Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - neděle
DATUM : | 27.1.2019 | MÍSTO : | Roudnice |
---|
POŘADATEL : | ČKS SKI Jilemnice |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1081 | MORAVCOVÁ Kateřina | 1984 | Silvini Madshus team | 1. / W30-39K | 1:18:16.5 | 0:00:00.0 | 0:49:56.2 | 1 | ||
2 | diplom | 1144 | BLAŽKOVÁ Lenka | 1988 | --- | 2. / W30-39K | 1:20:27.2 | 0:02:10.7 | 0:52:01.0 | 3 | ||
3 | diplom | 1086 | TROJANOVÁ Hana | 2000 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / W15-29K | 1:20:36.0 | 0:02:19.5 | 0:51:59.2 | 2 | ||
4 | diplom | 1087 | SVOBODOVÁ Kateřina | 2002 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / W15-29K | 1:22:10.0 | 0:03:53.5 | 0:53:31.2 | 4 | ||
5 | diplom | 1030 | FRANCKE Pavla | 1988 | Žižkovský tygři | 3. / W30-39K | 1:27:38.5 | 0:09:22.0 | 0:55:54.8 | 5 | ||
6 | diplom | 1076 | SAJDLOVÁ Jana | 1983 | Žižkovský tygři | 4. / W30-39K | 1:28:37.3 | 0:10:20.7 | 0:57:30.2 | 6 | ||
7 | diplom | 1088 | JAKOUBĚOVÁ Kateřina | 2003 | ČKS SKI Jilemnice | 3. / W15-29K | 1:30:55.8 | 0:12:39.2 | 0:59:16.8 | 7 | ||
8 | diplom | 1090 | POKORNÁ Emma | 2001 | ČKS SKI Jilemnice | 4. / W15-29K | 1:31:25.3 | 0:13:08.8 | 0:59:17.0 | 8 | ||
9 | diplom | 1089 | ZATLOUKALOVÁ Barbora | 2003 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / W15-29K | 1:33:41.8 | 0:15:25.3 | 0:59:54.3 | 9 | ||
10 | diplom | 1029 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol racing team | 6. / W15-29K | 1:34:31.5 | 0:16:15.0 | 1:00:14.5 | 10 | ||
11 | diplom | 1021 | ČECHOVÁ Anna | 1993 | ČKS SKI Jilemnice | 7. / W15-29K | 1:35:24.8 | 0:17:08.3 | 1:01:03.3 | 11 | ||
12 | diplom | 1109 | ŠKOPKOVÁ Markéta | 1990 | SPŠN | 8. / W15-29K | 1:35:28.0 | 0:17:11.5 | 1:01:46.0 | 12 | ||
13 | diplom | 1119 | HÁJKOVÁ Eliška | 1982 | AC Čimelice | 5. / W30-39K | 1:36:25.6 | 0:18:09.0 | 1:02:51.8 | 13 | ||
14 | diplom | 1094 | LEPKOVÁ Zuzana | 1987 | --- | 6. / W30-39K | 1:39:01.6 | 0:20:45.0 | 1:03:09.8 | 14 | ||
15 | diplom | 1045 | BENEŠOVÁ Jolana | 1969 | REDPOINT TEAM | 1. / W50+K | 1:39:43.3 | 0:21:26.8 | 1:04:33.3 | 15 | ||
16 | diplom | 1038 | JIŘIŠTOVÁ Zuzana | 1982 | SK Peřimov | 7. / W30-39K | 1:41:59.6 | 0:23:43.1 | 1:06:08.5 | 17 | ||
17 | diplom | 1146 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | Sokol Horní Branná | 2. / W50+K | 1:42:28.1 | 0:24:11.5 | 1:05:51.8 | 16 | ||
18 | diplom | 1118 | HRADECKÁ Petra | 1968 | OK Doksy | 3. / W50+K | 1:44:43.8 | 0:26:27.3 | 1:08:17.5 | 19 | ||
19 | diplom | 1142 | MALÍŘOVÁ Tereza | 1982 | --- | 8. / W30-39K | 1:45:43.6 | 0:27:27.1 | 1:07:00.5 | 18 | ||
20 | diplom | 1059 | TEPLÁ Jana | 1979 | TTT / ŠSK Újezd nad Lesy | 1. / W40-49K | 1:46:00.3 | 0:27:43.8 | 1:09:56.0 | 21 | ||
21 | diplom | 1114 | DUSILOVÁ Hedvika | 1969 | Sokol Skuhrov | 4. / W50+K | 1:47:33.8 | 0:29:17.3 | 1:09:47.8 | 20 | ||
22 | diplom | 1131 | SVOBODOVÁ Kateřina | 1973 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / W40-49K | 1:50:54.4 | 0:32:37.8 | 1:11:56.0 | 22 | ||
23 | diplom | 1139 | POKORNÁ Iveta | 1974 | ČS Bike team | 3. / W40-49K | 1:53:42.1 | 0:35:25.6 | 1:12:50.0 | 23 | ||
24 | diplom | 1103 | MOTYČKOVÁ Stanislava | 1971 | FEL Praha | 4. / W40-49K | 1:57:20.1 | 0:39:03.6 | 1:14:30.8 | 24 | ||
25 | diplom | 1073 | POKORNÁ Věnceslava | 1948 | Atletika Hoetivař | 5. / W50+K | 2:00:34.9 | 0:42:18.4 | 1:18:11.6 | 25 | ||
26 | diplom | 1108 | SROVNALOVÁ Libuše | 1944 | Lokomotiva Zábřeh | 6. / W50+K | 2:02:42.2 | 0:44:25.6 | 1:20:11.8 | 26 | ||
27 | diplom | 1098 | KUDROVÁ Romana | 1970 | Pohorská jednota Radhošť | 5. / W40-49K | 2:04:28.4 | 0:46:11.9 | 1:22:11.3 | 27 | ||
28 | diplom | 1091 | KOŽNAROVÁ Dominika | 1968 | ČKS SKI Jilemnice | 7. / W50+K | 2:10:58.9 | 0:52:42.4 | 1:23:23.8 | 28 | ||
29 | diplom | 1075 | HOLASOVÁ Jarmila | 1954 | PRAHA 4 | 8. / W50+K | 2:17:54.7 | 0:59:38.2 | 1:29:19.4 | 29 | ||
30 | diplom | 1078 | MÜLLEROVÁ Kateřina | 1977 | Kammbaude | 6. / W40-49K | 2:47:54.6 | 1:29:38.1 | 1:44:49.9 | 30 | ||
--- | 1066 | WÜRZOVÁ Anna | 1994 | GLEDE Team | . / W15-29K | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1101 | PUNČOCHÁŘOVÁ Dita | 1977 | Joskatel | . / W40-49K | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1129 | PUNČOCHÁŘOVÁ Dita | 1977 | Joskatel | . / W40-49K | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1138 | KACÍŘOVÁ Tereza | 1985 | --- | . / W30-39K | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1140 | MARKSOVÁ Jindřiška | 1984 | --- | . / W30-39K | DNS | --- | --- | --- |