WSA Dryland Championship - WSA Dryland Championship - 1. etapa

Přespolní běh
DATUM :17.11.2018 MÍSTO :Šamorín

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 8 detail závodníka LANGLOIS Damien FRA 1. /  Rig 6 dogs 0:09:42.5 0:00:00.0 0:09:42.5
2 43 detail závodníka REICHERT Axel GER 1. /  Bikejöring veteran men 0:09:46.1 0:00:03.5 0:09:46.1
3 10 detail závodníka PATEMAN Paul GBR 2. /  Rig 6 dogs 0:09:52.4 0:00:09.8 0:09:52.4
4 37 detail závodníka KOHUT Marian SVK 1. /  Bikejöring senior men 0:09:54.7 0:00:12.1 0:09:54.7
5 1 detail závodníka MARTÍNEZ Lazaro ESP 1. /  Rig 8 dogs 0:09:55.0 0:00:12.4 0:09:55.0
6 7 detail závodníka LEVODEANSCHII Evghenii RUS 3. /  Rig 6 dogs 0:09:55.6 0:00:13.0 0:09:55.6
7 15 detail závodníka HOFFER Philippe FRA 1. /  Rig 4 dogs 0:09:59.7 0:00:17.1 0:09:59.7
8 13 detail závodníka KISS Attila ROM 4. /  Rig 6 dogs 0:10:03.1 0:00:20.5 0:10:03.1
9 36 detail závodníka ROGALSKI-JANC Marek POL 2. /  Bikejöring senior men 0:10:06.1 0:00:23.5 0:10:06.1
10 46 detail závodníka REISTETTER Roman SVK 3. /  Bikejöring senior men 0:10:08.5 0:00:25.9 0:10:08.5
11 49 detail závodníka KANGILASKI Taivo EST 2. /  Bikejöring veteran men 0:10:10.3 0:00:27.7 0:10:10.3
12 22 detail závodníka BERENDE Bogdan ROM 2. /  Rig 4 dogs 0:10:13.0 0:00:30.4 0:10:13.0
13 2 detail závodníka STOLZ Jürgen GER 2. /  Rig 8 dogs 0:10:13.8 0:00:31.2 0:10:13.8
14 9 detail závodníka WIATOWSKI Andreas GER 5. /  Rig 6 dogs 0:10:21.7 0:00:39.1 0:10:21.7
15 3 detail závodníka PETUTSCHNIG Arnold AUT 3. /  Rig 8 dogs 0:10:23.8 0:00:41.2 0:10:23.8
16 133 detail závodníka ROGALSKI-JANC Marek POL 1. /  Scooter 2-1 0:10:24.8 0:00:42.2 0:10:24.8
17 17 detail závodníka KUMMER Andre SUI 3. /  Rig 4 dogs 0:10:25.5 0:00:42.9 0:10:25.5
18 19 detail závodníka PULLIN Vickie SCO 4. /  Rig 4 dogs 0:10:27.2 0:00:44.7 0:10:27.2
19 114 detail závodníka TEISERSKIS Algirdas LTH 2. /  Scooter 2-1 0:10:30.3 0:00:47.7 0:10:30.3
20 119 detail závodníka PAULSEN Jessica GER 3. /  Scooter 2-1 0:10:32.6 0:00:50.0 0:10:32.6
21 31 detail závodníka RAKOCY Krystian POL 5. /  Rig 4 dogs 0:10:35.2 0:00:52.7 0:10:35.2
22 32 detail závodníka ZIAJA Katarzyna POL 6. /  Rig 4 dogs 0:10:37.5 0:00:54.9 0:10:37.5
23 16 detail závodníka PIERON Aleksandra POL 7. /  Rig 4 dogs 0:10:40.6 0:00:58.0 0:10:40.6
24 11 detail závodníka KUNERT Zbyszek POL 6. /  Rig 6 dogs 0:10:43.0 0:01:00.4 0:10:43.0
25 52 detail závodníka HANSON Stuart GBR 3. /  Bikejöring veteran men 0:10:46.8 0:01:04.2 0:10:46.8
26 116 detail závodníka MAQUA Roderick BEL 4. /  Scooter 2-1 0:10:46.9 0:01:04.3 0:10:46.9
27 131 detail závodníka SOBECKI Bartlomiej POL 5. /  Scooter 2-1 0:10:48.8 0:01:06.2 0:10:48.8
28 23 detail závodníka GLAZUNOVA Anna RUS 8. /  Rig 4 dogs 0:10:55.0 0:01:12.4 0:10:55.0
29 5 detail závodníka LITVAJ Maros SVK 4. /  Rig 8 dogs 0:10:55.6 0:01:13.0 0:10:55.6
30 45 detail závodníka MAURER Thierry SUI 4. /  Bikejöring veteran men 0:11:02.6 0:01:20.0 0:11:02.6
31 44 detail závodníka CELPANOVAS Olegas LTH 5. /  Bikejöring veteran men 0:11:14.5 0:01:31.9 0:11:14.5
32 47 detail závodníka MILAKOVIC Dejan SLO 6. /  Bikejöring veteran men 0:11:15.4 0:01:32.8 0:11:15.4
33 30 detail závodníka GRENZNER Branislav SVK 9. /  Rig 4 dogs 0:11:18.5 0:01:35.9 0:11:18.5
34 124 detail závodníka KÖFFER Kitti HUN 6. /  Scooter 2-1 0:11:18.6 0:01:36.0 0:11:18.6
35 6 detail závodníka RESZKA Damian POL 5. /  Rig 8 dogs 0:11:19.8 0:01:37.2 0:11:19.8
36 12 detail závodníka RECHNER Markus GER 7. /  Rig 6 dogs 0:11:21.4 0:01:38.8 0:11:21.4
37 123 detail závodníka LAZAREVA Irina RUS 7. /  Scooter 2-1 0:11:25.7 0:01:43.1 0:11:25.7
38 41 detail závodníka VALERO RUIZ Moises ESP 4. /  Bikejöring senior men 0:11:27.6 0:01:45.0 0:11:27.6
39 118 detail závodníka PRIBULA Igor SVK 8. /  Scooter 2-1 0:11:32.3 0:01:49.7 0:11:32.3
40 38 detail závodníka MURAVEV Aleksei RUS 5. /  Bikejöring senior men 0:11:32.8 0:01:50.2 0:11:32.8
41 21 detail závodníka KÖFFER Lajos HUN 10. /  Rig 4 dogs 0:11:33.9 0:01:51.3 0:11:33.9
42 50 detail závodníka FINZEL Stefan GER 7. /  Bikejöring veteran men 0:11:42.0 0:01:59.4 0:11:42.0
43 20 detail závodníka HAJEK Viktor SVK 11. /  Rig 4 dogs 0:11:45.3 0:02:02.7 0:11:45.3
44 130 detail závodníka STEFAN Igor SVK 9. /  Scooter 2-1 0:11:49.5 0:02:07.0 0:11:49.5
45 115 detail závodníka RUTKOWSKI Andrzej POL 10. /  Scooter 2-1 0:11:50.1 0:02:07.5 0:11:50.1
46 132 detail závodníka PROBST Elisabeth AUT 11. /  Scooter 2-1 0:11:57.2 0:02:14.6 0:11:57.2
47 105 detail závodníka POLDMAA Richard EST 1. /  Scooter 1 dog men 0:12:05.4 0:02:22.8 0:12:05.4
48 28 detail závodníka DIACHKOV Dmitrii RUS 12. /  Rig 4 dogs 0:12:10.3 0:02:27.7 0:12:10.3
49 29 detail závodníka SEIFFERT Ralf GER 13. /  Rig 4 dogs 0:12:12.7 0:02:30.1 0:12:12.7
50 103 detail závodníka ROGALSKI-JANC Marek POL 2. /  Scooter 1 dog men 0:12:16.7 0:02:34.1 0:12:16.7
51 102 detail závodníka REICHERT Axel GER 3. /  Scooter 1 dog men 0:12:32.2 0:02:49.6 0:12:32.2
52 66 detail závodníka SHEREMET Dmitry UKR 1. /  Bikejöring senior men Dog2 0:12:50.8 0:03:08.2 0:12:50.8
53 42 detail závodníka RUTKOWSKI Andrzej POL 6. /  Bikejöring senior men 0:12:50.9 0:03:08.3 0:12:50.9
54 104 detail závodníka LUCANSKY Patrik SVK 4. /  Scooter 1 dog men 0:12:59.1 0:03:16.5 0:12:59.1
55 48 detail závodníka GIBSON Andrew GBR 8. /  Bikejöring veteran men 0:13:00.8 0:03:18.2 0:13:00.8
56 120 detail závodníka MUSIL Tanja AUT 12. /  Scooter 2-1 0:13:00.9 0:03:18.4 0:13:00.9
57 40 detail závodníka DAN Moca ROM 7. /  Bikejöring senior men 0:13:04.5 0:03:21.9 0:13:04.5
58 27 detail závodníka CZORNYJ Daniel POL 14. /  Rig 4 dogs 0:13:07.3 0:03:24.7 0:13:07.3
59 51 detail závodníka BRADLEY Martin GBR 9. /  Bikejöring veteran men 0:13:15.1 0:03:32.5 0:13:15.1
60 25 detail závodníka STOLZ Jürgen GER 15. /  Rig 4 dogs 0:13:15.1 0:03:32.6 0:13:15.1
61 134 detail závodníka STAWOWCZYK Waldemar POL 1. /  Scooter 2 dogs-2 0:13:21.6 0:03:39.0 0:13:21.6
62 143 detail závodníka NEKRASOV Vladimir RUS 2. /  Scooter 2 dogs-2 0:13:21.9 0:03:39.3 0:13:21.9
63 121 detail závodníka MAURER Thierry SUI 13. /  Scooter 2-1 0:13:24.3 0:03:41.7 0:13:24.3
64 109 detail závodníka BÄUMEL Klaus AUT 3. /  Scooter 2 dogs-2 0:13:29.9 0:03:47.3 0:13:29.9
65 26 detail závodníka PETIT Gabrielle BEL 16. /  Rig 4 dogs 0:13:36.2 0:03:53.6 0:13:36.2
66 135 detail závodníka HÄRKÖNEN Janne FIN 4. /  Scooter 2 dogs-2 0:13:42.1 0:03:59.5 0:13:42.1
67 106 detail závodníka ROHDE Jörg GER 5. /  Scooter 1 dog men 0:13:43.0 0:04:00.4 0:13:43.0
68 107 detail závodníka FINZEL Stefan GER 6. /  Scooter 1 dog men 0:13:43.2 0:04:00.6 0:13:43.2
69 138 detail závodníka WASKOWSKI Miroslaw POL 5. /  Scooter 2 dogs-2 0:14:05.7 0:04:23.1 0:14:05.7
70 69 detail závodníka HODGSON Matt GBR 2. /  Bikejöring senior men Dog2 0:14:06.7 0:04:24.1 0:14:06.7
71 111 detail závodníka VALERO RUIZ Moises ESP 1. /  Scooter1 dog 2 0:14:39.7 0:04:57.2 0:14:39.7
72 65 detail závodníka HÄRKÖNEN Janne FIN 3. /  Bikejöring senior men Dog2 0:14:41.7 0:04:59.1 0:14:41.7
73 137 detail závodníka BIAGIOTTI Francesco ITA 6. /  Scooter 2 dogs-2 0:14:41.9 0:04:59.3 0:14:41.9
74 126 detail závodníka CHANAS Peter SVK 14. /  Scooter 2-1 0:14:47.8 0:05:05.2 0:14:47.8
75 35 detail závodníka BENOIS Jonathan BEL 17. /  Rig 4 dogs 0:15:00.1 0:05:17.5 0:15:00.1
76 108 detail závodníka STAWOWCZYK Waldemar POL 2. /  Scooter1 dog 2 0:15:26.9 0:05:44.3 0:15:26.9
77 125 detail závodníka GIBSON Andrew GBR 15. /  Scooter 2-1 0:15:37.2 0:05:54.6 0:15:37.2
78 136 detail závodníka NARUSSON Aivar RUS 7. /  Scooter 2 dogs-2 0:15:44.1 0:06:01.5 0:15:44.1
79 85 detail závodníka MATANIN Marcel SVK 1. /  Canicross men 0:15:56.9 0:06:14.3 0:15:56.9
80 4 detail závodníka KARASINSKI Jacek POL 6. /  Rig 8 dogs 0:16:02.6 0:06:20.0 0:16:02.6
81 67 detail závodníka SWIATEK Tomasz POL 4. /  Bikejöring senior men Dog2 0:16:03.5 0:06:21.0 0:16:03.5
82 82 detail závodníka IVANCO Michal SVK 2. /  Canicross men 0:16:20.7 0:06:38.1 0:16:20.7
83 110 detail závodníka PULKKANEN Petra FIN 3. /  Scooter1 dog 2 0:16:23.8 0:06:41.2 0:16:23.8
84 80 detail závodníka CHIEFA Daniele ITA 3. /  Canicross men 0:16:28.7 0:06:46.1 0:16:28.7
85 127 detail závodníka ACHIM Alexandru Ioan ROM 16. /  Scooter 2-1 0:16:37.3 0:06:54.8 0:16:37.3
86 14 detail závodníka WASKOWSKI Miroslaw POL 18. /  Rig 4 dogs 0:17:04.1 0:07:21.6 0:17:04.1
87 141 detail závodníka NEEDHAM Yasmin GBR 8. /  Scooter 2 dogs-2 0:17:18.2 0:07:35.6 0:17:18.2
88 112 detail závodníka HODGSON Matt GBR 4. /  Scooter1 dog 2 0:17:27.2 0:07:44.6 0:17:27.2
89 129 detail závodníka BINGIEßER Christian GER 17. /  Scooter 2-1 0:18:19.1 0:08:36.5 0:18:19.1
90 33 detail závodníka MCINTYRE Patrick GBR 19. /  Rig 4 dogs 0:19:34.7 0:09:52.1 0:19:34.7
91 140 detail závodníka EVDOKIMOV Sergej LTH 9. /  Scooter 2 dogs-2 0:20:23.4 0:10:40.8 0:20:23.4
92 86 detail závodníka HERMANN Christian AUT 4. /  Canicross men 0:21:50.7 0:12:08.1 0:21:50.7
93 113 detail závodníka TENTIS Daniel Marius ROM 5. /  Scooter1 dog 2 0:21:52.5 0:12:09.9 0:21:52.5
94 87 detail závodníka WIERCIGROCH Adam POL 5. /  Canicross men 0:22:26.7 0:12:44.1 0:22:26.7
95 83 detail závodníka FEDORCZUK Roman AUT 6. /  Canicross men 0:24:09.8 0:14:27.3 0:24:09.8
--- 39 detail závodníka REUTER Thomas AUT . /  Bikejöring senior men DNF --- ---
--- 53 detail závodníka MCINTYRE Patrick GBR . /  Bikejöring senior men DNF --- ---
--- 68 detail závodníka NERONOV Aleksei RUS . /  Bikejöring senior men Dog2 DNF --- ---
--- 18 detail závodníka GRANQVIST Malin SWE . /  Rig 4 dogs DNS --- ---
--- 24 detail závodníka BOIM Cezarijus LTH . /  Rig 4 dogs DNS --- ---