Oderská Mlýnice Lesy ČR

MTB
DATUM :21.9.2019 MÍSTO :Klokočůvek u Oder

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
1 6371 detail závodníka POLÁŠEK Richard CZE 2008 Bike 2000 1. /  Žáci 10-11 let 0:16:57.9 0:00:00.0 04:13.1 [2] 2 04:05.0 [1] 1 04:12.7 [1] 1 04:27.0 [4] 1
2 6238 detail závodníka VOBORNÍK FILIP CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 2. /  Žáci 10-11 let 0:17:34.4 0:00:36.5 04:12.9 [1] 1 04:25.5 [3] 3 04:29.2 [6] 4 04:26.7 [3] 2
3 6270 detail závodníka BUKOVSKÁ Barbora CZE 2008 DK Bike shop Racing team 1. /  Žákyně 10-11 let 0:17:35.1 0:00:37.1 04:20.8 [10] 10 04:31.0 [8] 9 04:25.2 [3] 7 04:18.0 [1] 3
4 6412 detail závodníka DUBCOVÁ Anna CZE 2008 TEAM FORMAN CINELLI Kids 2. /  Žákyně 10-11 let 0:17:36.6 0:00:38.6 04:18.8 [8] 8 04:31.7 [9] 7 04:26.2 [4] 6 04:19.7 [2] 4
5 6230 detail závodníka PAPOUŠEK Adam CZE 2008 --- 3. /  Žáci 10-11 let 0:17:47.6 0:00:49.7 04:13.7 [3] 3 04:24.2 [2] 2 04:28.0 [5] 3 04:41.7 [11] 5
6 6247 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 4. /  Žáci 10-11 let 0:17:55.7 0:00:57.7 04:14.4 [4] 4 04:26.5 [4] 4 04:35.7 [8] 5 04:39.0 [7] 6
7 6408 detail závodníka JIROUT Filip CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 5. /  Žáci 10-11 let 0:17:59.1 0:01:01.2 04:18.4 [7] 7 04:32.3 [10] 8 04:35.7 [7] 9 04:32.7 [5] 7
8 6411 detail závodníka DUBEC Martin CZE 2008 TEAM FORMAN CINELLI Kids 6. /  Žáci 10-11 let 0:18:05.9 0:01:08.0 04:18.9 [9] 9 04:27.4 [6] 6 04:39.5 [11] 8 04:40.0 [8] 8
9 6304 detail závodníka BLAŽEK Albert CZE 2008 Team Forman Kids Nový Jičín 7. /  Žáci 10-11 let 0:18:21.9 0:01:24.0 04:30.1 [13] 13 04:36.7 [12] 13 04:38.0 [9] 12 04:37.0 [6] 9
10 6268 detail závodníka DEDEK Matěj CZE 2009 AD TEAM 8. /  Žáci 10-11 let 0:18:23.7 0:01:25.7 04:29.4 [12] 12 04:30.5 [7] 10 04:43.5 [14] 10 04:40.2 [9] 10
11 6278 detail závodníka ČERNÍN Lukáš CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 9. /  Žáci 10-11 let 0:18:28.2 0:01:30.2 04:28.6 [11] 11 04:36.2 [11] 11 04:38.5 [10] 10 04:44.7 [13] 11
12 6286 detail závodníka VAŠEK Klučka CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 10. /  Žáci 10-11 let 0:18:35.9 0:01:38.0 04:33.9 [15] 15 04:39.5 [13] 14 04:41.7 [12] 13 04:40.7 [10] 12
13 6383 detail závodníka DVOŘÁK Sebastian CZE 2008 Head Pro Team Opava 11. /  Žáci 10-11 let 0:18:36.2 0:01:38.2 04:17.9 [6] 6 04:26.5 [5] 5 04:20.9 [2] 2 05:30.7 [22] 13
14 6289 detail závodníka CHUDÝ Vojta CZE 2008 FORMAN CINELLI Kids 12. /  Žáci 10-11 let 0:18:41.2 0:01:43.2 04:31.9 [14] 14 04:42.7 [14] 15 04:43.0 [13] 15 04:43.5 [12] 14
15 6314 detail závodníka GÖRÖG Štěpán CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 13. /  Žáci 10-11 let 0:18:44.4 0:01:46.5 04:17.4 [5] 5 04:48.7 [16] 12 04:50.0 [16] 14 04:48.2 [14] 15
16 6257 detail závodníka PANUŠ Jakub CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 14. /  Žáci 10-11 let 0:19:12.4 0:02:14.5 04:35.1 [16] 16 04:46.2 [15] 16 04:50.0 [15] 16 05:01.0 [17] 16
17 6260 detail závodníka KOŽELUH David CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 15. /  Žáci 10-11 let 0:20:04.9 0:03:07.0 04:50.9 [18] 18 05:09.5 [17] 18 05:11.0 [18] 18 04:53.5 [15] 17
18 6253 detail závodníka KAVALÍR Martin CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 16. /  Žáci 10-11 let 0:20:05.2 0:03:07.2 04:36.1 [17] 17 05:18.2 [19] 17 05:13.5 [20] 17 04:57.2 [16] 18
