Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATUM : | 27.7.2019 | MÍSTO : | Zadov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6689 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | Silvini team | 1. / Žáci 8-9 let | 0:11:38.3 | 0:00:00.0 | 03:13.0 [1] | 1 | 04:06.8 [1] | 1 | 04:18.5 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 6659 | RADA Vojtěch | 2010 | Bikeclinic Junior Team | 2. / Žáci 8-9 let | 0:12:11.0 | 0:00:32.6 | 03:13.0 [2] | 2 | 04:22.7 [2] | 2 | 04:35.1 [5] | 2 | ||
3 | diplom | 6671 | HEJZEK Martin | 2010 | MS Bike Academy Racing | 3. / Žáci 8-9 let | 0:12:17.6 | 0:00:39.2 | 03:18.8 [3] | 3 | 04:25.9 [3] | 3 | 04:32.8 [4] | 3 | ||
4 | diplom | 6662 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | 4. / Žáci 8-9 let | 0:12:23.2 | 0:00:44.9 | 03:21.7 [4] | 4 | 04:31.0 [5] | 4 | 04:30.4 [3] | 4 | ||
5 | diplom | 6700 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | BB racing čerčany | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:12:25.0 | 0:00:46.6 | 03:27.7 [5] | 5 | 04:33.8 [6] | 5 | 04:23.4 [2] | 5 | ||
6 | diplom | 6749 | ŠEDIVÝ Antonín | 2011 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 5. / Žáci 8-9 let | 0:12:58.8 | 0:01:20.4 | 03:35.0 [7] | 7 | 04:35.2 [8] | 7 | 04:48.5 [9] | 6 | ||
7 | diplom | 6695 | SVOBODOVÁ Laura | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:13:03.0 | 0:01:24.7 | 03:37.5 [10] | 10 | 04:41.4 [9] | 8 | 04:44.0 [8] | 7 | ||
8 | diplom | 6720 | VÍTKOVÁ Nela | 2011 | Bike klub Město Touškov | 3. / Žákyně 8-9 let | 0:13:03.2 | 0:01:24.8 | 03:37.7 [11] | 11 | 04:41.7 [10] | 9 | 04:43.7 [7] | 8 | ||
9 | diplom | 6847 | MAKOVEC Dominik | 2010 | --- | 6. / Žáci 8-9 let | 0:13:12.7 | 0:01:34.4 | 03:41.0 [14] | 14 | 04:48.6 [12] | 13 | 04:43.0 [6] | 9 | ||
10 | diplom | 6674 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 4. / Žákyně 8-9 let | 0:13:19.8 | 0:01:41.4 | 03:36.2 [9] | 9 | 04:52.8 [16] | 11 | 04:50.7 [11] | 10 | ||
11 | diplom | 6665 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | --- | 5. / Žákyně 8-9 let | 0:13:21.0 | 0:01:42.7 | 03:44.7 [16] | 16 | 04:46.2 [11] | 16 | 04:50.0 [10] | 11 | ||
12 | diplom | 6779 | ŠKOPEK Patrik | 2011 | Author Team Stupno | 7. / Žáci 8-9 let | 0:13:21.8 | 0:01:43.5 | 03:41.7 [15] | 15 | 04:48.7 [13] | 15 | 04:51.3 [12] | 12 | ||
13 | diplom | 6655 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 6. / Žákyně 8-9 let | 0:13:22.0 | 0:01:43.7 | 03:38.7 [12] | 12 | 04:50.5 [14] | 12 | 04:52.8 [13] | 13 | ||
14 | diplom | 6691 | KOHOUT Jindřich | 2011 | VELO Akademie Kladno | 8. / Žáci 8-9 let | 0:13:24.2 | 0:01:45.9 | 03:48.0 [17] | 17 | 04:35.0 [7] | 10 | 05:01.2 [15] | 14 | ||
15 | diplom | 6798 | DINGA Jan | 2010 | BSK racing | 9. / Žáci 8-9 let | 0:13:25.1 | 0:01:46.7 | 03:36.0 [8] | 8 | 04:29.7 [4] | 6 | 05:19.2 [18] | 15 | ||
16 | diplom | 6713 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 10. / Žáci 8-9 let | 0:13:31.2 | 0:01:52.9 | 03:40.3 [13] | 13 | 04:51.6 [15] | 17 | 04:59.2 [14] | 16 | ||
17 | diplom | 6680 | ZMEŠKAL Adam | 2010 | POCTA-BikeGallery | 11. / Žáci 8-9 let | 0:13:40.7 | 0:02:02.4 | 03:33.0 [6] | 6 | 04:57.0 [18] | 14 | 05:10.6 [16] | 17 | ||
18 | diplom | 6801 | VĚNTUS Tadeaš | 2011 | sportovnikurzy.cz | 12. / Žáci 8-9 let | 0:14:11.5 | 0:02:33.1 | 03:57.0 [18] | 18 | 04:56.5 [17] | 18 | 05:18.0 [17] | 18 | ||
19 | diplom | 6815 | NÁGR Vít | 2010 | --- | 13. / Žáci 8-9 let | 0:14:47.8 | 0:03:09.5 | 04:14.0 [20] | 20 | 05:13.2 [19] | 19 | 05:20.5 [19] | 19 | ||
20 | diplom | 6715 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 14. / Žáci 8-9 let | 0:15:10.2 | 0:03:31.9 | 04:15.0 [21] | 21 | 05:19.5 [20] | 20 | 05:35.7 [21] | 20 | ||
21 | diplom | 6678 | PETRŽELKOVÁ Laura | 2010 | --- | 7. / Žákyně 8-9 let | 0:15:24.5 | 0:03:46.1 | 04:06.7 [19] | 19 | 05:37.4 [21] | 21 | 05:40.2 [22] | 21 | ||
22 | diplom | 6703 | KAMENÍK Adam | 2010 | Bikeclinic Junior Team | 15. / Žáci 8-9 let | 0:16:06.2 | 0:04:27.9 | 04:25.7 [22] | 22 | 05:54.2 [25] | 22 | 05:46.2 [24] | 22 | ||
23 | diplom | 6732 | ŠTURM Jan | 2010 | Velosport Domažlice | 16. / Žáci 8-9 let | 0:16:15.4 | 0:04:37.0 | 04:35.7 [23] | 23 | 05:51.8 [23] | 23 | 05:47.7 [25] | 23 | ||
24 | diplom | 6711 | BERANOVÁ Daniela | 2010 | Velosport Domažlice | 8. / Žákyně 8-9 let | 0:16:17.2 | 0:04:38.8 | 04:50.4 [27] | 27 | 05:46.0 [22] | 25 | 05:40.7 [23] | 24 | ||
25 | diplom | 6840 | BENDA Jan | 2010 | lazy pedals | 17. / Žáci 8-9 let | 0:16:18.5 | 0:04:40.1 | 04:36.8 [24] | 24 | 05:52.1 [24] | 24 | 05:49.5 [26] | 25 | ||
26 | diplom | 6845 | ŠVANTNER Štěpán | 2011 | --- | 18. / Žáci 8-9 let | 0:16:39.1 | 0:05:00.7 | 04:46.5 [26] | 26 | 05:56.6 [26] | 26 | 05:55.8 [27] | 26 | ||
27 | diplom | 6716 | HALLER Maxmilián | 2011 | --- | 19. / Žáci 8-9 let | 0:17:01.6 | 0:05:23.2 | 05:39.2 [36] | 36 | 05:56.7 [27] | 29 | 05:25.6 [20] | 27 | ||
28 | diplom | 6682 | KAVALÍROVÁ Ela | 2011 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 9. / Žákyně 8-9 let | 0:17:15.5 | 0:05:37.2 | 04:39.9 [25] | 25 | 06:04.5 [28] | 27 | 06:31.0 [30] | 28 | ||
29 | diplom | 6718 | PANTŮČKOVÁ Tereza | 2011 | ACT leraK Blansko | 10. / Žákyně 8-9 let | 0:17:52.5 | 0:06:14.1 | 05:14.9 [30] | 30 | 06:20.2 [29] | 28 | 06:17.2 [28] | 29 | ||
30 | diplom | 6835 | JEDLIČKOVÁ Terez | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 11. / Žákyně 8-9 let | 0:17:57.7 | 0:06:19.3 | 05:17.4 [31] | 31 | 06:21.5 [30] | 31 | 06:18.7 [29] | 30 | ||
31 | diplom | 6816 | MZIGOD Jan | 2011 | Branišov | 20. / Žáci 8-9 let | 0:18:28.7 | 0:06:50.4 | 04:59.2 [28] | 28 | 06:37.0 [33] | 30 | 06:52.5 [31] | 31 | ||
32 | diplom | 6826 | DOSTÁL Jakub | 2010 | --- | 21. / Žáci 8-9 let | 0:11:40.2 | - 1 Lap(s) | 04:59.2 [28] | 28 | 06:41.0 [35] | 32 | --- | --- | ||
33 | diplom | 6769 | RADA Vít | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 22. / Žáci 8-9 let | 0:12:09.2 | - 1 Lap(s) | 05:38.7 [34] | 34 | 06:30.4 [31] | 33 | --- | --- | ||
34 | diplom | 6855 | ŠMÍD Jakub | 2011 | --- | 23. / Žáci 8-9 let | 0:12:10.5 | - 1 Lap(s) | 05:39.0 [35] | 35 | 06:31.4 [32] | 34 | --- | --- | ||
35 | diplom | 6832 | BLÁHOVÁ Nelly | 2011 | --- | 12. / Žákyně 8-9 let | 0:12:45.0 | - 1 Lap(s) | 05:35.9 [32] | 32 | 07:09.0 [36] | 35 | --- | --- | ||
36 | diplom | 6851 | HOŠEK Tomáš | 2011 | --- | 24. / Žáci 8-9 let | 0:13:04.2 | - 1 Lap(s) | 06:25.6 [39] | 39 | 06:38.5 [34] | 36 | --- | --- | ||
37 | diplom | 6740 | BOBEK Lukáš | 2010 | --- | 25. / Žáci 8-9 let | 0:13:04.7 | - 1 Lap(s) | 05:38.0 [33] | 33 | 07:26.6 [38] | 37 | --- | --- | ||
38 | diplom | 6789 | ŠTOCHL Matěj | 2011 | --- | 26. / Žáci 8-9 let | 0:13:22.5 | - 1 Lap(s) | 06:02.2 [37] | 37 | 07:20.2 [37] | 38 | --- | --- | ||
39 | diplom | 6735 | NOVAK Richard | 2011 | --- | 27. / Žáci 8-9 let | 0:13:55.2 | - 1 Lap(s) | 06:21.3 [38] | 38 | 07:33.9 [39] | 39 | --- | --- | ||
40 | diplom | 6768 | LANDA Jakub | 2010 | --- | 28. / Žáci 8-9 let | 0:14:38.2 | - 1 Lap(s) | 06:50.2 [43] | 43 | 07:48.0 [40] | 40 | --- | --- | ||
41 | diplom | 6843 | PAVLÍČEK Martin | 2011 | Dynamo ČB | 29. / Žáci 8-9 let | 0:14:54.7 | - 1 Lap(s) | 06:46.7 [42] | 42 | 08:08.0 [41] | 41 | --- | --- | ||
42 | diplom | 6752 | DOLÁK Matěj | 2010 | --- | 30. / Žáci 8-9 let | 0:15:04.0 | - 1 Lap(s) | 06:51.5 [44] | 44 | 08:12.5 [42] | 42 | --- | --- | ||
43 | diplom | 6850 | SOVA Čeněk | 2011 | --- | 31. / Žáci 8-9 let | 0:15:10.2 | - 1 Lap(s) | 06:45.2 [41] | 41 | 08:25.0 [43] | 43 | --- | --- | ||
44 | diplom | 6743 | HRACH Dominik | 2011 | --- | 32. / Žáci 8-9 let | 0:16:00.7 | - 1 Lap(s) | 06:44.0 [40] | 40 | 09:16.7 [44] | 44 | --- | --- | ||
45 | diplom | 6791 | BRABENCOVÁ Anežka | 2011 | --- | 13. / Žákyně 8-9 let | 0:18:39.0 | - 1 Lap(s) | 07:53.7 [45] | 45 | 10:45.2 [46] | 45 | --- | --- | ||
46 | diplom | 6728 | LÁZNIČKOVÁ Barbora | 2011 | GHOST Junior team | 14. / Žákyně 8-9 let | 0:19:34.0 | - 1 Lap(s) | 08:50.9 [47] | 47 | 10:43.0 [45] | 46 | --- | --- | ||
47 | diplom | 6853 | SOCHOVÁ Natálie | 2011 | --- | 15. / Žákyně 8-9 let | 0:21:34.7 | - 1 Lap(s) | 08:08.4 [46] | 46 | 13:26.2 [47] | 47 | --- | --- | ||
--- | 6651 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6685 | HALÁS Antonín | 2011 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6717 | HAVLOVÁ Eliška | 2010 | ADASTRA BIKE TEAM | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6724 | BACHOVÁ Zuzana | 2010 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6725 | VALA Alex | 2011 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6734 | HAMÁČEK Matěj | 2011 | Apache Loko Trutnov | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6738 | TRÁVNÍČKOVÁ Mia | 2011 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6811 | MZIGOD Jan | 2011 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6865 | NERUDA Matěj | 2011 | BSK Cyklo-Market juniors | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |