ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT
DATUM : | 23.2.2019 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 14km | # | 21.5km | # | 27.6km | # | 45.1km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2001 | KRISTEJN Lukáš | 1989 | Rossignol racing team | 1. / M30-39F | 2:01:24.5 | 0:00:00.0 | 0:34:46.7 | 5 | 0:56:10.6 | 1 | 1:35:38.9 | 3 | 1:57:11.5 | 1 | ||
2 | diplom | 2046 | WEISHÄUPL Andreas | 1992 | adidas xcs team | 1. / M19-29F | 2:01:48.8 | 0:00:24.2 | 0:34:41.5 | 1 | 0:56:11.9 | 2 | 1:35:37.9 | 1 | 1:57:35.3 | 2 | ||
3 | diplom | 2002 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 1. / M40-49F | 2:02:19.5 | 0:00:54.9 | 0:34:45.0 | 3 | 0:56:12.4 | 3 | 1:35:38.9 | 2 | 1:57:55.5 | 3 | ||
4 | diplom | 2050 | PROPP Jurij | 1980 | SAUERLAND SKI TEAM | 2. / M30-39F | 2:04:42.3 | 0:03:17.7 | 0:34:42.7 | 2 | 0:56:46.6 | 4 | 1:36:37.9 | 4 | 2:00:14.3 | 4 | ||
5 | diplom | 2004 | POLÁŠEK Jan ferdinand | 1988 | VSK MFF UK | 3. / M30-39F | 2:06:19.5 | 0:04:55.0 | 0:35:06.5 | 8 | 0:58:03.1 | 8 | 1:38:27.1 | 5 | 2:01:47.6 | 5 | ||
6 | diplom | 2009 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 4. / M30-39F | 2:07:22.0 | 0:05:57.5 | 0:34:48.7 | 6 | 0:57:37.9 | 6 | 1:38:27.9 | 6 | 2:02:47.1 | 6 | ||
7 | diplom | 2098 | KALIBA Stepan | 1993 | Mercedes-Benz Salomon Team | 2. / M19-29F | 2:07:35.5 | 0:06:11.0 | 0:34:45.7 | 4 | 0:57:40.9 | 7 | 1:38:37.1 | 7 | 2:03:04.6 | 7 | ||
8 | diplom | 2089 | PAULŮ Jan | 1974 | --- | 2. / M40-49F | 2:08:06.0 | 0:06:41.5 | 0:35:18.5 | 10 | 0:58:36.9 | 10 | 1:40:04.4 | 10 | 2:03:35.1 | 8 | ||
9 | diplom | 2014 | FIEDLER Marcel | 1997 | WSV Eppenschlag | 3. / M19-29F | 2:08:37.0 | 0:07:12.5 | 0:34:54.2 | 7 | 0:57:33.6 | 5 | 1:39:13.4 | 8 | 2:03:48.1 | 9 | ||
10 | diplom | 2003 | SCHAUBMAYR Günter | 1965 | Union Oepping | 1. / M50-59F | 2:09:46.0 | 0:08:21.5 | 0:35:18.0 | 9 | 0:58:33.7 | 9 | 1:39:59.4 | 9 | 2:05:03.3 | 10 | ||
11 | diplom | 2007 | SZLUFCIK Zibi | 1967 | CHALLENGE FAMILY | 2. / M50-59F | 2:12:30.1 | 0:11:05.5 | 0:35:50.0 | 11 | 1:00:25.9 | 12 | 1:40:30.0 | 11 | 2:07:41.8 | 11 | ||
12 | diplom | 2036 | BOKOVIKOV Alexey | 1984 | --- | 5. / M30-39F | 2:12:59.3 | 0:11:34.7 | 0:36:42.0 | 12 | 1:00:51.4 | 15 | 1:43:04.2 | 12 | 2:08:16.3 | 12 | ||
13 | diplom | 2030 | JIRÁK Jan | 1978 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 3. / M40-49F | 2:13:20.8 | 0:11:56.2 | 0:36:48.0 | 17 | 1:00:52.9 | 16 | 1:43:12.2 | 13 | 2:08:39.8 | 13 | ||
14 | diplom | 2027 | SUCHY Jiri | 1976 | FEL Praha | 4. / M40-49F | 2:14:19.8 | 0:12:55.2 | 0:36:42.0 | 13 | 1:00:53.2 | 17 | 1:43:52.4 | 15 | 2:09:35.6 | 14 | ||
15 | diplom | 2035 | REGER Christoph | 1980 | SC Neubau | 6. / M30-39F | 2:14:32.6 | 0:13:08.0 | 0:36:43.5 | 14 | 1:00:51.2 | 14 | 1:43:50.9 | 14 | 2:09:54.1 | 15 | ||
16 | diplom | 2138 | MORAVEK Vlasta | 1976 | Mercedes-Benz Salomon Atomic team | 5. / M40-49F | 2:14:37.3 | 0:13:12.7 | 0:36:45.4 | 16 | 1:01:41.9 | 18 | 1:45:21.4 | 18 | 2:09:55.6 | 16 | ||
17 | diplom | 2045 | RUPNIK Marko | 1968 | --- | 3. / M50-59F | 2:15:33.8 | 0:14:09.2 | 0:36:45.2 | 15 | 1:00:48.7 | 13 | 1:44:14.4 | 16 | 2:10:58.6 | 18 | ||
18 | diplom | 2043 | FIALA Tomáš | 1995 | GAPP System - Cabtech | 4. / M19-29F | 2:15:52.3 | 0:14:27.7 | 0:37:46.7 | 19 | 1:01:45.2 | 19 | 1:45:10.7 | 17 | 2:10:54.8 | 17 | ||
19 | diplom | 2024 | MARHOUN Petr | 1981 | VSK MFF UK | 7. / M30-39F | 2:17:19.8 | 0:15:55.2 | 0:38:13.2 | 22 | 1:03:05.7 | 21 | 1:46:30.9 | 19 | 2:12:33.3 | 19 | ||
20 | diplom | 2090 | MEDVED Peter | 1975 | TSK Rogla | 6. / M40-49F | 2:18:17.8 | 0:16:53.3 | 0:38:20.7 | 24 | 1:03:08.9 | 23 | 1:47:11.7 | 20 | 2:13:21.8 | 20 | ||
21 | diplom | 2041 | ŠKABRADA Jan | 1973 | --- | 7. / M40-49F | 2:18:41.1 | 0:17:16.5 | 0:38:46.2 | 28 | 1:03:27.7 | 25 | 1:47:40.9 | 22 | 2:13:45.6 | 21 | ||
22 | diplom | 2010 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 4. / M50-59F | 2:18:52.8 | 0:17:28.3 | 0:38:20.5 | 23 | 1:03:28.7 | 26 | 1:47:30.7 | 21 | 2:14:00.1 | 22 | ||
23 | diplom | 2161 | TOMKA Martin | 1968 | Atletiko Frymburk | 5. / M50-59F | 2:20:24.3 | 0:18:59.7 | 0:38:54.2 | 29 | 1:04:14.9 | 28 | 1:48:55.4 | 27 | 2:15:47.6 | 25 | ||
24 | diplom | 2160 | TRSTENJAK Branko | 1964 | SD Kranjska Gora | 6. / M50-59F | 2:20:38.6 | 0:19:14.0 | 0:39:12.2 | 32 | 1:04:42.9 | 31 | 1:49:22.9 | 29 | 2:15:59.1 | 28 | ||
25 | diplom | 2031 | MEISCHNER Rene | 1975 | SC NORWEGER Annaberg | 8. / M40-49F | 2:20:40.1 | 0:19:15.5 | 0:38:08.0 | 21 | 1:03:25.9 | 24 | 1:48:34.2 | 23 | 2:15:51.9 | 26 | ||
26 | diplom | 2048 | APPELHANS Aaron | 1995 | SAUERLAND SKI TEAM | 5. / M19-29F | 2:20:44.3 | 0:19:19.8 | 0:38:07.0 | 20 | 1:03:03.9 | 20 | 1:48:50.0 | 26 | 2:15:29.1 | 23 | ||
27 | diplom | 2097 | THOMAS Schmid | 1981 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 8. / M30-39F | 2:20:50.3 | 0:19:25.8 | 0:39:10.7 | 31 | 1:04:21.7 | 29 | 1:48:43.7 | 24 | 2:15:40.0 | 24 | ||
28 | diplom | 2107 | PYŠEK Jiří | 1990 | Javornik ski racing | 6. / M19-29F | 2:20:55.6 | 0:19:31.0 | 0:39:24.7 | 38 | 1:04:46.7 | 36 | 1:49:29.9 | 31 | 2:15:58.3 | 27 | ||
29 | diplom | 2083 | TÁBORSKÝ Michal | 1987 | MJ Magla | 9. / M30-39F | 2:21:32.6 | 0:20:08.0 | 0:38:23.5 | 25 | 1:03:43.4 | 27 | 1:49:02.9 | 28 | 2:16:36.1 | 29 | ||
30 | diplom | 2198 | VYSKOČIL Pavel | 1976 | SKI Vimperk | 9. / M40-49F | 2:21:51.6 | 0:20:27.0 | 0:39:19.2 | 34 | 1:04:48.7 | 37 | 1:49:47.7 | 32 | 2:16:59.3 | 31 | ||
31 | diplom | 2038 | COUFAL Bohumil | 1971 | HO Obora | 10. / M40-49F | 2:21:52.1 | 0:20:27.5 | 0:39:20.2 | 36 | 1:04:44.9 | 34 | 1:49:53.2 | 33 | 2:17:07.8 | 32 | ||
32 | diplom | 2008 | WALCHER Heinz | 1961 | WSV RAMSAU AM DACHSTEIN | 7. / M50-59F | 2:21:54.6 | 0:20:30.0 | 0:37:40.7 | 18 | 1:03:07.4 | 22 | 1:48:49.4 | 25 | 2:16:51.6 | 30 | ||
33 | diplom | 2154 | HUMENBERGER Max | 1961 | Union ÖPPING | 8. / M50-59F | 2:22:29.3 | 0:21:04.8 | 0:39:16.7 | 33 | 1:04:46.4 | 35 | 1:49:58.7 | 35 | 2:17:21.1 | 33 | ||
34 | diplom | 2075 | MÜLLER Marcus | 1989 | WSV Schmiedefeld | 10. / M30-39F | 2:22:31.6 | 0:21:07.0 | 0:39:19.2 | 34 | 1:04:40.9 | 30 | 1:49:56.4 | 34 | 2:17:29.8 | 34 | ||
35 | diplom | 2094 | KOUDELKA Filip | 1991 | Koustyle | 7. / M19-29F | 2:22:47.6 | 0:21:23.0 | 0:40:04.0 | 45 | 1:05:57.9 | 40 | 1:52:04.2 | 38 | 2:18:04.1 | 35 | ||
36 | diplom | 2162 | GAJDA Jan | 2000 | Slovan Praha Zdravotník | 8. / M19-29F | 2:24:07.3 | 0:22:42.8 | 0:39:29.2 | 40 | 1:04:51.4 | 38 | 1:49:28.9 | 30 | 2:18:40.6 | 36 | ||
37 | diplom | 2044 | PRUNER Petr | 1982 | SPORTICUS team | 11. / M30-39F | 2:24:29.3 | 0:23:04.8 | 0:40:47.2 | 51 | 1:07:05.7 | 48 | 1:52:38.7 | 39 | 2:19:53.6 | 38 | ||
38 | diplom | 2019 | BULAVA František | 1966 | AČR 5810 | 9. / M50-59F | 2:24:33.6 | 0:23:09.0 | 0:38:38.2 | 26 | 1:04:44.7 | 33 | 1:51:34.4 | 36 | 2:19:32.1 | 37 | ||
39 | diplom | 2124 | POHL Miloslav | 1981 | NYMBURK | 12. / M30-39F | 2:26:09.8 | 0:24:45.3 | 0:40:16.7 | 47 | 1:06:33.7 | 43 | 1:53:08.4 | 41 | 2:21:26.9 | 41 | ||
40 | diplom | 2011 | MINAR Jan | 1981 | --- | 13. / M30-39F | 2:26:17.6 | 0:24:53.0 | 0:39:24.0 | 37 | 1:06:25.2 | 42 | 1:53:15.9 | 42 | 2:21:33.6 | 42 | ||
41 | diplom | 2152 | ŘEHÁK Jiří | 1967 | Lokomotiva Nymburk | 10. / M50-59F | 2:26:20.1 | 0:24:55.5 | 0:40:44.0 | 50 | 1:06:38.7 | 46 | 1:53:34.4 | 43 | 2:21:35.6 | 43 | ||
42 | diplom | 2088 | DOLEŽAL Marek | 1980 | MST Jihlava | 14. / M30-39F | 2:26:25.1 | 0:25:00.5 | 0:38:41.2 | 27 | 1:04:44.2 | 32 | 1:51:44.4 | 37 | 2:21:25.1 | 40 | ||
43 | diplom | 2049 | APPELHANS Lukas | 1985 | SAUERLAND SKI TEAM | 15. / M30-39F | 2:27:20.6 | 0:25:56.0 | 0:39:10.0 | 30 | 1:00:24.9 | 11 | 1:52:50.3 | 40 | 2:21:07.4 | 39 | ||
44 | diplom | 2123 | KLÍMA Martin | 1982 | --- | 16. / M30-39F | 2:27:29.6 | 0:26:05.0 | 0:40:38.7 | 49 | 1:07:26.7 | 49 | 1:54:31.4 | 48 | 2:22:12.1 | 44 | ||
45 | diplom | 2096 | LECHNER Klaus | 1963 | TSV Marquartstein | 11. / M50-59F | 2:27:32.4 | 0:26:07.8 | 0:40:51.2 | 53 | 1:07:29.2 | 50 | 1:54:42.0 | 49 | 2:22:35.6 | 46 | ||
46 | diplom | 2078 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 12. / M50-59F | 2:27:44.1 | 0:26:19.5 | 0:40:59.7 | 55 | 1:07:29.9 | 51 | 1:54:28.2 | 47 | 2:22:31.4 | 45 | ||
47 | diplom | 2025 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | SC Jičín - BT | 17. / M30-39F | 2:27:58.1 | 0:26:33.5 | 0:39:28.7 | 39 | 1:06:04.2 | 41 | 1:54:00.9 | 45 | 2:23:08.1 | 48 | ||
48 | diplom | 2119 | HAVLÍČEK Rostislav | 1977 | --- | 11. / M40-49F | 2:28:01.4 | 0:26:36.8 | 0:39:55.8 | 42 | 1:05:53.4 | 39 | 1:53:35.2 | 44 | 2:22:47.9 | 47 | ||
49 | diplom | 2033 | MRÁZ Antonín | 1972 | VSK Elektro | 12. / M40-49F | 2:28:44.1 | 0:27:19.5 | 0:39:47.5 | 41 | 1:06:37.9 | 45 | 1:54:17.7 | 46 | 2:23:42.9 | 49 | ||
50 | diplom | 2017 | LUKEŠ Vratislav | 1984 | Prazdroj Plzeň | 18. / M30-39F | 2:28:58.6 | 0:27:34.0 | 0:40:33.5 | 48 | 1:06:59.7 | 47 | 1:55:31.4 | 50 | 2:24:06.6 | 50 | ||
51 | diplom | 2072 | SKALSKÝ Roman | 1975 | Mizuno team | 13. / M40-49F | 2:29:44.6 | 0:28:20.0 | 0:40:50.0 | 52 | 1:08:54.4 | 57 | 1:55:43.5 | 51 | 2:24:36.9 | 51 | ||
52 | diplom | 2157 | ČERNÝ Václav | 1974 | LK ŠKODA PLZEŇ | 14. / M40-49F | 2:29:55.4 | 0:28:30.8 | 0:42:06.7 | 64 | 1:08:56.7 | 58 | 1:56:21.7 | 56 | 2:24:46.4 | 52 | ||
53 | diplom | 2165 | DVOŘÁK Šimon | 1999 | --- | 9. / M19-29F | 2:30:02.6 | 0:28:38.0 | 0:40:01.2 | 44 | 1:06:35.9 | 44 | 1:56:16.8 | 53 | 2:25:14.4 | 54 | ||
54 | diplom | 2103 | WITKE Thomas | 1965 | DRESDEN | 13. / M50-59F | 2:30:07.4 | 0:28:42.8 | 0:41:04.5 | 58 | 1:08:20.4 | 55 | 1:56:16.9 | 54 | 2:25:06.1 | 53 | ||
55 | diplom | 2163 | POKORNY Jiri | 1985 | Žižkovský tygři | 19. / M30-39F | 2:30:46.6 | 0:29:22.0 | 0:40:00.0 | 43 | 1:07:44.9 | 53 | 1:56:17.4 | 55 | 2:25:42.4 | 55 | ||
56 | diplom | 2013 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski nordic Mariánské Lázně | 14. / M50-59F | 2:31:00.4 | 0:29:35.8 | 0:40:09.0 | 46 | 1:07:34.9 | 52 | 1:56:12.7 | 52 | 2:25:48.6 | 56 | ||
57 | diplom | 2037 | HAAS Jan | 1984 | Kasper Swix Team | 20. / M30-39F | 2:31:52.4 | 0:30:27.8 | 0:41:02.0 | 56 | 1:07:45.4 | 54 | 1:57:08.7 | 57 | 2:26:37.4 | 57 | ||
58 | diplom | 2146 | HOSNEDL Marek | 1991 | Café Racers | 10. / M19-29F | 2:32:06.6 | 0:30:42.0 | 0:42:19.7 | 68 | 1:09:24.4 | 62 | 1:58:03.7 | 59 | 2:26:42.9 | 58 | ||
59 | diplom | 2018 | STRNAD Tomáš | 1969 | 3D Fitness Race Team | 15. / M50-59F | 2:33:23.4 | 0:31:58.8 | 0:40:56.0 | 54 | 1:08:47.4 | 56 | 1:57:42.7 | 58 | 2:28:23.4 | 59 | ||
60 | diplom | 2200 | CHRIEN Milan | 1958 | Riečka | 1. / M60+F | 2:34:10.6 | 0:32:46.1 | 0:41:40.0 | 59 | 1:09:18.4 | 60 | 1:59:19.0 | 61 | 2:28:43.6 | 60 | ||
61 | diplom | 2113 | POKORNÝ Marek | 1976 | FC Vidličky Písek | 15. / M40-49F | 2:34:26.4 | 0:33:01.8 | 0:42:08.2 | 66 | 1:09:21.2 | 61 | 1:58:47.0 | 60 | 2:29:02.9 | 61 | ||
62 | diplom | 2026 | BEDNÁŘ Pavel | 1970 | --- | 16. / M40-49F | 2:34:36.1 | 0:33:11.6 | 0:42:04.5 | 63 | 1:09:42.9 | 64 | 1:59:49.7 | 62 | 2:29:35.6 | 63 | ||
63 | diplom | 2099 | PECHEK Vladimir | 1957 | pechek team vlasenice | 2. / M60+F | 2:34:45.1 | 0:33:20.6 | 0:44:13.7 | 87 | 1:12:05.2 | 77 | 2:01:10.7 | 70 | 2:29:31.1 | 62 | ||
64 | diplom | 2106 | ARLT Karel | 2000 | --- | 11. / M19-29F | 2:35:09.1 | 0:33:44.6 | 0:43:10.5 | 76 | 1:11:07.2 | 71 | 1:59:52.7 | 63 | 2:29:43.9 | 64 | ||
65 | diplom | 2029 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 17. / M40-49F | 2:36:12.9 | 0:34:48.3 | 0:41:55.5 | 62 | 1:09:43.7 | 65 | 2:00:13.0 | 65 | 2:30:51.1 | 65 | ||
66 | diplom | 2060 | PRŮŠA Michal | 1973 | Slovan Zdravotník Praha | 18. / M40-49F | 2:36:19.1 | 0:34:54.6 | 0:41:02.7 | 57 | 1:09:11.7 | 59 | 1:59:55.2 | 64 | 2:31:18.1 | 67 | ||
67 | diplom | 2093 | RUPNIK BENO | 1957 | --- | 3. / M60+F | 2:36:23.1 | 0:34:58.6 | 0:42:53.2 | 75 | 1:11:40.2 | 75 | 2:01:09.7 | 69 | 2:31:10.1 | 66 | ||
68 | diplom | 2015 | HERMANN Georg | 1964 | --- | 16. / M50-59F | 2:36:49.4 | 0:35:24.8 | 0:42:12.5 | 67 | 1:10:52.4 | 68 | 2:01:38.0 | 72 | 2:31:43.9 | 68 | ||
69 | diplom | 2131 | DOLEČEK Martin | 1973 | SK Žamberk | 19. / M40-49F | 2:36:59.6 | 0:35:35.1 | 0:41:50.5 | 60 | 1:10:16.7 | 66 | 2:00:15.2 | 66 | 2:32:08.1 | 71 | ||
70 | diplom | 2092 | DUBA Peter | 1954 | SV-Tanne Thalheim | 4. / M60+F | 2:37:00.4 | 0:35:35.8 | 0:42:50.7 | 74 | 1:11:09.4 | 72 | 2:01:42.8 | 73 | 2:31:46.9 | 69 | ||
71 | diplom | 2159 | MÚLLER Frank | 1965 | SV-Grún Weiss Pirna | 17. / M50-59F | 2:37:12.9 | 0:35:48.3 | 0:43:42.7 | 78 | 1:11:52.7 | 76 | 2:02:13.2 | 75 | 2:32:17.6 | 74 | ||
72 | diplom | 2066 | PREKOP Ladislav | 1963 | RKs trenčín | 18. / M50-59F | 2:37:13.9 | 0:35:49.3 | 0:42:30.5 | 69 | 1:11:10.9 | 73 | 2:01:19.2 | 71 | 2:32:04.4 | 70 | ||
73 | diplom | 2023 | TOKÁR Pavol | 1981 | ŠUŠKY-HRUŠKY | 21. / M30-39F | 2:37:14.9 | 0:35:50.3 | 0:41:51.2 | 61 | 1:09:37.2 | 63 | 2:00:28.7 | 68 | 2:32:13.6 | 72 | ||
74 | diplom | 2012 | KREJSA Tomáš | 1977 | Mercedes Benz Salomon team | 20. / M40-49F | 2:37:41.9 | 0:36:17.3 | 0:42:33.2 | 70 | 1:10:50.4 | 67 | 2:00:23.2 | 67 | 2:32:16.6 | 73 | ||
75 | diplom | 2085 | HACKL Gerhard | 1962 | WSV Puchberg | 19. / M50-59F | 2:38:14.9 | 0:36:50.3 | 0:42:40.2 | 73 | 1:10:55.7 | 69 | 2:02:09.7 | 74 | 2:32:53.9 | 75 | ||
76 | diplom | 2156 | KOSTELNÍK Viliam | 1965 | --- | 20. / M50-59F | 2:39:14.4 | 0:37:49.8 | 0:43:52.7 | 81 | 1:12:24.7 | 82 | 2:04:28.7 | 80 | 2:34:12.9 | 77 | ||
77 | diplom | 2016 | LEPERLIER Timothée | 1982 | Triathlon cote emeraude | 22. / M30-39F | 2:39:20.4 | 0:37:55.8 | 0:43:54.0 | 82 | 1:11:33.2 | 74 | 2:03:12.0 | 77 | 2:34:09.1 | 76 | ||
78 | diplom | 2021 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 21. / M50-59F | 2:39:30.6 | 0:38:06.1 | 0:43:30.5 | 77 | 1:12:23.4 | 80 | 2:02:49.0 | 76 | 2:34:22.6 | 78 | ||
79 | diplom | 2020 | SLAMA Jozef | 1962 | CK Witzenmann Vlkanová | 22. / M50-59F | 2:40:32.9 | 0:39:08.3 | 0:44:04.7 | 85 | 1:13:25.7 | 87 | 2:04:43.2 | 81 | 2:35:35.9 | 81 | ||
80 | diplom | 2126 | VOGEL Karol | 1969 | Respect Slovakia | 23. / M50-59F | 2:40:40.6 | 0:39:16.1 | 0:43:51.0 | 80 | 1:12:24.7 | 82 | 2:04:27.7 | 79 | 2:35:21.6 | 79 | ||
81 | diplom | 2022 | ŽITNIK Radoslav | 1971 | 5.pŠU Žilina | 21. / M40-49F | 2:40:45.2 | 0:39:20.6 | 0:42:06.7 | 64 | 1:10:59.7 | 70 | 2:04:05.0 | 78 | 2:35:33.9 | 80 | ||
82 | diplom | 2115 | RAINGRABER Miroslav | 1966 | CK Svaty Jur | 24. / M50-59F | 2:41:38.7 | 0:40:14.1 | 0:43:49.7 | 79 | 1:12:23.4 | 80 | 2:04:44.2 | 83 | 2:36:18.6 | 83 | ||
83 | diplom | 2108 | TICHÝ Jiří | 1989 | Javornik ski racing | 23. / M30-39F | 2:41:49.2 | 0:40:24.6 | 0:44:31.8 | 91 | 1:13:16.4 | 86 | 2:05:53.7 | 84 | 2:36:07.4 | 82 | ||
84 | diplom | 2040 | BEZECNY Robert | 1977 | --- | 22. / M40-49F | 2:43:38.4 | 0:42:13.8 | 0:44:58.2 | 93 | 1:13:58.9 | 89 | 2:07:26.2 | 88 | 2:37:53.9 | 84 | ||
85 | diplom | 2158 | JIRČÍK Miroslav | 1976 | 3D Fitness Race Team | 23. / M40-49F | 2:44:13.4 | 0:42:48.8 | 0:43:54.7 | 83 | 1:13:01.9 | 84 | 2:04:43.2 | 81 | 2:38:39.1 | 85 | ||
86 | diplom | 2076 | STEINER David | 1981 | Hakoach | 24. / M30-39F | 2:44:19.9 | 0:42:55.3 | 0:44:49.0 | 92 | 1:14:35.2 | 90 | 2:07:45.0 | 89 | 2:38:59.1 | 86 | ||
87 | diplom | 2063 | SOODLA Guido | 1967 | TARTU SKI CLUB | 25. / M50-59F | 2:44:22.4 | 0:42:57.8 | 0:42:40.0 | 72 | 1:12:18.2 | 79 | 2:06:24.5 | 85 | 2:39:16.4 | 87 | ||
88 | diplom | 2065 | HAVETTA Ľuboslav | 1967 | Trian šk UMB | 26. / M50-59F | 2:44:34.9 | 0:43:10.3 | 0:44:03.2 | 84 | 1:13:32.7 | 88 | 2:06:32.2 | 86 | 2:39:26.4 | 89 | ||
89 | diplom | 2141 | JELÍNEK Petr | 1982 | True Winners | 25. / M30-39F | 2:44:37.0 | 0:43:12.4 | 0:45:50.5 | 99 | 1:15:19.7 | 93 | 2:07:57.2 | 91 | 2:39:23.6 | 88 | ||
90 | diplom | 2150 | PRAŽÁK Jiří | 1978 | SK Zbraslav | 24. / M40-49F | 2:46:57.9 | 0:45:33.4 | 0:44:11.2 | 86 | 1:13:13.2 | 85 | 2:07:20.3 | 87 | 2:41:13.2 | 90 | ||
91 | diplom | 2117 | VOJÍŘ Milan | 1986 | --- | 26. / M30-39F | 2:48:10.4 | 0:46:45.9 | 0:46:33.0 | 104 | 1:15:56.9 | 95 | 2:09:31.0 | 92 | 2:42:15.9 | 91 | ||
92 | diplom | 2062 | VINDUŠKA Vladimír | 1957 | PRAHA | 5. / M60+F | 2:48:40.4 | 0:47:15.9 | 0:45:35.5 | 97 | 1:16:12.2 | 96 | 2:09:54.2 | 93 | 2:43:04.7 | 92 | ||
93 | diplom | 2084 | FASCHING Gerald | 1966 | oid und jung | 27. / M50-59F | 2:49:21.4 | 0:47:56.9 | 0:42:36.2 | 71 | 1:12:06.4 | 78 | 2:07:53.0 | 90 | 2:43:55.7 | 94 | ||
94 | diplom | 2125 | BLOUDEK Ondrej | 1977 | --- | 25. / M40-49F | 2:49:33.2 | 0:48:08.6 | 0:46:00.7 | 102 | 1:16:19.7 | 98 | 2:10:30.0 | 94 | 2:43:51.9 | 93 | ||
95 | diplom | 2114 | HONZÁK David | 1999 | Nevezmu tě z klubu domu | 12. / M19-29F | 2:50:05.1 | 0:48:40.5 | 0:44:30.2 | 90 | 1:16:38.7 | 99 | 2:12:37.7 | 100 | 2:44:54.7 | 97 | ||
96 | diplom | 2133 | MAREČEK Jan | 1978 | Kladiva Pardubice | 26. / M40-49F | 2:50:14.2 | 0:48:49.6 | 0:44:18.7 | 88 | 1:14:50.7 | 92 | 2:11:11.2 | 97 | 2:44:51.9 | 95 | ||
97 | diplom | 2028 | SCHRÖGENDORFER Kurt | 1962 | Trirun Linz | 28. / M50-59F | 2:50:38.2 | 0:49:13.6 | 0:46:05.2 | 103 | 1:16:16.7 | 97 | 2:12:17.2 | 98 | 2:44:52.4 | 96 | ||
98 | diplom | 2128 | STRMISKA Erik | 1972 | CK Svaty Jur | 27. / M40-49F | 2:50:54.4 | 0:49:29.9 | 0:45:11.0 | 96 | 1:16:53.7 | 101 | 2:11:04.0 | 96 | 2:45:29.4 | 99 | ||
99 | diplom | 2032 | ČERNÝ Libor | 1969 | MLOK Mariánské Lázně | 29. / M50-59F | 2:51:18.4 | 0:49:53.9 | 0:44:24.7 | 89 | 1:15:26.7 | 94 | 2:10:57.7 | 95 | 2:45:24.9 | 98 | ||
100 | diplom | 2129 | SASKA Josef | 1970 | --- | 28. / M40-49F | 2:52:18.0 | 0:50:53.4 | 0:45:57.0 | 101 | 1:17:02.0 | 102 | 2:12:21.7 | 99 | 2:46:35.2 | 100 |