König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - FT

Běžecké lyžování
DATUM :2.2.2019 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 9 km # 23 km # 41 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 9 km # 23 km # 41 km #
1 3035 detail závodníka FURRER Martin SUI 1962 Toko Racing Team 2:28:43.4 0:00:00.0 0:26:08.5 1 1:22:38.1 1 2:07:51.1 1
2 3269 detail závodníka HEIMANN Ruedi SUI 1960 SC Oberwil 2:34:55.4 0:06:12.0 0:27:57.2 3 1:26:30.0 2 2:13:50.1 2
3 3511 detail závodníka ANDRES Richard ITA 1961 asv Prad 2:38:16.5 0:09:33.0 0:27:11.0 2 1:26:31.5 3 2:15:47.1 3
4 3018 detail závodníka HAUG Jürgen GER 1963 TG Schömberg 2:39:47.7 0:11:04.2 0:27:59.0 4 1:28:06.2 5 2:17:10.6 4
5 3292 detail závodníka HAU Heinrich GER 1961 --- 2:42:34.2 0:13:50.7 0:27:59.5 5 1:27:53.2 4 2:18:44.4 5
6 3520 detail závodníka HERMANN Hoppe GER 1962 SC Rosenheim 2:44:01.2 0:15:17.8 0:32:08.7 11 1:31:42.5 11 2:21:49.6 7
7 3427 detail závodníka WÜRZ Martin CZE 1963 GLEDE Team 2:44:47.0 0:16:03.5 0:29:23.7 7 1:31:31.0 10 2:22:24.6 9
8 3187 detail závodníka KOVALEV Sergey RUS 1959 --- 2:44:56.2 0:16:12.8 0:30:14.0 10 1:31:26.3 9 2:21:49.3 6
9 3370 detail závodníka VILIM Viktar BLR 1960 --- 2:46:28.5 0:17:45.0 0:29:57.7 8 1:31:19.1 8 2:22:02.8 8
10 3054 detail závodníka SCHIERLINGER Andreas GER 1963 --- 2:47:51.8 0:19:08.3 0:30:00.0 9 1:31:13.0 6 2:23:59.9 11
11 3058 detail závodníka BLAZEK Jiri CZE 1961 Ski Nordic Marianske Lazne 2:48:03.3 0:19:19.8 0:29:18.8 6 1:31:16.3 7 2:23:58.3 10
12 3347 detail závodníka AKHMETDINOV Vitaly RUS 1961 --- 2:48:47.0 0:20:03.5 0:32:16.0 12 1:34:07.0 12 2:25:26.1 12
13 3329 detail závodníka KALIAGIN Mikhail RUS 1961 --- 2:49:41.0 0:20:57.5 0:32:30.2 13 --- --- 2:26:38.1 13
14 3343 detail závodníka ARTO Helenius FIN 1959 Tampere Marathon Club 2:52:38.5 0:23:55.0 0:33:08.0 16 1:37:13.2 14 2:29:16.1 14
15 3099 detail závodníka GRICHTING Reto SUI 1961 --- 2:55:54.3 0:27:10.8 0:32:39.0 14 1:37:03.0 13 2:30:55.1 15
16 3014 detail závodníka MORGUNOV Boris RUS 1961 --- 2:57:01.5 0:28:18.0 0:34:39.7 20 1:39:55.3 18 2:33:30.4 18
17 3379 detail závodníka GEHIN Stéphane FRA 1963 us ventron 2:57:24.5 0:28:41.0 0:33:50.5 18 1:39:02.3 17 2:32:41.9 16
18 3070 detail závodníka RUCKERBAUER Hermann GER 1962 SC Schwarzach 2:58:10.5 0:29:27.1 0:33:15.0 17 1:38:40.5 16 2:33:24.9 17
19 3497 detail závodníka RENZ Roland GER 1963 DJK Weiden 2:59:47.0 0:31:03.5 0:35:46.5 23 1:41:52.0 19 2:35:30.6 20
20 3267 detail závodníka GRACHEV Andrey RUS 1960 Endurance67 2:59:50.3 0:31:06.8 0:33:06.2 15 1:38:19.7 15 2:34:10.9 19
21 3090 detail závodníka HARTMANN Rainer-Erik SUI 1960 --- 3:06:39.8 0:37:56.3 0:34:37.0 19 1:42:31.1 20 2:40:40.6 21
22 3088 detail závodníka BÖTTCHER Michael GER 1961 DAV Speyer 3:09:31.1 0:40:47.6 0:34:51.8 21 1:44:44.1 21 2:44:13.4 22
23 3091 detail závodníka SCHÜTZ Detlef GER 1961 Hohburger Sportverein 1990 3:15:38.9 0:46:55.4 0:37:24.8 28 1:50:24.1 28 2:49:54.4 26
24 3125 detail závodníka LÖWEN Robert GER 1961 --- 3:15:51.9 0:47:08.4 0:35:37.0 22 1:45:23.3 22 2:47:52.9 23
25 3552 detail závodníka KLEY Alfred GER 1959 Muensingen-Bremelau 3:16:05.1 0:47:21.6 0:36:44.0 25 1:49:26.1 24 2:49:03.2 25
26 3281 detail závodníka STUPAR Milan SVK 1959 --- 3:16:05.4 0:47:21.9 0:36:43.3 24 1:48:28.0 23 2:49:00.9 24
27 3296 detail závodníka GRAMMER Helmut AUT 1960 TV-Planegg-Krailling 3:17:15.9 0:48:32.4 0:37:32.5 29 1:49:38.1 26 2:49:56.4 27
28 3107 detail závodníka NÖTH Harald GER 1961 --- 3:18:04.3 0:49:20.8 0:36:54.8 26 1:50:05.2 27 2:50:50.4 28
29 3106 detail závodníka MASCHKE Holger GER 1963 Hohburger Sportverein 3:21:58.6 0:53:15.1 0:37:11.8 27 1:49:32.1 25 2:53:50.4 30
30 3119 detail závodníka DEFFNER Konrad GER 1961 dv-arc. racing team 3:23:33.4 0:54:49.9 0:38:55.8 35 1:51:46.1 31 2:53:34.7 29
31 3270 detail závodníka WALSETH Sverre NOR 1959 --- 3:24:21.1 0:55:37.7 0:37:49.5 30 1:50:24.6 29 2:55:20.7 31
32 3543 detail závodníka NIEDERMEIER Klaus GER 1962 --- 3:25:58.8 0:57:15.3 0:38:14.5 31 1:50:57.1 30 2:56:19.9 32
33 3260 detail závodníka PASHIN Andrei RUS 1959 VOENMECH 3:25:59.4 0:57:15.9 0:40:37.0 37 1:57:14.1 35 2:58:23.7 33
34 3100 detail závodníka ARHEIT Richie GER 1963 SC Villingen 3:27:04.4 0:58:20.9 0:38:43.5 33 1:55:00.1 32 2:59:58.9 35
35 3126 detail závodníka HILDEBRAND Rainer GER 1960 --- 3:27:48.3 0:59:04.8 0:41:06.5 39 1:57:07.3 34 2:59:32.9 34
36 3198 detail závodníka OLSSON Roger SWE 1961 AXA SC 3:33:11.9 1:04:28.4 0:38:33.8 32 1:57:20.3 36 3:04:24.9 37
37 3200 detail závodníka TUNG Lein USA 1960 CSU 3:35:50.9 1:07:07.4 0:38:48.5 34 1:56:27.1 33 3:04:21.7 36
38 3130 detail závodníka LICHTENFELDT Achim GER 1963 DAV Neustadt 3:38:19.4 1:09:35.9 0:40:50.5 38 1:57:50.2 37 3:08:32.7 38
39 3124 detail závodníka HEGLAND Knut NOR 1960 Kobenhavns Skiklub 3:42:42.2 1:13:58.7 0:41:15.0 40 2:03:04.9 39 3:12:17.0 40
40 3300 detail závodníka PETRACHKOU Mikhail BLR 1960 --- 3:45:59.0 1:17:15.5 0:39:27.0 36 1:58:49.1 38 3:11:09.5 39
41 3434 detail závodníka GEHRI Andreas GER 1961 --- 3:52:39.4 1:23:55.9 0:44:12.8 42 2:09:22.9 40 3:25:49.5 41
42 3354 detail závodníka MOREAU Jean-Michel FRA 1962 --- 3:54:49.7 1:26:06.2 0:51:30.5 49 2:15:50.6 44 3:26:17.0 42
43 3562 detail závodníka GRAEFE Jens GER 1959 --- 3:57:04.0 1:28:20.5 0:43:50.0 41 2:12:18.9 43 3:27:30.2 43
44 3280 detail závodníka LAUTENSCHÜTZ Bernd GER 1960 --- 3:59:47.3 1:31:03.8 0:45:54.0 44 2:12:10.9 42 3:27:55.5 45
45 3323 detail závodníka PEREZ Rene FRA 1962 --- 4:00:36.7 1:31:53.3 0:44:52.5 43 2:11:52.9 41 3:27:30.2 43
46 3501 detail závodníka GRANDVAUX Franck FRA 1962 Clairvaux 4:06:41.3 1:37:57.8 0:46:51.3 45 2:20:28.2 45 3:35:59.8 46
47 3362 detail závodníka VETTER Georg GER 1961 TSV Karlstadt Triathlon 4:12:54.5 1:44:11.1 0:47:07.8 46 2:20:32.4 46 3:42:10.8 47
48 3333 detail závodníka HARTLIEB Hubertus GER 1963 --- 4:19:58.3 1:51:14.8 0:49:22.8 47 2:25:08.1 47 3:46:59.5 48
49 3144 detail závodníka ANGERER Norbert AUT 1960 --- 4:23:34.6 1:54:51.1 0:53:03.1 50 2:30:05.1 49 3:50:52.4 49
50 3488 detail závodníka HOPMANN Thomas GER 1962 NSC Dresden Boichum 4:38:08.4 2:09:24.9 0:51:30.0 48 2:29:13.7 48 4:04:16.9 50
51 3156 detail závodníka WOHLWEND Lukas SUI 1961 --- 4:40:03.3 2:11:19.8 0:53:17.0 51 2:34:01.5 50 4:05:24.7 51
52 3564 detail závodníka BEIER Andreas GER 1959 Bergwacht Tambach-Dietharz 4:41:10.1 2:12:26.6 0:59:27.8 54 2:49:05.0 51 4:06:43.9 52
53 3316 detail závodníka WENZEL Falk GER 1962 BSV 68 Sebnitz e.V. 4:58:00.9 2:29:17.4 1:00:08.6 55 2:56:43.0 52 4:20:37.7 53
54 3228 detail závodníka MARECAILLE Eric SUI 1961 --- 5:08:36.0 2:39:52.5 0:59:00.1 52 2:56:56.1 53 4:27:45.0 54
55 3249 detail závodníka STORK Andreas GER 1961 --- 5:23:57.8 2:55:14.3 1:02:21.1 56 3:02:50.5 54 4:42:37.8 55
56 3334 detail závodníka BAZHIN Vladimir RUS 1962 Gornyak 5:32:59.3 3:04:15.8 0:59:16.1 53 3:16:23.0 55 4:54:42.8 56
--- 3380 detail závodníka PATSCHÄKE Holger GER 1961 200 pro DNF --- --- --- --- --- 0:52:44.4 ---
--- 3075 detail závodníka KENNEL Wolfgang GER 1963 xc-ski de AHASHSEPN Skimarathon Team DNS --- --- --- --- --- --- ---