5 x Vimperkem - Běh do vrchu Vodník

Běh
DATUM :21.10.2018 MÍSTO :Vodník

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 27 detail závodníka KREJČÍ Ondřej 2012 TJ Šumavan Vimperk 1. /  Šneci (2011-2012) 0:01:55.2 0:00:00.0 0:01:55.2
2 39 detail závodníka RANDÁKOVÁ Jana 2011 Ski Sokol Stachy 1. /  Žížaly (2011-2012) 0:01:55.4 0:00:00.2 0:01:55.4
3 28 detail závodníka TUŠL Teodor 2011 Ski Sokol Stachy 2. /  Šneci (2011-2012) 0:02:01.9 0:00:06.7 0:02:01.9
4 52 detail závodníka NOVÁK Matěj 2009 SKI Klub Strakonice 1. /  Gepardi (2009-2010) 0:02:07.7 0:00:12.5 0:02:07.7
5 40 detail závodníka PAVLÍČKOVÁ Lucie 2011 --- 2. /  Žížaly (2011-2012) 0:02:07.9 0:00:12.7 0:02:07.9
6 25 detail závodníka VOCELKA Patrik 2011 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  Šneci (2011-2012) 0:02:09.9 0:00:14.7 0:02:09.9
7 29 detail závodníka JIROUŠ Viktor 2011 SKI Klub Strakonice 4. /  Šneci (2011-2012) 0:02:10.9 0:00:15.7 0:02:10.9
8 33 detail závodníka JAKŠOVÁ Šarlota 2012 --- 3. /  Žížaly (2011-2012) 0:02:11.7 0:00:16.5 0:02:11.7
9 38 detail závodníka JEDLIČKOVÁ Terezka 2011 Fischer Ski klub Šumava 4. /  Žížaly (2011-2012) 0:02:15.7 0:00:20.5 0:02:15.7
10 37 detail závodníka NOVÁKOVÁ Nela 2012 SKI Klub Strakonice 5. /  Žížaly (2011-2012) 0:02:18.2 0:00:23.0 0:02:18.2
11 26 detail závodníka KOUBA Václav 2012 Ski klub Šumava 5. /  Šneci (2011-2012) 0:02:20.9 0:00:25.7 0:02:20.9
12 34 detail závodníka BAŽATOVÁ Agáta 2012 HBC Strakonice 6. /  Žížaly (2011-2012) 0:02:22.9 0:00:27.7 0:02:22.9
13 59 detail závodníka PŮBALOVÁ Silvie 2010 SKI Klub Strakonice 1. /  Gazely (2009-2010) 0:02:24.7 0:00:29.5 0:02:24.7
14 24 detail závodníka SAMEK Šimon 2012 --- 6. /  Šneci (2011-2012) 0:02:26.7 0:00:31.4 0:02:26.7
15 69 detail závodníka HEIDE Lucie 2010 SKI Klub Strakonice 2. /  Gazely (2009-2010) 0:02:28.7 0:00:33.5 0:02:28.7
16 49 detail závodníka VYSKOČIL Vítek 2010 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  Gepardi (2009-2010) 0:02:30.2 0:00:35.0 0:02:30.2
17 71 detail závodníka SMOLÍKOVÁ Anna 2010 Ski Klub Šumava Vimperk 3. /  Gazely (2009-2010) 0:02:30.5 0:00:35.3 0:02:30.5
18 46 detail závodníka KYRÁL Šimon 2009 Ski Sokol Stachy 3. /  Gepardi (2009-2010) 0:02:31.7 0:00:36.5 0:02:31.7
19 60 detail závodníka JANOŠÍKOVÁ Lenka 2010 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  Gazely (2009-2010) 0:02:33.5 0:00:38.3 0:02:33.5
20 35 detail závodníka SOVOVÁ Nikol 2011 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 7. /  Žížaly (2011-2012) 0:02:33.7 0:00:38.5 0:02:33.7
21 66 detail závodníka HUJDOVÁ Kristýna 2010 --- 5. /  Gazely (2009-2010) 0:02:34.7 0:00:39.5 0:02:34.7
22 72 detail závodníka OLLÉ Viktorie 2010 Fischer Ski klub Šumava 6. /  Gazely (2009-2010) 0:02:35.0 0:00:39.8 0:02:35.0
23 62 detail závodníka STEHLÍKOVÁ Aneta 2010 SKI Klub Strakonice 7. /  Gazely (2009-2010) 0:02:38.2 0:00:43.0 0:02:38.2
24 61 detail závodníka WALTMAN Karolina 2010 Fischer Skiklub Šumava 8. /  Gazely (2009-2010) 0:02:39.5 0:00:44.3 0:02:39.5
25 50 detail závodníka PLÁNEK Matouš 2010 ŠUTRI Prachatice 4. /  Gepardi (2009-2010) 0:02:41.7 0:00:46.5 0:02:41.7
26 48 detail závodníka ZUB Vojtěch 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 5. /  Gepardi (2009-2010) 0:02:43.0 0:00:47.7 0:02:43.0
27 45 detail závodníka NETÁHLO Vojtěch 2010 --- 6. /  Gepardi (2009-2010) 0:02:44.2 0:00:49.0 0:02:44.2
28 44 detail závodníka KABÍČEK Martin 2009 --- 7. /  Gepardi (2009-2010) 0:02:44.7 0:00:49.5 0:02:44.7
29 64 detail závodníka CZERWENKOVÁ Lucie 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 9. /  Gazely (2009-2010) 0:02:44.7 0:00:49.5 0:02:44.7
30 30 detail závodníka HEIDE Adam 2012 SKI Klub Strakonice 7. /  Šneci (2011-2012) 0:02:44.9 0:00:49.7 0:02:44.9
31 51 detail závodníka ŠTĚRBA Jan 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 8. /  Gepardi (2009-2010) 0:02:46.2 0:00:51.0 0:02:46.2
32 22 detail závodníka RANDÁK Antonín 2011 --- 8. /  Šneci (2011-2012) 0:02:46.9 0:00:51.7 0:02:46.9
33 23 detail závodníka HUJDA Tomáš 2012 --- 9. /  Šneci (2011-2012) 0:02:49.1 0:00:53.9 0:02:49.1
34 67 detail závodníka VONDRUŠKOVÁ Veronika 2009 --- 10. /  Gazely (2009-2010) 0:02:49.7 0:00:54.5 0:02:49.7
35 63 detail závodníka MALEČOVÁ Lucie 2009 SKI Klub Strakonice 11. /  Gazely (2009-2010) 0:02:53.2 0:00:58.0 0:02:53.2
36 65 detail závodníka EIGNEROVÁ Eliška 2009 Fischer ski klub 12. /  Gazely (2009-2010) 0:02:54.4 0:00:59.2 0:02:54.4
37 36 detail závodníka KOULOVÁ Anna 2012 --- 8. /  Žížaly (2011-2012) 0:02:55.4 0:01:00.2 0:02:55.4
38 58 detail závodníka RANDÁKOVÁ Pavla 2010 --- 13. /  Gazely (2009-2010) 0:03:03.7 0:01:08.5 0:03:03.7
39 47 detail závodníka KOJAN Ludvík 2010 Fisher Ski klub Šumava 9. /  Gepardi (2009-2010) 0:03:09.2 0:01:14.0 0:03:09.2
--- 68 detail závodníka NĚMEČKOVÁ Nikola 2010 --- . /  Gazely (2009-2010) DNS --- ---
--- 70 detail závodníka JANOŠÍKOVÁ Marie 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  Gazely (2009-2010) DNS --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru