ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT
DATUM : | 23.2.2019 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 14km | # | 21.5km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3008 | NOVÁKOVÁ Adéla | 2000 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 1. / W19-29F | 1:07:23.4 | 0:00:00.0 | 0:37:28.0 | 1 | 1:02:48.4 | 1 | ||
2 | diplom | 3200 | MECHLOVÁ Lenka | 1990 | SPORTICUS team | 2. / W19-29F | 1:08:05.4 | 0:00:42.0 | 0:38:45.8 | 3 | 1:03:23.4 | 2 | ||
3 | diplom | 3052 | FRIČKOVÁ Pavla | 1982 | VSK FEL Praha | 1. / W30-39F | 1:08:28.9 | 0:01:05.5 | 0:38:38.5 | 2 | 1:03:42.9 | 3 | ||
4 | diplom | 3135 | ZEMANOVÁ Jindřiška | 1980 | Triatlon Plzeň | 2. / W30-39F | 1:09:54.4 | 0:02:31.0 | 0:39:31.5 | 6 | 1:05:09.7 | 4 | ||
5 | diplom | 3012 | STOKLASOVÁ Eva | 1975 | Kasper - Swix team | 1. / W40-49F | 1:10:03.1 | 0:02:39.7 | 0:39:25.0 | 5 | 1:05:13.2 | 5 | ||
6 | diplom | 3095 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol racing team | 3. / W19-29F | 1:10:51.6 | 0:03:28.2 | 0:39:22.0 | 4 | 1:06:07.5 | 6 | ||
7 | diplom | 3177 | NEUMANNOVÁ Kateřina | 1992 | --- | 4. / W19-29F | 1:12:58.4 | 0:05:35.0 | 0:41:15.0 | 8 | 1:08:16.2 | 7 | ||
8 | diplom | 3079 | OTTO Grit | 1990 | sportcollection racing team | 5. / W19-29F | 1:13:19.7 | 0:05:56.2 | 0:40:44.0 | 7 | 1:08:40.7 | 9 | ||
9 | diplom | 3251 | MÚLLER Katrin | 1969 | SV-Grún Weiss Pirna | 1. / W50-59F | 1:13:34.6 | 0:06:11.2 | 0:41:20.5 | 9 | 1:08:39.0 | 8 | ||
10 | diplom | 3229 | KODROVÁ Kateřina | 1987 | Ouki Douki | 3. / W30-39F | 1:13:49.7 | 0:06:26.2 | 0:41:35.0 | 11 | 1:08:52.7 | 10 | ||
11 | diplom | 3071 | HONSOVÁ Anežka | 2003 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 1. / W18F | 1:14:05.4 | 0:06:41.9 | 0:41:24.3 | 10 | 1:09:06.7 | 11 | ||
12 | diplom | 3070 | NEUBAUEROVÁ Jana | 1979 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 2. / W40-49F | 1:16:46.7 | 0:09:23.2 | 0:42:09.5 | 13 | 1:11:28.7 | 12 | ||
13 | diplom | 3036 | RYŠAVÁ Vendula | 1981 | Rolníci - TJ ČZU Praha | 4. / W30-39F | 1:17:15.9 | 0:09:52.5 | 0:43:28.3 | 14 | 1:12:00.5 | 13 | ||
14 | diplom | 3044 | LEPKOVÁ Zuzana | 1987 | --- | 5. / W30-39F | 1:17:44.4 | 0:10:21.0 | 0:41:59.8 | 12 | 1:12:30.2 | 14 | ||
15 | diplom | 3252 | MÚLLER Anna | 1998 | Sv_Grún weiss Pirna | 6. / W19-29F | 1:18:09.4 | 0:10:46.0 | 0:43:42.5 | 15 | 1:12:54.7 | 15 | ||
16 | diplom | 3013 | ŠÍPKOVÁ Petra | 1987 | Kasper - Swix team | 6. / W30-39F | 1:18:10.2 | 0:10:46.7 | 0:44:11.3 | 16 | 1:13:09.5 | 16 | ||
17 | diplom | 3197 | TOMANOVÁ Kateřina | 2001 | --- | 2. / W18F | 1:22:51.4 | 0:15:28.0 | 0:46:44.5 | 17 | 1:17:12.7 | 17 | ||
18 | diplom | 3289 | JEBAVÁ Lucie | 1992 | --- | 7. / W19-29F | 1:26:34.5 | 0:19:11.0 | 0:48:43.3 | 21 | 1:21:05.5 | 20 | ||
19 | diplom | 3294 | JINDŘÍŠKOVÁ Alena | 1961 | GLEDE Team | 2. / W50-59F | 1:26:38.7 | 0:19:15.3 | 0:47:39.3 | 19 | 1:20:23.2 | 18 | ||
20 | diplom | 3175 | JIRÁKOVÁ Petra | 1978 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 3. / W40-49F | 1:27:53.2 | 0:20:29.7 | 0:48:08.5 | 20 | 1:21:20.2 | 21 | ||
21 | diplom | 3020 | KLEINDIENST Beate | 1966 | --- | 3. / W50-59F | 1:27:55.0 | 0:20:31.5 | 0:47:35.8 | 18 | 1:21:01.5 | 19 | ||
22 | diplom | 3124 | PRŮŠOVÁ Markéta | 1972 | USK Praha | 4. / W40-49F | 1:28:07.2 | 0:20:43.8 | 0:48:56.0 | 22 | 1:22:38.0 | 22 | ||
23 | diplom | 3218 | ENTNER Daniela | 1963 | union Rohrbach-Berg | 4. / W50-59F | 1:29:40.7 | 0:22:17.3 | 0:50:41.8 | 26 | 1:23:40.2 | 23 | ||
24 | diplom | 3196 | TOMANOVÁ Jitka | 1975 | Tomani | 5. / W40-49F | 1:29:41.7 | 0:22:18.3 | 0:50:35.3 | 25 | 1:23:55.8 | 24 | ||
25 | diplom | 3188 | PIERI Barbara | 1971 | Acquadela Bologna | 6. / W40-49F | 1:31:35.0 | 0:24:11.5 | 0:50:44.0 | 27 | 1:25:29.5 | 25 | ||
26 | diplom | 3154 | ŠINDELÁŘOVÁ Jitka | 1976 | Žižkovský tygři | 7. / W40-49F | 1:31:35.2 | 0:24:11.8 | 0:51:07.3 | 28 | 1:25:52.7 | 27 | ||
27 | diplom | 3295 | KADLECOVÁ Zuzana | 1974 | LK ŠKODA PLZEŇ | 8. / W40-49F | 1:31:52.4 | 0:24:29.0 | 0:50:32.0 | 24 | 1:25:53.7 | 28 | ||
28 | diplom | 3047 | TIMOTHY Rebecca | 1966 | WSV RAMSAU AM DACHSTEIN | 5. / W50-59F | 1:32:11.5 | 0:24:48.0 | 0:50:25.8 | 23 | 1:25:48.0 | 26 | ||
29 | diplom | 3174 | GIOVANAZZI Claudia | 1999 | Trirun Linz | 8. / W19-29F | 1:33:12.0 | 0:25:48.5 | 0:52:33.3 | 30 | 1:27:16.0 | 29 | ||
30 | diplom | 3223 | GROLLOVA Lucie | 1981 | --- | 7. / W30-39F | 1:33:26.7 | 0:26:03.3 | 0:52:25.8 | 29 | 1:27:22.5 | 30 | ||
31 | diplom | 3137 | JÁGLOVÁ Karla | 1956 | --- | 1. / W60+F | 1:34:12.9 | 0:26:49.5 | 0:52:45.8 | 31 | 1:28:19.0 | 31 | ||
32 | diplom | 3110 | HORVATH Elisabeth | 1971 | --- | 9. / W40-49F | 1:36:30.5 | 0:29:07.0 | 0:54:24.6 | 33 | 1:29:58.3 | 33 | ||
33 | diplom | 3111 | ENGLEDER Alexandra | 1981 | --- | 8. / W30-39F | 1:36:30.7 | 0:29:07.3 | 0:54:24.6 | 32 | 1:29:54.3 | 32 | ||
34 | diplom | 3144 | HUDECOVÁ Dagmar | 1972 | AKAZA Žilina | 10. / W40-49F | 1:40:27.0 | 0:33:03.6 | 0:56:57.1 | 35 | 1:33:32.3 | 34 | ||
35 | diplom | 3026 | VANČOVÁ Tatiana | 1961 | CK Witzenmann Vlkanová | 6. / W50-59F | 1:40:58.2 | 0:33:34.8 | 0:56:59.1 | 36 | 1:34:18.8 | 35 | ||
36 | diplom | 3139 | FOŘTOVÁ Petra | 2002 | Atletika Písek | 3. / W18F | 1:41:24.7 | 0:34:01.3 | 0:57:05.6 | 38 | 1:34:34.0 | 36 | ||
37 | diplom | 3171 | KONEČNÁ Zuzana | 1991 | --- | 9. / W19-29F | 1:42:01.3 | 0:34:37.8 | 0:57:06.8 | 39 | 1:35:27.0 | 37 | ||
38 | diplom | 3190 | INDOVINI Andrea | 1980 | Acquadela Bologna | 9. / W30-39F | 1:42:14.0 | 0:34:50.6 | 0:54:30.8 | 34 | 1:35:32.8 | 38 | ||
39 | diplom | 3147 | NOVOTNÁ Michaela | 1992 | ACR 8407 | 10. / W19-29F | 1:42:47.0 | 0:35:23.6 | 0:57:00.8 | 37 | 1:35:53.0 | 39 | ||
40 | diplom | 3125 | MOTYČKOVÁ Stanislava | 1971 | FEL Praha | 11. / W40-49F | 1:42:53.5 | 0:35:30.1 | 0:58:28.8 | 42 | 1:35:58.5 | 40 | ||
41 | diplom | 3114 | KREJSOVÁ Petra | 1979 | Kometky Boskovice | 12. / W40-49F | 1:44:32.3 | 0:37:08.8 | 0:57:47.1 | 41 | 1:37:52.9 | 41 | ||
42 | diplom | 3080 | DOUPOVCOVÁ Martina | 1976 | TJ SOKOL SENOHRABY | 13. / W40-49F | 1:46:44.3 | 0:39:20.8 | 0:57:46.8 | 40 | 1:39:14.0 | 42 | ||
43 | diplom | 3152 | MORAVKOVA Dana | 1981 | KUS sOPOTNICE | 10. / W30-39F | 1:51:13.5 | 0:43:50.1 | 1:00:02.6 | 43 | 1:43:48.5 | 43 | ||
44 | diplom | 3166 | NĚMCOVÁ Martina | 1963 | --- | 7. / W50-59F | 1:54:16.0 | 0:46:52.6 | 1:01:32.3 | 44 | 1:47:09.1 | 44 | ||
45 | diplom | 3121 | VOJÍŘOVÁ Barbora | 1991 | --- | 11. / W19-29F | 1:55:56.6 | 0:48:33.1 | 1:03:39.6 | 46 | 1:48:30.9 | 45 | ||
46 | diplom | 3158 | KLÍMOVÁ Hana | 2001 | Veslování Třeboň | 4. / W18F | 1:57:03.8 | 0:49:40.4 | 1:04:52.6 | 48 | 1:49:13.1 | 46 | ||
47 | diplom | 3107 | ŠRÁMKOVÁ Monika | 1972 | Sokol Maxičky | 14. / W40-49F | 1:58:33.6 | 0:51:10.1 | 1:02:12.6 | 45 | 1:50:18.3 | 47 | ||
48 | diplom | 3097 | BORRMANN Petra | 1966 | Sturmvogel München | 8. / W50-59F | 2:00:16.1 | 0:52:52.6 | 1:04:58.8 | 49 | 1:51:46.6 | 48 | ||
49 | diplom | 3164 | CHMELOVÁ Renáta | 1975 | --- | 15. / W40-49F | 2:01:29.3 | 0:54:05.9 | 1:04:51.3 | 47 | 1:52:56.8 | 49 | ||
50 | diplom | 3207 | LISTOPADOVÁ Barbora | 1989 | --- | 11. / W30-39F | 2:07:46.1 | 1:00:22.7 | 1:08:34.6 | 50 | 1:59:56.1 | 51 | ||
51 | diplom | 3206 | ŠEVČÍKOVÁ Martina | 1989 | --- | 12. / W30-39F | 2:07:50.6 | 1:00:27.2 | 1:08:38.4 | 51 | 1:59:56.1 | 50 | ||
52 | diplom | 3192 | POLEDNOVÁ Petra | 1974 | --- | 16. / W40-49F | 2:10:51.4 | 1:03:27.9 | 1:10:18.1 | 52 | 2:02:57.1 | 52 | ||
--- | 3009 | ŘEZNÍKOVÁ Tereza | 1999 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | . / W19-29F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3010 | HAVLÍČKOVÁ Barbora | 2000 | DULI | . / W19-29F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3028 | BÖTTCHER Rika | 1998 | SC Buntenbock | . / W19-29F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3076 | PAVLÁSKOVÁ Anežka | 2004 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | . / W18F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3087 | VESELÁ Petra | 1986 | --- | . / W30-39F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3104 | EŠNEROVÁ Barbora | 1980 | NATO | . / W30-39F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3120 | DLHOŠOVÁ Natália | 1975 | OZ Demian Hronská Breznica | . / W40-49F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3123 | KUPROVÁ Zuzana | 1990 | Cooper TEAM | . / W19-29F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3198 | RANDÁKOVÁ Helena | 1974 | ČKS SKI Jilemnice | . / W40-49F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |