Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 9 km | # | 17 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4394 | TOLD Thomas | 1962 | Schiclub Tannheimertal | 1:15:04.8 | 0:00:00.0 | 0:31:38.6 | 3 | 1:07:29.0 | 1 | ||
2 | diplom | 4051 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 1:15:37.0 | 0:00:32.2 | 0:31:02.5 | 1 | 1:07:49.3 | 2 | ||
3 | diplom | 4050 | WIESNER Klaus | 1959 | Team Schelter Ohrdruf | 1:15:59.0 | 0:00:54.2 | 0:31:31.6 | 2 | 1:08:13.7 | 3 | ||
4 | diplom | 4073 | VEIT Egbert | 1962 | --- | 1:17:38.5 | 0:02:33.7 | 0:32:04.6 | 4 | 1:09:25.5 | 4 | ||
5 | diplom | 4045 | KÖRBS Peter | 1959 | TSV Ausbach | 1:18:08.5 | 0:03:03.7 | 0:32:34.1 | 5 | 1:09:47.5 | 5 | ||
6 | diplom | 6019 | MERTLIK Jens | 1963 | --- | 1:20:39.7 | 0:05:34.9 | 0:34:32.1 | 11 | 1:12:19.0 | 6 | ||
7 | diplom | 6017 | STERNEDER Christian | 1961 | WSV Aschau | 1:21:08.7 | 0:06:03.9 | 0:34:04.3 | 9 | 1:13:05.5 | 7 | ||
8 | diplom | 4004 | WELZ Anton | 1962 | --- | 1:21:30.5 | 0:06:25.7 | 0:33:20.8 | 6 | 1:13:06.8 | 8 | ||
9 | diplom | 4077 | BLUM Martin | 1962 | SV Söchering | 1:21:39.0 | 0:06:34.2 | 0:33:46.6 | 7 | 1:13:13.0 | 10 | ||
10 | diplom | 4022 | BÄURLE Josef | 1962 | Triathlon Günzburg | 1:21:40.1 | 0:06:35.2 | 0:34:26.1 | 10 | 1:13:12.8 | 9 | ||
11 | diplom | 4371 | JÖRG Hans | 1962 | SSV Wertach | 1:22:44.8 | 0:07:39.9 | 0:33:46.6 | 7 | 1:13:42.8 | 11 | ||
12 | diplom | 4271 | PÖPPERL-MACHT Jürgen | 1962 | TSV Bad Endorf | 1:24:50.6 | 0:09:45.7 | 0:34:54.4 | 12 | 1:15:51.0 | 12 | ||
13 | diplom | 4441 | KIPP Ingo | 1962 | AC Apolda | 1:25:14.8 | 0:10:09.9 | 0:35:33.3 | 15 | 1:16:24.7 | 15 | ||
14 | diplom | 4018 | KRANZ Juergen | 1960 | --- | 1:25:16.8 | 0:10:11.9 | 0:35:25.8 | 13 | 1:16:12.8 | 13 | ||
15 | diplom | 4092 | HOFFMANN Martin | 1963 | SAUERLAND SKI TEAM | 1:25:28.3 | 0:10:23.4 | 0:35:31.6 | 14 | 1:16:22.5 | 14 | ||
16 | diplom | 4067 | KENTER Christian | 1959 | --- | 1:31:39.6 | 0:16:34.8 | 0:37:27.6 | 16 | 1:21:32.5 | 16 | ||
17 | diplom | 4096 | FISCHER Thomas | 1963 | SCL Losburg | 1:32:24.8 | 0:17:20.0 | 0:39:53.4 | 18 | 1:23:01.0 | 18 | ||
18 | diplom | 6068 | WELLER Andreas | 1963 | --- | 1:32:32.3 | 0:17:27.5 | 0:37:44.6 | 17 | 1:22:07.0 | 17 | ||
19 | diplom | 6053 | SCHIRRMEISTER Uwe | 1960 | Skiklub Oker/Harz | 1:36:01.3 | 0:20:56.5 | 0:40:10.8 | 19 | 1:25:48.0 | 19 | ||
20 | diplom | 6058 | BERGMANN Johannes | 1959 | SC Reichersbeuern | 1:36:05.5 | 0:21:00.7 | 0:40:25.7 | 20 | 1:26:08.5 | 20 | ||
21 | diplom | 4255 | KLINGER Ulrich | 1961 | SV 07 Annaberg | 1:37:22.6 | 0:22:17.8 | 0:41:29.6 | 23 | 1:26:59.0 | 21 | ||
22 | diplom | 4421 | MEY Manfred | 1960 | --- | 1:37:33.1 | 0:22:28.3 | 0:40:52.8 | 21 | 1:27:02.5 | 22 | ||
23 | diplom | 4098 | ZEILINGER Johannes | 1963 | SV St. Jakob im Walde | 1:37:35.3 | 0:22:30.5 | 0:41:22.6 | 22 | 1:27:33.8 | 23 | ||
24 | diplom | 6062 | DAVID Bruno | 1959 | --- | 1:38:24.1 | 0:23:19.2 | 0:43:22.3 | 26 | 1:28:11.5 | 24 | ||
25 | diplom | 4237 | MARAS Ladislav | 1963 | Maras Team | 1:39:01.6 | 0:23:56.7 | 0:42:03.8 | 24 | 1:28:16.5 | 25 | ||
26 | diplom | 4076 | SCHWEIKLE Thomas | 1963 | RRK | 1:40:54.1 | 0:25:49.3 | 0:43:33.8 | 28 | 1:30:12.0 | 26 | ||
27 | diplom | 4348 | KAHMANN Glenn | 1963 | Leipziger Triathlon e.V. | 1:41:23.6 | 0:26:18.8 | 0:43:24.7 | 27 | 1:30:59.6 | 27 | ||
28 | diplom | 4414 | HARDEBUSCH Jürgen | 1961 | --- | 1:44:14.8 | 0:29:10.0 | 0:43:41.4 | 29 | 1:32:42.3 | 28 | ||
29 | diplom | 4145 | JÄGEL Olaf | 1962 | Höhenmeterhelden Murnau e.V. | 1:44:20.8 | 0:29:16.0 | 0:44:00.2 | 30 | 1:33:13.6 | 29 | ||
30 | diplom | 4113 | SCHIFFERLE Robert | 1962 | Long-Vonn-Distance | 1:47:52.6 | 0:32:47.8 | 0:42:41.2 | 25 | 1:35:09.8 | 30 | ||
31 | diplom | 4403 | SCHMIDT Heiner | 1962 | --- | 1:49:01.8 | 0:33:57.0 | 0:48:55.6 | 32 | 1:38:33.1 | 31 | ||
32 | diplom | 4177 | SCHICK Marcus | 1960 | TSV Gräfelfing | 1:56:23.6 | 0:41:18.8 | 0:49:08.6 | 33 | 1:44:09.4 | 32 | ||
33 | diplom | 4446 | BÄCHLE Ulrich | 1961 | SC Hotzenwald | 1:58:47.4 | 0:43:42.6 | 0:48:22.2 | 31 | 1:45:52.1 | 33 | ||
34 | diplom | 6080 | REICHLING Hubertus | 1959 | SRC Heimbach-Weis | 2:06:02.4 | 0:50:57.6 | 0:49:46.9 | 34 | 1:51:56.1 | 34 | ||
35 | diplom | 6057 | AFANASYEV Alexey | 1963 | --- | 2:08:46.9 | 0:53:42.1 | 0:54:19.9 | 35 | 1:55:02.1 | 35 | ||
36 | diplom | 4192 | ARNOLD Rainer | 1963 | team bella vista beucha | 2:21:50.5 | 1:06:45.6 | 0:58:05.0 | 37 | 2:05:59.4 | 36 | ||
37 | diplom | 4266 | WOTTKE Michael | 1961 | --- | 2:22:38.0 | 1:07:33.1 | 0:57:18.2 | 36 | 2:06:28.4 | 37 | ||
38 | diplom | 4083 | SCHREITER Peter | 1959 | Skiverein Schönheide | 2:28:24.5 | 1:13:19.7 | 1:25:46.5 | 39 | 2:16:24.7 | 39 | ||
39 | diplom | 4439 | AIGNER Thomas | 1959 | NSC Dresden Bochum | 2:29:36.5 | 1:14:31.7 | 1:02:05.6 | 38 | 2:12:44.9 | 38 | ||
40 | diplom | 3379 | GEHIN Stéphane | 1963 | --- | 3:57:24.5 | 2:42:19.7 | 1:33:50.5 | 40 | 3:32:41.9 | 40 | ||
--- | 4397 | RITZL Josef | 1963 | Peiting | DNF | --- | 0:39:18.4 | --- | --- | --- | |||
--- | 4093 | KRAUSE Harald | 1962 | WSV Samerberg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4176 | BÜSCHING Thilo Christian | 1962 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4207 | HÜBNER Bert | 1963 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4310 | MUSETTI Antonio Massimo | 1962 | maxvasa | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4366 | KÖLBEL Frank | 1962 | SC NORWEGER Annaberg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4440 | SPINDLER Franz | 1959 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6031 | VODICKA Petr | 1963 | Ski nordic Mariánské Lázně | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |