Blinduro Podzim

MTB
DATUM :20 - 21.10.2018 MÍSTO :Karolinka

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas
1 105 detail závodníka KRASŇAN Martin SVK 1992 --- 0:19:41.6 0:00:00.0 0:19:41.6
2 24 detail závodníka FIEDLER Zdeněk CZE 2002 SKIBIKECENTRUM.CZ 0:19:48.0 0:00:06.4 0:19:48.0
3 63 detail závodníka JANDA Jan CZE 1993 RyS 0:20:05.3 0:00:23.7 0:20:05.3
4 84 detail závodníka MACEK Libor CZE 1997 HVMB Team 0:20:16.4 0:00:34.8 0:20:16.4
5 320 detail závodníka HANÁK Vojtěch CZE 2002 Specialized CZ 0:20:26.6 0:00:45.0 0:20:26.6
6 183 detail závodníka BRONCZEK Jan CZE 2001 Galaxy Cyklošvec Stevens 0:20:29.3 0:00:47.7 0:20:29.3
7 294 detail závodníka BRÁZDIL Jakub CZE 2002 Specialized CZ 0:21:17.7 0:01:36.1 0:21:17.7
8 192 detail závodníka MOŠNIČKA Lubomír CZE 1980 Galaxy Cyklošvec Stevens 0:21:20.1 0:01:38.5 0:21:20.1
9 324 detail závodníka KONÍČEK Ivo CZE 2002 Specialized CZ 0:21:36.7 0:01:55.1 0:21:36.7
10 97 detail závodníka VAŠENDA Jakub CZE 1987 Nový Malín 0:21:36.9 0:01:55.3 0:21:36.9
11 55 detail závodníka SOUKUP Lumír CZE 1986 KPNP 0:21:47.9 0:02:06.3 0:21:47.9
12 14 detail závodníka POLÁK Jáchym CZE 2003 SKIBIKECENTRUM.CZ 0:21:49.7 0:02:08.1 0:21:49.7
13 135 detail závodníka SIMAN Peter CZE 1988 --- 0:21:51.0 0:02:09.4 0:21:51.0
14 335 detail závodníka SVOBODA Lukáš CZE 2002 --- 0:22:08.2 0:02:26.5 0:22:08.2
15 146 detail závodníka HUBKA Lukáš CZE 1979 Light Core team 0:22:08.7 0:02:27.0 0:22:08.7
16 176 detail závodníka VIČAN Petr CZE 1971 Whyte racing team 0:22:14.7 0:02:33.1 0:22:14.7
17 247 detail závodníka RADA Jiří CZE 1979 --- 0:22:16.5 0:02:34.9 0:22:16.5
18 27 detail závodníka KLOKOČKA Vojtěch CZE 2001 Bikestrike 0:22:18.9 0:02:37.3 0:22:18.9
19 119 detail závodníka VYCHLOPEN Tomáš CZE 1982 KolOna kemp 0:22:49.2 0:03:07.6 0:22:49.2
20 340 detail závodníka MATUŠÍK Marek CZE 2001 --- 0:22:51.1 0:03:09.5 0:22:51.1
21 212 detail závodníka MINAŘÍK David CZE 1993 --- 0:22:52.7 0:03:11.0 0:22:52.7
22 255 detail závodníka BOČEK Robert CZE 1976 Favorit Brno 0:23:05.0 0:03:23.4 0:23:05.0
23 44 detail závodníka GOLD Richard CZE 1980 KPNP 0:23:07.1 0:03:25.5 0:23:07.1
24 132 detail závodníka MAUER Martin CZE 1988 SKIBIKECENTRUM.CZ 0:23:11.4 0:03:29.8 0:23:11.4
25 78 detail závodníka ŠMATERA Jaroslav CZE 1985 --- 0:23:12.2 0:03:30.6 0:23:12.2
26 239 detail závodníka DUFEK Václav CZE 1983 --- 0:23:17.9 0:03:36.3 0:23:17.9
27 50 detail závodníka MUDRÁK Jakub SVK 2003 --- 0:23:20.2 0:03:38.6 0:23:20.2
28 139 detail závodníka VEČERKA Radim CZE 1980 --- 0:23:20.2 0:03:38.6 0:23:20.2
29 336 detail závodníka HAVELKA Jan CZE 1980 Bee-biker 0:23:24.3 0:03:42.7 0:23:24.3
30 122 detail závodníka HILL Petr CZE 1984 --- 0:23:25.8 0:03:44.2 0:23:25.8
31 195 detail závodníka POLÁK Václav CZE 1990 --- 0:23:32.3 0:03:50.7 0:23:32.3
32 172 detail závodníka SVOBODA Lukáš CZE 1987 --- 0:23:33.3 0:03:51.7 0:23:33.3
33 245 detail závodníka LINHART Matěj CZE 2002 Bike Team Uničov 0:23:40.0 0:03:58.4 0:23:40.0
34 49 detail závodníka LIŠKA Martin CZE 1984 --- 0:23:49.3 0:04:07.7 0:23:49.3
35 46 detail závodníka HŮRKA Jakub CZE 1989 --- 0:23:54.3 0:04:12.7 0:23:54.3
36 22 detail závodníka DIVÍN Dominik CZE 1989 --- 0:23:56.0 0:04:14.4 0:23:56.0
37 104 detail závodníka HERZMAN Martin CZE 1989 MG Racing team 0:24:02.8 0:04:21.2 0:24:02.8
38 51 detail závodníka MUDRÁK Peter SVK 1978 --- 0:24:10.2 0:04:28.6 0:24:10.2
39 56 detail závodníka SOUKUP Ondrej CZE 1989 KPNP 0:24:13.7 0:04:32.1 0:24:13.7
40 101 detail závodníka FOJTÍK Dan CZE 1986 --- 0:24:18.7 0:04:37.1 0:24:18.7
41 28 detail závodníka KLOKOČKA Ladislav CZE 1957 Bikestrike 0:24:25.3 0:04:43.7 0:24:25.3
42 72 detail závodníka PĚNIČKA Ondra CZE 1991 RyS 0:24:43.9 0:05:02.3 0:24:43.9
43 252 detail závodníka VESECKÝ Lukáš CZE 2004 SC BMX Benátky nad Jizerou 0:24:46.4 0:05:04.8 0:24:46.4
44 52 detail závodníka MUSIL Tomáš CZE 1985 KPNP Rybí 0:24:51.3 0:05:09.7 0:24:51.3
45 68 detail závodníka KOZLÍK Petr CZE 1990 --- 0:25:11.2 0:05:29.6 0:25:11.2
46 89 detail závodníka PASTORČÁK Pavel CZE 1984 --- 0:25:21.4 0:05:39.8 0:25:21.4
47 167 detail závodníka LAŠTŮVKA Jan CZE 1987 --- 0:25:23.4 0:05:41.8 0:25:23.4
48 8 detail závodníka KLÍMEK Jakub CZE 1976 Old School Bike Riders ValMez 0:25:28.6 0:05:47.0 0:25:28.6
49 251 detail závodníka VESECKÝ Jakub CZE 2004 SC BMX Benátky nad Jizerou 0:25:32.6 0:05:51.0 0:25:32.6
50 344 detail závodníka MARKO Vladimír CZE 1975 --- 0:25:34.9 0:05:53.3 0:25:34.9
51 88 detail závodníka PASTORČÁK Miroslav CZE 1977 --- 0:25:48.8 0:06:07.2 0:25:48.8
52 313 detail závodníka SVOZIL Adam CZE 1980 Zlatohorský knedlík 0:25:52.7 0:06:11.1 0:25:52.7
53 26 detail závodníka JELÍNEK Jan CZE 1984 Forty-Two Racing Team 0:26:04.8 0:06:23.2 0:26:04.8
54 250 detail závodníka VESECKÝ Tomáš CZE 2002 SC BMX Benátky nad Jizerou 0:26:20.5 0:06:38.9 0:26:20.5
55 301 detail závodníka ILIADIS Lukáš CZE 1980 Zlatohorský knedlík 0:26:54.6 0:07:13.0 0:26:54.6
56 92 detail závodníka SVOBODA Šimon CZE 1981 --- 0:26:58.3 0:07:16.7 0:26:58.3
57 338 detail závodníka STRELNIKOV Dmitrij CZE 1985 --- 0:27:08.0 0:07:26.3 0:27:08.0
58 79 detail závodníka TEISSING Michal CZE 1981 --- 0:27:16.0 0:07:34.4 0:27:16.0
59 17 detail závodníka SVOBODA Jiří CZE 1980 --- 0:29:31.5 0:09:49.9 0:29:31.5
60 108 detail závodníka LIŠKA Josef CZE 1979 --- 0:30:18.4 0:10:36.8 0:30:18.4
61 33 detail závodníka NIKODYM Tomáš CZE 1987 Forty-Two Racing Team 0:30:21.3 0:10:39.7 0:30:21.3
62 32 detail závodníka NESVADBA Daniel CZE 1988 --- 0:30:56.4 0:11:14.8 0:30:56.4
63 100 detail závodníka DOLÁK Tomáš CZE 1988 --- 0:31:14.3 0:11:32.7 0:31:14.3
64 66 detail závodníka KLAPUCH Michal CZE 1987 --- 0:31:16.0 0:11:34.4 0:31:16.0
65 65 detail závodníka KERMES Petr CZE 1997 ValBike team 0:31:27.8 0:11:46.2 0:31:27.8
66 45 detail závodníka HEJMALA Jan CZE 1971 --- 0:31:48.7 0:12:07.0 0:31:48.7
67 83 detail závodníka HYRSAL Martin CZE 1981 --- 0:36:09.6 0:16:28.0 0:36:09.6
68 175 detail závodníka VETEŠNÍK Michal CZE 1986 --- 0:41:11.3 0:21:29.7 0:41:11.3
69 34 detail závodníka NIKODYM Lukáš CZE 1987 Forty-Two Racing Team 0:45:52.8 0:26:11.2 0:45:52.8
--- 3 detail závodníka BUGÁR Igor SVK 1970 Rusovce Eteam DNF --- ---
--- 9 detail závodníka KLÍMEK Tomáš CZE 1979 --- DNF --- ---
--- 13 detail závodníka PETROVIČ Marek CZE 1985 NO LIMIT bike team DNF --- ---
--- 19 detail závodníka VINKLÁREK Ondřej CZE 1984 --- DNF --- ---
--- 67 detail závodníka KOLAR Jan CZE 1982 --- DNF --- ---
--- 73 detail závodníka POPPL Robert CZE 1984 --- DNF --- ---
--- 94 detail závodníka ŠIMOŇUK František CZE 1982 Cykloteam MXM Hulín DNF --- ---
--- 127 detail závodníka KRUPKA Zdeněk CZE 1981 --- DNF --- ---
--- 164 detail závodníka HORNA Aleš CZE 1986 --- DNF --- ---
--- 1 detail závodníka ADAMI Roman CZE 1967 Norco Bicycles CZ DNS --- ---
--- 5 detail závodníka DUCHOVIČ Adam CZE 1986 --- DNS --- ---
--- 6 detail závodníka HLAWICZKA Stefan CZE 1999 --- DNS --- ---
--- 10 detail závodníka LEPA Ondrej CZE 1989 --- DNS --- ---
--- 11 detail závodníka LOFFELMANN Zdeněk CZE 1969 Česká spořitelna - Accolade DNS --- ---
--- 12 detail závodníka ORAVEC Marek CZE 1988 Petr Cech Sport Enduro Team DNS --- ---
--- 15 detail závodníka PÖSSNICKER Lukáš CZE 1988 --- DNS --- ---
--- 16 detail závodníka RÜCKER Jan CZE 1985 --- DNS --- ---
--- 18 detail závodníka TRCHALÍK Jakub CZE 1987 --- DNS --- ---
--- 23 detail závodníka EFFENBERGER Vilém AUT 1984 Needful Bikes DNS --- ---
--- 25 detail závodníka GAJDOŠ Zdeněk CZE 1988 --- DNS --- ---
--- 30 detail závodníka KURIC Tomáš SVK 1996 freeride kalinov DNS --- ---
--- 31 detail závodníka LETKO Peter SVK 1990 --- DNS --- ---
--- 35 detail závodníka NOVAK Martin CZE 1969 --- DNS --- ---
--- 38 detail závodníka ROVNANÍK Marek CZE 1995 --- DNS --- ---
--- 53 detail závodníka ORAL Miroslav CZE 1970 --- DNS --- ---
--- 74 detail závodníka POSPÍŠIL Ondřej CZE 1978 --- DNS --- ---
--- 103 detail závodníka GONDA Matúš SVK 1990 --- DNS --- ---
--- 106 detail závodníka KRIŠTÍN Matej SVK 1998 Bajkula Riders Bratislava DNS --- ---
--- 114 detail závodníka ŠIMEK Róbert SVK 1986 Bajkula Riders Bratislava DNS --- ---
--- 129 detail závodníka KUŽILEK Karel CZE 1983 --- DNS --- ---