:55.6 | 0:06:40.5 | 0:29:53.2 | 24 | ||
32 | diplom | 89 | STICH Walter | 1961 | PTSV Rosenheim | 4. / M 50 | 0:39:00.5 | 0:06:45.4 | 0:30:01.2 | 27 | ||
33 | diplom | 104 | SCHMID Marc | 1991 | --- | 10. / M Hauptklasse | 0:39:08.8 | 0:06:53.7 | 0:30:22.3 | 31 | ||
34 | diplom | 462 | OSSYRA Gabriel | 1993 | The Runaways | 11. / M Hauptklasse | 0:39:12.1 | 0:06:57.0 | 0:29:56.5 | 25 | ||
35 | diplom | 331 | SCHMITT Matthias | 1976 | Tri Team FFB | 11. / M 40 | 0:39:17.8 | 0:07:02.7 | 0:30:27.8 | 32 | ||
36 | diplom | 361 | DIEM Moritz | 1994 | --- | 12. / M Hauptklasse | 0:39:23.3 | 0:07:08.2 | 0:30:28.0 | 33 | ||
37 | diplom | 253 | GRÖSCHL Maximilian | 1998 | WeRun4Fun e.V. | 13. / M Hauptklasse | 0:39:23.5 | 0:07:08.4 | 0:30:32.0 | 34 | ||
38 | diplom | 23 | RAPPENSBERGER Christian | 1964 | --- | 5. / M 50 | 0:39:25.8 | 0:07:10.7 | 0:30:12.5 | 30 | ||
39 | diplom | 14 | GLATZ Vevi | 2000 | SC Eibsee Grainau | 1. / W Hauptklasse | 0:39:27.6 | 0:07:12.5 | 0:30:39.3 | 36 | ||
40 | diplom | 172 | HEINRICH René | 1979 | --- | 7. / M 30 | 0:39:29.8 | 0:07:14.7 | 0:30:10.5 | 28 | ||
41 | diplom | 207 | CLAUß Jacob | 1993 | --- | 14. / M Hauptklasse | 0:39:40.8 | 0:07:25.7 | 0:29:49.0 | 23 | ||
42 | diplom | 169 | ONEIL Larry | 1966 | --- | 6. / M 50 | 0:39:46.3 | 0:07:31.2 | 0:30:11.5 | 29 | ||
43 | diplom | 400 | FISCHER Andreas | 1974 | Ski Club Oberammergau | 12. / M 40 | 0:39:56.8 | 0:07:41.7 | 0:30:38.3 | 35 | ||
44 | diplom | 215 | BENDER Conrad | 1986 | --- | 8. / M 30 | 0:40:13.3 | 0:07:58.2 | 0:30:51.0 | 37 | ||
45 | diplom | 268 | FEIGL Susanne | 1986 | LC Tölzer Land | 1. / W 30 | 0:40:23.1 | 0:08:08.0 | 0:30:55.5 | 39 | ||
46 | diplom | 417 | BISSLE Primen | 2000 | TSV Oberammergau | 15. / M Hauptklasse | 0:40:24.6 | 0:08:09.5 | 0:30:55.0 | 38 | ||
47 | diplom | 359 | JACKSON Bryan | 1984 | --- | 9. / M 30 | 0:40:29.6 | 0:08:14.5 | 0:31:06.0 | 40 | ||
48 | diplom | 119 | GILLNER Marcel | 1990 | Triathlon Augsburg | 16. / M Hauptklasse | 0:40:33.3 | 0:08:18.2 | 0:31:12.5 | 42 | ||
49 | diplom | 350 | JAIS Christian | 1972 | --- | 13. / M 40 | 0:40:34.3 | 0:08:19.2 | 0:31:14.5 | 43 | ||
50 | diplom | 464 | WILBERGER Remo | 1993 | The Runaways | 17. / M Hauptklasse | 0:40:35.3 | 0:08:20.2 | 0:31:30.3 | 49 | ||
51 | diplom | 179 | LANDWEHR Jörg | 1969 | Alpenverein Friedberg | 14. / M 40 | 0:40:36.0 | 0:08:20.9 | 0:31:15.8 | 44 | ||
52 | diplom | 111 | WEBER Quirin | 1991 | --- | 18. / M Hauptklasse | 0:40:38.6 | 0:08:23.5 | 0:31:50.5 | 53 | ||
53 | diplom | 443 | KÜHN Ivo | 1977 | RV Wettstetten | 15. / M 40 | 0:40:41.3 | 0:08:26.2 | 0:31:07.3 | 41 | ||
54 | diplom | 442 | BUCHNER Felix | 1976 | --- | 16. / M 40 | 0:40:41.6 | 0:08:26.5 | 0:31:26.0 | 48 | ||
55 | diplom | 332 | PYROTH Thomas | 1971 | TSV Partenkirchen | 17. / M 40 | 0:40:52.2 | 0:08:37.1 | 0:31:18.8 | 45 | ||
56 | diplom | 330 | SOLLINGER Kerstin | 1981 | LG Würm Athletik | 2. / W 30 | 0:40:52.5 | 0:08:37.4 | 0:31:30.8 | 50 | ||
57 | diplom | 3 | SPINDLER Pamela | 1982 | TSV Oberammergau | 3. / W 30 | 0:40:59.6 | 0:08:44.5 | 0:31:20.0 | 46 | ||
58 | diplom | 17 | HACK Annika | 1990 | Fit-durch-Laufen | 2. / W Hauptklasse | 0:41:00.1 | 0:08:45.0 | 0:31:33.0 | 51 | ||
59 | diplom | 9 | ANGERER Simon | 1992 | --- | 19. / M Hauptklasse | 0:41:10.6 | 0:08:55.5 | 0:31:20.0 | 46 | ||
60 | diplom | 213 | BAUMGARTNER Ludwig | 1965 | LG Würm Athletik | 7. / M 50 | 0:41:16.6 | 0:09:01.5 | 0:31:40.8 | 52 | ||
61 | diplom | 422 | FOISTNER Harald | 1977 | funrunners-neumarkt | 18. / M 40 | 0:41:27.3 | 0:09:12.2 | 0:31:57.0 | 57 | ||
62 | diplom | 297 | AUBERGER Johannes | 1987 | --- | 10. / M 30 | 0:41:31.6 | 0:09:16.5 | 0:31:56.0 | 56 | ||
63 | diplom | 144 | PANDEL Marcel | 1970 | Runfurther | 19. / M 40 | 0:41:33.3 | 0:09:18.2 | 0:31:54.5 | 55 | ||
64 | diplom | 293 | BÖCK Ludwig | 1954 | FT Jahn Landsberg | 1. / M 60 | 0:41:41.3 | 0:09:26.2 | 0:32:11.0 | 58 | ||
65 | diplom | 193 | DORNSTAUDER Eugen | 1989 | --- | 20. / M Hauptklasse | 0:41:49.5 | 0:09:34.4 | 0:32:12.0 | 59 | ||
66 | diplom | 115 | IXCOT Andre | 2002 | TSV Partenkirchen | 4. / M Junioren | 0:41:49.6 | 0:09:34.5 | 0:33:15.8 | 81 | ||
67 | diplom | 19 | LENGAUER Gabriele | 1977 | --- | 1. / W 40 | 0:41:55.6 | 0:09:40.5 | 0:31:53.5 | 54 | ||
68 | diplom | 425 | BEHRENDS Johannes | 1973 | LG Stadtwerke München | 20. / M 40 | 0:42:09.8 | 0:09:54.7 | 0:32:23.8 | 61 | ||
69 | diplom | 347 | KALETA Jacek | 1966 | Runfurther | 8. / M 50 | 0:42:17.5 | 0:10:02.4 | 0:32:37.8 | 65 | ||
70 | diplom | 287 | MANGHOFER Laura | 1991 | --- | 3. / W Hauptklasse | 0:42:17.6 | 0:10:02.5 | 0:32:20.5 | 60 | ||
71 | diplom | 379 | HERB Michael | 1979 | --- | 11. / M 30 | 0:42:18.3 | 0:10:03.2 | 0:32:42.8 | 68 | ||
72 | diplom | 430 | NÖTZOLD Heiko | 1970 | SC 53 Landshut | 21. / M 40 | 0:42:21.3 | 0:10:06.2 | 0:32:31.3 | 62 | ||
73 | diplom | 12 | GRÄTZ Petra | 1978 | --- | 2. / W 40 | 0:42:22.1 | 0:10:07.0 | 0:32:39.0 | 67 | ||
74 | diplom | 251 | KIESE Ralf | 1972 | SC Partenkirchen | 22. / M 40 | 0:42:24.3 | 0:10:09.2 | 0:32:56.0 | 72 | ||
75 | diplom | 348 | HOLZER Thomas | 1966 | TSV Rottenbuch | 9. / M 50 | 0:42:30.8 | 0:10:15.7 | 0:32:38.5 | 66 | ||
76 | diplom | 149 | DIETRICH Dominik | 1980 | RSF Gangkofen e.V. | 12. / M 30 | 0:42:32.6 | 0:10:17.5 | 0:32:35.8 | 64 | ||
77 | diplom | 399 | STEPHAN Wagner | 1971 | --- | 23. / M 40 | 0:42:36.1 | 0:10:21.0 | 0:32:34.5 | 63 | ||
78 | diplom | 80 | CHABOT Mark | 1971 | --- | 24. / M 40 | 0:42:38.3 | 0:10:23.2 | 0:32:48.3 | 69 | ||
79 | diplom | 186 | CLARO MARTINS Christoph | 2002 | --- | 5. / M Junioren | 0:42:45.0 | 0:10:29.9 | 0:33:24.5 | 85 | ||
80 | diplom | 266 | LEMAY Shannon | 1988 | Adidas Runners Munich | 4. / W 30 | 0:42:45.9 | 0:10:30.8 | 0:33:16.8 | 82 | ||
81 | diplom | 257 | KRUGER Thomas | 1965 | LG Staffelsee Murnau | 10. / M 50 | 0:42:48.1 | 0:10:33.0 | 0:32:54.0 | 71 | ||
82 | diplom | 141 | PONGRATZ Norbert | 1969 | TSV Weilheim | 25. / M 40 | 0:42:48.3 | 0:10:33.2 | 0:33:09.5 | 77 | ||
83 | diplom | 424 | HAAS Michael | 1982 | --- | 13. / M 30 | 0:42:53.6 | 0:10:38.5 | 0:32:56.8 | 73 | ||
84 | diplom | 27 | EINSLE Markus | 1970 | --- | 26. / M 40 | 0:42:57.8 | 0:10:42.7 | 0:32:51.3 | 70 | ||
85 | diplom | 94 | BLOCKHAUS Robert | 1972 | SV-WILDSTEIG | 27. / M 40 | 0:42:58.1 | 0:10:43.0 | 0:33:19.5 | 83 | ||
86 | diplom | 85 | FUCHSHUBER Andreas | 1981 | OCR Munich | 14. / M 30 | 0:42:58.2 | 0:10:43.1 | 0:33:58.5 | 95 | ||
87 | diplom | 436 | HÜBNER Anja | 1972 | Birkland | 3. / W 40 | 0:42:58.7 | 0:10:43.6 | 0:33:03.3 | 75 | ||
88 | diplom | 398 | LIESENBERG Carl | 1999 | --- | 21. / M Hauptklasse | 0:43:00.6 | 0:10:45.5 | 0:33:31.5 | 86 | ||
89 | diplom | 360 | SALVESON Craig | 1980 | TSV Oberammergau | 15. / M 30 | 0:43:05.3 | 0:10:50.2 | 0:32:59.5 | 74 | ||
90 | diplom | 90 | STICH Barbara | 1966 | --- | 1. / W 50 | 0:43:18.6 | 0:11:03.5 | 0:33:14.0 | 79 | ||
91 | diplom | 404 | BACHMANN Elmar | 1954 | --- | 2. / M 60 | 0:43:20.1 | 0:11:05.0 | 0:33:15.0 | 80 | ||
92 | diplom | 357 | WEBER Klement | 1995 | --- | 22. / M Hauptklasse | 0:43:21.2 | 0:11:06.1 | 0:33:39.3 | 89 | ||
93 | diplom | 338 | FISCHER Thomas | 1973 | --- | 28. / M 40 | 0:43:23.1 | 0:11:08.0 | 0:33:51.0 | 91 | ||
94 | diplom | 414 | FISCHBACHER Heinz | 1968 | Therapie-Zirkel Garmisch | 11. / M 50 | 0:43:25.1 | 0:11:10.0 | 0:33:23.8 | 84 | ||
95 | diplom | 273 | SHULTZ John | 1984 | --- | 16. / M 30 | 0:43:25.2 | 0:11:10.1 | 0:33:08.5 | 76 | ||
96 | diplom | 227 | BRANS Jacqueline | 1971 | TG Viktoria Augsburg | 4. / W 40 | 0:43:30.2 | 0:11:15.1 | 0:33:37.8 | 88 | ||
97 | diplom | 345 | LINDEBNER Thomas | 1987 | --- | 17. / M 30 | 0:43:33.3 | 0:11:18.2 | 0:34:02.5 | 98 | ||
98 | diplom | 401 | NITZSCHKE Erik | 1998 | --- | 23. / M Hauptklasse | 0:43:37.0 | 0:11:21.8 | 0:33:55.3 | 93 | ||
99 | diplom | 100 | FREIER Sebastian | 1977 | --- | 29. / M 40 | 0:43:37.6 | 0:11:22.5 | 0:33:59.3 | 96 | ||
100 | diplom | 7 | OSTLER Lukas | 2002 | Ski Club Oberammergau | 6. / M Junioren | 0:43:42.6 | 0:11:27.5 | 0:33:39.3 | 89 |