WSA Dryland Championship - WSA Dryland Championship - 1. etapa

Přespolní běh
DATUM :17.11.2018 MÍSTO :Šamorín

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 8 detail závodníka LANGLOIS Damien FRA 1. /  Rig 6 dogs 0:09:42.5 0:00:00.0 0:09:42.5
2 43 detail závodníka REICHERT Axel GER 1. /  Bikejöring veteran men 0:09:46.1 0:00:03.5 0:09:46.1
3 10 detail závodníka PATEMAN Paul GBR 2. /  Rig 6 dogs 0:09:52.4 0:00:09.8 0:09:52.4
4 37 detail závodníka KOHUT Marian SVK 1. /  Bikejöring senior men 0:09:54.7 0:00:12.1 0:09:54.7
5 1 detail závodníka MARTÍNEZ Lazaro ESP 1. /  Rig 8 dogs 0:09:55.0 0:00:12.4 0:09:55.0
6 7 detail závodníka LEVODEANSCHII Evghenii RUS 3. /  Rig 6 dogs 0:09:55.6 0:00:13.0 0:09:55.6
7 15 detail závodníka HOFFER Philippe FRA 1. /  Rig 4 dogs 0:09:59.7 0:00:17.1 0:09:59.7
8 13 detail závodníka KISS Attila ROM 4. /  Rig 6 dogs 0:10:03.1 0:00:20.5 0:10:03.1
9 36 detail závodníka ROGALSKI-JANC Marek POL 2. /  Bikejöring senior men 0:10:06.1 0:00:23.5 0:10:06.1
10 46 detail závodníka REISTETTER Roman SVK 3. /  Bikejöring senior men 0:10:08.5 0:00:25.9 0:10:08.5
11 49 detail závodníka KANGILASKI Taivo EST 2. /  Bikejöring veteran men 0:10:10.3 0:00:27.7 0:10:10.3
12 22 detail závodníka BERENDE Bogdan ROM 2. /  Rig 4 dogs 0:10:13.0 0:00:30.4 0:10:13.0
13 2 detail závodníka STOLZ Jürgen GER 2. /  Rig 8 dogs 0:10:13.8 0:00:31.2 0:10:13.8
14 55 detail závodníka GLAZUNOVA Anna RUS 1. /  Bikejöring senior women 0:10:21.7 0:00:39.1 0:10:21.7
15 9 detail závodníka WIATOWSKI Andreas GER 5. /  Rig 6 dogs 0:10:21.7 0:00:39.1 0:10:21.7
16 3 detail závodníka PETUTSCHNIG Arnold AUT 3. /  Rig 8 dogs 0:10:23.8 0:00:41.2 0:10:23.8
17 133 detail závodníka ROGALSKI-JANC Marek POL 1. /  Scooter 2-1 0:10:24.8 0:00:42.2 0:10:24.8
18 17 detail závodníka KUMMER Andre SUI 3. /  Rig 4 dogs 0:10:25.5 0:00:42.9 0:10:25.5
19 19 detail závodníka PULLIN Vickie SCO 4. /  Rig 4 dogs 0:10:27.2 0:00:44.7 0:10:27.2
20 114 detail závodníka TEISERSKIS Algirdas LTH 2. /  Scooter 2-1 0:10:30.3 0:00:47.7 0:10:30.3
21 119 detail závodníka PAULSEN Jessica GER 3. /  Scooter 2-1 0:10:32.6 0:00:50.0 0:10:32.6
22 31 detail závodníka RAKOCY Krystian POL 5. /  Rig 4 dogs 0:10:35.2 0:00:52.7 0:10:35.2
23 32 detail závodníka ZIAJA Katarzyna POL 6. /  Rig 4 dogs 0:10:37.5 0:00:54.9 0:10:37.5
24 16 detail závodníka PIERON Aleksandra POL 7. /  Rig 4 dogs 0:10:40.6 0:00:58.0 0:10:40.6
25 11 detail závodníka KUNERT Zbyszek POL 6. /  Rig 6 dogs 0:10:43.0 0:01:00.4 0:10:43.0
26 52 detail závodníka HANSON Stuart GBR 3. /  Bikejöring veteran men 0:10:46.8 0:01:04.2 0:10:46.8
27 116 detail závodníka MAQUA Roderick BEL 4. /  Scooter 2-1 0:10:46.9 0:01:04.3 0:10:46.9
28 131 detail závodníka SOBECKI Bartlomiej POL 5. /  Scooter 2-1 0:10:48.8 0:01:06.2 0:10:48.8
29 23 detail závodníka GLAZUNOVA Anna RUS 8. /  Rig 4 dogs 0:10:55.0 0:01:12.4 0:10:55.0
30 5 detail závodníka LITVAJ Maros SVK 4. /  Rig 8 dogs 0:10:55.6 0:01:13.0 0:10:55.6
31 56 detail závodníka HOFFER Jenna FRA 2. /  Bikejöring senior women 0:10:55.8 0:01:13.2 0:10:55.8
32 45 detail závodníka MAURER Thierry SUI 4. /  Bikejöring veteran men 0:11:02.6 0:01:20.0 0:11:02.6
33 60 detail závodníka BOGDANOVA Evgeniya RUS 3. /  Bikejöring senior women 0:11:04.5 0:01:21.9 0:11:04.5
34 44 detail závodníka CELPANOVAS Olegas LTH 5. /  Bikejöring veteran men 0:11:14.5 0:01:31.9 0:11:14.5
35 47 detail závodníka MILAKOVIC Dejan SLO 6. /  Bikejöring veteran men 0:11:15.4 0:01:32.8 0:11:15.4
36 30 detail závodníka GRENZNER Branislav SVK 9. /  Rig 4 dogs 0:11:18.5 0:01:35.9 0:11:18.5
37 124 detail závodníka KÖFFER Kitti HUN 6. /  Scooter 2-1 0:11:18.6 0:01:36.0 0:11:18.6
38 6 detail závodníka RESZKA Damian POL 5. /  Rig 8 dogs 0:11:19.8 0:01:37.2 0:11:19.8
39 12 detail závodníka RECHNER Markus GER 7. /  Rig 6 dogs 0:11:21.4 0:01:38.8 0:11:21.4
40 123 detail závodníka LAZAREVA Irina RUS 7. /  Scooter 2-1 0:11:25.7 0:01:43.1 0:11:25.7
41 41 detail závodníka VALERO RUIZ Moises ESP 4. /  Bikejöring senior men 0:11:27.6 0:01:45.0 0:11:27.6
42 118 detail závodníka PRIBULA Igor SVK 8. /  Scooter 2-1 0:11:32.3 0:01:49.7 0:11:32.3
43 38 detail závodníka MURAVEV Aleksei RUS 5. /  Bikejöring senior men 0:11:32.8 0:01:50.2 0:11:32.8
44 21 detail závodníka KÖFFER Lajos HUN 10. /  Rig 4 dogs 0:11:33.9 0:01:51.3 0:11:33.9
45 59 detail závodníka MUSIL Tanja AUT 4. /  Bikejöring senior women 0:11:38.8 0:01:56.2 0:11:38.8
46 50 detail závodníka FINZEL Stefan GER 7. /  Bikejöring veteran men 0:11:42.0 0:01:59.4 0:11:42.0
47 20 detail závodníka HAJEK Viktor SVK 11. /  Rig 4 dogs 0:11:45.3 0:02:02.7 0:11:45.3
48 130 detail závodníka STEFAN Igor SVK 9. /  Scooter 2-1 0:11:49.5 0:02:07.0 0:11:49.5
49 115 detail závodníka RUTKOWSKI Andrzej POL 10. /  Scooter 2-1 0:11:50.1 0:02:07.5 0:11:50.1
50 54 detail závodníka PULLIN Vickie SCO 5. /  Bikejöring senior women 0:11:52.1 0:02:09.5 0:11:52.1
51 132 detail závodníka PROBST Elisabeth AUT 11. /  Scooter 2-1 0:11:57.2 0:02:14.6 0:11:57.2
52 105 detail závodníka POLDMAA Richard EST 1. /  Scooter 1 dog men 0:12:05.4 0:02:22.8 0:12:05.4
53 57 detail závodníka CANTU Sabrina GER 6. /  Bikejöring senior women 0:12:07.9 0:02:25.4 0:12:07.9
54 28 detail závodníka DIACHKOV Dmitrii RUS 12. /  Rig 4 dogs 0:12:10.3 0:02:27.7 0:12:10.3
55 29 detail závodníka SEIFFERT Ralf GER 13. /  Rig 4 dogs 0:12:12.7 0:02:30.1 0:12:12.7
56 58 detail závodníka BICKOSOVA Lenka SVK 7. /  Bikejöring senior women 0:12:15.9 0:02:33.3 0:12:15.9
57 103 detail závodníka ROGALSKI-JANC Marek POL 2. /  Scooter 1 dog men 0:12:16.7 0:02:34.1 0:12:16.7
58 102 detail závodníka REICHERT Axel GER 3. /  Scooter 1 dog men 0:12:32.2 0:02:49.6 0:12:32.2
59 145 detail závodníka PERL Silvia AUT 1. /  Bikejöring veteran women 0:12:36.8 0:02:54.2 0:12:36.8
60 66 detail závodníka SHEREMET Dmitry UKR 1. /  Bikejöring senior men Dog2 0:12:50.8 0:03:08.2 0:12:50.8
61 42 detail závodníka RUTKOWSKI Andrzej POL 6. /  Bikejöring senior men 0:12:50.9 0:03:08.3 0:12:50.9
62 99 detail závodníka BESPALOVA Anna RUS 1. /  Scooter 1 dog women 0:12:56.4 0:03:13.8 0:12:56.4
63 104 detail závodníka LUCANSKY Patrik SVK 4. /  Scooter 1 dog men 0:12:59.1 0:03:16.5 0:12:59.1
64 48 detail závodníka GIBSON Andrew GBR 8. /  Bikejöring veteran men 0:13:00.8 0:03:18.2 0:13:00.8
65 120 detail závodníka MUSIL Tanja AUT 12. /  Scooter 2-1 0:13:00.9 0:03:18.4 0:13:00.9
66 40 detail závodníka DAN Moca ROM 7. /  Bikejöring senior men 0:13:04.5 0:03:21.9 0:13:04.5
67 27 detail závodníka CZORNYJ Daniel POL 14. /  Rig 4 dogs 0:13:07.3 0:03:24.7 0:13:07.3
68 51 detail závodníka BRADLEY Martin GBR 9. /  Bikejöring veteran men 0:13:15.1 0:03:32.5 0:13:15.1
69 25 detail závodníka STOLZ Jürgen GER 15. /  Rig 4 dogs 0:13:15.1 0:03:32.6 0:13:15.1
70 96 detail závodníka WUNSCH Stefanie GER 2. /  Scooter 1 dog women 0:13:19.4 0:03:36.8 0:13:19.4
71 134 detail závodníka STAWOWCZYK Waldemar POL 1. /  Scooter 2 dogs-2 0:13:21.6 0:03:39.0 0:13:21.6
72 143 detail závodníka NEKRASOV Vladimir RUS 2. /  Scooter 2 dogs-2 0:13:21.9 0:03:39.3 0:13:21.9
73 121 detail závodníka MAURER Thierry SUI 13. /  Scooter 2-1 0:13:24.3 0:03:41.7 0:13:24.3
74 109 detail závodníka BÄUMEL Klaus AUT 3. /  Scooter 2 dogs-2 0:13:29.9 0:03:47.3 0:13:29.9
75 62 detail závodníka HINRICHS Stefanie GER 2. /  Bikejöring veteran women 0:13:35.7 0:03:53.1 0:13:35.7
76 26 detail závodníka PETIT Gabrielle BEL 16. /  Rig 4 dogs 0:13:36.2 0:03:53.6 0:13:36.2
77 135 detail závodníka HÄRKÖNEN Janne FIN 4. /  Scooter 2 dogs-2 0:13:42.1 0:03:59.5 0:13:42.1
78 100 detail závodníka SCHUMACHER Cheyenne GER 3. /  Scooter 1 dog women 0:13:42.9 0:04:00.3 0:13:42.9
79 106 detail závodníka ROHDE Jörg GER 5. /  Scooter 1 dog men 0:13:43.0 0:04:00.4 0:13:43.0
80 107 detail závodníka FINZEL Stefan GER 6. /  Scooter 1 dog men 0:13:43.2 0:04:00.6 0:13:43.2
81 138 detail závodníka WASKOWSKI Miroslaw POL 5. /  Scooter 2 dogs-2 0:14:05.7 0:04:23.1 0:14:05.7
82 69 detail závodníka HODGSON Matt GBR 2. /  Bikejöring senior men Dog2 0:14:06.7 0:04:24.1 0:14:06.7
83 98 detail závodníka LEGRAND Coralie FRA 4. /  Scooter 1 dog women 0:14:09.8 0:04:27.2 0:14:09.8
84 146 detail závodníka SCHUMACHER Cheyenne GER 8. /  Bikejöring senior women 0:14:13.0 0:04:30.4 0:14:13.0
85 63 detail závodníka ANDZIULAITIENE Eurika LTH 3. /  Bikejöring veteran women 0:14:23.4 0:04:40.8 0:14:23.4
86 61 detail závodníka KORB Daniela AUT 4. /  Bikejöring veteran women 0:14:24.4 0:04:41.8 0:14:24.4
87 111 detail závodníka VALERO RUIZ Moises ESP 1. /  Scooter1 dog 2 0:14:39.7 0:04:57.2 0:14:39.7
88 65 detail závodníka HÄRKÖNEN Janne FIN 3. /  Bikejöring senior men Dog2 0:14:41.7 0:04:59.1 0:14:41.7
89 137 detail závodníka BIAGIOTTI Francesco ITA 6. /  Scooter 2 dogs-2 0:14:41.9 0:04:59.3 0:14:41.9
90 126 detail závodníka CHANAS Peter SVK 14. /  Scooter 2-1 0:14:47.8 0:05:05.2 0:14:47.8
91 35 detail závodníka BENOIS Jonathan BEL 17. /  Rig 4 dogs 0:15:00.1 0:05:17.5 0:15:00.1
92 101 detail závodníka KORB Daniela AUT 5. /  Scooter 1 dog women 0:15:21.9 0:05:39.3 0:15:21.9
93 108 detail závodníka STAWOWCZYK Waldemar POL 2. /  Scooter1 dog 2 0:15:26.9 0:05:44.3 0:15:26.9
94 125 detail závodníka GIBSON Andrew GBR 15. /  Scooter 2-1 0:15:37.2 0:05:54.6 0:15:37.2
95 136 detail závodníka NARUSSON Aivar RUS 7. /  Scooter 2 dogs-2 0:15:44.1 0:06:01.5 0:15:44.1
96 85 detail závodníka MATANIN Marcel SVK 1. /  Canicross men 0:15:56.9 0:06:14.3 0:15:56.9
97 4 detail závodníka KARASINSKI Jacek POL 6. /  Rig 8 dogs 0:16:02.6 0:06:20.0 0:16:02.6
98 67 detail závodníka SWIATEK Tomasz POL 4. /  Bikejöring senior men Dog2 0:16:03.5 0:06:21.0 0:16:03.5
99 82 detail závodníka IVANCO Michal SVK 2. /  Canicross men 0:16:20.7 0:06:38.1 0:16:20.7
100 110 detail závodníka PULKKANEN Petra FIN 3. /  Scooter1 dog 2 0:16:23.8 0:06:41.2 0:16:23.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru