Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
DATUM : | 15.6.2019 | MÍSTO : | Karlovy Vary |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2016 | MATĚJKA Bohumil | 1960 | Dovedové Křešín | 1:58:14.5 | 0:00:00.0 | 0:53:56.1 | 1 | ||
2 | diplom | 2039 | STIBAL Daniel | 1969 | Caffe Trombetta | 2:11:37.3 | 0:13:22.7 | 1:01:43.6 | 2 | ||
3 | diplom | 2030 | ŘEHÁČEK Vladimír | 1966 | Lithium Baggira | 2:23:17.8 | 0:25:03.2 | 1:08:14.8 | 3 | ||
4 | diplom | 2051 | PETRŮ Bohumil | 1964 | --- | 2:25:33.8 | 0:27:19.2 | 1:09:10.6 | 4 | ||
5 | diplom | 2035 | LOJÍK Martin | 1968 | --- | 2:25:54.8 | 0:27:40.2 | 1:10:32.6 | 6 | ||
6 | diplom | 2165 | DLOUHÝ Jiří | 1969 | HIGH POINT bike team Sušice | 2:28:11.7 | 0:29:57.1 | 1:10:10.3 | 5 | ||
7 | diplom | 2053 | FICENEC Michal | 1963 | TJ Slavia K.Vary | 2:35:05.6 | 0:36:51.0 | 1:13:41.1 | 8 | ||
8 | diplom | 2091 | ČÁSENSKÝ Jiří | 1968 | --- | 2:38:26.1 | 0:40:11.5 | 1:15:18.6 | 9 | ||
9 | diplom | 2089 | ČERMÁK Tomáš | 1963 | AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM | 2:39:13.8 | 0:40:59.2 | 1:11:52.6 | 7 | ||
10 | diplom | 2145 | SKLENÁŘ Martin | 1968 | DYNAL bike team | 2:49:09.6 | 0:50:55.0 | 1:19:43.3 | 10 | ||
11 | diplom | 2112 | BOUŘIL Miloslav | 1964 | ------- | 2:54:19.3 | 0:56:04.7 | 1:25:31.1 | 11 | ||
12 | diplom | 2172 | SLAVÍK Martin | 1969 | --- | 3:07:37.1 | 1:09:22.5 | 1:27:02.0 | 12 | ||
13 | diplom | 2121 | BURES Petr | 1969 | --- | 3:10:44.6 | 1:12:30.0 | 1:30:37.6 | 13 | ||
14 | diplom | 2126 | OUŘADA Josef | 1963 | AGROFERT cyklo tým - ARBO team | 3:29:59.3 | 1:31:44.7 | --- | --- | ||
15 | diplom | 2148 | HŮLA Luboš | 1960 | MTB Rakovník | 3:33:41.8 | 1:35:27.2 | --- | --- | ||
--- | 2142 | TAUŠEK Stanislav | 1963 | --- | DNF | --- | --- | --- | |||
--- | 2019 | SPALENKA Robert | 1968 | SK POLAR | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 2033 | ZEMAN Zbyšek | 1969 | Rapid Plzeň | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 2038 | BILEK Cenek | 1963 | Tukan bike team Karlovy Vary | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 2115 | ZIKMUND Tomáš | 1966 | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 2120 | NOVOTNÝ Pavel | 1969 | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 2156 | PULCHART František | 1965 | Top ten Teplice | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 2205 | ČERNY Radek | 1968 | bez klubu | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 2207 | DVOŘÁČEK Roman | 1968 | PARKER | DNS | --- | --- | --- |