19 6296 detail závodníka ČERNÍN Ondřej CZE 2008 TJ SOKOL SMOLKOV HUPNAKOLO.CZ 17. /  Žáci 10-11 let 0:20:33.9 0:03:36.0 04:51.6 [20] 20 05:23.7 [21] 21 05:11.0 [17] 20 05:07.5 [18] 19
20 6266 detail závodníka LAŠKOVÁ Anežka CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 3. /  Žákyně 10-11 let 0:20:34.6 0:03:36.6 04:53.3 [21] 21 05:13.2 [18] 19 05:13.2 [19] 19 05:14.7 [19] 20
21 6300 detail závodníka VESELÝ Tobiáš CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 18. /  Žáci 10-11 let 0:21:08.4 0:04:10.5 04:50.9 [18] 18 05:18.7 [20] 20 05:28.5 [21] 21 05:30.2 [21] 21
22 6426 detail závodníka RYPL Jakub CZE 2008 --- 19. /  Žáci 10-11 let 0:21:35.9 0:04:38.0 05:04.9 [22] 22 05:29.0 [22] 22 05:34.2 [24] 22 05:27.7 [20] 22
23 6265 detail závodníka KOŽUŠNÍKOVÁ Julie CZE 2008 KILPI KIDS RACING TEAM 4. /  Žákyně 10-11 let 0:21:56.6 0:04:58.6 05:15.1 [23] 23 05:29.5 [23] 23 05:35.2 [25] 23 05:36.7 [23] 23
24 6244 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 5. /  Žákyně 10-11 let 0:22:11.6 0:05:13.6 05:19.1 [25] 25 05:38.2 [24] 24 05:34.0 [23] 24 05:40.2 [24] 24
25 6279 detail závodníka JAHODOVÁ Tereza CZE 2009 Jersey 6. /  Žákyně 10-11 let 0:22:20.8 0:05:22.9 05:18.3 [24] 24 05:39.0 [25] 25 05:34.0 [22] 24 05:49.5 [25] 25
26 6416 detail závodníka BAČÍK Ondřej CZE 2009 --- 20. /  Žáci 10-11 let 0:17:23.6 - 1 Lap(s) 05:42.4 [29] 29 05:54.0 [26] 28 05:47.2 [26] 26 --- ---
27 6366 detail závodníka FABIAN František CZE 2009 --- 21. /  Žáci 10-11 let 0:17:36.9 - 1 Lap(s) 05:39.9 [28] 28 05:57.7 [27] 29 05:59.2 [27] 27 --- ---
28 6420 detail závodníka MITÁŠ Vojtěch CZE 2009 Ski Karlov 22. /  Žáci 10-11 let 0:17:38.6 - 1 Lap(s) 05:34.1 [27] 27 06:01.7 [28] 27 06:02.7 [28] 28 --- ---
29 6431 detail závodníka POSTL Alan CZE 2008 --- 23. /  Žáci 10-11 let 0:18:18.4 - 1 Lap(s) 05:32.4 [26] 26 06:02.5 [29] 26 06:43.5 [29] 29 --- ---
30 6429 detail závodníka DAVID Šimon CZE 2009 --- 24. /  Žáci 10-11 let 0:19:37.9 - 1 Lap(s) 06:05.1 [30] 30 06:40.2 [30] 30 06:52.5 [30] 30 --- ---
31 6381 detail závodníka CHOVANCOVÁ Michaela CZE 2009 --- 7. /  Žákyně 10-11 let 0:22:23.6 - 1 Lap(s) 07:08.6 [31] 31 07:40.0 [31] 31 07:35.0 [31] 31 --- ---
32 6414 detail závodníka MEDUNOVÁ Tereza CZE 2009 --- 8. /  Žákyně 10-11 let 0:23:16.9 - 1 Lap(s) 07:15.8 [32] 32 07:56.0 [32] 32 08:05.0 [32] 32 --- ---
--- 6376 detail závodníka KOPŘIVOVÁ Lucie CZE 2007 --- . /  Žákyně 10-11 let DSQ --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6216 detail závodníka HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6222 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6229 detail závodníka KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6231 detail závodníka KOUDELKOVÁ Lucie CZE 2008 MORAVEC TEAM . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6288 detail závodníka FOŘTOVÁ Veronika CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6299 detail závodníka FOŘT Tomáš CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6329 detail závodníka KOŘISTKOVÁ Anna CZE 2009 Head Pro Team Opava . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6456 detail závodníka KARAFIÁT Ondřej CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru