Vysočina Arena Tour České spořitelny
DATUM : | 10 - 11.8.2019 | MÍSTO : | Vysočina Arena, NMNM |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6918 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | Silvini team | 1. / Žáci 8-9 let | 0:10:09.9 | 0:00:00.0 | 03:14.0 [1] | 1 | 03:26.4 [1] | 1 | 03:29.4 [2] | 1 | ||
2 | diplom | 6893 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | 2. / Žáci 8-9 let | 0:10:41.4 | 0:00:31.4 | 03:22.5 [2] | 2 | 03:35.6 [3] | 2 | 03:43.2 [6] | 2 | ||
3 | diplom | 6924 | SVOBODOVÁ Laura | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:10:47.8 | 0:00:37.8 | 03:34.4 [3] | 3 | 03:35.4 [2] | 3 | 03:37.9 [3] | 3 | ||
4 | diplom | 6885 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | Rohozec Amulet Team | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:10:56.8 | 0:00:46.8 | 03:34.9 [6] | 6 | 03:40.2 [5] | 4 | 03:41.7 [4] | 4 | ||
5 | diplom | 6915 | HALÁS Antonín | 2011 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 3. / Žáci 8-9 let | 0:11:02.7 | 0:00:52.7 | 03:38.7 [10] | 10 | 03:37.7 [4] | 5 | 03:46.1 [13] | 5 | ||
6 | diplom | 6052 | ŠALANDA Adam | 2010 | PATRY CYCLING TEAM Třešť | 4. / Žáci 8-9 let | 0:11:06.0 | 0:00:56.0 | 03:48.5 [19] | 19 | 03:51.1 [18] | 17 | 03:26.2 [1] | 6 | ||
7 | diplom | 6970 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | Active Tour Cycling Team | 5. / Žáci 8-9 let | 0:11:07.4 | 0:00:57.4 | 03:42.0 [12] | 12 | 03:41.2 [6] | 8 | 03:44.1 [8] | 7 | ||
8 | diplom | 6929 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | BB racing čerčany | 3. / Žákyně 8-9 let | 0:11:07.8 | 0:00:57.8 | 03:34.6 [5] | 5 | 03:45.7 [8] | 6 | 03:47.4 [17] | 8 | ||
9 | diplom | 6921 | DAJČOVÁ Amálie | 2010 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 4. / Žákyně 8-9 let | 0:11:07.9 | 0:00:57.9 | 03:34.4 [4] | 4 | 03:47.2 [9] | 7 | 03:46.2 [14] | 9 | ||
10 | diplom | 6892 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 5. / Žákyně 8-9 let | 0:11:08.6 | 0:00:58.7 | 03:35.2 [7] | 7 | 03:49.2 [12] | 9 | 03:44.2 [9] | 10 | ||
11 | diplom | 6947 | MAREŠOVÁ Natálie | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 6. / Žákyně 8-9 let | 0:11:15.6 | 0:01:05.7 | 03:35.7 [8] | 8 | 03:48.9 [11] | 10 | 03:51.0 [19] | 11 | ||
12 | diplom | 6978 | ECLER Filip | 2010 | MORAVEC TEAM | 6. / Žáci 8-9 let | 0:11:15.7 | 0:01:05.8 | 03:48.2 [17] | 17 | 03:44.2 [7] | 13 | 03:43.2 [7] | 12 | ||
13 | diplom | 6903 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 7. / Žákyně 8-9 let | 0:11:19.4 | 0:01:09.4 | 03:41.4 [11] | 11 | 03:53.4 [23] | 15 | 03:44.5 [10] | 13 | ||
14 | diplom | 6955 | ČERMÁK Denis | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 7. / Žáci 8-9 let | 0:11:20.7 | 0:01:10.8 | 03:42.7 [14] | 14 | 03:51.2 [19] | 14 | 03:46.7 [16] | 14 | ||
15 | diplom | 6097 | BONDY Štěpán | 2011 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 8. / Žáci 8-9 let | 0:11:23.5 | 0:01:13.5 | 03:50.0 [22] | 22 | 03:50.6 [16] | 19 | 03:42.7 [5] | 15 | ||
16 | diplom | 6931 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 9. / Žáci 8-9 let | 0:11:24.5 | 0:01:14.5 | 03:47.5 [16] | 16 | 03:51.7 [21] | 16 | 03:45.2 [12] | 16 | ||
17 | diplom | 6164 | DINGA Jan | 2010 | BSK racing | 10. / Žáci 8-9 let | 0:11:29.5 | 0:01:19.5 | 03:43.5 [15] | 15 | 03:47.9 [10] | 12 | 03:58.0 [22] | 17 | ||
18 | diplom | 6880 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 11. / Žáci 8-9 let | 0:11:30.7 | 0:01:20.7 | 03:38.2 [9] | 9 | 03:49.4 [13] | 11 | 04:02.9 [26] | 18 | ||
19 | diplom | 6948 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 12. / Žáci 8-9 let | 0:11:31.7 | 0:01:21.7 | 03:51.5 [23] | 23 | 03:53.4 [24] | 20 | 03:46.7 [15] | 19 | ||
20 | diplom | 6065 | KŘÍŽ Jakub | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 13. / Žáci 8-9 let | 0:11:31.7 | 0:01:21.7 | 03:57.3 [28] | 28 | 03:49.6 [14] | 24 | 03:44.7 [11] | 20 | ||
21 | diplom | 6940 | HÁJEK Štěpán | 2010 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 14. / Žáci 8-9 let | 0:11:36.9 | 0:01:26.9 | 03:42.2 [13] | 13 | 04:02.7 [30] | 20 | 03:51.9 [20] | 21 | ||
22 | diplom | 6184 | PŘENOSIL Adam | 2011 | --- | 15. / Žáci 8-9 let | 0:11:40.7 | 0:01:30.7 | 03:48.5 [18] | 18 | 03:51.2 [20] | 18 | 04:00.9 [24] | 22 | ||
23 | diplom | 6967 | DUBEN Štěpán | 2011 | AGROFERT cyklo tým | 16. / Žáci 8-9 let | 0:11:40.7 | 0:01:30.8 | 03:55.5 [27] | 27 | 03:50.8 [17] | 23 | 03:54.2 [21] | 23 | ||
24 | diplom | 6983 | KOMINAK Michael | 2010 | ENDEKA BASSTA team | 17. / Žáci 8-9 let | 0:11:46.7 | 0:01:36.7 | 03:49.3 [20] | 20 | 03:56.4 [25] | 22 | 04:00.9 [25] | 24 | ||
25 | diplom | 6942 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | 8. / Žákyně 8-9 let | 0:11:54.9 | 0:01:44.9 | 03:49.4 [21] | 21 | 04:04.7 [32] | 26 | 04:00.7 [23] | 25 | ||
26 | diplom | 6202 | KUČERA Vojtěch | 2010 | Laguna Cycles Team | 18. / Žáci 8-9 let | 0:11:56.7 | 0:01:46.8 | 04:00.5 [32] | 32 | 03:51.7 [22] | 25 | 04:04.4 [27] | 26 | ||
27 | diplom | 6964 | VALA Alex | 2011 | --- | 19. / Žáci 8-9 let | 0:12:07.2 | 0:01:57.2 | 03:54.8 [26] | 26 | 04:02.1 [28] | 28 | 04:10.2 [33] | 27 | ||
28 | diplom | 6953 | JANEŠ Šimon | 2010 | BMX Pardubice | 20. / Žáci 8-9 let | 0:12:08.4 | 0:01:58.5 | 04:00.2 [31] | 31 | 04:02.4 [29] | 30 | 04:05.7 [28] | 28 | ||
29 | diplom | 6159 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | KILPI KIDS RACING TEAM | 9. / Žákyně 8-9 let | 0:12:10.3 | 0:02:00.3 | 03:54.6 [25] | 25 | 04:01.0 [26] | 27 | 04:14.6 [37] | 29 | ||
30 | diplom | 6230 | LUX Ondřej | 2010 | BMX Favorit Brno | 21. / Žáci 8-9 let | 0:12:18.5 | 0:02:08.5 | 04:01.7 [33] | 33 | 04:01.7 [27] | 31 | 04:14.9 [38] | 30 | ||
31 | diplom | 6990 | ADÁMEK Robin | 2011 | Bike team Alby Znojmo | 22. / Žáci 8-9 let | 0:12:19.4 | 0:02:09.4 | 03:53.5 [24] | 24 | 04:08.9 [35] | 29 | 04:16.9 [40] | 31 | ||
32 | diplom | 6013 | POZORSKÁ Ivona | 2010 | Drahanský sport team | 10. / Žákyně 8-9 let | 0:12:22.9 | 0:02:12.9 | 03:58.9 [29] | 29 | 04:10.1 [36] | 32 | 04:13.7 [36] | 32 | ||
33 | diplom | 6194 | NERUDA Matěj | 2011 | BSK Cyklo-Market juniors | 23. / Žáci 8-9 let | 0:12:25.4 | 0:02:15.4 | 04:03.5 [34] | 34 | 04:12.2 [37] | 33 | 04:09.7 [32] | 33 | ||
34 | diplom | 7512 | HUBCEJ Matyáš | 2011 | Bikeklub Sokolisti Náměšť nad Oslavou | 24. / Žáci 8-9 let | 0:12:26.9 | 0:02:16.9 | 03:59.0 [30] | 30 | 04:20.7 [44] | 34 | 04:07.2 [30] | 34 | ||
35 | diplom | 6072 | KULIHOVÁ Adéla | 2011 | KILPI KIDS RACING TEAM | 11. / Žákyně 8-9 let | 0:12:49.5 | 0:02:39.6 | 04:37.1 [52] | 52 | 04:04.4 [31] | 41 | 04:07.9 [31] | 35 | ||
36 | diplom | 6001 | ŽÁČEK Tobias | 2011 | --- | 25. / Žáci 8-9 let | 0:12:51.4 | 0:02:41.4 | 04:32.5 [47] | 47 | 04:07.7 [33] | 39 | 04:11.1 [34] | 36 | ||
37 | diplom | 6936 | KAMENÍK Adam | 2010 | Bikeclinic Junior Team | 26. / Žáci 8-9 let | 0:12:53.7 | 0:02:43.7 | 04:20.5 [39] | 39 | 04:19.4 [41] | 38 | 04:13.7 [35] | 37 | ||
38 | diplom | 6182 | HALUŠKA Filip | 2011 | --- | 27. / Žáci 8-9 let | 0:12:57.7 | 0:02:47.7 | 04:20.5 [39] | 39 | 04:16.9 [40] | 36 | 04:20.2 [42] | 38 | ||
39 | diplom | 6084 | BRZEK Matěj | 2010 | HOUNYK MTB TEAM | 28. / Žáci 8-9 let | 0:12:58.2 | 0:02:48.2 | 04:22.8 [42] | 42 | 04:29.3 [51] | 46 | 04:05.9 [29] | 39 | ||
40 | diplom | 6106 | DUDEK Štěpán | 2010 | --- | 29. / Žáci 8-9 let | 0:13:02.1 | 0:02:52.2 | 04:15.5 [36] | 36 | 04:20.2 [42] | 35 | 04:26.4 [45] | 40 | ||
41 | diplom | 6055 | JAROŠ Adam | 2011 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 30. / Žáci 8-9 let | 0:13:02.9 | 0:02:52.9 | 04:35.5 [51] | 51 | 04:08.7 [34] | 43 | 04:18.7 [41] | 41 | ||
42 | diplom | 6968 | MAZAL Vojtěch | 2010 | --- | 31. / Žáci 8-9 let | 0:13:05.4 | 0:02:55.4 | 04:34.2 [49] | 49 | 04:15.9 [39] | 45 | 04:15.2 [39] | 42 | ||
43 | diplom | 6245 | DOBEŠ Vojtěch | 2011 | STT SERVIS | 32. / Žáci 8-9 let | 0:13:07.9 | 0:02:57.9 | 04:20.8 [41] | 41 | 04:24.6 [48] | 44 | 04:22.4 [44] | 43 | ||
44 | diplom | 6957 | PANTŮČKOVÁ Tereza | 2011 | ACT leraK Blansko | 12. / Žákyně 8-9 let | 0:13:08.3 | 0:02:58.3 | 04:17.8 [37] | 37 | 04:20.5 [43] | 37 | 04:29.8 [49] | 44 | ||
45 | diplom | 6059 | KUČERA Tobiáš | 2010 | GHOST Junior team | 33. / Žáci 8-9 let | 0:13:18.9 | 0:03:08.9 | 04:20.0 [38] | 38 | 04:23.2 [46] | 42 | 04:35.6 [52] | 45 | ||
46 | diplom | 6887 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | --- | 13. / Žákyně 8-9 let | 0:13:19.3 | 0:03:09.3 | 04:44.8 [56] | 56 | 04:12.7 [38] | 48 | 04:21.7 [43] | 46 | ||
47 | diplom | 6209 | HÁJKOVÁ Sofie | 2010 | Ivar cs autor team | 14. / Žákyně 8-9 let | 0:13:20.8 | 0:03:10.8 | 04:08.2 [35] | 35 | 04:32.4 [52] | 40 | 04:40.2 [53] | 47 | ||
48 | diplom | 6941 | KOSÍKOVÁ Nela | 2010 | --- | 15. / Žákyně 8-9 let | 0:13:31.4 | 0:03:21.4 | 04:33.2 [48] | 48 | 04:23.1 [45] | 47 | 04:35.0 [51] | 48 | ||
49 | diplom | 6030 | SPĚVÁK Vojtěch | 2010 | --- | 34. / Žáci 8-9 let | 0:13:32.5 | 0:03:22.5 | 04:35.0 [50] | 50 | 04:27.2 [50] | 49 | 04:30.2 [50] | 49 | ||
50 | diplom | 6222 | KOT Jan | 2011 | --- | 35. / Žáci 8-9 let | 0:13:33.7 | 0:03:23.8 | 04:40.5 [53] | 53 | 04:23.4 [47] | 50 | 04:29.7 [48] | 50 | ||
51 | diplom | 6021 | BRŮŽEK Filip | 2011 | --- | 36. / Žáci 8-9 let | 0:13:34.6 | 0:03:24.7 | 04:29.5 [43] | 43 | 04:37.6 [53] | 51 | 04:27.4 [46] | 51 | ||
52 | diplom | 6220 | KORNER Jan | 2010 | SK NMNM | 37. / Žáci 8-9 let | 0:13:37.1 | 0:03:27.2 | 04:43.8 [55] | 55 | 04:24.6 [49] | 52 | 04:28.7 [47] | 52 | ||
53 | diplom | 6141 | ŠŤAVÍKOVÁ Anežka | 2010 | --- | 16. / Žákyně 8-9 let | 0:14:09.9 | 0:03:59.9 | 04:30.4 [45] | 45 | 04:39.6 [54] | 53 | 04:59.7 [58] | 53 | ||
54 | diplom | 6911 | KAVALÍROVÁ Ela | 2011 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 17. / Žákyně 8-9 let | 0:14:14.8 | 0:04:04.8 | 04:30.6 [46] | 46 | 04:48.7 [55] | 54 | 04:55.4 [56] | 54 | ||
55 | diplom | 6168 | ŠVASTALOVÁ Alžběta | 2010 | BTFLY | 18. / Žákyně 8-9 let | 0:14:31.8 | 0:04:21.8 | 04:48.9 [57] | 57 | 04:49.3 [56] | 56 | 04:53.4 [54] | 55 | ||
56 | diplom | 6925 | KOHOUT Jindřich | 2011 | VELO Akademie Kladno | 38. / Žáci 8-9 let | 0:14:43.5 | 0:04:33.5 | 07:04.0 [69] | 69 | 03:49.9 [15] | 66 | 03:49.5 [18] | 56 | ||
57 | diplom | 6151 | VEČEŘA Martin | 2011 | --- | 39. / Žáci 8-9 let | 0:14:44.6 | 0:04:34.7 | 04:42.5 [54] | 54 | 05:02.2 [59] | 57 | 04:59.9 [59] | 57 | ||
58 | diplom | 6963 | BENEŠOVÁ Barbora | 2010 | --- | 19. / Žákyně 8-9 let | 0:14:51.4 | 0:04:41.4 | 04:30.1 [44] | 44 | 04:58.7 [57] | 55 | 05:22.4 [64] | 58 | ||
59 | diplom | 6937 | LANDSMANOVÁ Ellen | 2011 | CK Bítovská | 20. / Žákyně 8-9 let | 0:14:54.0 | 0:04:44.1 | 04:56.9 [59] | 59 | 04:59.2 [58] | 58 | 04:57.8 [57] | 59 | ||
60 | diplom | 6160 | MAŘATA Matyáš | 2010 | --- | 40. / Žáci 8-9 let | 0:15:10.1 | 0:05:00.2 | 05:10.7 [62] | 62 | 05:04.0 [60] | 61 | 04:55.3 [55] | 60 | ||
61 | diplom | 6257 | BERTA Pavol | 2011 | --- | 41. / Žáci 8-9 let | 0:15:27.7 | 0:05:17.7 | 05:10.0 [61] | 61 | 05:04.0 [60] | 60 | 05:13.7 [61] | 61 | ||
62 | diplom | 6068 | HÜBLBAUER Lukáš | 2010 | --- | 42. / Žáci 8-9 let | 0:15:38.0 | 0:05:28.0 | 04:57.5 [60] | 60 | 05:22.9 [64] | 62 | 05:17.5 [62] | 62 | ||
63 | diplom | 6114 | RINALDONI SARA | 2010 | POLIsportina morrovallese | 21. / Žákyně 8-9 let | 0:15:40.6 | 0:05:30.6 | 04:49.6 [58] | 58 | 05:12.7 [62] | 59 | 05:38.2 [67] | 63 | ||
64 | diplom | 6127 | PIŽL Jan | 2010 | --- | 43. / Žáci 8-9 let | 0:15:57.0 | 0:05:47.0 | 05:14.2 [64] | 64 | 05:18.4 [63] | 63 | 05:24.2 [65] | 64 | ||
65 | diplom | 6977 | BACHOVÁ Zuzana | 2010 | --- | 22. / Žákyně 8-9 let | 0:16:01.1 | 0:05:51.1 | 05:20.3 [65] | 65 | 05:22.9 [65] | 65 | 05:17.7 [63] | 65 | ||
66 | diplom | 6971 | TITZOVÁ Viktorie | 2011 | --- | 23. / Žákyně 8-9 let | 0:16:08.0 | 0:05:58.1 | 05:29.3 [67] | 67 | 05:25.7 [66] | 67 | 05:12.9 [60] | 66 | ||
67 | diplom | 6029 | SVOBODOVÁ Nela | 2011 | --- | 24. / Žákyně 8-9 let | 0:16:18.6 | 0:06:08.6 | 05:12.2 [63] | 63 | 05:30.4 [68] | 64 | 05:35.9 [66] | 67 | ||
68 | diplom | 6216 | MARKOVÁ Natálie | 2011 | --- | 25. / Žákyně 8-9 let | 0:16:42.8 | 0:06:32.9 | 05:30.3 [68] | 68 | 05:26.2 [67] | 68 | 05:46.2 [68] | 68 | ||
69 | diplom | 6154 | NOVAKOVA Viktorie | 2011 | --- | 26. / Žákyně 8-9 let | 0:17:26.6 | 0:07:16.6 | 05:23.7 [66] | 66 | 05:42.1 [69] | 69 | 06:20.7 [69] | 69 | ||
--- | 6200 | NEJEDLÍKOVÁ Aneta | 2009 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6907 | PETRŽELKOVÁ Laura | 2010 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6015 | TRÁVNÍČKOVÁ Mia | 2011 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6061 | VAŠUTOVÁ Barbora | 2011 | Bike Pro Racing | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6096 | ZAJÍČEK Jan | 2010 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6115 | POSPÍŠIL Michal | 2010 | Bikeclinic Junior Team | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6150 | JAKUBIŠIN Tobias | 2010 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6242 | DOBEŠ Vojtěch | 2011 | STT SERVIS | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6277 | JAHODOVÁ Tereza | 2010 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6969 | HAVLOVÁ Eliška | 2010 | ADASTRA BIKE TEAM | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6996 | VALA Radim | 2011 | Yogi Team Ostrava | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |