Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 9 km | # | 23 km | # | 41 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 31 | CHAUVET Benoit | 1981 | JOB STATION ROSSIGNOL | 2:28:23.9 | 0:00:00.0 | 0:30:46.1 | 2 | 1:24:57.6 | 1 | 2:10:14.9 | 1 | ||
2 | diplom | 34 | SUTTER Martin | 1980 | Fischer Racing Team | 2:33:24.4 | 0:05:00.5 | 0:30:46.2 | 3 | 1:25:03.1 | 2 | 2:11:47.8 | 2 | ||
3 | diplom | 30 | SUTTER Stefan | 1982 | Skimarathon Team Austria | 2:38:45.7 | 0:10:21.7 | 0:30:47.2 | 4 | 1:26:04.8 | 3 | 2:16:46.9 | 3 | ||
4 | diplom | 40 | FISCHER Simon | 1981 | Sv Oberreute | 2:44:28.0 | 0:16:04.0 | 0:30:44.4 | 1 | 1:26:47.3 | 4 | 2:19:58.9 | 4 | ||
5 | diplom | 122 | TREUDE Jürgen | 1983 | Ski Run and Bike Wildsteig | 2:44:57.7 | 0:16:33.8 | 0:30:50.2 | 6 | 1:26:50.1 | 5 | 2:20:32.9 | 5 | ||
6 | diplom | 756 | BARANOV Evgeny | 1979 | Zelenograd | 2:45:58.5 | 0:17:34.5 | 0:30:51.5 | 7 | 1:28:43.1 | 7 | 2:22:09.1 | 6 | ||
7 | diplom | 199 | GEHRKE Tobias | 1979 | Birke ID 199637 | 2:47:57.0 | 0:19:33.0 | 0:31:16.9 | 8 | 1:31:33.1 | 8 | 2:24:28.1 | 7 | ||
8 | diplom | 102 | JURIJ Propp | 1980 | SAUERLAND SKI TEAM | 2:51:18.5 | 0:22:54.5 | 0:30:49.5 | 5 | 1:28:41.8 | 6 | 2:26:21.9 | 8 | ||
9 | diplom | 5001 | BUBULA Pawel | 1980 | Skipol.pl Team | 2:52:11.5 | 0:23:47.5 | 0:32:07.4 | 9 | 1:34:41.1 | 11 | 2:28:01.6 | 10 | ||
10 | diplom | 1161 | MÜLLER Uwe | 1980 | ATSV Gebirge Gelobtland | 2:52:31.8 | 0:24:07.8 | 0:32:14.1 | 10 | 1:34:10.1 | 10 | 2:27:51.6 | 9 | ||
11 | diplom | 1079 | HOLLAND Marcel | 1980 | NSV Wernigerode | 2:56:03.8 | 0:27:39.8 | 0:32:18.4 | 11 | 1:34:06.3 | 9 | 2:29:56.9 | 11 | ||
12 | diplom | 1183 | KACENA Vojtech | 1979 | SMT | 3:01:12.5 | 0:32:48.6 | 0:35:32.6 | 17 | 1:41:20.1 | 15 | 2:36:53.2 | 13 | ||
13 | diplom | 895 | LASTOCHKIN Vladislav | 1979 | Endurance67 | 3:01:12.8 | 0:32:48.8 | 0:32:53.4 | 12 | 1:36:04.1 | 12 | 2:34:20.1 | 12 | ||
14 | diplom | 188 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 3:04:27.3 | 0:36:03.3 | 0:34:06.6 | 14 | 1:39:58.6 | 13 | 2:38:45.7 | 14 | ||
15 | diplom | 1296 | HEDENBERG Johan | 1983 | IFK Helsingborg | 3:04:35.8 | 0:36:11.8 | 0:37:26.7 | 22 | 1:42:11.9 | 16 | 2:39:36.9 | 15 | ||
16 | diplom | 1224 | REGER Christoph | 1980 | SC Neubau | 3:13:36.8 | 0:45:12.9 | 0:32:57.9 | 13 | 1:41:01.1 | 14 | 2:45:32.2 | 17 | ||
17 | diplom | 699 | ULRICH Dominik | 1981 | Ski Club St. Peter | 3:13:57.3 | 0:45:33.3 | 0:36:11.4 | 19 | 1:43:52.6 | 18 | 2:45:30.9 | 16 | ||
18 | diplom | 685 | TREPPE Konrad | 1981 | VfA END:LOS Dresden e.V. | 3:14:51.9 | 0:46:27.9 | 0:35:50.4 | 18 | 1:44:49.4 | 20 | 2:47:38.9 | 19 | ||
19 | diplom | 919 | THOMSON Henrik | 1979 | Sundborns Goif | 3:15:26.3 | 0:47:02.3 | 0:35:03.9 | 16 | 1:44:41.6 | 19 | 2:47:33.0 | 18 | ||
20 | diplom | 136 | WIDMER Lukas | 1980 | LC Zürich-Doppelstock | 3:15:44.4 | 0:47:20.4 | 0:35:01.1 | 15 | 1:43:47.4 | 17 | 2:47:41.0 | 20 | ||
21 | diplom | 268 | ŘEZÁČ Martin | 1982 | ATLETIKO FRYMBURK | 3:23:07.1 | 0:54:43.1 | 0:36:45.4 | 21 | 1:48:06.9 | 21 | 2:53:45.2 | 21 | ||
22 | diplom | 746 | OESTREICH Thomas | 1980 | AHASHSEPN Ausdauernetzwerk | 3:25:39.4 | 0:57:15.4 | 0:36:24.4 | 20 | 1:48:19.6 | 22 | 2:55:36.0 | 22 | ||
23 | diplom | 753 | SERGEEV Konstantin | 1980 | "Karelian resource" | 3:26:58.4 | 0:58:34.4 | 0:38:40.7 | 25 | 1:51:42.1 | 24 | 2:56:33.7 | 24 | ||
24 | diplom | 1000 | DUC Sébastien | 1979 | Ski club douanes haute savoie | 3:27:13.9 | 0:58:49.9 | 0:38:13.6 | 23 | 1:51:03.9 | 23 | 2:56:13.7 | 23 | ||
25 | diplom | 689 | OESTREICH Klaus | 1982 | AHASHSEPN Ausdauernetzwerk | 3:29:20.6 | 1:00:56.7 | 0:38:36.6 | 24 | 1:52:49.5 | 26 | 2:59:07.2 | 26 | ||
26 | diplom | 873 | KARG Tobias | 1983 | Unterstui | 3:29:41.2 | 1:01:17.2 | 0:39:42.4 | 28 | 1:52:44.1 | 25 | 2:58:17.0 | 25 | ||
27 | diplom | 254 | WUTSCHER Gerhard | 1980 | --- | 3:29:43.9 | 1:01:19.9 | 0:39:06.9 | 27 | 1:53:52.9 | 28 | 2:59:46.0 | 28 | ||
28 | diplom | 1041 | ZATONSKI Kamil | 1981 | SN Klasyk Warszawa | 3:32:11.1 | 1:03:47.1 | 0:38:57.9 | 26 | 1:53:03.4 | 27 | 2:59:33.7 | 27 | ||
29 | diplom | 735 | STRUTZ Christoph | 1979 | Luisenthaler SV | 3:39:51.2 | 1:11:27.2 | 0:40:46.9 | 30 | 1:58:33.7 | 30 | 3:08:24.7 | 29 | ||
30 | diplom | 201 | WAHL Tobias | 1981 | --- | 3:40:04.4 | 1:11:40.5 | 0:43:07.2 | 35 | 2:02:06.4 | 32 | 3:09:09.8 | 31 | ||
31 | diplom | 747 | RINGLE Wolfgang | 1979 | DTVF | 3:42:09.9 | 1:13:46.0 | 0:40:52.9 | 31 | 1:59:02.7 | 31 | 3:09:48.8 | 32 | ||
32 | diplom | 556 | LAUENER Bruno | 1979 | --- | 3:42:21.4 | 1:13:57.5 | 0:40:06.4 | 29 | 1:57:06.4 | 29 | 3:09:07.0 | 30 | ||
33 | diplom | 720 | RICHTER Mike | 1979 | SG Klotzsche e.V. | 3:46:07.0 | 1:17:43.0 | 0:43:00.2 | 34 | 2:02:10.4 | 33 | 3:15:07.5 | 33 | ||
34 | diplom | 116 | RYGH Thomas | 1981 | Team Kjelsaslarerne | 3:49:11.2 | 1:20:47.2 | 0:41:50.9 | 32 | 2:04:19.2 | 34 | 3:16:35.8 | 34 | ||
35 | diplom | 834 | JOHAN Conradsson | 1979 | Axa sports club | 3:49:50.2 | 1:21:26.2 | 0:43:07.4 | 36 | 2:05:37.4 | 35 | 3:18:06.3 | 35 | ||
36 | diplom | 1167 | RUCKER Gerhard | 1982 | Team Alpenwelt Oberammergau | 3:51:14.7 | 1:22:50.7 | 0:45:04.2 | 39 | 2:09:53.7 | 37 | 3:19:36.3 | 36 | ||
37 | diplom | 406 | MORGNER Robert | 1981 | 1. FC Rodewisch / Akademiker und Single mit Niewo | 3:56:27.7 | 1:28:03.7 | 0:43:40.4 | 37 | 2:07:10.2 | 36 | 3:21:45.5 | 37 | ||
38 | diplom | 570 | LEHMANN Boris | 1983 | Laufladen Erfurt OCR Team | 3:57:30.8 | 1:29:06.8 | 0:45:14.9 | 40 | 2:11:17.0 | 38 | 3:24:39.4 | 38 | ||
39 | diplom | 544 | POSPELOV Andrey | 1982 | --- | 3:59:23.5 | 1:30:59.5 | 0:44:19.2 | 38 | 2:13:50.0 | 39 | 3:26:12.6 | 39 | ||
40 | diplom | 541 | HEINRICH René | 1979 | --- | 4:08:01.5 | 1:39:37.5 | 0:42:21.2 | 33 | 2:14:22.2 | 40 | 3:34:10.1 | 40 | ||
41 | diplom | 571 | VERIGO Pavel | 1983 | --- | 4:15:58.3 | 1:47:34.3 | 0:47:37.7 | 42 | 2:17:52.2 | 42 | 3:40:36.3 | 42 | ||
42 | diplom | 336 | JENÍČEK Michal | 1980 | HO Přírodní vědy | 4:16:05.1 | 1:47:41.1 | 0:46:35.7 | 41 | 2:17:09.2 | 41 | 3:40:30.1 | 41 | ||
43 | diplom | 401 | RINGEL Patrick | 1980 | --- | 4:20:59.3 | 1:52:35.4 | 0:49:37.7 | 45 | 2:23:20.7 | 44 | 3:45:42.1 | 43 | ||
44 | diplom | 510 | KISLYAKOV Vladimir | 1979 | Yahroma-marathon | 4:21:01.8 | 1:52:37.9 | 0:50:16.5 | 46 | 2:21:15.5 | 43 | 3:45:51.4 | 44 | ||
45 | diplom | 514 | MATTSSON Tomas | 1983 | --- | 4:21:41.1 | 1:53:17.1 | 0:49:15.9 | 44 | 2:24:18.0 | 45 | 3:47:16.6 | 45 | ||
46 | diplom | 1104 | KONEVSKIKH Oleg | 1979 | --- | 4:22:13.8 | 1:53:49.9 | 0:50:53.7 | 47 | 2:27:06.0 | 46 | 3:47:18.6 | 46 | ||
47 | diplom | 786 | PUY Michael | 1980 | SC Motor Zella-Mehlis | 4:31:32.6 | 2:03:08.6 | 0:48:44.4 | 43 | 2:28:55.3 | 47 | 3:53:36.1 | 47 | ||
48 | diplom | 1099 | HOLTZ Valentin | 1983 | --- | 4:38:42.4 | 2:10:18.4 | 0:55:04.2 | 51 | 2:34:13.0 | 49 | 4:00:29.4 | 48 | ||
49 | diplom | 1075 | ZAVALISHIN Anatolii | 1980 | Pohvistnevo ski team | 4:41:33.4 | 2:13:09.4 | 0:54:00.2 | 50 | 2:29:33.8 | 48 | 4:04:24.7 | 49 | ||
50 | diplom | 1009 | JENSEN Tim | 1981 | Vasa Wikinger | 4:48:58.2 | 2:20:34.2 | 0:57:23.5 | 53 | 2:43:24.1 | 51 | 4:10:10.4 | 50 | ||
51 | diplom | 442 | BRANDL Michael | 1982 | --- | 4:51:31.7 | 2:23:07.7 | 0:51:22.2 | 48 | 2:42:05.8 | 50 | 4:10:40.7 | 51 | ||
52 | diplom | 1169 | ZUBKOV Sergey A | 1983 | I Love Supersport Skiing | 5:06:09.0 | 2:37:45.0 | 0:58:17.0 | 55 | 2:46:50.1 | 53 | 4:28:55.2 | 52 | ||
53 | diplom | 1144 | GRUß Jan Frederik | 1980 | --- | 5:19:17.2 | 2:50:53.2 | 0:53:35.2 | 49 | 2:43:39.8 | 52 | 4:32:10.5 | 54 | ||
54 | diplom | 775 | FOCHTNER Martin | 1979 | --- | 5:19:46.6 | 2:51:22.6 | 0:55:47.5 | 52 | 2:47:00.8 | 54 | 4:31:02.0 | 53 | ||
55 | diplom | 1212 | SIRKKOLA Tatu | 1981 | --- | 5:45:32.2 | 3:17:08.2 | 1:03:21.7 | 56 | 3:12:55.2 | 57 | 4:55:30.0 | 56 | ||
56 | diplom | 1026 | MERTENS Florian | 1982 | Vasa Wikinger | 5:47:24.2 | 3:19:00.2 | 0:58:05.7 | 54 | 2:48:59.3 | 55 | 4:48:52.5 | 55 | ||
57 | diplom | 1015 | GREDINGER Andreas | 1983 | --- | 5:59:21.2 | 3:30:57.2 | 1:09:51.8 | 60 | 3:15:48.9 | 58 | 5:08:17.1 | 57 | ||
58 | diplom | 1262 | FEISCHL Gernot | 1983 | gernotfeischl.com | 6:13:45.8 | 3:45:21.8 | 1:04:26.2 | 57 | 3:11:29.1 | 56 | 5:19:41.9 | 58 | ||
59 | diplom | 671 | MODÉN Carl | 1979 | --- | 6:14:02.4 | 3:45:38.4 | 1:07:02.0 | 58 | 3:27:48.0 | 61 | 5:22:26.4 | 59 | ||
60 | diplom | 603 | HERMSDORF Nathanael | 1982 | SSV Katzenberg Chemnitz | 6:22:40.0 | 3:54:16.1 | 1:12:01.3 | 64 | 3:34:24.7 | 65 | 5:27:33.1 | 61 | ||
61 | diplom | 5041 | KLÜSENER Dominik | 1982 | --- | 6:24:39.8 | 3:56:15.8 | 1:10:29.0 | 62 | 3:21:41.7 | 59 | 5:25:45.9 | 60 | ||
62 | diplom | 952 | RAIKNA Rein | 1983 | Sporttravel Estonia | 6:32:47.6 | 4:04:23.6 | 1:10:28.8 | 61 | 3:31:43.5 | 64 | 5:36:41.2 | 62 | ||
63 | diplom | 1216 | FIGGE Christian | 1981 | --- | 6:41:12.9 | 4:12:48.9 | 1:12:43.0 | 65 | 3:30:39.2 | 62 | 5:39:30.7 | 63 | ||
64 | diplom | 956 | JOHANNSON Roald | 1979 | Sporttravel Estonia | 6:42:23.1 | 4:13:59.1 | 1:11:05.0 | 63 | 3:27:23.0 | 60 | 5:41:51.4 | 64 | ||
65 | diplom | 989 | PALFI Martin | 1981 | Die Fahrrad-Kette.de | 6:51:23.6 | 4:22:59.7 | 1:19:15.6 | 67 | 3:52:16.0 | 67 | 5:54:27.7 | 66 | ||
66 | diplom | 1066 | DIRSCHERL Johannes | 1980 | --- | 6:52:02.4 | 4:23:38.4 | 1:09:04.2 | 59 | 3:31:05.2 | 63 | 5:53:01.7 | 65 | ||
67 | diplom | 828 | KASPER Thomas | 1982 | SV Halle Triathlon | 7:12:42.2 | 4:44:18.2 | 1:17:25.9 | 66 | 3:43:37.0 | 66 | 6:07:57.3 | 67 | ||
--- | 99 | WEIHER Stefan | 1979 | TSV Buching | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 654 | LUX Benjamin | 1982 | Die grausamen German Warriors | DNF | --- | 1:03:24.2 | --- | 3:23:55.9 | --- | --- | --- | |||
--- | 1196 | SCHWABE Falko | 1979 | SC Hochvogel München | DNF | --- | 0:40:51.2 | --- | 1:57:54.2 | --- | 3:01:33.5 | --- | |||
--- | 324 | SANDVIK Harald Osland | 1982 | Sandefjord | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 517 | BENTSEN Kjetil | 1980 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 551 | SZABÓ Ivan | 1980 | Hrom do piecky! | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 573 | BRABENEC Martin | 1981 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 635 | WEINBERGER Manfred | 1979 | WSV Rabenstein | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 644 | IMPALMI Umberto | 1979 | Gruppo Sportivo Alpini Vicenza | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 651 | JORDAN Claus | 1980 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 652 | KATTOLL Michael | 1980 | Untrainierbar e.V. | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 656 | LAZUR Luděk | 1979 | Ski nordic Mariánské lázně | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 758 | BRANDL Markus | 1980 | DTVF | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 803 | IVANOV Evgenii | 1980 | BODRYE | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 902 | AUERSWALD Andre | 1983 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 925 | BRAZZELLI Davide | 1980 | Sci Club Cunardo | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1011 | OLSSON Jan Thomas | 1982 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1260 | FEISCHL Gernot | 1983 | gernotfeischl.com | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |