Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 6 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1668 | JURANKOVA Heidi | 2002 | X-Team BaNo K. Vary | 1. / J 17 W | 0:37:29.7 | 0:00:00.0 | 0:26:12.5 | 1 | ||
2 | diplom | 1640 | ELFERS Marielle | 2005 | BTSV Eintracht Ski | 1. / S 14 W | 0:37:48.9 | 0:00:19.2 | 0:26:39.3 | 2 | ||
3 | diplom | 1691 | GREßMANN Wiebke | 1995 | xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team | 1. / D 21 | 0:40:31.9 | 0:03:02.2 | 0:28:00.8 | 4 | ||
4 | diplom | 1749 | KELLER Diana | 1973 | SWV Goldlauter-Heidersbach | 1. / D 46 | 0:40:32.4 | 0:03:02.7 | 0:28:02.1 | 5 | ||
5 | diplom | 1684 | SZCZOTKA Dorota | 1978 | --- | 1. / D 41 | 0:41:48.9 | 0:04:19.2 | 0:29:25.6 | 6 | ||
6 | diplom | 1701 | NOODT Karin | 1966 | SC Buntenbock | 1. / D 51 | 0:42:43.4 | 0:05:13.7 | 0:30:02.3 | 8 | ||
7 | diplom | 1624 | KUPFER Lena | 2004 | SV Trebsen | 1. / J 15 W | 0:42:46.9 | 0:05:17.2 | 0:29:58.3 | 7 | ||
8 | diplom | 1750 | VOGLER Barbara | 1982 | SG Einheit Berliner Bär | 1. / D 36 | 0:44:54.0 | 0:07:24.2 | 0:31:04.3 | 9 | ||
9 | diplom | 1651 | LAIMER Filippa | 2004 | Nordic Team Absam | 2. / J 15 W | 0:45:21.0 | 0:07:51.2 | 0:31:21.3 | 10 | ||
10 | diplom | 1632 | GOERITZ Leonie | 2001 | SC Buntenbock | 2. / J 17 W | 0:47:23.2 | 0:09:53.5 | 0:31:52.3 | 11 | ||
11 | diplom | 1639 | BRAUNE Katharina | 1983 | Tri Team Freiburg | 2. / D 36 | 0:50:33.0 | 0:13:03.2 | 0:35:34.8 | 14 | ||
12 | diplom | 1690 | MEURER Karolin | 2001 | --- | 3. / J 17 W | 0:51:17.5 | 0:13:47.8 | 0:35:05.8 | 12 | ||
13 | diplom | 1663 | SCHERER Kathrin | 1982 | --- | 3. / D 36 | 0:51:19.0 | 0:13:49.3 | 0:35:45.8 | 15 | ||
14 | diplom | 1608 | SCHIMMEL Brigitte | 1962 | --- | 1. / D 56 | 0:51:26.7 | 0:13:57.0 | 0:35:06.8 | 13 | ||
15 | diplom | 1635 | MÜLLER-KUCKELBERG Katja | 2000 | SG Klotzsche | 1. / J 19 W | 0:51:28.5 | 0:13:58.8 | 0:35:50.3 | 16 | ||
16 | diplom | 1673 | CYRON Jutta | 1968 | --- | 2. / D 51 | 0:53:50.0 | 0:16:20.2 | 0:37:18.8 | 17 | ||
17 | diplom | 1672 | SCHMIDT-MÖßINGER Anissa | 1990 | --- | 2. / D 21 | 0:55:34.7 | 0:18:05.0 | 0:38:18.6 | 19 | ||
18 | diplom | 1619 | DIEMER Pia | 2004 | TG 48 Schweinfurt | 3. / J 15 W | 0:56:28.2 | 0:18:58.5 | 0:38:14.3 | 18 | ||
19 | diplom | 1646 | ILLICHMANN Leonie | 1990 | --- | 3. / D 21 | 0:56:50.7 | 0:19:21.0 | 0:39:36.1 | 20 | ||
20 | diplom | 1681 | EWALD Ida | 2004 | --- | 4. / J 15 W | 0:56:55.5 | 0:19:25.7 | 0:27:59.1 | 3 | ||
21 | diplom | 1670 | SCHMIDT Katharina | 1974 | --- | 2. / D 41 | 0:56:59.0 | 0:19:29.2 | 0:39:51.1 | 21 | ||
22 | diplom | 1674 | BERNDT Karoline | 1966 | --- | 3. / D 51 | 1:00:10.3 | 0:22:40.5 | 0:42:00.8 | 22 | ||
23 | diplom | 1605 | ARNOLD Jana | 1964 | team bella vista beucha | 4. / D 51 | 1:03:24.0 | 0:25:54.3 | 0:44:20.8 | 26 | ||
24 | diplom | 1620 | DIEMER Birgit | 1965 | TG 48 Schweinfurt | 5. / D 51 | 1:04:16.5 | 0:26:46.8 | 0:44:26.4 | 27 | ||
25 | diplom | 1656 | RYAZANOVA Elena | 1983 | GoldFinch Team | 4. / D 36 | 1:06:25.5 | 0:28:55.8 | 0:45:26.8 | 28 | ||
26 | diplom | 1615 | TONN Babette | 1968 | SC Buntenbock | 6. / D 51 | 1:06:50.8 | 0:29:21.1 | 0:47:07.9 | 29 | ||
27 | diplom | 1699 | BARTHEL Lena | 2009 | SG Klotzsche | 1. / S 10 W | 1:09:59.6 | 0:32:29.8 | 0:44:11.6 | 25 | ||
28 | diplom | 1638 | BRAUN Nadine | 1975 | --- | 3. / D 41 | 1:10:57.6 | 0:33:27.8 | 0:50:00.6 | 30 | ||
29 | diplom | 1678 | SCHULTE Brigitte | 1971 | Team M + B | 2. / D 46 | 1:13:40.0 | 0:36:10.3 | 0:51:22.4 | 31 | ||
30 | diplom | 1665 | KELLY Rosemary | 1953 | --- | 1. / D 66 | 1:14:34.1 | 0:37:04.3 | 0:52:25.9 | 32 | ||
31 | diplom | 1685 | MEY Kathrin | 1963 | --- | 2. / D 56 | 1:15:31.6 | 0:38:01.8 | 0:53:02.6 | 33 | ||
32 | diplom | 1647 | SKUCHILOVA Polina | 1988 | --- | 1. / D 31 | 1:20:14.0 | 0:42:44.3 | 0:57:47.1 | 34 | ||
33 | diplom | 1686 | ARNDT Bärbel | 1956 | --- | 1. / D 61 | 1:22:06.6 | 0:44:36.9 | 0:58:18.4 | 35 | ||
34 | diplom | 1703 | DOBROVSKA Renata | 1984 | --- | 2. / D 31 | 1:22:53.6 | 0:45:23.9 | 0:58:40.4 | 36 | ||
35 | diplom | 1687 | PROSKE Cathleen | 1974 | Strassenräuber Geithain | 4. / D 41 | 1:33:31.1 | 0:56:01.4 | 0:43:50.3 | 24 | ||
36 | diplom | 1622 | PROSKE Helene | 2008 | Strassenräuber Geithain | 1. / S 11 W | 1:34:52.8 | 0:57:23.1 | 0:43:45.6 | 23 | ||
37 | diplom | 1617 | WENNERFELDT Susanna | 1960 | Himmeta IF | 3. / D 56 | 1:41:30.9 | 1:04:01.2 | 1:10:15.2 | 38 | ||
38 | diplom | 1616 | ERIKSSON Eva | 1958 | Himmeta IF | 2. / D 61 | 1:45:42.7 | 1:08:13.0 | 1:10:08.2 | 37 | ||
--- | 1613 | REICHERT-FACILIDES Tania | 1964 | --- | . / D 51 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1630 | LINDNER Birgit | 1969 | --- | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1642 | WÖHL Annett | 1970 | SG Klotzsche | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1644 | PAUL Angela | 1959 | --- | . / D 56 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1652 | NEUNER Petra | 1966 | --- | . / D 51 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1657 | HELMSCHROTT Nina | 1990 | Team Ammergauer Alpen | . / D 21 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1659 | STADLER Claudia | 1969 | Team Ammergauer Alpen | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1661 | HOLLENSTEIN Lea | 2005 | SAUERLAND SKI TEAM/SK Wunderthausen | . / S 14 W | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1669 | JURANKOVA Dagmar | 1970 | X-Team BaNo K. Vary | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1676 | LANGER Flora | 2004 | Nordic Team Absam | . / J 15 W | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1704 | WEIKERT Cornelia | 1970 | Alba Berlin | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- |