Ralsko MTB Tour České spořitelny

MTB
DATUM :28.9.2019 MÍSTO :letiště Hradčany

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
1 6521 detail závodníka PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 Silvini team 1. /  Žáci 8-9 let 0:06:31.1 0:00:00.0 02:12.5 [1] 1 02:06.2 [1] 1 02:12.2 [2] 1
2 6496 detail závodníka RADA Vojtěch CZE 2010 SkiAndBike Kunratice 2. /  Žáci 8-9 let 0:06:39.3 0:00:08.2 02:20.3 [2] 2 02:08.7 [3] 2 02:10.2 [1] 2
3 6500 detail závodníka KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR - CS AUTHOR TEAM 3. /  Žáci 8-9 let 0:06:51.6 0:00:20.5 02:21.3 [3] 3 02:11.5 [4] 4 02:18.7 [4] 3
4 6523 detail závodníka HEJZEK Martin CZE 2010 MS Bike Academy Racing 4. /  Žáci 8-9 let 0:07:01.3 0:00:30.2 02:22.8 [4] 4 02:18.7 [7] 5 02:19.7 [6] 4
5 6499 detail závodníka DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 Čistý sport kids racing team 1. /  Žákyně 8-9 let 0:07:02.5 0:00:31.4 02:24.5 [6] 6 02:17.7 [5] 6 02:20.2 [7] 5
6 6538 detail závodníka DAJČOVÁ Amálie CZE 2010 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2. /  Žákyně 8-9 let 0:07:08.8 0:00:37.7 02:29.3 [8] 8 02:20.7 [8] 8 02:18.7 [5] 6
7 6520 detail závodníka SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 ADASTRA Cycling Team 3. /  Žákyně 8-9 let 0:07:10.3 0:00:39.2 02:25.5 [7] 7 02:18.5 [6] 7 02:26.2 [11] 7
8 6568 detail závodníka HÁJEK Štěpán CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 5. /  Žáci 8-9 let 0:07:12.1 0:00:41.0 02:31.8 [9] 9 02:24.2 [10] 10 02:16.0 [3] 8
9 6508 detail závodníka SZÖLLÖS Štefan CZE 2010 ADASTRA Cycling Team 6. /  Žáci 8-9 let 0:07:16.1 0:00:45.0 02:23.3 [5] 5 02:08.0 [2] 3 02:44.7 [19] 9
10 6497 detail závodníka BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 4. /  Žákyně 8-9 let 0:07:21.5 0:00:50.4 02:33.5 [11] 11 02:22.2 [9] 9 02:25.7 [10] 10
11 6543 detail závodníka KOHOUT Jindřich CZE 2011 VELO Akademie Kladno 7. /  Žáci 8-9 let 0:07:29.6 0:00:58.5 02:33.1 [10] 10 02:29.7 [13] 11 02:26.7 [12] 11
12 6547 detail závodníka ČERMÁK Denis CZE 2010 ADASTRA Cycling Team 8. /  Žáci 8-9 let 0:07:31.8 0:01:00.7 02:37.3 [12] 12 02:29.5 [12] 12 02:25.0 [8] 12
13 6534 detail závodníka ZMEŠKAL Adam CZE 2010 POCTA-BikeGallery 9. /  Žáci 8-9 let 0:07:44.1 0:01:13.0 02:42.3 [13] 13 02:36.7 [16] 14 02:25.0 [8] 13
14 6704 detail závodníka NERUDA Matěj CZE 2011 BSK Cyklo-Market juniors 10. /  Žáci 8-9 let 0:07:44.8 0:01:13.7 02:48.5 [16] 16 02:24.7 [11] 13 02:31.5 [13] 14
15 6510 detail závodníka DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 --- 5. /  Žákyně 8-9 let 0:07:57.0 0:01:25.9 02:49.5 [17] 17 02:35.5 [15] 15 02:31.9 [14] 15
16 6650 detail závodníka LHOTÁKOVÁ Kristýna CZE 2011 ROHOZEC AMULET TEAM 6. /  Žákyně 8-9 let 0:08:02.8 0:01:31.7 02:46.2 [14] 14 02:39.5 [17] 16 02:37.0 [16] 16
17 6541 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 7. /  Žákyně 8-9 let 0:08:06.5 0:01:35.4 02:47.0 [15] 15 02:41.2 [18] 17 02:38.2 [17] 17
18 6683 detail závodníka ŠLAMBOR Martin CZE 2010 PAKLI SPORT KLUB 11. /  Žáci 8-9 let 0:08:10.6 0:01:39.5 03:01.8 [22] 22 02:32.5 [14] 18 02:36.2 [15] 18
19 6716 detail závodníka HÁJKOVÁ Sofie CZE 2010 Ivar cs autor team 8. /  Žákyně 8-9 let 0:08:20.3 0:01:49.2 02:52.2 [18] 18 02:43.2 [19] 19 02:44.7 [19] 19
20 6693 detail závodníka PETRÁK Tobias CZE 2011 pocta 12. /  Žáci 8-9 let 0:08:27.1 0:01:56.0 02:58.3 [19] 19 02:43.2 [19] 20 02:45.5 [21] 20
21 6689 detail závodníka KUBIAS Dominik CZE 2010 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 13. /  Žáci 8-9 let 0:08:39.8 0:02:08.7 03:00.0 [20] 20 02:52.0 [24] 22 02:47.7 [25] 21
22 6588 detail závodníka KUBÍČKOVÁ Barbora CZE 2011 SK VELO PRAHA 9. /  Žákyně 8-9 let 0:08:41.8 0:02:10.7 03:05.2 [23] 23 02:46.0 [21] 21 02:50.5 [27] 22
23 6573 detail závodníka KAMENÍK Adam CZE 2010 Bikeclinic Junior team 14. /  Žáci 8-9 let 0:08:45.6 0:02:14.5 03:09.0 [26] 26 02:48.5 [22] 23 02:48.0 [26] 23
24 6579 detail závodníka HAVLOVÁ Eliška CZE 2010 ADASTRA BIKE TEAM 10. /  Žákyně 8-9 let 0:08:52.0 0:02:20.9 03:08.5 [25] 25 02:57.2 [29] 26 02:46.2 [22] 24
25 6548 detail závodníka PETRŽELKOVÁ Laura CZE 2010 --- 11. /  Žákyně 8-9 let 0:08:52.8 0:02:21.7 03:06.5 [24] 24 02:54.7 [25] 24 02:51.5 [28] 25
26 6695 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Martina CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 12. /  Žákyně 8-9 let 0:08:59.3 0:02:28.2 03:17.0 [30] 30 02:55.0 [27] 28 02:47.2 [24] 26
27 6558 detail závodníka LANDSMANOVÁ Ellen CZE 2011 CK Bítovská 13. /  Žákyně 8-9 let 0:09:03.5 0:02:32.4 03:16.2 [29] 29 02:55.7 [28] 29 02:51.5 [29] 27
28 6734 detail závodníka KOT Jan CZE 2011 --- 15. /  Žáci 8-9 let 0:09:04.3 0:02:33.2 03:10.0 [27] 27 02:58.2 [30] 27 02:56.0 [31] 28
29 6598 detail závodníka KUNZL Filip CZE 2010 --- 16. /  Žáci 8-9 let 0:09:04.8 0:02:33.7 03:01.0 [21] 21 03:01.5 [33] 25 03:02.2 [33] 29
30 6730 detail závodníka ŠUBRT Jan CZE 2010 SEMICE 17. /  Žáci 8-9 let 0:09:05.1 0:02:34.0 03:26.8 [34] 34 02:51.2 [23] 30 02:46.9 [23] 30
31 6702 detail závodníka VEČEŘA Martin CZE 2011 --- 18. /  Žáci 8-9 let 0:09:12.1 0:02:41.0 03:29.0 [37] 37 02:58.7 [31] 33 02:44.2 [18] 31
32 6699 detail závodníka NAVRÁTIL Jan CZE 2010 --- 19. /  Žáci 8-9 let 0:09:14.6 0:02:43.5 03:25.8 [33] 33 02:55.0 [26] 31 02:53.7 [30] 32
33 6713 detail závodníka BOHÁČOVÁ Laura CZE 2010 --- 14. /  Žákyně 8-9 let 0:09:26.0 0:02:54.9 03:18.0 [31] 31 03:08.0 [37] 32 03:00.0 [32] 33
34 6553 detail závodníka KAVALÍROVÁ Ela CZE 2011 IVAR CS – AUTHOR TEAM 15. /  Žákyně 8-9 let 0:09:33.5 0:03:02.4 03:18.7 [32] 32 03:09.5 [38] 35 03:05.2 [34] 34
35 6731 detail závodníka BYDŽOVSKÝ Filip CZE 2010 --- 20. /  Žáci 8-9 let 0:09:37.3 0:03:06.2 03:27.0 [35] 35 03:04.5 [34] 36 03:05.7 [35] 35
36 6667 detail závodníka HAVEL Ondřej CZE 2011 --- 21. /  Žáci 8-9 let 0:09:39.6 0:03:08.5 03:28.8 [36] 36 03:04.7 [35] 37 03:06.0 [36] 36
37 6625 detail závodníka SLAVÍČEK Martin CZE 2011 --- 22. /  Žáci 8-9 let 0:09:41.6 0:03:10.5 03:35.0 [40] 40 03:00.5 [32] 38 03:06.0 [36] 37
38 6591 detail závodníka GUŽÍKOVÁ Terezie CZE 2011 --- 16. /  Žákyně 8-9 let 0:09:48.8 0:03:17.7 03:13.0 [28] 28 03:15.0 [44] 34 03:20.7 [43] 38
39 6593 detail závodníka SCHUSOVÁ Marie CZE 2011 ŘEVNICE 17. /  Žákyně 8-9 let 0:09:50.5 0:03:19.4 03:34.8 [39] 39 03:09.7 [39] 40 03:06.0 [36] 39
40 6604 detail závodníka HLOUŠEK, JUN. Jiří CZE 2010 Historic Rally Team, o.s. 23. /  Žáci 8-9 let 0:09:53.1 0:03:22.0 03:35.3 [41] 41 03:06.7 [36] 39 03:11.0 [41] 40
41 6661 detail závodníka PETRUŠKOVÁ Lucie CZE 2010 SK Čechoslovan Dolní Jirčany 18. /  Žákyně 8-9 let 0:09:54.3 0:03:23.2 03:35.5 [42] 42 03:12.5 [41] 42 03:06.2 [39] 41
42 6694 detail závodníka HORÁK Kryštof CZE 2010 --- 24. /  Žáci 8-9 let 0:10:07.1 0:03:36.0 03:46.5 [45] 45 03:10.7 [40] 44 03:09.7 [40] 42
43 6567 detail závodníka BACHOVÁ Zuzana CZE 2010 --- 19. /  Žákyně 8-9 let 0:10:10.5 0:03:39.4 03:32.5 [38] 38 03:13.0 [42] 41 03:25.0 [44] 43
44 6619 detail závodníka URBANČÍK martin CZE 2011 --- 25. /  Žáci 8-9 let 0:10:26.6 0:03:55.5 03:49.3 [49] 49 03:22.7 [46] 46 03:14.5 [42] 44
45 6614 detail závodníka JASAN Radim CZE 2011 Velosport Domažlice 26. /  Žáci 8-9 let 0:06:51.8 - 1 Lap(s) 03:37.8 [43] 43 03:14.0 [43] 43 --- ---
46 6674 detail závodníka DUDEK Štěpán CZE 2010 --- 27. /  Žáci 8-9 let 0:07:03.8 - 1 Lap(s) 03:46.5 [45] 45 03:17.2 [45] 45 --- ---
47 6719 detail závodníka KLEINOVÁ Adriana CZE 2010 --- 20. /  Žákyně 8-9 let 0:07:20.0 - 1 Lap(s) 03:49.0 [48] 48 03:31.0 [47] 47 --- ---
48 6659 detail závodníka STRNADOVÁ Natálie CZE 2010 --- 21. /  Žákyně 8-9 let 0:07:24.0 - 1 Lap(s) 03:51.5 [50] 50 03:32.5 [48] 48 --- ---
49 6610 detail závodníka PIŽL Jan CZE 2010 --- 28. /  Žáci 8-9 let 0:07:29.3 - 1 Lap(s) 03:46.3 [44] 44 03:43.0 [50] 49 --- ---
50 6612 detail závodníka BELKACEM Syfax CZE 2010 --- 29. /  Žáci 8-9 let 0:07:36.1 - 1 Lap(s) 03:54.8 [51] 51 03:41.2 [49] 50 --- ---
51 6725 detail závodníka REBEKA Maxiánová CZE 2011 --- 22. /  Žákyně 8-9 let 0:07:37.5 - 1 Lap(s) 03:47.2 [47] 47 03:50.2 [51] 51 --- ---
52 6581 detail závodníka LÁZNIČKOVÁ Barbora CZE 2011 GHOST Junior team 23. /  Žákyně 8-9 let 0:09:01.3 - 1 Lap(s) 04:48.0 [53] 53 04:13.2 [52] 52 --- ---
53 6607 detail závodníka HOLAS Petr CZE 2011 --- 30. /  Žáci 8-9 let 0:09:04.1 - 1 Lap(s) 04:34.5 [52] 52 04:29.5 [53] 53 --- ---
--- 6563 detail závodníka TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6577 detail závodníka VALA Alex CZE 2011 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6587 detail závodníka MECA Dominik CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6594 detail závodníka FARA Jan CZE 2010 Ivar cs autor team . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6600 detail závodníka ZAZVONIL Jáchym CZE 2011 VELO Akademie Kladno . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6609 detail závodníka TRÁVNÍČKOVÁ Mia CZE 2011 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6620 detail závodníka POSPÍŠIL Michal CZE 2010 Bikeclinic Junior team . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6663 detail závodníka HANOUSEK Oskar CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6675 detail závodníka LOHNISKÁ Laura CZE 2010 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6727 detail závodníka MIKEŠ Jan CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru