Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :10 - 11.8.2019 MÍSTO :Vysočina Arena, NMNM

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
1 6928 detail závodníka SEMERÁD Mára Semiš CZE 2012 MITAS Mercedes Benz Praha Trek 1. /  Žáci 6-7 let 0:07:05.4 0:00:00.0 03:29.4 [1] 1 03:35.9 [2] 1
2 6092 detail závodníka LODR Oliver CZE 2012 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2. /  Žáci 6-7 let 0:07:07.5 0:00:02.0 03:32.2 [2] 2 03:35.2 [1] 2
3 6938 detail závodníka CHLUBNA Šimon CZE 2012 --- 3. /  Žáci 6-7 let 0:07:30.2 0:00:24.8 03:36.4 [3] 3 03:53.7 [3] 3
4 6972 detail závodníka POZORSKÝ Martin CZE 2012 Drahanský sport team 4. /  Žáci 6-7 let 0:07:44.9 0:00:39.5 03:49.4 [4] 4 03:55.4 [4] 4
5 6882 detail závodníka ŠTROFOVÁ Natálie CZE 2012 PNEUALU Team 1. /  Žákyně 6-7 let 0:08:09.1 0:01:03.7 04:04.6 [6] 6 04:04.4 [6] 5
6 6951 detail závodníka FOUSKOVÁ Veronika CZE 2012 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 2. /  Žákyně 6-7 let 0:08:09.4 0:01:03.9 04:06.6 [9] 9 04:02.7 [5] 6
7 6023 detail závodníka SYCHROVSKÝ Petr CZE 2012 AEROTEC SPORT TEAM 5. /  Žáci 6-7 let 0:08:20.4 0:01:14.9 04:05.7 [8] 8 04:14.7 [10] 7
8 6207 detail závodníka ROČEK Matyáš CZE 2012 Kostěnice 6. /  Žáci 6-7 let 0:08:20.7 0:01:15.2 04:08.2 [10] 10 04:12.4 [8] 8
9 6083 detail závodníka BRZEK Tomáš CZE 2013 HOUNYK MTB TEAM 7. /  Žáci 6-7 let 0:08:21.5 0:01:16.0 04:16.9 [13] 13 04:04.5 [7] 9
10 6239 detail závodníka HRAZDÍRA Michal CZE 2012 --- 8. /  Žáci 6-7 let 0:08:23.9 0:01:18.4 04:10.4 [12] 12 04:13.4 [9] 10
11 6995 detail závodníka JIROUT Josef CZE 2012 KILPI KIDS RACING TEAM 9. /  Žáci 6-7 let 0:08:24.5 0:01:19.0 04:05.2 [7] 7 04:19.2 [12] 11
12 6920 detail závodníka FAMFULÍKOVÁ Elena CZE 2013 BAKAKO Nová Paka 3. /  Žákyně 6-7 let 0:08:27.0 0:01:21.6 04:09.1 [11] 11 04:17.9 [11] 12
13 6923 detail závodníka RICHTR Tomáš CZE 2012 --- 10. /  Žáci 6-7 let 0:08:38.9 0:01:33.5 03:59.2 [5] 5 04:39.7 [20] 13
14 6889 detail závodníka WOLFOVÁ Amálie CZE 2012 Beany 4. /  Žákyně 6-7 let 0:08:55.0 0:01:49.6 04:24.3 [14] 14 04:30.7 [16] 14
15 6040 detail závodníka LAŠKOVÁ Eliška CZE 2012 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 5. /  Žákyně 6-7 let 0:09:06.3 0:02:00.8 04:42.9 [21] 21 04:23.4 [13] 15
16 6901 detail závodníka ŠTOLFOVÁ Eliška CZE 2012 Kolovna KM-BT Morkovice 6. /  Žákyně 6-7 let 0:09:09.3 0:02:03.8 04:40.4 [19] 19 04:28.8 [14] 16
17 6894 detail závodníka KNOBLOCHOVÁ Kristýna CZE 2012 IVAR CS - AUTHOR TEAM 7. /  Žákyně 6-7 let 0:09:12.3 0:02:06.8 04:42.4 [20] 20 04:29.9 [15] 17
18 6076 detail závodníka FRANĚK Alex CZE 2012 --- 11. /  Žáci 6-7 let 0:09:16.9 0:02:11.4 04:33.2 [16] 16 04:43.6 [21] 18
19 6905 detail závodníka DRONGOVÁ Sofie CZE 2013 --- 8. /  Žákyně 6-7 let 0:09:17.3 0:02:11.8 04:39.3 [18] 18 04:37.9 [19] 19
20 6927 detail závodníka KAMENÍKOVÁ Hana CZE 2012 Bikeclinic Junior Team 9. /  Žákyně 6-7 let 0:09:19.5 0:02:14.1 04:43.9 [23] 23 04:35.6 [18] 20
21 6962 detail závodníka GROM Viliam CZE 2012 Los Gromos 12. /  Žáci 6-7 let 0:09:19.7 0:02:14.2 04:47.7 [24] 24 04:32.0 [17] 21
22 6104 detail závodníka LAMPLOT Petr CZE 2012 --- 13. /  Žáci 6-7 let 0:09:22.5 0:02:17.0 04:32.0 [15] 15 04:50.4 [26] 22
23 6156 detail závodníka ČÍŽEK David CZE 2012 Hájenka racing 14. /  Žáci 6-7 let 0:09:35.7 0:02:30.2 04:51.8 [26] 26 04:43.9 [22] 23
24 6954 detail závodníka DRÁBEK Tom CZE 2013 BB racing čerčany 15. /  Žáci 6-7 let 0:09:41.4 0:02:35.9 04:43.0 [22] 22 04:58.4 [30] 24
25 6988 detail závodníka VOCILKA Matěj CZE 2012 --- 16. /  Žáci 6-7 let 0:09:41.6 0:02:36.2 04:53.2 [27] 27 04:48.4 [24] 25
26 6898 detail závodníka TROJAN Matyáš CZE 2012 Talent Bike 17. /  Žáci 6-7 let 0:09:42.2 0:02:36.7 04:55.7 [30] 30 04:46.5 [23] 26
27 6984 detail závodníka PEROUTKOVÁ Jindřiška CZE 2012 --- 10. /  Žákyně 6-7 let 0:09:44.0 0:02:38.6 04:49.8 [25] 25 04:54.2 [29] 27
28 6007 detail závodníka FIBIKAR Jan CZE 2012 GHOST Team 18. /  Žáci 6-7 let 0:09:52.4 0:02:46.9 05:02.5 [35] 35 04:49.9 [25] 28
29 6102 detail závodníka KUBÁT Matěj CZE 2012 Cyklokroužek Lipnice 19. /  Žáci 6-7 let 0:10:01.0 0:02:55.5 05:07.2 [38] 38 04:53.7 [28] 29
30 6922 detail závodníka BEDĚRKA Dominik CZE 2012 Pardubice 20. /  Žáci 6-7 let 0:10:01.4 0:02:55.9 04:53.9 [28] 28 05:07.4 [32] 30
31 6211 detail závodníka TOUŠKOVÁ Anna CZE 2012 --- 11. /  Žákyně 6-7 let 0:10:04.0 0:02:58.6 04:37.9 [17] 17 05:26.1 [44] 31
32 6946 detail závodníka VALOVA Valerie CZE 2013 --- 12. /  Žákyně 6-7 let 0:10:04.8 0:02:59.3 05:12.8 [42] 42 04:51.9 [27] 32
33 6198 detail závodníka ADAMOVÁ Magdaléna CZE 2012 --- 13. /  Žákyně 6-7 let 0:10:09.5 0:03:04.1 04:56.1 [31] 31 05:13.4 [34] 33
34 6213 detail závodníka PELANEK Fabio CZE 2012 Sabí Team 21. /  Žáci 6-7 let 0:10:10.4 0:03:04.9 05:05.2 [37] 37 05:05.2 [31] 34
35 6909 detail závodníka RŮŽIČKA Mikuláš CZE 2013 --- 22. /  Žáci 6-7 let 0:10:12.1 0:03:06.7 04:56.4 [32] 32 05:15.7 [38] 35
36 6260 detail závodníka HONDL Daniel CZE 2012 --- 23. /  Žáci 6-7 let 0:10:12.4 0:03:06.9 04:58.2 [33] 33 05:14.2 [35] 36
37 6982 detail závodníka ECLEROVÁ Leona CZE 2013 MORAVEC TEAM 14. /  Žákyně 6-7 let 0:10:13.5 0:03:08.1 04:55.1 [29] 29 05:18.4 [41] 37
38 6218 detail závodníka ŠŤASTNÝ Mikuláš CZE 2012 --- 24. /  Žáci 6-7 let 0:10:25.1 0:03:19.7 05:10.4 [39] 39 05:14.7 [36] 38
39 6169 detail závodníka MELICHÁREK Matěj CZE 2013 --- 25. /  Žáci 6-7 let 0:10:31.5 0:03:26.0 05:14.7 [43] 43 05:16.7 [39] 39
40 6122 detail závodníka JENČEK Filip CZE 2012 žadný 26. /  Žáci 6-7 let 0:10:33.1 0:03:27.7 05:17.7 [46] 46 05:15.4 [37] 40
41 6987 detail závodníka BABIČ Matyáš CZE 2013 --- 27. /  Žáci 6-7 let 0:10:33.4 0:03:27.9 04:59.4 [34] 34 05:33.9 [46] 41
42 6979 detail závodníka ČERMÁKOVÁ Johana CZE 2013 ADASTRA Cycling Team 15. /  Žákyně 6-7 let 0:10:34.8 0:03:29.3 05:10.6 [40] 40 05:24.2 [43] 42
43 6022 detail závodníka HONEL Jakub CZE 2012 --- 28. /  Žáci 6-7 let 0:10:38.6 0:03:33.2 05:15.5 [44] 44 05:23.1 [42] 43
44 6229 detail závodníka SOSNA Julie CZE 2012 --- 16. /  Žákyně 6-7 let 0:10:55.1 0:03:49.6 05:11.9 [41] 41 05:43.2 [53] 44
45 6233 detail závodníka GRIM Fabian CZE 2012 --- 29. /  Žáci 6-7 let 0:10:56.9 0:03:51.4 05:16.3 [45] 45 05:40.6 [49] 45
46 6914 detail závodníka SZÖLLÖS Samuel CZE 2013 ADASTRA Cycling Team 30. /  Žáci 6-7 let 0:11:02.9 0:03:57.4 05:44.7 [51] 51 05:18.2 [40] 46
47 6137 detail závodníka DLOUHÝ Ondřej CZE 2012 Dobrá Voda 31. /  Žáci 6-7 let 0:11:03.1 0:03:57.7 05:50.2 [52] 52 05:12.9 [33] 47
48 6174 detail závodníka HOBZOVA Michaela CZE 2012 --- 17. /  Žákyně 6-7 let 0:11:15.3 0:04:09.9 05:39.1 [48] 48 05:36.2 [47] 48
49 6012 detail závodníka MAZALOVÁ Elen CZE 2013 --- 18. /  Žákyně 6-7 let 0:11:16.6 0:04:11.1 05:38.6 [47] 47 05:38.0 [48] 49
50 6017 detail závodníka GEMBAL Robin CZE 2013 GHOST Junior team 32. /  Žáci 6-7 let 0:11:36.6 0:04:31.2 05:39.9 [49] 49 05:56.7 [58] 50
51 6128 detail závodníka REXA Dominik CZE 2012 TS Wolfurt 33. /  Žáci 6-7 let 0:11:38.0 0:04:32.5 05:55.5 [53] 53 05:42.4 [51] 51
52 6014 detail závodníka DANIELOVÁ Klaudie CZE 2013 --- 19. /  Žákyně 6-7 let 0:11:38.8 0:04:33.4 05:42.3 [50] 50 05:56.5 [57] 52
53 6214 detail závodníka VÍTEK Jakub CZE 2013 --- 34. /  Žáci 6-7 let 0:11:42.4 0:04:37.0 06:16.0 [58] 58 05:26.4 [45] 53
54 6133 detail závodníka ŠRÁMKOVÁ Viktorie CZE 2013 --- 20. /  Žákyně 6-7 let 0:11:53.1 0:04:47.6 06:01.8 [54] 54 05:51.2 [56] 54
55 6992 detail závodníka GROMOVÁ Lujza CZE 2013 Los Gromos 21. /  Žákyně 6-7 let 0:11:53.8 0:04:48.4 06:04.1 [56] 56 05:49.7 [54] 55
56 6167 detail závodníka GAMBA Kryštof CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CIKLOLIVE TEAM 35. /  Žáci 6-7 let 0:12:09.1 0:05:03.7 06:26.0 [64] 64 05:43.1 [52] 56
57 6204 detail závodníka LYSONĚK Diminik CZE 2013 --- 36. /  Žáci 6-7 let 0:12:09.6 0:05:04.2 06:28.4 [66] 66 05:41.2 [50] 57
58 6147 detail závodníka NEDVĚD Jan Carl CZE 2012 Medvědi 3ST 37. /  Žáci 6-7 let 0:12:12.5 0:05:07.0 06:21.9 [61] 61 05:50.5 [55] 58
59 6226 detail závodníka KOBZA Matyaš CZE 2012 --- 38. /  Žáci 6-7 let 0:12:26.4 0:05:21.0 06:27.4 [65] 65 05:58.9 [59] 59
60 6090 detail závodníka MIKULÁŠEK Jan CZE 2013 --- 39. /  Žáci 6-7 let 0:12:29.6 0:05:24.2 06:20.9 [60] 60 06:08.7 [61] 60
60 6126 detail závodníka NOVÁK Štěpán CZE 2013 --- 39. /  Žáci 6-7 let 0:12:29.6 0:05:24.2 06:24.0 [63] 63 06:05.6 [60] 60
62 6224 detail závodníka KOČAŘOVÁ Klaudie CZE 2013 --- 22. /  Žákyně 6-7 let 0:12:29.8 0:05:24.3 06:02.8 [55] 55 06:26.9 [62] 62
63 6140 detail závodníka ŠŤAVÍKOVÁ Marie CZE 2012 --- 23. /  Žákyně 6-7 let 0:12:46.8 0:05:41.3 05:04.8 [36] 36 07:41.9 [69] 63
64 6016 detail závodníka BEDNAŘÍKOVÁ Aneta CZE 2013 S-Sport Hronov 24. /  Žákyně 6-7 let 0:13:00.3 0:05:54.9 06:14.6 [57] 57 06:45.7 [65] 64
65 6070 detail závodníka PILECKÝ Ondřej CZE 2013 --- 41. /  Žáci 6-7 let 0:13:01.9 0:05:56.5 06:19.4 [59] 59 06:42.5 [64] 65
66 6161 detail závodníka RABINOVÁ Vanda CZE 2012 --- 25. /  Žákyně 6-7 let 0:13:05.3 0:05:59.9 06:30.6 [67] 67 06:34.7 [63] 66
67 6074 detail závodníka ŠAFAŘÍKOVÁ Denisa CZE 2013 --- 26. /  Žákyně 6-7 let 0:13:31.1 0:06:25.6 06:23.9 [62] 62 07:07.2 [66] 67
68 6237 detail závodníka ŠTORKÁN Štěpán CZE 2013 --- 42. /  Žáci 6-7 let 0:14:01.9 0:06:56.5 06:48.0 [68] 68 07:13.9 [67] 68
69 6171 detail závodníka SKŘIČKOVÁ Marie CZE 2013 --- 27. /  Žákyně 6-7 let 0:14:17.3 0:07:11.9 06:50.6 [69] 69 07:26.6 [68] 69
70 6042 detail závodníka ŠÍMOVÁ Markéta CZE 2013 Šiok e-sport team 28. /  Žákyně 6-7 let 0:16:34.6 0:09:29.1 08:14.6 [70] 70 08:19.9 [70] 70
71 6253 detail závodníka POULOVÁ Petra CZE 2013 --- 29. /  Žákyně 6-7 let 0:17:31.3 0:10:25.8 08:53.6 [71] 71 08:37.6 [71] 71
--- 6002 detail závodníka DUBEN Mikoláš CZE 2013 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6008 detail závodníka TRÁVNÍČKOVÁ Sara CZE 2013 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6010 detail závodníka OLŠÁK Stěpán CZE 2013 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6109 detail závodníka HOROVÁ Justýna CZE 2013 REGA team . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6116 detail závodníka POSPÍŠILOVÁ Anna CZE 2012 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6124 detail závodníka NOVÁK Štěpán CZE 2013 BIKE FREAKS HOLICE . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6125 detail závodníka NOVÁK Štěpán CZE 2013 BIKE FREAKS HOLICE . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6236 detail závodníka ŠTORKÁNOVÁ Daniela CZE 2013 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6932 detail závodníka FRÝBERTOVÁ Adéla CZE 2012 Česká spořitelna - Accolade cycling team . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6935 detail závodníka ZÍTKA Samuel CZE 2012 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6945 detail závodníka MOULIS Lukáš CZE 2012 IVAR CS - AUTHOR TEAM . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6973 detail závodníka HANNAY Kateřina Ann CZE 2012 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6993 detail závodníka JONAKOVA Tereza CZE 2013 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6999 detail závodníka KREJČÍ Oliver CZE 2012 BMX Bohnice . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru