ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - CT
DATUM : | 24.2.2019 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 14km | # | 21.5km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1008 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol racing team | 1. / W19-29 | 1:24:15.5 | 0:00:00.0 | 0:47:39.8 | 1 | 1:19:08.2 | 1 | ||
2 | diplom | 1243 | MECHLOVÁ Lenka | 1990 | SPORTICUS team | 2. / W19-29 | 1:25:11.5 | 0:00:56.0 | 0:49:04.8 | 4 | 1:19:45.2 | 2 | ||
3 | diplom | 1042 | ŠTÁDLEROVÁ Šárka | 1994 | --- | 3. / W19-29 | 1:25:47.5 | 0:01:32.0 | 0:47:42.6 | 2 | 1:20:17.2 | 3 | ||
4 | diplom | 1049 | FRANCKE Pavla | 1988 | Žižkovský tygři | 1. / W30-39 | 1:26:23.2 | 0:02:07.7 | 0:48:47.1 | 3 | 1:21:09.4 | 4 | ||
5 | diplom | 1232 | HONSOVÁ Olina | 1973 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 1. / W40-49 | 1:28:36.2 | 0:04:20.7 | 0:49:37.1 | 5 | 1:23:00.4 | 5 | ||
6 | diplom | 1037 | RYŠAVÁ Vendula | 1981 | --- | 2. / W30-39 | 1:29:12.7 | 0:04:57.2 | 0:50:35.6 | 8 | 1:23:27.7 | 6 | ||
7 | diplom | 1047 | SAJDLOVÁ Jana | 1983 | Žižkovský tygři | 3. / W30-39 | 1:29:27.2 | 0:05:11.7 | 0:49:59.8 | 7 | 1:23:56.4 | 7 | ||
8 | diplom | 1122 | UHLIG Insa | 2001 | Skiklub Dresden | 1. / W17-18 | 1:30:08.2 | 0:05:52.7 | 0:51:58.3 | 13 | 1:24:49.7 | 8 | ||
9 | diplom | 1187 | KALALOVA Tereza | 1986 | Žižkovský tygři | 4. / W30-39 | 1:30:26.7 | 0:06:11.2 | 0:49:42.6 | 6 | 1:24:51.4 | 9 | ||
10 | diplom | 1227 | KELLERMEIER Amelie | 2001 | Löffler Skadi Loppet Team | 2. / W17-18 | 1:31:03.2 | 0:06:47.7 | 0:52:48.8 | 15 | 1:25:39.2 | 12 | ||
11 | diplom | 1293 | PAULŮ Blanka | 1954 | Maratonstav Úpice | 1. / W60+ | 1:31:20.3 | 0:07:04.7 | 0:50:48.1 | 9 | 1:25:29.7 | 11 | ||
12 | diplom | 1035 | BALDRIANOVÁ Barbora | 1978 | Slovan Praha Zdravotník | 2. / W40-49 | 1:31:29.8 | 0:07:14.2 | 0:51:47.8 | 12 | 1:25:15.9 | 10 | ||
13 | diplom | 1030 | HUDEČKOVÁ Veronika | 1995 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / W19-29 | 1:32:52.5 | 0:08:37.0 | 0:52:25.1 | 14 | 1:27:17.7 | 13 | ||
14 | diplom | 1097 | FOLPRECHTOVÁ Kateřina | 1974 | ČZU Praha | 3. / W40-49 | 1:33:18.7 | 0:09:03.2 | 0:51:33.8 | 11 | 1:27:29.4 | 14 | ||
15 | diplom | 1162 | RADOVÁ Daniela | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / W17-18 | 1:33:43.7 | 0:09:28.2 | 0:51:25.8 | 10 | 1:28:02.4 | 15 | ||
16 | diplom | 1285 | SIKOROVÁ Michaela | 1994 | Žižkovský tygři | 5. / W19-29 | 1:35:43.0 | 0:11:27.5 | 0:52:54.6 | 16 | 1:29:49.4 | 16 | ||
17 | diplom | 1088 | TÜNNERMANN Gudrun | 1963 | MTV Seesen | 1. / W50-59 | 1:36:49.5 | 0:12:34.0 | 0:54:41.6 | 18 | 1:31:01.4 | 17 | ||
18 | diplom | 1005 | JINDŘÍŠKOVÁ Alena | 1961 | GLEDE Team | 2. / W50-59 | 1:36:50.0 | 0:12:34.5 | 0:54:18.6 | 17 | 1:31:03.2 | 18 | ||
19 | diplom | 1273 | VOSTRADOVSKÁ Tereza | 1998 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 6. / W19-29 | 1:38:35.8 | 0:14:20.2 | 0:54:55.6 | 19 | 1:32:17.7 | 19 | ||
20 | diplom | 1065 | WALLNER Monika | 1967 | WSV Rabenstein | 3. / W50-59 | 1:40:28.8 | 0:16:13.3 | 0:54:58.1 | 20 | 1:34:01.9 | 20 | ||
21 | diplom | 1239 | ČERMÁKOVÁ Jana | 1998 | SK Skol Brno | 7. / W19-29 | 1:41:49.5 | 0:17:34.0 | 0:56:21.6 | 21 | 1:35:42.7 | 21 | ||
22 | diplom | 1154 | ČERNÁ SILOVSKÁ Hana | 1984 | Žižkovský tygři | 5. / W30-39 | 1:43:20.8 | 0:19:05.3 | 0:57:24.9 | 23 | 1:36:59.9 | 22 | ||
23 | diplom | 5433 | MĚSTKOVÁ Lucie | 1978 | Tempo Praha | 4. / W40-49 | 1:43:46.8 | 0:19:31.3 | 0:56:46.1 | 22 | 1:37:48.7 | 24 | ||
24 | diplom | 1105 | SKOŘEPOVÁ Alena | 1975 | TJ SOKOL SENOHRABY | 5. / W40-49 | 1:43:49.0 | 0:19:33.5 | 0:58:21.9 | 24 | 1:37:41.5 | 23 | ||
25 | diplom | 1200 | SEMÍKOVÁ Lucie | 2003 | OK Kamenice | 4. / W17-18 | 1:44:13.5 | 0:19:58.0 | 0:59:47.6 | 27 | 1:37:51.0 | 25 | ||
26 | diplom | 1157 | RYŠAVÁ Magdalena | 1976 | PGP | 6. / W40-49 | 1:44:56.0 | 0:20:40.5 | 0:58:33.9 | 25 | 1:38:35.7 | 26 | ||
27 | diplom | 1062 | MALIŠOVÁ Karla | 1960 | SABZO | 4. / W50-59 | 1:45:39.0 | 0:21:23.5 | 0:59:19.6 | 26 | 1:38:37.0 | 27 | ||
28 | diplom | 1147 | JÁGLOVÁ Karla | 1956 | --- | 2. / W60+ | 1:47:00.0 | 0:22:44.5 | 1:00:12.1 | 30 | 1:40:44.0 | 28 | ||
29 | diplom | 1203 | LACIGOVÁ Marie | 2000 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 8. / W19-29 | 1:47:30.8 | 0:23:15.3 | 1:00:07.1 | 29 | 1:41:03.0 | 29 | ||
30 | diplom | 1140 | PAVLÁSKOVÁ Kamila | 1975 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / W40-49 | 1:48:03.6 | 0:23:48.1 | 1:00:37.4 | 32 | 1:41:27.5 | 30 | ||
31 | diplom | 1220 | BIONDINI Elsa | 1961 | Acquadela Bologna | 5. / W50-59 | 1:48:46.8 | 0:24:31.3 | 1:01:16.9 | 34 | 1:42:08.2 | 31 | ||
32 | diplom | 1009 | SEEMANOVÁ Jana | 1975 | TJ Sokol Prosek | 8. / W40-49 | 1:49:19.8 | 0:25:04.3 | 1:01:09.1 | 33 | 1:42:56.0 | 32 | ||
33 | diplom | 1137 | PÁVKOVÁ Jana | 1957 | Ski KlubŘevnice | 3. / W60+ | 1:50:13.8 | 0:25:58.3 | 1:01:24.9 | 36 | 1:43:01.7 | 33 | ||
34 | diplom | 1212 | WÜRZOVÁ Katerina | 1969 | --- | 6. / W50-59 | 1:50:35.8 | 0:26:20.3 | 1:00:01.1 | 28 | 1:43:22.5 | 34 | ||
35 | diplom | 1170 | HOLUBOVA Marcela | 1995 | Strážov | 9. / W19-29 | 1:51:31.3 | 0:27:15.8 | 1:00:34.9 | 31 | 1:44:51.7 | 35 | ||
36 | diplom | 1016 | KUBÁTOVÁ Milada | 1947 | SK Praga | 4. / W60+ | 1:51:58.8 | 0:27:43.3 | 1:02:52.6 | 37 | 1:45:11.2 | 36 | ||
37 | diplom | 1015 | TEPLÁ Jana | 1979 | TTT / ŠSK Újezd nad Lesy | 9. / W40-49 | 1:53:35.6 | 0:29:20.1 | 1:03:52.9 | 38 | 1:46:27.0 | 37 | ||
38 | diplom | 1252 | SPILKOVÁ Eliška | 2000 | Ski Senohraby | 10. / W19-29 | 1:54:37.6 | 0:30:22.1 | 1:01:19.4 | 35 | 1:48:11.7 | 38 | ||
39 | diplom | 1146 | HÖRHOLD Claudia | 1970 | Leipzig | 10. / W40-49 | 1:58:10.3 | 0:33:54.8 | 1:05:34.1 | 39 | 1:51:00.7 | 39 | ||
40 | diplom | 1214 | FLÍDROVÁ Jana | 1984 | Kanoistika Poděbrady | 6. / W30-39 | 2:01:23.6 | 0:37:08.1 | 1:08:37.1 | 44 | 1:53:50.0 | 40 | ||
41 | diplom | 1167 | FINKOVÁ Radka | 1963 | Horská služba Planá nad Lužnicí | 7. / W50-59 | 2:02:19.8 | 0:38:04.3 | 1:08:39.9 | 45 | 1:55:19.5 | 41 | ||
42 | diplom | 1168 | MRÁZOVÁ Renáta | 1975 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 11. / W40-49 | 2:02:35.6 | 0:38:20.1 | 1:05:45.6 | 40 | 1:55:38.0 | 42 | ||
43 | diplom | 1098 | KREJSOVÁ Petra | 1979 | Kometky Boskovice | 12. / W40-49 | 2:02:35.9 | 0:38:20.4 | 1:12:08.1 | 56 | 1:55:41.7 | 43 | ||
44 | diplom | 1163 | COUFALOVÁ Markéta | 1985 | --- | 7. / W30-39 | 2:03:34.8 | 0:39:19.3 | 1:09:00.6 | 48 | 1:56:35.2 | 45 | ||
45 | diplom | 1209 | BUCHAROVÁ Lucie | 1982 | --- | 8. / W30-39 | 2:03:40.1 | 0:39:24.6 | 1:08:53.9 | 47 | 1:56:12.0 | 44 | ||
46 | diplom | 1161 | DOUPOVCOVA Martina | 1976 | Ski Senohraby | 13. / W40-49 | 2:04:16.3 | 0:40:00.8 | 1:07:19.6 | 41 | 1:57:16.0 | 47 | ||
47 | diplom | 1107 | KAVALÍROVÁ Kateřina | 1967 | OK99 Hradec Králové | 8. / W50-59 | 2:04:19.4 | 0:40:03.9 | 1:08:53.4 | 46 | 1:57:11.2 | 46 | ||
48 | diplom | 1143 | ŠIMEČKOVÁ Radka | 1977 | TJ SOKOL SENOHRABY | 14. / W40-49 | 2:05:15.9 | 0:41:00.4 | 1:07:44.9 | 43 | 1:58:26.5 | 48 | ||
49 | diplom | 5698 | JIROUŠKOVÁ Sabča | 2005 | --- | 5. / W17-18 | 2:07:08.6 | 0:42:53.1 | 1:09:40.4 | 49 | 2:00:15.7 | 50 | ||
50 | diplom | 5477 | HYRY-BEIHAMMER Eeva Kaisa | 1963 | --- | 9. / W50-59 | 2:07:35.6 | 0:43:20.1 | 1:10:34.6 | 51 | 1:59:47.5 | 49 | ||
51 | diplom | 1270 | RADOVÁ Erika | 1980 | --- | 9. / W30-39 | 2:07:40.6 | 0:43:25.1 | 1:11:48.6 | 54 | 2:00:18.7 | 51 | ||
52 | diplom | 1271 | POLÁKOVÁ Lucie | 1981 | --- | 10. / W30-39 | 2:08:27.9 | 0:44:12.4 | 1:11:54.4 | 55 | 2:00:53.2 | 52 | ||
53 | diplom | 1225 | VACKOVÁ Jana | 1980 | TJ Spofa | 11. / W30-39 | 2:10:14.4 | 0:45:58.8 | 1:11:09.6 | 52 | 2:03:10.5 | 54 | ||
54 | diplom | 1046 | KOUBKOVÁ Ilona | 1956 | Ski klub Praha 4 | 5. / W60+ | 2:10:24.4 | 0:46:08.8 | 1:11:33.6 | 53 | 2:02:57.8 | 53 | ||
55 | diplom | 1055 | GRANDI Elisa | 1989 | Acquadela Bologna | 12. / W30-39 | 2:13:08.1 | 0:48:52.6 | 1:10:26.6 | 50 | 2:05:33.0 | 55 | ||
56 | diplom | 1193 | KONEČNÁ Hana | 1963 | Ivančice | 10. / W50-59 | 2:19:46.9 | 0:55:31.4 | 1:17:49.4 | 59 | 2:10:49.5 | 56 | ||
57 | diplom | 1109 | KRAUSOVÁ Jaroslava | 1951 | Tatran Přimda | 6. / W60+ | 2:20:12.4 | 0:55:56.9 | 1:07:21.1 | 42 | 2:12:52.8 | 59 | ||
58 | diplom | 1275 | VANKOVA Lucie | 1976 | --- | 15. / W40-49 | 2:20:35.4 | 0:56:19.9 | 1:17:08.9 | 57 | 2:12:17.0 | 57 | ||
59 | diplom | 1276 | MLADKOVA Kristina | 1981 | --- | 13. / W30-39 | 2:20:36.1 | 0:56:20.6 | 1:17:18.9 | 58 | 2:12:17.5 | 58 | ||
60 | diplom | 1152 | BÍLÁ Jarmila | 1968 | --- | 11. / W50-59 | 2:25:39.4 | 1:01:23.9 | 1:20:25.9 | 60 | 2:17:09.5 | 60 | ||
61 | diplom | 1240 | KUNSTOVÁ Lenka | 1969 | TJ SOKOL SENOHRABY | 12. / W50-59 | 2:28:30.2 | 1:04:14.7 | 1:21:06.7 | 61 | 2:20:09.5 | 61 | ||
62 | diplom | 1070 | KÖNIG Elke | 1979 | LIC Lilienfeld | 16. / W40-49 | 2:28:55.2 | 1:04:39.6 | 1:26:07.2 | 65 | 2:20:44.1 | 62 | ||
63 | diplom | 1044 | KAJDAS Teresa | 1956 | --- | 7. / W60+ | 2:33:07.2 | 1:08:51.7 | 1:21:16.2 | 62 | 2:22:43.3 | 63 | ||
64 | diplom | 1155 | BEIGLOVÁ Darja | 1981 | 6069 | 14. / W30-39 | 2:33:17.9 | 1:09:02.4 | 1:27:14.4 | 66 | 2:24:00.1 | 64 | ||
65 | diplom | 1175 | PROCHÁZKOVÁ Libuše | 1952 | --- | 8. / W60+ | 2:35:58.4 | 1:11:42.9 | 1:24:18.2 | 63 | 2:25:42.1 | 65 | ||
66 | diplom | 1267 | PATOČKOVÁ Klára | 1989 | Plužníci | 15. / W30-39 | 2:36:59.7 | 1:12:44.2 | 1:29:16.2 | 68 | 2:27:59.3 | 66 | ||
67 | diplom | 1269 | ŠPANVIRTOVÁ Nikol | 1988 | Plužníci | 16. / W30-39 | 2:38:33.9 | 1:14:18.4 | 1:29:33.7 | 70 | 2:29:15.1 | 67 | ||
68 | diplom | 1184 | PITOŇÁKOVÁ Ivana | 1979 | --- | 17. / W40-49 | 2:41:10.4 | 1:16:54.9 | 1:25:54.4 | 64 | 2:31:30.3 | 68 | ||
69 | diplom | 1180 | RYTÍŘOVÁ Vladimíra | 1957 | --- | 9. / W60+ | 2:41:59.7 | 1:17:44.2 | 1:29:07.2 | 67 | 2:33:21.1 | 69 | ||
70 | diplom | 1261 | PETŘÍKOVÁ Dita | 1973 | --- | 18. / W40-49 | 2:43:48.2 | 1:19:32.7 | 1:29:32.9 | 69 | 2:33:51.8 | 70 | ||
71 | diplom | 1115 | VČELIČKOVÁ Vladimíra | 1968 | --- | 13. / W50-59 | 2:50:15.5 | 1:26:00.0 | 1:33:16.2 | 71 | 2:40:01.6 | 71 | ||
72 | diplom | 1283 | LIPPARINI Paola | 1964 | Acquadela Bologna | 14. / W50-59 | 2:51:34.5 | 1:27:19.0 | 1:37:00.2 | 72 | 2:40:01.6 | 71 | ||
73 | diplom | 1213 | KINDRÁTOVÁ Michaela | 1979 | Faurecia Plzen | 19. / W40-49 | 3:16:23.6 | 1:52:08.0 | 1:48:09.5 | 74 | 3:03:39.9 | 73 | ||
74 | diplom | 1116 | COURTINE Nathalie | 1954 | --- | 10. / W60+ | 3:18:41.6 | 1:54:26.0 | 1:46:21.0 | 73 | 3:05:19.9 | 74 | ||
--- | 1086 | PORCELLUZZI Sabina | 1973 | Acquadela Bologna | . / W40-49 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1010 | HAVLÍČKOVÁ Barbora | 2000 | DULI | . / W19-29 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1033 | BÖTTCHER Rika | 1998 | SC Buntenbock | . / W19-29 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1078 | HEIDRICH Grit | 1970 | Ski-Verein Triebes e.V. | . / W40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1093 | BITOVSKÁ Iveta | 1985 | --- | . / W30-39 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1231 | NAROVCOVÁ Beáta | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / W17-18 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1233 | HONSOVÁ Anežka | 2003 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | . / W17-18 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1234 | NEUBAUEROVÁ Jana | 1979 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | . / W40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1264 | WEBER Katharina | 1993 | Eisbär Nordic Team | . / W19-29 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1265 | PICKOVÁ Barbora | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / W17-18 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |