Znojmo Burčák Tour Kooperativy

MTB
DATUM :7.9.2019 MÍSTO :Znojmo

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
1 6154 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 Cykloteam KOLARNA 1. /  Žáci 10-11 let 0:15:50.8 0:00:00.0 04:47.4 [1] 1 03:37.7 [1] 1 03:41.9 [1] 1 03:43.7 [1] 1
2 6920 detail závodníka HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery 2. /  Žáci 10-11 let 0:16:10.1 0:00:19.2 04:53.2 [2] 2 03:42.4 [2] 2 03:46.9 [2] 2 03:47.4 [2] 2
3 6923 detail závodníka KRÁTKÁ Zuzka CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žákyně 10-11 let 0:17:05.7 0:01:14.9 04:56.1 [3] 3 03:59.2 [4] 3 04:05.7 [9] 3 04:04.7 [11] 3
4 6929 detail závodníka KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 3. /  Žáci 10-11 let 0:17:07.0 0:01:16.2 05:13.2 [6] 6 04:04.4 [7] 7 04:00.2 [3] 6 03:49.2 [3] 4
5 6925 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 4. /  Žáci 10-11 let 0:17:08.3 0:01:17.5 05:12.2 [4] 4 04:01.7 [5] 5 04:02.9 [5] 5 03:51.5 [5] 5
6 6934 detail závodníka PAPOUŠEK Adam CZE 2008 --- 5. /  Žáci 10-11 let 0:17:08.8 0:01:17.9 05:12.6 [5] 5 04:02.2 [6] 6 04:03.7 [7] 7 03:50.2 [4] 6
7 6973 detail závodníka NEJEDLÝ Lukáš CZE 2008 HOUNYK MTB TEAM 6. /  Žáci 10-11 let 0:17:09.0 0:01:18.2 05:13.9 [7] 7 03:57.9 [3] 4 04:03.9 [8] 4 03:53.2 [6] 7
8 6947 detail závodníka VOBORNÍK FILIP CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 7. /  Žáci 10-11 let 0:17:18.8 0:01:27.9 05:14.7 [8] 8 04:04.7 [8] 8 04:00.9 [4] 8 03:58.4 [8] 8
9 6950 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 8. /  Žáci 10-11 let 0:17:50.0 0:01:59.2 05:19.4 [10] 10 04:18.4 [13] 10 04:13.9 [10] 10 03:58.2 [7] 9
10 6061 detail závodníka PILÁT Václav CZE 2009 --- 9. /  Žáci 10-11 let 0:17:55.3 0:02:04.4 05:35.7 [17] 17 04:11.7 [9] 12 04:03.7 [6] 9 04:04.2 [10] 10
11 6963 detail závodníka KAVALÍR Martin CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10. /  Žáci 10-11 let 0:17:56.0 0:02:05.2 05:19.7 [11] 11 04:18.4 [12] 11 04:14.2 [11] 11 04:03.7 [9] 11
12 6989 detail závodníka LORENC Adam CZE 2009 HOUNYK MTB TEAM 11. /  Žáci 10-11 let 0:18:26.8 0:02:35.9 05:36.6 [19] 19 04:13.4 [10] 14 04:16.2 [12] 13 04:20.4 [13] 12
13 6941 detail závodníka KOUDELKOVÁ Lucie CZE 2008 Moravec Team 2. /  Žákyně 10-11 let 0:18:28.7 0:02:37.9 05:17.6 [9] 9 04:17.4 [11] 9 04:23.2 [13] 12 04:30.4 [16] 13
14 6972 detail závodníka KROUPA Ondřej CZE 2008 little riders 12. /  Žáci 10-11 let 0:18:45.0 0:02:54.2 05:29.9 [13] 13 04:21.7 [14] 15 04:26.2 [14] 14 04:27.2 [15] 14
15 6935 detail závodníka KŘUPALOVÁ Kristýna CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 3. /  Žákyně 10-11 let 0:18:54.5 0:03:03.6 05:20.1 [12] 12 04:27.7 [17] 13 04:30.7 [15] 15 04:35.9 [17] 15
16 6993 detail závodníka DEDEK Matěj CZE 2009 AD TEAM 13. /  Žáci 10-11 let 0:18:55.0 0:03:04.2 05:34.6 [16] 16 04:27.4 [16] 17 04:33.4 [17] 17 04:19.4 [12] 16
17 6975 detail závodníka KOŽELUH David CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 14. /  Žáci 10-11 let 0:18:58.3 0:03:07.4 05:33.9 [15] 15 04:25.7 [15] 16 04:35.1 [18] 16 04:23.4 [14] 17
18 6983 detail závodníka LANG Robert CZE 2008 --- 15. /  Žáci 10-11 let 0:19:37.8 0:03:46.9 05:50.4 [23] 23 04:35.9 [18] 19 04:32.4 [16] 18 04:38.9 [18] 18
19 6976 detail závodníka GALUŠKOVÁ Adéla CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 4. /  Žákyně 10-11 let 0:19:45.7 0:03:54.9 05:33.6 [14] 14 04:40.2 [19] 18 04:52.9 [21] 19 04:38.9 [18] 19
20 6960 detail závodníka KANDOVÁ Michaela CZE 2009 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 5. /  Žákyně 10-11 let 0:20:01.0 0:04:10.1 05:36.6 [18] 18 04:54.4 [22] 20 04:42.4 [19] 20 04:47.4 [20] 20
21 6969 detail závodníka HOLANOVÁ Julie CZE 2009 Symbio+CE Energy 6. /  Žákyně 10-11 let 0:20:37.5 0:04:46.6 05:49.6 [20] 20 04:50.7 [21] 21 04:47.4 [20] 21 05:09.7 [22] 21
22 6143 detail závodníka DESPIČOVÁ Ina CZE 2008 --- 7. /  Žákyně 10-11 let 0:20:55.0 0:05:04.1 05:51.3 [24] 24 04:49.9 [20] 22 05:04.7 [26] 22 05:08.9 [21] 22
23 6160 detail závodníka PEJCHA Viktor CZE 2009 Cyklo Pejcha RT 16. /  Žáci 10-11 let 0:21:05.0 0:05:14.2 06:00.4 [28] 28 04:54.7 [23] 25 04:53.9 [22] 23 05:15.9 [23] 23
24 6958 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 8. /  Žákyně 10-11 let 0:21:50.0 0:05:59.1 05:50.1 [21] 21 05:23.7 [29] 26 05:17.4 [27] 27 05:18.6 [24] 24
25 6152 detail závodníka HORÁČEK adam CZE 2008 --- 17. /  Žáci 10-11 let 0:15:53.1 - 1 Lap(s) 05:55.6 [25] 25 04:55.2 [24] 23 05:02.2 [25] 24 --- ---
26 6135 detail závodníka BROŽ Daniel CZE 2009 --- 18. /  Žáci 10-11 let 0:15:53.8 - 1 Lap(s) 05:50.2 [22] 22 05:02.1 [25] 24 05:01.4 [24] 25 --- ---
27 6996 detail závodníka NESTROJIL Samuel CZE 2009 Aspire SCM 19. /  Žáci 10-11 let 0:16:12.6 - 1 Lap(s) 05:57.4 [26] 26 05:18.4 [28] 28 04:56.7 [23] 26 --- ---
28 6979 detail závodníka MINAŘÍK Adam CZE 2008 --- 20. /  Žáci 10-11 let 0:16:41.3 - 1 Lap(s) 05:58.1 [27] 27 05:16.2 [27] 27 05:26.9 [32] 28 --- ---
29 6059 detail závodníka BALVÍN Tony CZE 2009 TJ KAFKY 21. /  Žáci 10-11 let 0:17:02.0 - 1 Lap(s) 06:28.1 [31] 31 05:09.2 [26] 29 05:24.7 [28] 29 --- ---
30 6155 detail závodníka ENDLOVÁ Ella CZE 2009 --- 9. /  Žákyně 10-11 let 0:17:31.5 - 1 Lap(s) 06:31.8 [32] 32 05:34.9 [31] 31 05:24.7 [29] 30 --- ---
31 6945 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 10. /  Žákyně 10-11 let 0:17:34.0 - 1 Lap(s) 06:27.6 [30] 30 05:39.9 [32] 32 05:26.4 [31] 31 --- ---
32 6077 detail závodníka STRÁNSKÝ Adam CZE 2009 TJ KAFKY 22. /  Žáci 10-11 let 0:17:40.8 - 1 Lap(s) 06:27.1 [29] 29 05:33.2 [30] 30 05:40.4 [33] 32 --- ---
33 6118 detail závodníka RYBNÍČKOVÁ Anežka CZE 2008 --- 11. /  Žákyně 10-11 let 0:18:17.5 - 1 Lap(s) 06:48.3 [37] 37 06:04.4 [34] 37 05:24.7 [30] 33 --- ---
34 6140 detail závodníka GRÉGEROVÁ Barbora CZE 2008 --- 12. /  Žákyně 10-11 let 0:18:21.2 - 1 Lap(s) 06:38.8 [34] 34 05:46.7 [33] 33 05:55.7 [34] 34 --- ---
35 6112 detail závodníka POKORNÁ Nela CZE 2009 --- 13. /  Žákyně 10-11 let 0:18:53.0 - 1 Lap(s) 06:36.8 [33] 33 06:06.2 [35] 34 06:09.9 [38] 35 --- ---
36 6113 detail závodníka NĚMCOVÁ Alžběta CZE 2009 --- 14. /  Žákyně 10-11 let 0:18:56.5 - 1 Lap(s) 06:44.1 [36] 36 06:06.9 [37] 36 06:05.4 [35] 36 --- ---
36 6116 detail závodníka ŠUSTÁČKOVÁ Eliška CZE 2008 --- 14. /  Žákyně 10-11 let 0:18:56.5 - 1 Lap(s) 06:42.8 [35] 35 06:06.4 [36] 35 06:07.1 [37] 36 --- ---
38 6080 detail závodníka JANECHOVA Karolina CZE 2009 --- 16. /  Žákyně 10-11 let 0:19:14.0 - 1 Lap(s) 06:54.8 [38] 38 06:12.1 [38] 38 06:06.9 [36] 38 --- ---
--- 6001 detail závodníka ČERNÍN Lukáš CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6013 detail závodníka ČERNÍN Ondřej CZE 2008 TJ SOKOL SMOLKOV HUPNAKOLO.CZ . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6038 detail závodníka DOLEŽALOVÁ Adina CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6088 detail závodníka ONDROUŠKOVÁ Nela CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6093 detail závodníka KRYL Adam CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6157 detail závodníka HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6162 detail závodníka PRCHALOVÁ Eliška CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- 28:19.7 [-] --- 28:55.7 [-] --- 29:33.4 [-] --- 32:07.9 [-] ---
--- 6966 detail závodníka PANUŠ Jakub CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6985 detail závodníka BLÁHA Tomáš CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru