Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :10 - 11.8.2019 MÍSTO :Vysočina Arena, NMNM

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 21 FIKEJZ Jiří CZE 1990 Befisport 1. /  Gravel Muži 15-39 let 0:21:07.1 0:00:00.0 02:35.7 1 04:39.0 1 05:12.0 1 04:24.3 1 04:16.0 1
2 55 MORAVEC Karel CZE 1996 Velosport Valenta Scott Team 1. /  MTB Muži 15-39 0:21:41.6 0:00:34.5 02:42.3 2 04:42.7 2 05:19.5 2 04:26.9 2 04:30.0 2
3 27 SCHEJBAL Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN 1. /  Gravel Muži 40+ 0:22:23.3 0:01:16.1 02:44.2 4 04:47.6 3 05:26.8 3 04:48.2 3 04:36.5 3
4 28 ŠORF Pavel CZE 1999 Haven Extreme Team 2. /  Gravel Muži 15-39 let 0:22:51.5 0:01:44.4 02:43.3 3 04:51.9 4 05:34.4 4 05:00.0 6 04:41.8 6
5 68 KOPEC Jiří CZE 1993 Veřejná Sportovní Akademie zs 2. /  MTB Muži 15-39 0:23:18.6 0:02:11.5 02:48.8 6 04:52.2 5 05:41.8 5 04:57.8 4 04:57.9 9
6 80 DOLEŽAL petr CZE 1976 cyklo Kněžice 2. /  Gravel Muži 40+ 0:23:22.3 0:02:15.2 02:46.1 5 05:02.9 6 05:49.9 9 04:58.2 5 04:45.0 7
7 25 PAVLAS Jakub CZE 1987 Pavlas Cycles Factory Team 3. /  Gravel Muži 15-39 let 0:23:36.8 0:02:29.7 02:50.8 7 05:10.8 8 05:48.4 8 05:09.9 7 04:36.7 4
8 26 PAVLAS Petr CZE 1990 Pavlas Cycles Factory Team 4. /  Gravel Muži 15-39 let 0:23:48.4 0:02:41.2 02:51.7 9 05:17.5 15 05:48.3 7 05:12.0 8 04:38.7 5
9 11 HAVELKA Lukáš CZE 1999 --- 5. /  Gravel Muži 15-39 let 0:24:04.8 0:02:57.7 02:59.8 14 05:07.7 7 05:42.9 6 05:12.7 9 05:01.6 12
10 62 ŠTĚPÁNEK Libor CZE 1970 Uniqa MTB Jihlava 1. /  MTB Muži 40+ 0:24:31.4 0:03:24.2 02:51.7 8 05:17.1 14 06:01.8 12 05:14.4 10 05:06.1 14
11 59 NOVOTNÝ Martin CZE 1998 --- 3. /  MTB Muži 15-39 0:24:48.0 0:03:40.9 03:03.3 17 05:11.3 9 05:54.6 11 05:17.3 11 05:21.4 21
12 67 KOPEC Ladislav CZE 1990 Veřejná Sportovní Akademie zs 4. /  MTB Muži 15-39 0:24:51.1 0:03:44.0 03:05.7 24 05:13.8 10 06:06.3 15 05:24.0 16 05:01.2 11
13 64 ZLÁMAL Tomáš CZE 1979 Nutrend-ItalianBikes 2. /  MTB Muži 40+ 0:24:53.8 0:03:46.6 02:58.0 13 05:22.5 18 06:10.9 18 05:18.8 12 05:03.3 13
14 39 ŠŤASTNÝ Ladislav CZE 1989 FRbikes.cz 6. /  Gravel Muži 15-39 let 0:24:55.2 0:03:48.1 02:57.1 11 05:14.0 11 05:52.9 10 05:36.1 18 05:14.9 16
15 47 MARHOUL Jakub CZE 1986 Cyklo u Tyrše 5. /  MTB Muži 15-39 0:24:57.5 0:03:50.3 02:56.1 10 05:30.0 22 06:16.6 21 05:19.6 13 04:55.0 8
16 73 KLOFANDA Martin CZE 1977 RAJEC 100% TREK 3. /  Gravel Muži 40+ 0:25:10.4 0:04:03.3 03:05.8 25 05:19.8 16 06:22.8 25 05:23.5 15 04:58.3 10
17 79 PEŠEK Vojtěch CZE 1989 CK MTB MARATON HLINSKO 7. /  Gravel Muži 15-39 let 0:25:23.5 0:04:16.3 03:04.2 20 05:16.7 12 06:01.8 13 05:39.2 20 05:21.3 19
18 35 PAJAČ Lukáš CZE 1987 FineBike 8. /  Gravel Muži 15-39 let 0:25:26.9 0:04:19.7 03:01.9 16 05:27.0 19 06:08.4 16 05:22.9 14 05:26.5 24
19 42 BERAN Lukáš CZE 1988 GHOST Team 9. /  Gravel Muži 15-39 let 0:25:33.2 0:04:26.0 03:05.0 23 05:30.3 23 06:02.4 14 05:39.9 21 05:15.4 18
20 15 PUTSCHÖGL Jan CZE 1976 Galaxy Stevens Cyklošvec 4. /  Gravel Muži 40+ 0:25:42.5 0:04:35.4 03:01.7 15 05:16.9 13 06:10.4 17 05:40.9 22 05:32.5 27
21 38 ŠNAJDR Michal CZE 1988 TJ Sokol Vracov 10. /  Gravel Muži 15-39 let 0:25:47.1 0:04:40.0 03:04.8 21 05:20.7 17 06:15.9 20 05:27.9 17 05:37.6 30
22 17 ŠPÁS Jan CZE 1996 --- 11. /  Gravel Muži 15-39 let 0:26:09.5 0:05:02.4 02:57.6 12 05:36.7 27 06:18.4 22 05:55.3 29 05:21.3 20
23 30 HORVÁTH Michal CZE 1990 SINGLE SPEED 12. /  Gravel Muži 15-39 let 0:26:19.8 0:05:12.6 03:10.4 30 05:27.5 20 06:11.8 19 05:37.3 19 05:52.6 35
24 69 KUČERA Michal CZE 1992 ČKS SKI Jilemnice 6. /  MTB Muži 15-39 0:26:23.3 0:05:16.2 03:07.1 26 05:50.1 34 06:32.2 29 05:45.3 23 05:08.4 15
25 66 KRESTA Jan CZE 1980 USK SLAVIA ÚSTÍ NAD LABEM 13. /  Gravel Muži 15-39 let 0:26:38.6 0:05:31.5 03:17.6 35 05:36.7 28 06:28.7 27 05:49.1 24 05:26.3 23
26 23 ONDRÁČEK Martin CZE 1973 CYKLO PROFI GOLD FREN 5. /  Gravel Muži 40+ 0:26:39.1 0:05:32.0 03:03.4 19 05:35.7 26 06:24.4 26 06:06.2 30 05:29.1 26
27 71 TRÁVNÍČEK Tomáš CZE 1990 SK POLAR 7. /  MTB Muži 15-39 0:26:42.5 0:05:35.3 03:08.2 28 05:39.0 30 06:36.0 31 05:51.0 25 05:28.3 25
28 2 BEISTEINER Stefan AUT 1977 Vienna International Cycle Club 6. /  Gravel Muži 40+ 0:26:59.0 0:05:51.9 03:15.9 34 05:29.4 21 06:30.6 28 06:06.2 31 05:36.8 29
29 70 HYKL Tomáš CZE 1975 Petr Čech SPORT MTB TEAM 7. /  Gravel Muži 40+ 0:27:00.1 0:05:53.0 03:12.1 32 05:56.3 35 06:42.2 33 05:54.1 27 05:15.2 17
30 32 KAFKA Jiří CZE 1987 Freezgang enduro team 14. /  Gravel Muži 15-39 let 0:27:17.3 0:06:10.2 03:05.0 22 05:58.0 36 06:46.7 34 05:54.9 28 05:32.6 28
31 74 KURKA Tomas CZE 1972 --- 3. /  MTB Muži 40+ 0:27:32.7 0:06:25.6 03:11.4 31 05:44.9 32 06:49.3 36 06:08.2 32 05:38.8 31
32 40 ŠŤASTNÝ Radim CZE 2001 N1Team 15. /  Gravel Muži 15-39 let 0:27:36.8 0:06:29.6 03:03.3 18 05:37.6 29 06:35.8 30 05:51.6 26 06:28.3 44
33 16 SAŇKA Honza CZE 1987 --- 16. /  Gravel Muži 15-39 let 0:27:42.2 0:06:35.0 03:47.2 47 05:35.2 25 06:22.5 24 06:08.3 33 05:48.8 33
34 41 VYBÍRALOVÁ Tereza CZE 1991 Whyte racing team 1. /  Gravel Ženy 15+ 0:27:47.3 0:06:40.1 03:07.3 27 06:03.1 39 06:39.7 32 06:32.4 35 05:24.6 22
35 5 LUKAS Mathias AUT 1983 vicc 17. /  Gravel Muži 15-39 let 0:29:23.1 0:08:15.9 03:34.4 43 05:45.7 33 07:03.0 41 06:54.1 42 06:05.9 36
36 43 HORVÁTH Martin CZE 1985 ŠAK Chodov 8. /  MTB Muži 15-39 0:29:27.3 0:08:20.1 03:23.5 37 06:20.5 43 07:20.6 47 06:36.5 36 05:46.1 32
37 12 HOLEČEK Radomír CZE 1990 --- 18. /  Gravel Muži 15-39 let 0:29:36.1 0:08:29.0 04:16.2 54 05:44.0 31 06:48.1 35 06:40.4 37 06:07.3 37
38 60 ONDROUŠEK Tadeáš CZE 1997 --- 9. /  MTB Muži 15-39 0:29:51.4 0:08:44.2 03:13.3 33 06:24.7 46 07:09.1 44 06:47.1 38 06:17.0 39
39 4 LOIDL Harald AUT 1979 Geizhals.at VICC Racing Division 8. /  Gravel Muži 40+ 0:30:01.4 0:08:54.2 03:26.9 41 06:10.8 40 07:09.2 45 06:48.8 39 06:25.5 43
40 13 HOMOLKA Tomáš CZE 1975 CYKLOTRENINK.com 9. /  Gravel Muži 40+ 0:30:03.1 0:08:56.0 03:09.4 29 05:34.3 24 06:59.1 38 07:22.7 48 06:57.4 53
41 3 CUMMINS Christian AUT 1979 Vienna International Cycle Club 10. /  Gravel Muži 40+ 0:30:29.8 0:09:22.6 03:49.3 49 05:58.9 38 07:03.2 42 07:00.2 44 06:37.9 46
42 14 NĚMEC Ondřej CZE 1998 --- 19. /  Gravel Muži 15-39 let 0:30:29.8 0:09:22.7 03:35.3 44 06:19.5 42 07:02.0 40 07:08.5 46 06:24.4 42
43 6 OBERHOFER Thomas AUT 1984 Geizhals.at VICC Racing Division 20. /  Gravel Muži 15-39 let 0:30:31.2 0:09:24.0 03:25.3 39 05:58.1 37 07:11.6 46 07:20.5 47 06:35.4 45
44 31 HULÍK Josef CZE 1986 Rekola.cz 21. /  Gravel Muži 15-39 let 0:31:02.7 0:09:55.5 03:18.4 36 06:53.4 50 07:33.4 51 07:03.6 45 06:13.6 38
45 72 SPALENKA Robert CZE 1968 SK POLAR 11. /  Gravel Muži 40+ 0:31:08.0 0:10:00.8 03:58.2 52 06:24.2 45 06:20.7 23 07:29.7 50 06:55.0 52
46 56 MÜLLER Marek CZE 1993 --- 10. /  MTB Muži 15-39 0:31:08.4 0:10:01.3 03:32.0 42 06:22.9 44 07:27.2 49 07:26.7 49 06:19.4 40
47 7 OITZL Ursula AUT 1978 Geizhals.at VICC Racing Division 2. /  Gravel Ženy 15+ 0:31:10.9 0:10:03.7 03:53.8 50 06:29.1 48 07:08.9 43 06:50.6 40 06:48.3 49
48 8 SZCZEPANSKI Jakub POL 1979 Vienna International Cycle Club 12. /  Gravel Muži 40+ 0:32:00.9 0:10:53.8 03:47.2 46 06:26.0 47 07:29.0 50 07:29.9 51 06:48.6 50
49 19 VRBA Michal CZE 1980 --- 22. /  Gravel Muži 15-39 let 0:32:12.8 0:11:05.7 03:57.6 51 06:16.6 41 07:22.6 48 07:46.7 53 06:49.1 51
50 18 UHLÍŘ Jiří CZE 1988 --- 23. /  Gravel Muži 15-39 let 0:32:49.5 0:11:42.3 03:25.2 38 09:11.2 57 07:00.8 39 06:52.1 41 06:20.0 41
51 34 MAKALOUŠOVÁ Hana CZE 1988 Špindl sportuje 3. /  Gravel Ženy 15+ 0:32:49.7 0:11:42.6 03:47.8 48 06:43.3 49 07:54.1 53 07:44.4 52 06:39.8 47
52 76 HÁJEK František CZE 1949 Pátek 13. 4. /  MTB Muži 40+ 0:33:27.6 0:12:20.5 04:21.4 56 07:00.2 51 07:50.6 52 06:56.9 43 07:18.4 55
53 58 NOVÁK Matouš CZE 1998 --- 11. /  MTB Muži 15-39 0:34:21.3 0:13:14.2 03:46.8 45 07:16.3 53 08:24.3 54 08:13.4 54 06:40.4 48
54 9 TROETZMUELLER Robert AUT 1961 Geizhals.at VICC Racing Division 13. /  Gravel Muži 40+ 0:36:19.6 0:15:12.5 04:16.8 55 07:28.9 54 08:44.2 55 08:34.4 55 07:15.1 54
55 1 ACKERL Karin AUT 1986 Vienna International Cycle Club 4. /  Gravel Ženy 15+ 0:37:38.1 0:16:30.9 04:22.3 57 07:05.4 52 08:46.3 56 09:14.4 56 08:09.5 56
56 37 ŠIMŮNEK Roman CZE 1978 pujcitelektrokolo.cz 14. /  Gravel Muži 40+ 0:39:12.3 0:18:05.1 03:25.9 40 16:38.6 58 06:51.1 37 06:25.1 34 05:51.3 34
57 33 KOPEC Ladislav CZE 1962 Veřejná Sportovní Akademie zs 15. /  Gravel Muži 40+ 0:39:31.9 0:18:24.7 04:41.7 58 07:29.1 55 08:54.5 57 09:26.0 57 09:00.3 57
58 61 ONDROUŠEK Milan CZE 1975 --- 5. /  MTB Muži 40+ 0:43:19.5 0:22:12.3 04:14.7 53 08:08.4 56 09:52.0 58 11:44.8 58 09:19.4 58
--- 20 ARNOLD Zdeněk CZE 1973 Haven . /  Gravel Muži 40+ DNF --- 16:48.0 --- 32:47.0 --- 12:43.3 --- --- --- --- ---
--- 75 ŠIMON Jan CZE 1991 INFINITYSPORT.CZ . /  Gravel Muži 15-39 let DNF --- 42:49.0 --- 07:33.6 --- --- --- --- --- 23:32.9 ---
--- 10 DOLÁK Tomáš CZE 1973 --- . /  Gravel Muži 40+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 22 FOŘT Svatopluk CZE 1976 Petr Čech Sport . /  Gravel Muži 40+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 24 ORAVEC Marek CZE 1988 Petr Cech Sport Enduro Team . /  Gravel Muži 15-39 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 29 TOMSOVÁ Klára CZE 2003 Haven Team . /  Gravel Ženy 15+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 36 SVOBODA Jan CZE 1985 YOGI Racing Ostrava . /  Gravel Muži 15-39 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 44 KOTINSKÝ Petr CZE 1974 COS Brno . /  MTB Muži 40+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 45 KUZMA Peter SVK 1995 Cykloshop.sk . /  MTB Muži 15-39 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 46 LUX Tomáš CZE 1993 BC Team . /  MTB Muži 15-39 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 48 PŘEDOTA Dominik CZE 1996 Giant Ski klub Šumava . /  MTB Muži 15-39 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 49 STIBAL Adam CZE 2001 alltraining.cz . /  Gravel Muži 15-39 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 50 STIBAL Daniel CZE 1969 Caffe Trombetta . /  MTB Muži 40+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 51 SULEK Dominik CZE 2001 alltraining.cz . /  MTB Muži 15-39 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 52 BARTÁK Zdeněk CZE 1984 --- . /  MTB Muži 15-39 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 53 FOLPRECHT Jaroslav CZE 1973 --- . /  MTB Muži 40+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 54 MAREŠOVÁ Jana CZE 1965 --- . /  MTB Ženy 15+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 57 MUSIL Jiří CZE 1990 --- . /  MTB Muži 15-39 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 63 VEČEŘA Vojtech CZE 2004 --- . /  MTB Muži 15-39 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 65 BENDA Tomáš CZE 1979 lazy pedals . /  Gravel Muži 40+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 77 ONDRÁČEK Martin CZE 1973 CYKLO PROFI GOLD FREN . /  Gravel Muži 40+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 78 SCHEJBAL Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN . /  Gravel Muži 40+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru