Vysočina Arena Tour České spořitelny
DATUM : | 10 - 11.8.2019 | MÍSTO : | Vysočina Arena, NMNM |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7537 | RINALDONI David | 2004 | POLIsportina morrovallese | 1. / Žáci 14-16 let | 0:41:40.4 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7506 | PROCHÁZKA Tomáš | 2003 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 2. / Žáci 14-16 let | 0:42:00.9 | 0:00:20.5 | ||
3 | diplom | 3673 | KOMÁREK Tomáš | 2004 | ACT leraK Blansko | 3. / Žáci 14-16 let | 0:42:01.0 | 0:00:20.5 | ||
4 | diplom | 7450 | SMEJKAL Adam | 2006 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 1. / Žáci 12-13 let | 0:42:13.9 | 0:00:33.5 | ||
5 | diplom | 7528 | PIVNIČKA Jakub | 2005 | GIANT Pítrs bikes | 4. / Žáci 14-16 let | 0:44:18.2 | 0:02:37.8 | ||
6 | diplom | 7532 | SRNSKÁ Patricie | 2004 | Cyklo-Ski klub Polička | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:45:42.4 | 0:04:02.0 | ||
7 | diplom | 7557 | HOŠEK Adam | 2006 | ADASTRA Cycling Team | 2. / Žáci 12-13 let | 0:45:47.6 | 0:04:07.1 | ||
8 | diplom | 7476 | SVOBODA David | 2008 | ADASTRA Cycling Team | 1. / Žáci 10-11 let | 0:45:47.9 | 0:04:07.5 | ||
9 | diplom | 3663 | BĚLKA Lukáš | 2004 | AKTIVIT Nový Bor | 5. / Žáci 14-16 let | 0:45:48.4 | 0:04:08.0 | ||
10 | diplom | 7509 | HOFMAN Eliáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 3. / Žáci 12-13 let | 0:45:51.1 | 0:04:10.7 | ||
11 | diplom | 7507 | BRUCKNER Filip | 2006 | RAJEC 100% TREK | 4. / Žáci 12-13 let | 0:45:55.9 | 0:04:15.5 | ||
12 | diplom | 7501 | KUBA TOMÁŠ | 2005 | KILPI racing team | 6. / Žáci 14-16 let | 0:46:15.1 | 0:04:34.7 | ||
13 | diplom | 3675 | KOUDELKA Matyáš | 2006 | MORAVEC TEAM | 5. / Žáci 12-13 let | 0:46:16.9 | 0:04:36.5 | ||
14 | diplom | 7526 | KWAŠNÝ Šimon | 2003 | KILPI KIDS RACING TEAM | 7. / Žáci 14-16 let | 0:46:47.6 | 0:05:07.2 | ||
15 | diplom | 7502 | PULKRABOVÁ Marika | 2006 | BSK - Cyklomarket | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:48:07.1 | 0:06:26.6 | ||
16 | diplom | 3664 | ŠIMEK Marek Emanuel | 2005 | Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn | 8. / Žáci 14-16 let | 0:48:08.1 | 0:06:27.7 | ||
17 | diplom | 7521 | HRADISKÝ Zdeněk | 2006 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 6. / Žáci 12-13 let | 0:48:22.1 | 0:06:41.7 | ||
18 | diplom | 3674 | KUCHAŘ Filip | 2004 | ACT leraK Blansko | 9. / Žáci 14-16 let | 0:48:37.4 | 0:06:57.0 | ||
19 | diplom | 7520 | HÁJEK Tomáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 7. / Žáci 12-13 let | 0:48:37.9 | 0:06:57.5 | ||
20 | diplom | 7503 | RINALDONI Giulia | 2006 | Vorrovalle Montelupone | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:48:38.4 | 0:06:58.0 | ||
21 | diplom | 7460 | BLAŽEK Aleš | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 8. / Žáci 12-13 let | 0:48:40.1 | 0:06:59.7 | ||
22 | diplom | 7569 | PŘENOSIL Marek | 2007 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 9. / Žáci 12-13 let | 0:48:43.1 | 0:07:02.7 | ||
23 | diplom | 7505 | ZOUHAR Tadeáš | 2005 | ACT leraK Blansko | 10. / Žáci 14-16 let | 0:48:43.4 | 0:07:03.0 | ||
24 | diplom | 7584 | HENDRYCHOVÁ Lucka | 2003 | Bike Freaks Holice | 2. / Žákyně 14-16 let | 0:49:32.9 | 0:07:52.5 | ||
25 | diplom | 3678 | LUKAŠÍK Pavel | 2006 | Bike Freaks Holice | 10. / Žáci 12-13 let | 0:49:33.1 | 0:07:52.7 | ||
26 | diplom | 7523 | LÁCHA Filip | 2005 | --- | 11. / Žáci 14-16 let | 0:50:05.3 | 0:08:24.9 | ||
27 | diplom | 7593 | KUDLÁČKOVÁ Anna | 2004 | GHOST Team | 3. / Žákyně 14-16 let | 0:50:25.1 | 0:08:44.7 | ||
28 | diplom | 7555 | HANUŠ František | 2008 | POCTA - BikeGallery | 2. / Žáci 10-11 let | 0:50:51.1 | 0:09:10.7 | ||
29 | diplom | 7453 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | Bike Freaks Holice | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:51:31.9 | 0:09:51.5 | ||
30 | diplom | 7562 | LOPOUR Šimon | 2006 | --- | 11. / Žáci 12-13 let | 0:51:32.9 | 0:09:52.5 | ||
31 | diplom | 7459 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | Silvini team | 1. / Žáci 8-9 let | 0:52:03.9 | 0:10:23.5 | ||
32 | diplom | 7544 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 3. / Žáci 10-11 let | 0:52:32.4 | 0:10:51.9 | ||
33 | diplom | 7470 | LISÝ Vít | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 4. / Žáci 10-11 let | 0:52:33.9 | 0:10:53.5 | ||
34 | diplom | 7511 | FELZMANN David | 2006 | SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA | 12. / Žáci 12-13 let | 0:52:34.9 | 0:10:54.5 | ||
35 | diplom | 7530 | VEDRAL Max | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 5. / Žáci 10-11 let | 0:52:35.2 | 0:10:54.7 | ||
36 | diplom | 7513 | JANÍČKOVÁ Adriana | 2005 | Sršáni Ostrava | 4. / Žákyně 14-16 let | 0:53:14.3 | 0:11:33.9 | ||
37 | diplom | 7471 | DINGOVÁ Anna | 2006 | BSK Juniors | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:53:14.3 | 0:11:33.9 | ||
38 | diplom | 7516 | FOLDYNA David | 2005 | KILPI KIDS RACING TEAM | 12. / Žáci 14-16 let | 0:53:14.6 | 0:11:34.2 | ||
39 | diplom | 7510 | ŠALANDA Adam | 2010 | PATRY CYCLING TEAM Třešť | 2. / Žáci 8-9 let | 0:53:15.9 | 0:11:35.5 | ||
40 | diplom | 7475 | TABULKA Štěpán | 2007 | --- | 13. / Žáci 12-13 let | 0:53:19.6 | 0:11:39.2 | ||
41 | diplom | 7519 | MATĚJEK Šimon | 2007 | TJ Favorit Brno | 14. / Žáci 12-13 let | 0:53:59.4 | 0:12:19.0 | ||
42 | diplom | 7548 | NĚMCOVÁ Michaela | 2003 | --- | 5. / Žákyně 14-16 let | 0:54:44.4 | 0:13:04.0 | ||
43 | diplom | 7477 | PAVELKOVÁ Barbora | 2007 | BIKE SPORT SERVIS OPAVA | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:55:09.4 | 0:13:29.0 | ||
44 | diplom | 7452 | STRÁNSKÁ Adéla | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:55:17.4 | 0:13:37.0 | ||
45 | diplom | 7487 | NEJEDLÝ Lukáš | 2008 | HOUNYK MTB TEAM | 6. / Žáci 10-11 let | 0:55:18.4 | 0:13:38.0 | ||
46 | diplom | 7539 | NEJEDLÝ Jaroslav | 1978 | HOUNYK | 1. / JTM Doprovod | 0:55:19.9 | 0:13:39.5 | ||
47 | diplom | 7591 | LÁCHA Jaromír | 1972 | --- | 2. / JTM Doprovod | 0:55:45.6 | 0:14:05.2 | ||
48 | diplom | 7492 | JIROUT Filip | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 7. / Žáci 10-11 let | 0:55:46.9 | 0:14:06.5 | ||
49 | diplom | 7497 | LORENC Adam | 2009 | HOUNYK MTB TEAM | 8. / Žáci 10-11 let | 0:55:47.7 | 0:14:07.2 | ||
50 | diplom | 7462 | SVOBODOVÁ Laura | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:55:48.9 | 0:14:08.5 | ||
51 | diplom | 7540 | LORENC Petr | 1978 | HOUNYK MTB TEAM | 3. / JTM Doprovod | 0:55:52.6 | 0:14:12.1 | ||
52 | diplom | 7482 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | Mitas Mercedes-Benz Praha Trek | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:56:02.6 | 0:14:22.2 | ||
53 | diplom | 7488 | HATAŠ Tomáš | 2010 | --- | 3. / Žáci 8-9 let | 0:56:06.8 | 0:14:26.4 | ||
54 | diplom | 7585 | JANŮ Tomáš | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 9. / Žáci 10-11 let | 0:56:11.2 | 0:14:30.7 | ||
55 | diplom | 7472 | KAMENÍK Jan | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 10. / Žáci 10-11 let | 0:56:11.6 | 0:14:31.2 | ||
56 | diplom | 7483 | NOVOTNA Justyna | 2009 | Moravecteam | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:56:12.4 | 0:14:32.0 | ||
57 | diplom | 3671 | KUCHAŘ Jáchym | 2009 | ACT leraK Blansko | 11. / Žáci 10-11 let | 0:56:51.7 | 0:15:11.2 | ||
58 | diplom | 7486 | JANOVSKÁ Barbora | 2008 | MORAVEC TEAM | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:56:52.1 | 0:15:11.7 | ||
59 | diplom | 7451 | DRHOVÁ Eva | 2008 | Bike Klub Špindl | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:56:53.7 | 0:15:13.2 | ||
60 | diplom | 7552 | DRHOVÁ Kateřina | 1985 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 1. / JTM Doprovod | 0:57:02.1 | 0:15:21.7 | ||
61 | diplom | 7568 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | Active Tour Cycling Team | 4. / Žáci 8-9 let | 0:57:41.2 | 0:16:00.7 | ||
62 | diplom | 7598 | GRANZER Lukáš | 2005 | --- | 13. / Žáci 14-16 let | 0:57:53.1 | 0:16:12.6 | ||
63 | diplom | 7589 | DRÁBEK Daniel | 1977 | BB racing čerčany | 4. / JTM Doprovod | 0:57:54.4 | 0:16:14.0 | ||
64 | diplom | 7588 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | BB racing čerčany | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:57:55.4 | 0:16:15.0 | ||
65 | diplom | 7469 | LESAGE Radek | 2008 | Transbrody | 12. / Žáci 10-11 let | 0:58:29.2 | 0:16:48.7 | ||
66 | diplom | 7522 | LODR Oliver | 2012 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 5. / Žáci 8-9 let | 0:58:30.1 | 0:16:49.7 | ||
67 | diplom | 7529 | BONDY Štěpán | 2011 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 6. / Žáci 8-9 let | 0:58:30.4 | 0:16:50.0 | ||
68 | diplom | 7508 | BRUCKNER Jakub | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 13. / Žáci 10-11 let | 0:58:30.9 | 0:16:50.5 | ||
69 | diplom | 7499 | BERKA Tadeáš | 2009 | Bitters Superior cyklolive | 14. / Žáci 10-11 let | 0:59:23.2 | 0:17:42.7 | ||
70 | diplom | 7524 | KUBINOVÁ Adéla | 2004 | Elite sport Boskovice | 6. / Žákyně 14-16 let | 0:59:32.8 | 0:17:52.3 | ||
71 | diplom | 7565 | KUNC Tomáš | 2009 | GHOST Junior team | 15. / Žáci 10-11 let | 0:59:50.7 | 0:18:10.2 | ||
72 | diplom | 7571 | TRLLOVÁ Šárka | 2007 | BAKAKO Nová Paka | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:00:02.1 | 0:18:21.7 | ||
73 | diplom | 7566 | STRÁNSKÁ Sofie | 2008 | Active Tour Cycling Team | 6. / Žákyně 10-11 let | 1:00:04.9 | 0:18:24.5 | ||
74 | diplom | 7553 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | --- | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:00:08.2 | 0:18:27.7 | ||
75 | diplom | 7448 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | Rohozec Amulet Team | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:00:56.0 | 0:19:15.5 | ||
76 | diplom | 7493 | ŠPERL Václav | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 16. / Žáci 10-11 let | 1:01:06.1 | 0:19:25.7 | ||
77 | diplom | 7489 | KOMINAK Michael | 2010 | ENDEKA BASSTA team | 7. / Žáci 8-9 let | 1:01:26.4 | 0:19:46.0 | ||
78 | diplom | 7531 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 17. / Žáci 10-11 let | 1:01:35.2 | 0:19:54.7 | ||
79 | diplom | 3676 | KOUDELKOVÁ Lucie | 2008 | MORAVEC TEAM | 7. / Žákyně 10-11 let | 1:01:49.9 | 0:20:09.5 | ||
80 | diplom | 7577 | SANTAMARIA Daniele | 2008 | --- | 18. / Žáci 10-11 let | 1:02:15.2 | 0:20:34.7 | ||
81 | diplom | 7455 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:02:16.9 | 0:20:36.5 | ||
82 | diplom | 7582 | FAMFULÍK Tomáš | 1980 | --- | 5. / JTM Doprovod | 1:02:16.9 | 0:20:36.5 | ||
83 | diplom | 7496 | HORÁČEK Jakub | 2007 | --- | 15. / Žáci 12-13 let | 1:02:23.9 | 0:20:43.5 | ||
84 | diplom | 7546 | HORÁČEK Vít | 1978 | --- | 6. / JTM Doprovod | 1:02:55.4 | 0:21:15.0 | ||
85 | diplom | 7494 | HORÁČEK adam | 2008 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 1:02:55.7 | 0:21:15.2 | ||
86 | diplom | 7567 | KUNCOVÁ Simona | 2006 | GHOST Junior team | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:03:03.4 | 0:21:23.0 | ||
87 | diplom | 3690 | BĚLOUŠEK David | 2005 | --- | 14. / Žáci 14-16 let | 1:03:03.9 | 0:21:23.5 | ||
88 | diplom | 7554 | DINGA Jan | 2010 | BSK racing | 8. / Žáci 8-9 let | 1:03:20.0 | 0:21:39.5 | ||
89 | diplom | 7534 | ČERNÍN Ondřej | 2008 | TJ SOKOL SMOLKOV HUPNAKOLO.CZ | 20. / Žáci 10-11 let | 1:03:30.4 | 0:21:50.0 | ||
90 | diplom | 7547 | LANG Robert | 2008 | --- | 21. / Žáci 10-11 let | 1:03:45.4 | 0:22:05.0 | ||
91 | diplom | 7463 | KOHOUT Jindřich | 2011 | VELO Akademie Kladno | 9. / Žáci 8-9 let | 1:03:59.3 | 0:22:18.9 | ||
92 | diplom | 7533 | KOHOUT Jindřich | 1976 | --- | 7. / JTM Doprovod | 1:04:03.7 | 0:22:23.2 | ||
93 | diplom | 7515 | KULIHA Michal | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 22. / Žáci 10-11 let | 1:04:28.7 | 0:22:48.2 | ||
94 | diplom | 7465 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 10. / Žáci 8-9 let | 1:04:32.7 | 0:22:52.2 | ||
95 | diplom | 7572 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 11. / Žáci 8-9 let | 1:04:41.0 | 0:23:00.5 | ||
96 | diplom | 7561 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 23. / Žáci 10-11 let | 1:04:52.2 | 0:23:11.7 | ||
97 | diplom | 7580 | KUČERA Vojtěch | 2010 | Laguna Cycles Team | 12. / Žáci 8-9 let | 1:05:11.4 | 0:23:31.0 | ||
98 | diplom | 7581 | KUČERA Jiří | 1981 | Laguna Cycles Team | 8. / JTM Doprovod | 1:05:11.7 | 0:23:31.2 | ||
99 | diplom | 7549 | DUBEN Štěpán | 2011 | AGROFERT cyklo tým | 13. / Žáci 8-9 let | 1:05:34.9 | 0:23:54.5 | ||
100 | diplom | 7456 | HALÁS Václav | 2007 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 16. / Žáci 12-13 let | 1:06:13.7 | 0:24:33.2 |